Jump to content

Naudas ieguldijums


sasar
 Share

Recommended Posts

Labs vakars.

 

 

Es te taa sezu un domaju - varbut jus man spesiet palidzet - ir doma ieguldit naudu, paris tukstoshus latu. Stavot uz kartes banka neko neiegustu un lats shodien ir vertigaks par latu rit. Tapec visai steidzami gribu atrast kadu lietu, kura varetu ieguldit.

 

Ir idejas? :roll:

Link to comment
Share on other sites

Hmm, nedomaju, ka bus ipashi viegli atrast pareizos cilvekus, kuriem prata nebus tikai viens - kaa uzmest mani.

Link to comment
Share on other sites

Noguldi depoziitaa.. vai arii kaados veerstpapiiros.. akcijaas... paraadziimees... :) piemeeram, Microsoft akcijaas :D

 

P.S. Labaak jau pakonsulteejies ar kaadu speciaalistu bankaa...

Link to comment
Share on other sites

Taada lieta kaa dāčas (Rīdziniekiem laikam tas ir īpaša ekstra). Zemes gabals nu taads kaa 3 tenisa korti, siltumnica, vienistabas vasarnica (budinja) un ievilkta elektriba. Cenas svarstas taa ap 2000Ls, nu tur, kur man ir majas.

 

Par cik aptuveni varetu pacelties gabala cena nu teiksim gada laika? Vienu tadu gabalu jau nopirku, bet neesmu isti parliecinat, vai tas bus tas izdevigakais variants.

Link to comment
Share on other sites

personīgi es domāju, ka ir divi varianti:

 

1. zemes gabala cena ceļas pa 10-15% gadā

 

2. ~1-2 gadu laikā ir krīze, īpašuma cena samazinās 2-3 reizes.

 

 

Domāju, ka 2. variants ir reālāks, bet neesmu NĪ speciālists

Link to comment
Share on other sites

Agha, biznesmešni kas būs ar meiru rīkoties ar tavu n audu noteikti netrūks, bet vai visiem kretīniem var ticēt ?! Atceries, nav vieglas naudas - arī nozagt jāmāk !

 

PS. Manuprāt, ka viens no stabilākajiem neskaidras naudas veidiem ir zelts ! Cenas svārstas ļoti minimāli, bet runa iet par stieņiem ko bankā atdot, nevis zelta ķēdi, par kuru tev lombardā iedos kapeikas !

Link to comment
Share on other sites

Guest Bezpajumtnieks

ljoooti silti tev iesaku pakonsulteeities ar zinoshiem cilveekiem, jo naudu muusdienaas var pakaast mirklja laikaa, ja nemaaki ar to riikoties ;) taadeelj labaak tomeer pajautaa tiem, kas rubii, kas un kaa.. ;)

P.S

veel vari naudu ieguuldiit LV naakotnee - noziedo kaadai valdiibas partijai :) :) :)

Link to comment
Share on other sites

Par to otro variantu gan es isti neesmu parliecinats. Cenas vel kadu laiku celsies, manuprat, un pec tam nostabilizesies, jo mes tachu ieksh ES esam un visi tagad skruves cenas virsu uz ko tik vien var.

Link to comment
Share on other sites

sasar jā esam ES, paskaties, kas piemēram vācijā notika ar nekustamo īpašu cenām, pēc tam, kad tika ieviests Eiro !

 

Tas ir ļoti slidens jautājums, var vinnēt, var ietrīties, nu nevar cenas mūžīgi kāpt, pieprasijums arī nebūs mūžīgi tik liels !

Link to comment
Share on other sites

Tad jau redzēsim :-D

 

protams ja zeme ir iegādāta lēti tā cena noteikti drastiski nesamazināsies.

 

Es vairāk domāju dzīvokļus un zemi ap rīgu. Lielākā daļa dzīvokļu un zemes ir iegādātas izmantojot kredītus. Liela daļa no tiem spekulatīviem nolūkiem. Samazinoties aktivitātei tirgū spekulatīvie pircēji mēģinās ātri tikt vaļā no īpašuma (lai apgrozītu naudu). Tas nedaudz samazinās cenas. Ja īpašumus neizdosies ātri pārdot, tos pārņems bankas, kuras neaizraujas ar ilgu īpašumu uzglabāšanu. Cena atkal nedaudz lejā.

