Jump to content

GF 8800GTX


Guest JST
 Share

Recommended Posts

Laugh|nGMan

Tātad intresentiem - salikām klientam PC: CPU Core 2 Duo E6600 2.4GHz (1066MHz,4MB,S775) box;

MB Intel s775 BLKDP965LTCK "LEMONT" (Core2Duo Support) iP965 PCI-E, DDRII-667,SB6Ch,GLAN;

2 X DDRII 1GB 677MHz AENEON; HDD Samsung SATA-II 500Gb HD501LJ 7200rpm/16Mb

Point of View Geforce 8800 GTS 640Mb; Power Supply 600W SPIRE RockeTeer IV, PFC,12cm,2x6p,1x8p,Silent,LED - joka pēc uzlikām WIN XP SP2, ForceWare Release 95

Version: 97.02 Nvidia drivers - 3dMark06 - 8276 papagaiļi :mrgreen:

 

Venturi uz 3dmark06 SLI režīmā ir izspiedis 28133. Tur gan kompis ir "nedaudz" jaudīgāks.

Dual Opteron Dual Core 2220s

Tyan 2915 SAS and/or Asus KFN32-d SLI SAS

2x evga 8800 GTX (SLI)

16GB Ram DDR-2 ecc reg

6 terabytes (8x750GB drives)

ex8350 raid controller card

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 107
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • mrlobber

    5

  • Morgoth

    4

  • Laugh|nGMan

    4

  • lodzinjsh

    4

Top Posters In This Topic

Posted Images

Guest Storm336

Gribu redzeet ko teiks tie dizie muldeetaaji kad buus jaaspeelee dx10 speeliites un jaatestee 3dmark ar shaderiem 4.0 :mrgreen: 8-)

Link to comment
Share on other sites

Gribu redzeet ko teiks tie dizie muldeetaaji kad buus jaaspeelee dx10 speeliites un jaatestee 3dmark ar shaderiem 4.0 :mrgreen: 8-)

 

Tad, kad buus taas dx10 speeliites, tad arii jaaiepeerk attieciigaa hardware. Pats veelaakais, kad naaksies iepirkt karti, kas supportee dx10 buus mirklis, kad speele vienkaarshi neies ar neko zemaaku (tipa visaadiem GF 79x).

No otras puses, ja cilveeks pelna kaut vai 500ls meenesii, vieniigais, par ko vinjsh reaali fano ir jaunaakaas gaames uz max, tad neredzu iemeslu, kaapeec, lai reizi pusgadaa nevareetu panjemt jaunaako video, proci un piepirkt klaat drusku ramu.

 

Katrs lai dara peec veelmeem un iespeejaam :)

Link to comment
Share on other sites

Guest someonesick

nju teiksim tā, manuprāt ka nē... protams ja Tev būs uzdzīta sistēma tad jā, bet nu tas pats C2D E6300 uzdzīts būs ātrāks :)

Link to comment
Share on other sites

bet ja ieliktu to karti spēles atrāk ietu ?

 

Nu ja taisies spēlēt vismaz 1920 * 1440 rezolūcijā uz maks settingiem, tad jau varētu redzēt kaut kādu atšķirību.

Vēl jau ir jautājums, kāda ir Tava patreizējā videokarte?

Link to comment
Share on other sites

shito urbi meegjinot veikalaa sapratu ka mans 2,8 dual core nemaz tik slikts nav .... shiam burkaanam ir daudzi miinusi un uz daudzaam progaam saakot ar to pashu nero .... aizmirstiet pa proci saakiet domaat pa ramu,..... tas reaali laiza stāstiu

Link to comment
Share on other sites

Guest wams

ram dual 2x 512 mb ddr2 800 mhz ar geforce msi nx7900gtx = :roll:

3dmark 06

post-65722-1169673476_thumb.jpg

Labots - wams
Link to comment
Share on other sites

Protams neatteiktos no krutas videokartes, bet taada vajadziibe peec speeleem vai kautkaadu 3d marku rezultaatiem man nav lai teereetu simtus videokarshu iegaadei :)

