Jump to content

kur var nopirkt lazer diodes?


Guest djlaurix
 Share

Recommended Posts

Lazerdiodes buus pirmkaart daargas otrkaart vinjas buus pagruuti izmanot jo redzi vinjaam nav taada uzbuuve kaa parastaam...

Link to comment
Share on other sites

Guest KEPKE
Lazerdiodes buus pirmkaart daargas otrkaart vinjas buus pagruuti izmanot jo redzi vinjaam nav taada uzbuuve kaa parastaam...
Ex postu vācēj, prostmas, ka uzbūve ir savādāka kā nekā lāzer, bet viss p``arējais jau paliek kā parasti... personīgi es neesmu ne viņus dzīvē redzējis ne izmantojis, bet princips jau visām diodēm ir viens, ļaist elektrību tikai vienā virzienā.

 

Un kāds var pateikt, kur vispār, bez SIA "Latgalīte" var dabūt visus šos mēslus: diodes, tranzistorus, rezistorus, visa veida štekerus, slēdžus utt.

Konkrēti tagad man vajag "1N914" vai "1N4148" diodes (tās nav gaismas diodes)

Link to comment
Share on other sites

opā - lāzerdiodes gadienā nevar izķeksēt laukā no rotaļu lāzerīšiem?

Link to comment
Share on other sites

opā - lāzerdiodes gadienā nevar izķeksēt laukā no rotaļu lāzerīšiem?

 

protams ka var!!!

man pasam staav viena diodiite.

bet pati diode bez fokuseesanas leecas neko nedos.

Link to comment
Share on other sites

a fokusēšanas lēca - ja pazudusi tā, kas bij lāzerītī, tad jauna maksās - ui ui ui :)!!! - 3 žiguļu vērtība, +pvn....

Link to comment
Share on other sites

opā - lāzerdiodes gadienā nevar izķeksēt laukā no rotaļu lāzerīšiem?

 

protams ka var!!!

man pasam staav viena diodiite.

bet pati diode bez fokuseesanas leecas neko nedos.

Par to es runāju. Nevaig uzreiz mani apvainot KEPKE

Link to comment
Share on other sites

opā - lāzerdiodes gadienā nevar izķeksēt laukā no rotaļu lāzerīšiem?

 

protams ka var!!!

man pasam staav viena diodiite.

bet pati diode bez fokuseesanas leecas neko nedos.

Par to es runāju. Nevaig uzreiz mani apvainot KEPKE

 

un vispaar lai palaistu laazerdiodi pareizi ir vajadziigs speciaals impulsu generators.

Link to comment
Share on other sites

nopeerc kaut to pashu speelju laazeriiti un pievieno pie patstaaviiga baroshanas avota.. kur probleema? bet vispaar noteikti jau var nopirkt taadus laazerus kas jau naak ar leecu un palaideeju vienaa gabalaa.. argusaa kautkas taads vareetu buut

Link to comment
Share on other sites

Nu, ja gribēšana (varbūt patiešam kam sakarīgam) -Argusā , bet , tā paņem to ķiniešu spēļu lazerīti (laikam pa latu) , un uz priekšu. Ja gribēsi ko jaudīgāku- tas jau maksā konkrētas naudiņas, bet var , ja tik kabata atļauj, kaut lāzergriešanas (metālam) agregātu nopirkt - tadus jau lieto, Latvijā, daudzas metālapstrādes firmas. Vienīgā problēma dabūt, kādu jaudīgu ķimisko lāzeri - tos jau jenķi lieto visādās pariktēs , lai notriektu balastiskās raķetes :) .

Link to comment
Share on other sites

  • 12 years later...

Sliktākajā gadijumā var izraut no veca DVD draiva, vai vēl labāk no Blue ray. Un piedevām tā diode ir standarta izmērā, tā kā vajadzētu derēt bērnu rādāmkociņā, ko par pāris eur var nopirkt. DVD vajadzētu būt sarakanam, blue ray - zilam.

Labots - mErglis
  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...