Jump to content

Rakstīta DVD diska atskaņošana uz Marantz


TradeMAAK
 Share

Recommended Posts

Man ir Marantz DVD atskaņotājs, jauns modelis, viss kā nākas. Es uzrakstīju DVD disku ar .img failu, bet Marantz negrib atskaņot, līdzīgi notika ar vienu no filmām, kuras iegādājos pa 2 lati Elkor tehnikā. Izlec paziņojums: Disc Error -- Please eject the disc. -- Playback feature man not be available on this Disc. Uz datora šis .img fails strādāja, palaižot to caur VLC. Kur ir problēma?

EDIT:

Palasīju instrukciju.

1. Atveram Nero Burning ROM programmu;

 

2. File->New->DVD (ja šādas iespējas nav, tad jūsu NERO versija ir pārāk veca);

 

3. Izvēlamies DVD-Video. Spiežam New;

 

4. Kreisā loga puse - DVD-Video disks,

Labā loga puse - datora cietais disks;

 

5. Savā cietajā diskā (labais logs) atrodam, kur saglabāts sagatavotais DVD-Video materiāls. Jābūt diviem folderiem (Video_ts un Audio_ts). Visi faili, kas atrodas Video_ts folderī ir jāpārnes uz DVD-Video diska (kreisais logs) Video_ts folderi. Audio_ts folderis parasti ir tukšs. Ja tur kaut kas ir, tad to kas tur ir iekšā pārnesam uz attiecīgo Audio_ts folderi DVD-Video diskā;

 

6. Recorder->Burn compilation

-) Label - ierakstam diska nosaukumu

-) Burn - uzliekam attiecīgo rakstīšanas ātrumu (ne lielāks kā noteikts uz ražotāja matricas);

 

7. Spiežam "Burn".

Problēma, ka nav tādas lietas kā DVD-Video tikai data DVD. Vai ar to arī var rakstīt?

Link to comment
Share on other sites

q64silver

Nu viens no diviem: vai nu brāķis (jānes uz remontu), vai nu kārtējais zīmolu (šai gadījumā Marantz) niķis. Šitie joki daudz dzirdēti par Sony DVD atskaņotājiem un dažām citām pasaules mērogā zināmām firmām.

 

CD atskaņotājiem ar lētajiem un paštaisītajiem diskiem arī tā mēdz būt. Un kā pārējie DVD strādā (teiksim pa 10 Ls pirktie ;) )?

 

Problēma, ka nav tādas lietas kā DVD-Video tikai data DVD. Vai ar to arī var rakstīt?

 

Instalē citu Nero versiju.

Link to comment
Share on other sites

TradeMAAK

Nu paga, paga, mēs speciāli prasījām tādu atskaņotāju, lai ietu visi diski, arī pirātiskie. Teiksim es tanī pašā Elkor'ā iegādājos 5 diskus pa 2 lati no vienas sērijas par bībeles stāstiem, BET neatskaņojas tikai viens disks. Kāda, starp citu, ir jaunākā Nero versija?

 

EDIT:

Tikko mēģināju parrakstīt disku iekļaujot nevis .img, bet gan TS_Audio, Video un trešo folderi, bet izleca Burn Process Failed at 2x. Kā novērst šos feil'us? Mana sistēma ir jauna un tur tā vaina nevarētu būt.

Link to comment
Share on other sites

q64silver

Nu paga, paga, mēs speciāli prasījām tādu atskaņotāju, lai ietu visi diski, arī pirātiskie. Teiksim es tanī pašā Elkor'ā iegādājos 5 diskus pa 2 lati no vienas sērijas par bībeles stāstiem, BET neatskaņojas tikai viens disks. Kāda, starp citu, ir jaunākā Nero versija?

 

EDIT:

Tikko mēģināju parrakstīt disku iekļaujot nevis .img, bet gan TS_Audio, Video un trešo folderi, bet izleca Burn Process Failed at 2x. Kā novērst šos feil'us? Mana sistēma ir jauna un tur tā vaina nevarētu būt.

 

Elcor pirktais pa 2 Ls DVD spēlē datorā?

 

Man instalēta Nero 7.2.3.1, bet tauta saka, ka jamais nav stabils (jā, dažreiz gadās fokusi). Ieliec kādu no 6.sērijas. Paskat, ko tur piedāvā LV torentu trekeri.

Link to comment
Share on other sites

Guest djlaurix

manu marantz vajadzeja atkodet lai viņš nemtu visas dvd filmas ;)

atkodet ir iespejams ar taustiņu kombinaciju!

kads tev modelis ?

Link to comment
Share on other sites

TradeMAAK

Jā, tas disks, kas negāja uz DVD player'a aizgāja uz datora. Es atvēru viņu, iegāju Video folderī un ar VLC varēju palaist failus. Otreiz rakstot RW matricā atkal beigās izleca error's! Kas par stulbumu? Es saprotu, ka kļūda bija rakstīt sākumā .img failu, jo to neatskaņo, bet kāpēc es uz savas RW matricas nevaru normāli uzrakstīt tagad pareizos failus, kuriem pēc idejas būtu jāstrādā?

