Jump to content

Bezvadu faksa aparāti


Guest nils9
 Share

Recommended Posts

Nesen ir radies aktuāls jautājums iegādāties faksa aparātu mājās, un pieslēgt pie esošās tālruņa līnijas ( vai tas iespējams ??? ), bet problēma tāda, ka man šo faksa aparātu vajag mājas otrajā stāvā, kas nozīmē izvēlēties 1. Brother MFC640CW , 2. Brother MFC-820cw vai arī 3. Brother DCP-340CW , kuriem ir tas saucamais wireless networking 802.11 atbalsts. ko tas īsti nozīmē, tas ir tā, ka varēšu pieslēgties pie sava Linksys un izmantot faksa pakalpojumus pie esošās tālruņa līnijas un cik tālu ''velk'' šis wireless fakss ?

 

ļoti pateicos jau iepriekš par iesniegtajām atbildēm.

Link to comment
Share on other sites

man ir 820 cw aparats,visuma labs,kartridžas viegli pašam uzpildīt bez problemām un ir pietiekami lielas,protams tas bezvadu variants ir visai nosacīts,jo telefona vads ta jasprauž klāt ja gribi faxus sūtīt un saņemt,bet pārējais strādā bez vadiem kā saka.Visas funkcijas pilda godam,un pats galvenais cena ..cena ..cena.. un smuks krāsains ekrāns.

Link to comment
Share on other sites

Guest nils9

hmm, bet nav variants, kas vareetu piemeeram taa, lai man nebuutu uz otro stavu jaaboree caurumi sienaa un vadu lietas.. pienjemsim papildus kaut kaads radio telefons kas pie faxa, vai arii kaads cits uztveereejs, jo galvenaa doma ir lai vadu telefonu man nebuutu bet viss bezvadu uz augshu, liidziigi kaa mans internets wifi..

 

tas ir iespeejams ?

Link to comment
Share on other sites

Guest nils9

Iesakiet faksa aparātu, tādu kurš ir ar skeneri, printeri un faksa f-ciju. Vēlams ap 200 LVL robežās.

 

 

Pateicos.

Link to comment
Share on other sites

Guest nils9

nee nu man no Latvijas negribu ar shitajiem VAT un shipmentiem njemties.. taa fiksu aizvicot uz veikalu un viss

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...