Jump to content

Kādus mobilos lietojam?


 Share


Recommended Posts

erikonkulis

vecais labais flagmanis galaxy s2. pilnīgi pietiek :mrgreen:

Link to comment
Share on other sites

Modelis - Galaxy S2 GT-i9100

Cik ilgi lietojat - 2 gadi, 6 mēneši

Atsauksmes - Diezgan labs telefons, kamēr lieto Cyanogenmod.

Plusi - Laba kamera, diezgan ātrs, SD kartes slots

Mīnusi - Ekrāna izšķirtspēja ir maza, baterija ir viduvēja.

Baterijas darbības laiks pie vidējas noslodzes - 2.5 dienas pie diezgan smagas noslodzes. Ar Cyanogenmod 5.0.2 ir daudz labāk, bet baterija vienalga ir maza.

Links uz aparāta speceni iekš GSMarena.com - http://www.gsmarena.com/samsung_i9100_galaxy_s_ii-3621.php

Link to comment
Share on other sites

INTRASERVERNET
  • Neliels foto - 05c5a68a0bde2bcd5cb69ceeddd5460c.jpg
  • Ražotājs - Apple
  • Modelis - iPhone 6 Plus
  • Cik ilgi lietojat - pusotra nedelja
  • Atsauksmes - Peec chetru gadu paartraukuma izdomaaju ka gribas palukoties, kas mainiijies. Vizuali nav tas labakais un arii rokaas ne eertaakais, bet citaadi ir ok.
  • Plusi - ietilpiiba pietiks ilgam laikam un paari paliks jaunai muuzikai. Finger print reader. Ekrasns.
  • Mīnusi - dizains un eertums rokaa. Joprojam dziesmu, video u.c. ielaadei vajag iTunes.
  • Baterijas darbības laiks pie vidējas noslodzes - 2 pie Normaalas noslodzes.
  • Links uz aparāta speceni iekš GSMarena.com - http://m.gsmarena.com/apple_iphone_6_plus-6665.php
Labots - Rizla
Link to comment
Share on other sites

• Neliels foto - http://www.samsung.com/lv/consumer/mobile-phones/smart-phones/smart-phones/GT-I9505DKYSEB
• Ražotājs - Samsung
• Modelis - Galaxy S4 GT-i9505
• Cik ilgi lietojat - 1 gadi, 2 mēneši
• Atsauksmes – Gada laikā bija 2 reizes remontā!Uzpūtās baterija un vēl kaudze visādu ikdienas gļuku un tas viss pie saudzīgas apiešanās, maciņa utt.
• Plusi -  SD kartes slots, saulainā laikā video ir ļoti labs
• Mīnusi – Samsung softs, kas ir piebāzts ar kaudzi nevajadzīgu servisu, ko nav normāli iespējams atinstalēt utt. , katru nedēļu update service uzbāžas ar visādiem update, kas reāli tracina. Nepietiekamā apgaismojumā foto ir ļoti švakas kvalitātes.(ja piem. salīdzina viens pret vienu ar iPhone5)
• Baterijas darbības laiks pie vidējas noslodzes - 1.5 dienas un pie smagākas  noslodzes 12stundas.
• Links uz aparāta speceni iekš GSMarena.com - http://www.gsmarena.com/samsung_i9505_galaxy_s4-5371.php
• ...viennozīmīgi mainīšu pret ko citu..

Link to comment
Share on other sites

Kārtējais!! Pats lietojis biju sgs2 ~gadu, nopirku 2 baterijas, vienu otiģinālo un vienu kjīnieti ar hiper mega gaiga ietilpību! Nu kādas 2.5 dienas un vel pie smagas slodzes! Man tik FB, whatsapp vairāk par stok bija! Un arī ar jauno bateriju ne sūda neturēja! Paveicās ja līdz vakaram izvilka!