Modelis - DV6600

- Open Disc tray by pressing Open/Close button

 

- Press 9, 9, 9, 9, 0, on the original remote

 

- REGION 0 will be displayed in the left upper corner of the TV screen.

Izdarīju, nekāds region 0 neparādījās. Varat vispār izskaidrot, kur loģika? Es nopērku krutu sev DVD, uz kura visam BŪTU jāiet! Bet kādā ellē ratā man kaut kas vēl ir speciāli jākodē? Es kā parasts patērētājs par samaksāto naudu, gribu saņemt kvalitāti. Kas man tagad iet uz Elkor ar viņiem kasīties? Nu nav man ne laika, ne gribēšanas to darīt! Bāc! Ja izručīsiet mani, būšu ļoti pateicīgs. Es jau to filmu biju gatavs iet dot Elkorā atpakaļ, lai maina pret citu.

Link to comment
Share on other sites

Guest djlaurix

tu ar to kodu dabusi multi regionu,tas nozime ka varesi skatities visus diskus 1,2,3,4,5,6,7 regioniem nevis tikai ar 5.regionu

 

tas kods nav priekš tava dvd playiera tavam dvd ir itka kautkads cd kuru ieliekot ieinstelejas kautkada proga kura atļauj to multi regionu.

 

kasīties tev nevajag jo tu jau velies skatities nelegalo dvd nevis elkors ;)

 

tev nenaca lidzi kautkads cd?

Link to comment
Share on other sites

q64silver

Jā, tas disks, kas negāja uz DVD player'a aizgāja uz datora. Es atvēru viņu, iegāju Video folderī un ar VLC varēju palaist failus. Otreiz rakstot RW matricā atkal beigās izleca error's! Kas par stulbumu? Es saprotu, ka kļūda bija rakstīt sākumā .img failu, jo to neatskaņo, bet kāpēc es uz savas RW matricas nevaru normāli uzrakstīt tagad pareizos failus, kuriem pēc idejas būtu jāstrādā?

Modelis - DV6600

 

Nu tas nav rādītājs, ka VLC ver... Pamēģini ielikt disku datora DVD un palaist ar Power DVD. Iespējams, DVD nav nepieciešamo datņu, lai palaistu ar DVD hardware.

 

http://www.stereo.ru/profile_test.php?tree...roduct_id=17671 - tur vecāks modelis, bet rakstīts, ka aparāts nelasa multimēdiju DVD. Nav jausmas, kas ar to domāts, bet vaina noteikti tajā diskā, ne tavā atskaņotājā.

 

Jēzus-marija, cik ta tu par to brāķi samaksāji? :shock:

 

Vai aizej pie paziņām un pārbaudi uz jamo DVD atskaņotājiem? Vai ta viena diska dēļ tā būtu jāsatraucas? Pie tam tas daikts ne slikti atskaņo Audio CD!

Link to comment
Share on other sites

TradeMAAK

Nu, lūk. Uz kompjūtera tikko uzrakstīju PAREIZI, strādājošo DVD disku. Palaidu ar DVD programmu un uz kompja viņš strādāja kā nākas. Kā ielieku savā Marantz'ā, izlec:"Please eject the disc. Playback feature may not be available on this Disc." Es nezinu, ko darīt, būs laikam jāiet tomēr lamāties. Viņiem speciāli tika prasīts:"LAI VARĒTU VISUS DISKUS, I PIRĀTISKOS, I RAKSTĪTOS, I LATGALE MŪSU ATSKAŅOT!" NĒ, atkal problēmas! Jau zb, ka vienmēr ar tehniku ir kādas problēmas, bet es negrasos piekāpties!!!!! Ak, jā, un es ieliku to disku iekšā datorā, kurš ir pirkts Elkorā un neiet, un te viņš man piedāvā mainīt region kõdu, lai palaistu disku. Un Marantz'a es nomainīju tos valodu kõdus uz īsto, bet tāpat nekas nestrādā. Kaut gan cita filma ar to pašu region kõdu (5.) gāja bez problēmām. Tas ir ļoti labs player'is, vai nu viņš ir brāķis, par ko es šaubos, vai arī KĀDS VAR PATEIKT - kāpēc viņi vispār taisa kaut kādus debīlus kõdus? Viņi zina, ka šos pleyerus pērk cilvēki, kas grib skatīties DVD, arī rakstītos DVD arī home video DVD, kurus viņi ir ierakstījuši no kompja. Kāpēc nevar visu uzreiz normāli uztaisīt, kāpēc man te ir jāčakarējas???? /cry

Link to comment
Share on other sites

Guest Mysql

Jā, skumjš stāsts.Tiešām, daudz dzirdēts par to, ka, jo ,,krutāka,, firma, jo mazāk formātu atbalsta.Centies samainīt pret Xoro vai Yamada- jau vismaz 3 gadus tie atskaņo visu un neprasa nekādus reģionu kodus!Rakstīšanai iesaku Ashampoo Burning Studio 6- neesmu novērojis nekādus gļukus, atšķirībā no Nero.

