Jump to content

Lattelecom "jaunā" ciparizācija


spitaligais
 Share

Recommended Posts

Labdien.

Esmu tikai jauns lietotājs, bet skatos, ka arī citiem ir problēmas ar Lattelecom, tad pievienošu savu bēdu stāstu arī šeit. :sad:

Visu laiku dzīvoju ar lēno dial-up, max 36 kbps, ik pēc piecām minūtēm atvienojas, dzīvoju laukos.

Oktobra vidū man atsūta vēstuli ar textu:"Sakarā ar tālruņu līniju ciparizāciju .. tiri piri..

No 25. novembra līdz 6. decembrim mūsu meistars sazināsies ar Jums, u.t.t."

Pagāja laiks, zvanam uz 8008040-to, tur saka, ka :"neko nezinām".

zvanam velreiz, tur pasaka, ka viņu sarakstā mes ar savu internetu neesam.

Zvanam meistaram, kas atbild par ciparizāciju. Tas pasaka, ka līdz jaunajam gadam vispār nebūs to "karobačku", kas jāliek pie telefoniem.

Notikuma vieta: Dobeles raj., 2 km no Kaķeniekiem.

Lūdzu esiet laipni un pasakiet kāda man vēl iespēja normālu i-netu dabūt.

Ar cieņu Kristaps Līvmanis.

 

 

KLivmanis

 

vai tiešām līdzcilvjiem nav nekas sakāms, iznņemot:"samierinies ar dzīvi" :|

Link to comment
Share on other sites

Mezavecis

Cik nopratu pēc tava teiktā, ka neesi pieteicis netu. Ja tā, tad no viņiem pieprasīt nevari. Tas ka viņi veic līnijas modernizāciju, nenozīmē, ka uzreiz šie nāk slēgt klāt internetu.

 

Varbūt es kaut ko pārpratu?

Link to comment
Share on other sites

Nu manaa djerevnjaa vispaar LTC lika pa netu aizmirst (iznjemot skjiivjus(cena) un datu kartes (nekaada labuma))!

viendien atnaaca uzlika kautkaadu cdma(laikam) kastiiti un aiztinaas!

a cherez to 3.14sto kastiiti netu manaa galaa vispaar dabuut nevar!

Nuy ko lai saka ''paldies'' vinjiem par To!!!

Link to comment
Share on other sites

spitaligais

diemžēl man ar Lattelecom par to dial-up ir līgums.

NC - vai man nepielec, bet manuprāt tā ciparizācija ir jāveic visur kur ir analogās līnijas.

Ja nu kas, man kaimiņos dzīvo vēl 5 LTK aboni, visi uz analogo. i-netu tā nemeklētu, ja būtu pieejams, bet man līdz savam ciematam 2 km, bezceris, kabeļa man nav, satelītinternetu tēvs neliks un nepiķos, citādi atliek tikai satelīts no "kreisās" puses.

 

KLīvmanis

Link to comment
Share on other sites

Nu tad vai nu caur satelītu slēdz klāt netu vai arī Tele2 pa 17 Ls/mēn...

Link to comment
Share on other sites

kapeec vajag tieshi vajag mdsl ?

muusdienaas netu piedaavaa visaadi triateli lmt un veel nezin kas

nu nav tak taada chuhnja kad pat zoona tur nebuutu

Link to comment
Share on other sites

pareizi, kāpēc te tiek prasīts tieši no LTC? Latvijā ir n-tās firmas kas nodarbojas ar sakariem un vēl vairāk to kuras piedāvā internetu. LTC apņēmās ciparizēt analogās līnijas? Un ko tas nozīmē? To ka telefons vairs nebūs pieslēgts pie analogās centrāles uz relejiem, no kuras varēja iezvanīties uz max 33Kbit/s, bet būs pieslēgts caur baltu kastīti ziepjutrauka lielumā un antenu caur kuru vispār iezvans nav iespējams. Pat faksu nosūtīt/saņemt ir vesels gemorojs... Kā jau te piemērā minēja, par CDMA to sauc... Atliek vienīgā cerība uz tehnoloģiju progresu ka ne pārāk tālā nākotnē būs kautkāda 4-tās vai 5-ās paaudzes GPRS ar kuras palīdzību varēs jebkurā mežā lietot neta pieslēgumu ar 150Mbit/s :mrgreen:

Link to comment
Share on other sites

Guest volframs

tev tajaa ciemataa 2km no tavaam maajaam ir labs draugs ar normalu internetu ? - uztaisi divas antenas un parejo hardwari un velz pa gaisu !

tur ir redzamiba pa taisno vai baigais mezhs apkart ? vai aiz kalna ? :p

Link to comment
Share on other sites

spitaligais

tev tajaa ciemataa 2km no tavaam maajaam ir labs draugs ar normalu internetu ? - uztaisi divas antenas un parejo hardwari un velz pa gaisu !

tur ir redzamiba pa taisno vai baigais mezhs apkart ? vai aiz kalna ? :p

 

Draugs man ir tikai ciematā. Lai redzētu normāli to ciema antenu (uz ūdenstorņa uzstādīta), vai nu mežs jāpazāģē(privātais), vai arī uz augsta masta jāliek antena, bet nav iespējams- māja kopīpašums, kaimiņš ir ^&%^$.

Link to comment
Share on other sites

Ieteiktu izvēlēties variantu par privātā meža upurēšanu. :wink:

 

Bet ja nopietni, tiešām iesaku palūrēt, ko piedāvā, piemēram, Tele2 vai LMT šajā sakarā. Kā tev tur ar zonu?

 

P.S. Ja nav noslēpums, tad cik 21. gadsimtā maksā iezvanpieeja (cik tev vidēji mēnesī iznāk)?

Link to comment
Share on other sites

spitaligais

Janka

man tas līgums nosaka(un kāarī viņi plēš) ir aptuveni 8Ls un 40 h mēnesī

tas viss būtu nieks. ja tikai tas internets neatvienotos ik pēc 5 min., bet rāda, ka atvienojās no "tā" gala.

Ātrums teorētiski man sanāk 34.6kbps, tikai NEKAD tas nav uz pilnu noslodzi, labi ja vienreiz dienā praktiskais ātrums ir puse no tā.

P.S. par mežu. diemžēl kad es teicu privātais- tas ir privātais- pagasta iedomīgākajam "hozjainam", kurš neņems un nezāģēs mežu torņa dēļ.

par zonu- tipa divi torņi man ir, LMT, un piedodiet par nezināšanu, arī sarkanbaltais.

nezinu cik jābleķo par gprs internetu

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...