Jump to content

Kas vajadzīgs, lai atvērtu I-shop


Andzins
 Share

Recommended Posts

Sveiki!!!

Gribu atvert tuvaakaa naakotnee interneta veikalu, budzzets itka ir!

 

Varbuut kaads var apgaismot,kas ir vajdziigs lai to veiksmigaak paveiktu?

 

Protams,laikam jau maajas lapa :) ..Cik maksaa menesii lapas uztureshana uz serveri (apmeram), utt..kas veel man ir jaaazina??Vai varbut pats waru iepirkt serweri un nemaksaat par uztureshanu??

Tagad ideja ir saakuma stadijaa,tapec ja kaadam ir pieredze,luudzu apgaismojiet,kas man buutu jaazina jau ieprieksh?

 

Protams,ka shim pasaakumam tiks algoti speciaalisti un konsultanti,cerams ka atradishu sheit pat :) )

Link to comment
Share on other sites

Mezavecis

Es domāju, ka mājas lapas uztaisīšanas izmaksas n-kārtīgi pārsniedz uzturēšanas izmaksas un ar to arī vispirms jāsāk, tākā to izgatavo ne jau uzreiz. Ko tu saproti ar vārdu uzturēšana, cilvēka algošana vai arī servera vietas īrēšana?

Link to comment
Share on other sites

Servera vietas ireshana cik?

Un cik apmeram kvalitatiivas majas lapas izveide?

Cik apmeram,lai vinja buutu tvnet vai pie inbox shopiem?

 

Ar budzetu biju domajis ka meeraams ar patsmit ar 3nulleem,ta ka ja variet izklastiet kas man jaazina buutu,ir kaadas nianses?

 

Kaada tur konkurence,nebus par IT jomu veikals :)

 

Gribu vienkarsi zinaat ar ko saakt un atrst cilveeku-s kas palidzees,protams ne jau par paldies :D

Link to comment
Share on other sites

Mezavecis

Rēķini pats. Uzturēšana salīdzinot būtu sīkums - līdz 100Ls/mēn iekļausies, ja hostē. Citās lapās ja gribi savu bodi redzēt, atkal maksā kā par reklāmu, tas var būt ļoti individuāli.

Lapas izcepšana gan varētu būt tūkstošos, kas atkarājas no tavām vēlmēm.

Link to comment
Share on other sites

Ok,tik taalu skaidrs,uztureshana ir neliela,reklaama attiecigi kur gribeeshu lai shops paraadaas.

 

Taatad,varam paariet pie naakamaas stadijas,ir sheit cilveeks kas var uzcept maajas lapu,ir vajdziga konsultaacija,varbut uz pm var kontakinfo atsuutiit?

 

Ir kaadas nodoklu atlaides, vai naw no valsts puses iespeejamas shajaa jomaa? Varbut ir kaadi specifiski likumi,ar kuriem no saakuma labaak iepaziities,pirms kkeros bullim pie ragiem?

 

Kaadi var buut klupshanas akmenji attistiibas stadijaa,respektiiwi-riska faktori?

Link to comment
Share on other sites

1) Lapas izveide: >2000 LVL

2) SRV uztureshana: ~50LVL/menesi

3) Jauztaisa SIA vai IK (SIA gadijuma 2k LVL vajadzigi...nosaciti :) )

4) Lai atvieglotu cilvekiem dzivi, tu varetu implementet online maxajumus, tatad bankservisa 200LVL + 10-20Ls menesi par izmantoshanu.

 

Nu ta kaut kaa :)

Link to comment
Share on other sites

Viens no riska faktoriem ir tads, ka man lidzigi cilveki, varetu nevelieties iepirkties veikala, kura ipasnieks raksta ar pokemoniskiem ''w''.

 

Vaikalam ir jabut visai unikalam, vai nu milzigs precu klasts, zemas cenas, preces, ko nevar nopirkt citviet u.t.t, jo citadi ir jau pietiekami daudz inet veikalu.

Link to comment
Share on other sites

Mezavecis

Bode ar milzīgu preču klāstu viena ir - euroshop, tikai kad pasūta preci, tad 70% varbūtība, ka prece nav uz vietas vai būs pēc kādiem mēnešiem.

Link to comment
Share on other sites

Ai labi Sasar,atmet tak to latviešu mentalitāti-provēt iedzelt kādam pie pirmās izdevības un kļūdas.