 

Tāpat liela daļa iedzīvotāju ņemot kredītu neaprēķina savu kredītspēju. Kā rāda pētījumi, latvijas iedz. ir 1. algas attālumā no bankrota. tas nozīmē, ka nesaņemot 1 algu cilvēks nespēj segt savas saistības. Uz to lielākā daļa arī iekritīs un banku rīcībā nonāks liels apjoms NĪ. Tālāk sāksies dažādas spekulācijas, baumas, ažiotāžas, kas strauji novedīs pie NĪ Burbuļa pārplīšanas.

Link to comment
Share on other sites

kaa saka lielaakais latvijas patriots zhirinovskis

ODNOZNACHNO buuvnieciibaa ....

ieguldi tajos kantoros kuri velk pashi izejmateriaalus - teiksim Fiboblokus no poljiem pa 80 sanji un paarod te pa 2.50 ...

pelnja pie 200% - ahuujennaakaa

 

bet tas protams pie labiem cilveekiem eot ....

kur var dabūt lētus fibo blokus,baigi vajag, bet visur ilgi jāgaida, gandrīz līdz pavasarim.

Link to comment
Share on other sites

Tik daudz neizdzershu. Galvenais lai alus cenas tik strauji neaug!

 

A kas jums ar tam cigareshu cenam? Ari taisas celties?

Link to comment
Share on other sites

Par špaktelēm!

Ir tāds Knauf board finish kurš maksā ap 12Ls,bet savukārt iekš UK ir multifinish kuru var dabūt pa paundiem3! Lādējam fūru un uz priekšu.

Link to comment
Share on other sites

A es varu rakt un varu nerakt - pieredze 2.5 gadi pakaljas atsedeshana pie kompja ROI.

Link to comment
Share on other sites

Ja sanem labu oficialu algu, tad ieteiktu ielikt uzkrajoshaja apdrosinashana. Minimalais terminsh 5 gadi. Vinji pashi iegulda naudionju tur kur vajag + gada beigaas 25% no iemaksaatas summas vari dabuut atpakal (bet ne vairak ka iemaksatais IIN).

 

25% varka uzreiz + proci kas uzkaaps gadu laikaa. Bet tas ir ilgterminja pasakums.

 

Ja isterminja pasakums un nav zeel pakast naudu, tad viennozimigi krievijas akcijas. Pelnjas iespejas uz spekulacijam fenomenalas. Un uz 2k Ls tie % par darijumiem ar nav tik kriminali lieli.

 

Tie manuprat ir visrealakie varianti.

 

Vari paskatities parex majas lapaa vinjiem veel ir taa sauktaas obligacijas, kas piesaistitas kadam noteiktam regionam vai tirgus sektoram. Var jebkura mirklii pardot - attiecigi loti likvids pasakums.

Pats kadu 1 - 2 gadus apkal pakramejos - biki uzvarijos, bet nu tagad sakara ar darbiem tadam lietam isti laika nav, jo ja grib lielaku pelnju, tad tomer tirgus tendencem ir jaseko liidzi.

 

A konsulteties ar bankam nav ipashi veerts. Par taadu summu tur neviens nekepasies. Pateiks liec tik ieksha, jo tapat beigas vinji nekadu atbildiibu nenens, ja tirgi aiziet pa stāstiu.

 

tas taa isumaa :)

Link to comment
Share on other sites

NC - es par fričiem - tur pakaļā pilnīgā, normālās pilsētās, kā Ķelne, Berlīne utt dzīvokļi ir daudz lētāki, kā, šeit, a par Lepcigu un to galu - da tru vispār normālas mājas var pa 4-5 tūkstoši nopirkt - tu paprovē, te kautvai mazpisānos suņu būdu dabūt pa tādu naudu !

 

Protams, ka pēc Eiro valūtas, tās cenas nokritās vis trakāk !

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
individual

Par zemi, tās siltumnīcas ko tu pērc.

Ja zeme nav izmantojama apbūvei vērtība tuvu nekāda, diezvai kā dārziņam traki kāps cena. Pērkot zemi jāpievērš uzmanība noteikumiem vai var būvēt, cik stāvus var būvet utt.

Bet nu es daudz no tā nesaprotu vienalga ;) Tās tik manas domas.

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...