Link to comment
Share on other sites

Mainīt gan nevajag, jo Marantz ir krietni labāka attēla un skaņas kvalitāte kā tiem lētajiem mēsliem. Noprēc otru atskaņotāju cenu kategorijā ap 40 LVL un uz tā arī skaties savus rakstītos un pirātiskos diskus. Savukārt Marantz atstāj oriģinālajiem diskiem.

Link to comment
Share on other sites

Vispaar jau .img failu ar NERO neierakstiisi... papriekshu jaapaarsauc uz .iso un tad ieksh nero njemam "burn image", nevis dvd-video... ja godiigi jaasaka no tava uzrakstiitaa gandriiz neko nevar saprast...

Link to comment
Share on other sites

TradeMAAK

Es jau uzrakstīju normālu disku ar Fantom CD, bet tāpat nespēlē. Un tas disks no Elkora, es saprastu, ja tas būtu PIRĀTISKAIS, bet tas NAV! Un viņu NESPĒLĒ!

Link to comment
Share on other sites

q64silver

Es jau uzrakstīju normālu disku ar Fantom CD, bet tāpat nespēlē. Un tas disks no Elkora, es saprastu, ja tas būtu PIRĀTISKAIS, bet tas NAV! Un viņu NESPĒLĒ!

 

Paņem čeku, to DVD disku un ej uz Elcor - lai samaina. Iespējams rūpnīcas brāķis. Kaut gan pa 2 Ls iet savu laiku tērēt - neredzu jēgas. Savu DVD atskaņotāju nelamā, zolīda manta. Nu viņiem bija labs iemesls to pārdot, jo aparāts nav no lētajiem ;)

Link to comment
Share on other sites

TradeMAAK

Es jau zinu, kā darīšu. Paņemšu to disku un iešu uz ELKOR, kur pirku Marantz. Tad teikšu, ka man disku neatskaņo. Viņi tur varbūt teiks, ka tas ir pirātiskais or something, tad es teikšu, ka viņi tipo PIRĀTISKOS DISKUS PĀRDOD, JA? Vobšķem strīdēšos, kāmēr izdabūšu savu MULTI REGION disku! Starp citu, kāpēc neiet mans rakstītais DVD/RW? Jāpērk kaut kādi īpaši matricu modeļi? Man uz datora viss labi aiziet, uz Marantza nē. Ja tā ir tik laba manta, tad kāpēc neatskaņo?

Link to comment
Share on other sites

Par šitiem toč tikai labas atsauksmes.

 

Kāds tev DVD rakstīklis? man ar liteon bij līdzīgas problēmas, raksot errors, kad ierakstija, negribēja spēlēt u.t.t.

 

Iekš nero savukārt pamēģini disku rakstīt caur DVD-Video files, jo tad nero pirms rakstīšanas nočeko, vai tie tavi dvd faili ir ok, nekas netrūkst u.t.t.

 

a tas viens elkora 2Ls dvd nav rādītājs, ja kas, moš diska brāķis.

Link to comment
Share on other sites

Triplazants

Paņem dvd-r vai dvd-rw un ieraksti ar nero/make data video,failam jāsaucas VIDEO_TS(vai VIDEO_TS un AUDIO_TS).

Link to comment
Share on other sites

TradeMAAK

Es ar Fantom CD uzburnoju palaidu .img failu un uzbornoju uz matricas, palaidu matricu ar DVD player un viss aizgāja ideāli. Kā uz Marantz'a - nekā. Došu diskus izmēģināt uz cita DVD player'a. Varu derēt, ka tur viss aizies! Kāpēc? Jo tas ir "zakon podlastji" un tā vienmēr notiek! Sasodīts!

Link to comment
Share on other sites

q64silver

Starp citu, kāpēc neiet mans rakstītais DVD/RW? Jāpērk kaut kādi īpaši matricu modeļi? Man uz datora viss labi aiziet, uz Marantza nē. Ja tā ir tik laba manta, tad kāpēc neatskaņo?

 

Jāsaprot viena lieta, ka šī tehnika nav domāta kreisajai un paštaisītajai produkcijai. Marantz rūpējas par savu vārdu un kvalitāti - viņi taisa lieliskus produktus, un tie nav domāti sliktiem mediumiem (DVD ieraksti u.c.). Mani no laba DVD atskaņotāja (200-300 Ls) vērtībā pirkšanas attur tikai tas, ka viņi nespēs spēlēt to, ko es gribēšu, lai DVD atskaņotājs spēlē - lētus un paštaisītus DVD. Tas ir fakts. Ja negribi mocīties ar šo Marantz arī turpmāk, nes atpakaļ uz Elcor un maini pret kaut ko "provinciālāku". Starp citu, cik tu par jamo maksāji?

Link to comment
Share on other sites

TradeMAAK

Pāri 300 ls. Es laikam pirkšu sev atsevišķu sūdainu DVD plejeru, kas man visu spēlēs.

Link to comment
Share on other sites

Triplazants

Pačeko tādu firmu kā MICROMEGA,tie jau no rūpnīcas ir multizonu agregāti(liels retums šajā klasē),un tādejādi nav vajadzības neko uzlabot.Firmai vienkārši tāda politika.

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...