 

Par marketingu nesatraucis,tas lai paliek manā zinjā,no kurienes iepirkshu preces,kadas buus cenas (vai konkureetspejiigas utt), ja tā man būtu sveša lieta,tad es neinterešetos par to. Sveša lieta man ir paša lapas izveide un sākums,respektivi fundaments :)...neviens jau neuzsaaks neko,ieprieksh neizpeetot LV tirgu,pieprasijumu uz konkreetaam preceem utt ;)

 

mezhaveci, nu taapec jau mees macamies no cita kluudaam ;)

Link to comment
Share on other sites

Galvenais, lai viss ir saprotami un vienkārši pat 60-gadīgam opim. Dizains var būt ļoti askētisks un piezemēts, neko daudz nevajag, galvenais izvēlēies īstos toņus un ielikt lapā nelielus akcentus, kas pircējam paliktu atmiņā. Pamatā jau jātaisa datubāze, ievades sistēma, dizainu vai aplipināt vienkāršu (bet nevajadzētu būt lapai kā, piemēram, šai). Tad vēl protams, meklē labus kontaktus, lai pie tevis prece būtu vislētākā. Tad iegrūd mārketingā - to visu reklamē, lai sāk sarasties pircēju loks. Un tad jau pamazām tā lieta aizies... Es te nedaudz no pircēja viedokļa pastāstīju. ;-)

Link to comment
Share on other sites

Ja runājam par reklāmu, tad no savas (personīgās pieredzes) varu piebilst ka tavs padsmit latu budžets ir kā piliens ūdenī.

 

mazais banneris delfi.lv labajā pusē, kur delfi iesaka (skatīt to mazo sarkano M79 banneri) - 650 Ls +PVN / mēnesī.

sadaļā shop.inbox.lv - 250 Ls + PVN / mēnesī.

un tie ir tikai divi mazi bannerīši + vēl neskaitāmi banneri pa visām vietām un malām (bet pārdomāti).

 

Man (M79) ar vienu no lielākajiem latvijas portāliem līgums par reklāmu uz visu gadu sastāda >10'000 Ls.

Un tas ir tikai viens portāls.

 

Atceries, ka interneta veikalu tagad daudz, tirgus jau ir sadalīts un lai par sevi pateiktu citiem, būsi spiests iztērēt arvien lielāku summu, jo arī citi investē naudu reklāmā.

Tas ir tas pats, ja tagad miljonāri savāktos un gribētu uztaisīt mobilo telefonu tīklu. Lai tagad tādu paceltu nāktos iztērēt daudz lielāku summu par Bite's budžetu.

 

Bode ar milzīgu preču klāstu viena ir - euroshop, tikai kad pasūta preci, tad 70% varbūtība, ka prece nav uz vietas vai būs pēc kādiem mēnešiem.

 

Runājot par šo tēmu.

 

M79.lv teorētiski lielākā daļa ir noliktavā, jo preces kas nav vairumniekos nekavējoties no web lapas tiek izņemtas. Datu imports un noliktavas pārbaulde notiek 2x dienā, no rīta un vakarā!

 

Tā kā bieži vien ir tā, ka kāds produkts M79 lapā nav atrodams, bet tad viņš nav atrodams arī citur, jo vairumniekos uz vietas viņš nav (ja nu vienīgi kāds tur savā privātajā noliktavā, kas starp interneta veikaliem ir reti).

Link to comment
Share on other sites

Nav taa, ka esmu no tiem, kas piesienas, vienkarshi tracina w.

 

Galvenais, kad taisi to veikalu augsha saruna ar bankam, lai var izmantot gan debet kartes, gan kreditkartes.

Link to comment
Share on other sites

Paldies Type44..njemshu veera. :)

 

Nu tas patsmit budzets ir nosaciiti,taads saakuma kapitaals uz lapas, var jau palielinaat cik vajdzees,gramatvediba un lietvediba itkaa pasham nav svesha,ir draugi,kam kruncinjas ir pieree un no saakuma palidzees atsperties utt :)

 

Tur jau tev taisniiba,ka no saakuma jau nevienam neklaajas viegli,bet prece buus taada,kam laiks cenu nedeldee un noliktavas telpas risinaas... +veel pasreklameshanas iespejas,utt.....dzivosim redzesim...to ka reklaama maksaa dargi,tas nu skaidrs :)

 

Taatad,ja seit ir kaads kursh var izveidot web lapu,atsuutiet PM,sazinashos tuvaakaja naakotnee.

 

Cik sapratu,tad izdevumi,kad tiks izveidota web lapa buus reklamai un web lapas uztureshanai,ja no saakuma gramatvedibu un parejo centishos savilkt kopaa pats ar tuvinieku speekiem+auto izdevumi piegaadeem,pareizi?

Link to comment
Share on other sites

Guest JST

I shops latvijas mazajaa tirgū ir pašnāvniecisks pasākums. Protams ja tev ir lieki 100k raskrutkai tad var mēģināt. Un neaizmirsti par loģistiskas izdevumiem arī es domāju ka pa visu Latviju piegādāt arī gribēsi.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
KasparsEri

Cerams, ka šis nav tas jaunais veikals: www.1000.lv :D

90 gadu web dizaina nostaļģija :D :D

Labots - KasparsEri
Link to comment
Share on other sites

aparapacis

njaa interneta veikali ir labi, tikai tolku no vinjiem ja uz vietas nekaa naff. pasuuti vinjiem vinji pasuuta citur. un vispaar tas ir taads chakars. es saprotu kapeec lielajaam bazzem nav interenta veikalu. brr.

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...