LFS man iet pa pirmo i ko vairaak :p

Link to comment
Share on other sites

:D Tas jau kljuust smiekliigi, ka dazhiem te laimes izjuuta ir tieshi proporcionaala videokartes krutumam :D Buutu labi tomeer saprast, ka ir cilveeki, kuriem dziivee ir svariigaakas lietas, kaa geimoshana nonstopaa :)
Link to comment
Share on other sites

a vislabaakais ir tas ka te viens otru praktiski nepaziist bet ljechii marazmu :D ja uz mani domajai ka geimoju nonstopaa - tad pirmkaart ar taadu vide kaa man nevar pageimot nonstopaa, un otrkart geimoshanai nonstopaa nav laika. kaa jau saku ir uzlikta spele LFS kas arii kadreiz vakaraa tiek uzkapaata! vot es nesaprotu tos kas peerk videokarti tikai delej taa lai vareetu ierakstiit kadaa forumaa ka dabujis tik punktus taadaa un taadaa testa programmaa. ja ar to nodarbojies nopietni un profesionaali cita lieta, bet taadi latvijaa laikam ir tik dazhi cilveeki. - bet ja peerc lai klasee vai draugu viduu, vai te forumaa pastieptu savu sen meitaas neizlaisto kraaninju, tas gan ir stulbi :p

Link to comment
Share on other sites

ja uz mani domajai ka geimoju nonstopaa

 

nee, uz Tevi tas nebija domaats, bet uz kadriem, kas momentaa brauca Tev virsuu par pashapmaanu, integreeto utt., kad iemineejis, ka Tev ir GF4 MX400

Labots - Morgoth
Link to comment
Share on other sites

man īstenībā liekas, ka labas v-kartes arī priekš geimiem noder, un tad tās ir vēl vērts pirkt, bet, tiešām, ja pērk v-karti tikai, lai

klasee vai draugu viduu, vai te forumaa pastieptu savu sen meitaas neizlaisto kraaninju
un tikai - nekādi to v-karti nenoslogojot, kam tā arī domāta, tad
tas gan ir stulbi :p
!
Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
Guest JST

Nu tā pieliekot punktu pirms diviem mēnešiem sāktai tēmai tad vakar tika notestēta sistēma kas redzama parakstā. 3d mark 06 10900 marks. Tika testēts uz stock settingiem.

Link to comment
Share on other sites

Brutto

Es, savukārt, gribētu zināt kas tā par darba vietu, kur tādu naudiņu maksā, lai varētu atļauties nopirkt tādus dzelžus! mmmmm :?

CPU C2D E6700 MB Asus Commando RAM 2GB Corsair TWIN2XP2048-6400C4
MSI Geforce 8800GTX
2 X 150gb 10k raptor RAID0 2TB total HDD space
PSU Thermaltake ToughPower 700w
Dell 2407WFP 24 inch LCD
Logitech G15 Logitech G5
Theramaltake Armor LCS case watercooled

Link to comment
Share on other sites

es jau nu ieteiktu vienmeer buvet superduper kompi no matenes un tad talak ... maju ari buve no pamatiem :D

Link to comment
Share on other sites

Guest JST

Es, savukārt, gribētu zināt kas tā par darba vietu, kur tādu naudiņu maksā, lai varētu atļauties nopirkt tādus dzelžus! mmmmm :?

CPU C2D E6700 MB Asus Commando RAM 2GB Corsair TWIN2XP2048-6400C4
MSI Geforce 8800GTX
2 X 150gb 10k raptor RAID0 2TB total HDD space
PSU Thermaltake ToughPower 700w
Dell 2407WFP 24 inch LCD
Logitech G15 Logitech G5
Theramaltake Armor LCS case watercooled

 

Nu es jau nekaa seviskja nedaru tikai banku sisteemas programmeju un shis tas jau paliek paari :):cool:

Un tehnologijaam man nav zheel.

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share


×
×
  • Izveidot jaunu...