Jump to content

Likumi, Sodi un Policija i-neta!?


Snoop Cauna
 Share

Recommended Posts

sveiki!

sodien radas tads jautajums, bet parasti tadi tikai rodas nakti 8) jautajums sekojos: Vai pastav kadi sodi par to ka persona tiek apvainota vai tiek draudets caur i-netu? tas ir chats vai e-pasts! vai pastav kadi likumi iznemot piratisms i-neta? protams vel tie vissi par erotiskam foto utt., bet es tiesi gribetu zinat par moralu apvainoshanu vai ka to varetu nosaukti :D

likumi.lv -tur man galva skiet ka pa sauru lai atrastu atiecigo pantu :cry:

 

nu tad jusu viedoklis par to vissu utt.

Link to comment
Share on other sites

Jaaa ja tos tu uzskati par apvainojumie, vai draudiem vari veersties policijaa...Vai arii ja zini to cilveeku tad veeel vari veersties cilveektiesiibu tiesaa...

Link to comment
Share on other sites

Snoop Cauna

bet kaa, ja es piemeram ieks tiem pasiem draugiem.lv vai one.lv vai face.lv izveidoju viltus profilu :) pastasti ka policija mani var atrasti un vai vini to vissu uztvertu nopietni?

Link to comment
Share on other sites

Var atrast tava datora IP (ja nemāki to nomaskēt). Bet tu neuztraucies - būsi kādam nopietni ieriebis, piemēram, parādiņu laicīgi neatdosi - pareizie "zēni" tevi izķers daudz ātrāk, nekā būsi to gaidījis!

Link to comment
Share on other sites

Snoop Cauna

opaaa, tad jau Latvija ari dzena pec IP ja? :-D nemaz nezinaju :wink:

ne es nevienam nesu parada neka, vienkārši domaju vai ir jega iesniekti policijas par vienu cilveku kurs aizvaino i-netaa.

Link to comment
Share on other sites

praktiski "par goda un cienjas aizskarshanu" droshi var piemeerot arii internetaa. Vieniigaa probleema ka ir jaabuut noziedziiga nodariijuma sastaavam... ekspertiizes etc etc... jo tas ka tu policijai iedosi izdrukaatu zinju /vai vienkaarshi kaadu mailu ar tekstu "tas bij vinjsh - es zinu", nenoziimee ka jau naakamajaa dienaa sanjemsi par to kompensaaciju...

tikpat labi otra puse var pateikt "kaadas zinjas, mans 5gadiigais braaliits pie kompja pakjeemojaas vakar"...

ja tev ir daudz briiva laika un pacietiibas un aizskaarums tieshaam ir veerts, vari meegjinaat uzsaakt...

Link to comment
Share on other sites

Nu tas, ka 5gadīgais brālis pie datora ķēmojās lietas būtību nemaina. USĀ pie dziesmas paņēma vecākus par to, ka sīkais bij sakačājis filmas un mp3.

 

Man tikai tāda nojausma, ka policijā neviens īpaši neiesprings, ka kāds tevi draugiem.lv ir nosaucis kādā nejaukā vārdā.

Link to comment
Share on other sites

ja policijai bvajdzeetu te visus internetaa izkjert kas mazliet palamaajas un sodiit tad, vajadzeetu veselu armiju ar policistiem kas to vien dara kaa vazaajas pa saitiem un meklee kautkaadus siikus varonjus kas bljaustaas visapkaart un pienjem tajaa pashaa laikaa kautkaadas idiotiskas suudziibas par apsaukaashanu internetaa. Kameer vinji iespringtu uz visaadiem dumjiem iesniegumiem tikmeer te slepavas un veel visaadi necilveeki te anarhiju sataisiitu

Link to comment
Share on other sites

Esmu dzirdējis, ka viens čalīts esot pamatīgi norāvies par draudiem savai ex-gurlai. Ar visām tiesām un spriedumiem. Gan jau ar internetu ir tāpat.

Link to comment
Share on other sites

Snoop Cauna

skaidrs :) ta jau ar domaju ka tas viss nav reali! , bet neizmirstam ka te nav ASV n lielakas algas ir Ministriem kas chakare mus laudis kas citigi strada lai apgadatu gimeni atskiriba no tiem ministirem kas gada 4 reizes vismaz kurorta gull :D

Link to comment
Share on other sites

ja esi saņēmis tiešus draudus, vai cieņu un godu aizskarošus tekstus, kas ir publiski redzami tad noteikti vari vērsties policijā.

Link to comment
Share on other sites

Snoop Cauna

skaidrs :)

klau a ka sauc tas programmas kas slepj IP? vinas daudz resursu rij iedarbinot? vai tas reali neko nedod?

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...