Jump to content

Ziemassvētki nāk!


nemo:)
 Share

Recommended Posts

Sniegs - buutu ideaali, bet laikam buus vien taa kaa Holivudas filmaas raada "Sniegs - Ziemassveetku Briinums" :(

 

Veel es ceru ka salaveciitis atnesiis laiku, savaadaak ar 24h diennaktii ir krietni par maz, vismaz tieshi pirms sesijas notekti

Link to comment
Share on other sites

Man vienalga ir sniegs vai nav.. pat labaak, ja nav.. lai gan shitaads slapjdrankjis ir pat sliktaak kaa sniegs... runaajot par davaanaam.. pirkshanaas drudzi.. nez... viss jaadara ar veesu galvu :) a to... uz katra stuura... atlaides.. atlaides.. izpaardoshanas u.c. shits... It kaa viss ir... taa kaa daavaninjas nebuus lielas, ja buus :)

Link to comment
Share on other sites

Devil_Inside

Kāds varbūt zin kur var nopirkt labas un asas garšvielas vai mērcītes (nederēs Santa Marija)? Pašam sev tādas gribu uzdāvināt. Kkad sen redzēju atsevišķu garšvielu veikaliņu, bet tik nezinu kur tas bija.

Uz Ģertrūdes ielas bija tāda maza bodīte starp Čaka un Avotu ielām.

Link to comment
Share on other sites

starpcitu alfaa arii ir viena garshvielu bodiite, blakus drogaam sanaak.

Davai, sakiet ko daavinaasiet savaam sievaam, man ir ideju vakums, viss itkaa ir, bet kautkas jaadavina tak ir.

davai, klaajat valjaa!

Link to comment
Share on other sites

hmm....lidojums ar gaisa balonu ziemaa? taa jau liekaas vairaak/rudens nodarbe. Nu kaadi veel varianti?!

Link to comment
Share on other sites

taa ir ikdiena.... Nu tak staastat ko esat ieplaanojushi daavinaat! es teiksim esmu pilniigaa izmisumaa, jo neesmu nopircis it neko!

Link to comment
Share on other sites

taa ir ikdiena....

Es nerunaju par to masazu, ko tu vinjai veic, bet gan profesionalo!

 

Man sakot ar shodienu maja bus pilna ar cieminjiem lidz pat pasham JG, tapec izlemu vienu nakti nenakshnjot majas - izireju istabinju pie Parisas sencha un uz izsaukumu bus masazists. Salits gan shis pasakums sanaks, bet nu reizem var!

Link to comment
Share on other sites

Cik labi ka nav ne sala, ne sniega! Cik naudiņas ietaupīts...

Ah nabaga mūsu kalniņu īpašnieki...tikai nevajag sākt raudāt...ja

 

 

Lasījāt "Pensionārs aukstasinīgi nogalina kaimiņus" priecīgus svētkus un dusat saldi :mrgreen:

Link to comment
Share on other sites

MartinsBe

LAsot atbildes pirmā vietā ir sniegs, tāpēc balsoju arī par to, bet citas dāvanas nevajag, vienīgi, lai atveseļojas tuvs cilvēks!

Link to comment
Share on other sites

  • 10 months later...
versatile

Uz Ziemassvetkiem, 2ajiem gan, gaidu pudeli Pimm's Winter Cup, un..... sho to personiigu.

Link to comment
Share on other sites

es neko negaidu :mrgreen:

visvisādi elektroniskie gadžeti jau pagādāti, pat nav ne jausmas ko vēl vajadzētu :D

p.s. varētu boot kādu labdarības pasākumu uzorganizēt,labprāt atbalstītu iespēju robežās.

Labots - osscar
Link to comment
Share on other sites

  • 8 years later...

Jāpaspārda mirons - ir kādam pieredze ar LED lampiņu virtenēm āra lietošanai? Gribu pasūtīt e-bajā vai ali, bet tur beigts var palikt, lai kko saprastu. Iepriekš izmantoju gaismas caurules (pirktas Cenuklubā) ar parastajām lampiņām, novilktas gar jumta kori ~300W, tad tā caurule sakalta un izmetu ārā. Tās LED caurules, kas cenuklubā neuzrunā un cena ar. Pagājušgad biju iepircis vienkārši virtenes ko gar sienu nostiept, vienu cenuklubā un 3 Ķīnā no ALi. CK bij ok, no Ķīnas tik viena bij ok, pārējās troboja jancīgi. Ir doma iepirkt tādas ko novilkt gar kori un nokarājas kā lāses, tjip lietus un arī parastās. Ja kādam ir pozitīva pieredze kur un kā, padalieties.

Link to comment
Share on other sites

Iesaku tās no ebaja vai ali , kuras ir silikona trubā (tube). Ja baigi neloka ...ir ok. Galos,kur vadi..es sagāzu iekšā silikonu.

Link to comment
Share on other sites

VebKamera

Nutak ja kāds ir kaut ko vērtīgu atradis iekš price / performance, iesperiet jel linku, lai pārējiem velosipēds nav jāizgudro.

  • Patīk 2
Link to comment
Share on other sites

Man ir tādas

 

ko novilkt gar kori un nokarājas kā lāses, tjip lietus

Neko normāli, strādāja pēdējoreiz kad izmantoju. Pirku iekš Banggood laikam. Bet pirms gadiem 2 vismaz

Link to comment
Share on other sites

  • 10 months later...

Radā doma par kautkāda šāda verķa iepirkšanu, lai ZS uz sienas mirgo (tjip punkti). Ir kādam pieredze?

HTB1mseQOFXXXXXJapXXq6xXFXXXG.jpg

Link to comment
Share on other sites

Bet novieto tā lai sīkie netiek klāt ielūrēt viņā.

  • Kādas šausmas! 1
Link to comment
Share on other sites

 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...