Labots - Verneris no Rīgas
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
HenrijsLV

  • Neliels foto -NOP
  • Ražotājs -Samsung
  • Modelis -Galaxy Grand neo
  • Cik ilgi lietojat - no vasaras sākuma
  • Atsauksmes - Priekš interneta labs
  • Plusi - Nez
  • Mīnusi - NEZ
  • Baterijas darbības laiks pie vidējas noslodzes - 1 diena

    Links uz aparāta speceni iekš GSMarena.com -

Link to comment
Share on other sites

  • Neliels foto -54aefaaa3e20cpvfpsbp1420753578.jpg
  • Ražotājs - Samsung
  • Modelis - Galaxy S4 i9505
  • Cik ilgi lietojat - 4 dienas
  • Atsauksmes - Pārgāju no Samsung Galaxy S2 uz šo. Pirmā lieta bija uzstādīt Cyanogenmod, lai tiktu vaļā no visiem Samsung mēsliem, kas bija virsū. Viss notiek plūdeni, spēles iet kā vajag, ļoti labs skaļrunis.
  • Plusi - Lielisks ekrāns, ļoti laba baterija, SD kartes slots, skaļrunis, fiziskās pogas, kamera ir ļoti laba
  • Mīnusi - Bez bumpera ir slidīgs rokās, skaļrunis ir aizmugurē.
  • Baterijas darbības laiks pie vidējas noslodzes - Šobrīd ir pagājušas 2 pilnas dienas kopš uzlādes un baterija ir pie 56% atzīmes. Dienā vismas 3 stundas ir pie wifi un vismaz stundu tiek lietots internets, vismaz pusstunda balss zvanu.
  • Links uz aparāta speceni iekš GSMarena.com - http://www.gsmarena.com/samsung_i9505_galaxy_s4-5371.php

 

 

Kārtējais!! Pats lietojis biju sgs2 ~gadu, nopirku 2 baterijas, vienu otiģinālo un vienu kjīnieti ar hiper mega gaiga ietilpību! Nu kādas 2.5 dienas un vel pie smagas slodzes! Man tik FB, whatsapp vairāk par stok bija! Un arī ar jauno bateriju ne sūda neturēja! Paveicās ja līdz vakaram izvilka!

Cyanogenmod. Kopš 4.4.4 Kitkat baterijai bija jauna dzīvība. Un protams tas kā tu lieto telefonu - es visas herņas atslēdzu kad man nevajag, neturu visu dienu uz Wifi, Bluetooth, Location un vēl nez ko ieslēgtu. 

Labots - Rubenis
Link to comment
Share on other sites

Imbaworld

@ rubenis, kāds ir baterijas laiks atm?  Kas ir atslēdz nevajadzīgos? Sync, 4g, epasts? 

Labots - Imbaworld
Link to comment
Share on other sites

 

 

@ rubenis, kāds ir baterijas laiks atm?  Kas ir atslēdz nevajadzīgos? Sync, 4g, epasts? 

Kas ir ATM?

 

Lielāko dienas daļu es telefonu izmantoju zvaniem un sms. Tur man nevajag ne mobilo internetu, ne wifi. Atnāku mājās darba, vakarā pieslēdzu pie wifi, palasu kādus rakstus internetā, paskatos nedaudz youtube, palasu, kas iekritis e-pastā. Dienā apmēram stunda līdz divas screen on time. 

Link to comment
Share on other sites

Eh, sorry, es gribēju teikt, kāds ir baterijas laiks tagad, no uzlādes, līdz uzlādei? 

Ar Galaxy S2 varēja izvilkt 3 dienas nedaudz padomājot par lietojumu.

Galaxy S4 es vēl neesmu izlādējis pilnībā, jo uzreiz uzliku Cyagenmod, pagāja vēl diena, kamēr Tele2 samainīja SIM karti uz mazāku. Pagaidām ir šādi (dažas reizes bija pie kompja datus pārnest - tas parādās kā uzlāde):

54af0535ad79fptiafah1420756277.png

Labots - Rubenis
Link to comment
Share on other sites

 

 

Skaisti. Izskatas, ka stoku nevar salidzinat ar CM.

Lollipop pieredze man pagaidām ir ideāla uz abiem telefoniem - plūdeni viss notiek, lieliskas animācijas pārejai no ekrāna uz app drawer utt. Manā skatījumā lielisks solis no Kitkat. ART noteikti ir atbildīgs par aplikāciju un baterijas labāku draudzību. Cik sapratu, tad visas aplikācijas vēl nav optimizētas, kad tas notiks, baterija droši vien paliks labāka.

Link to comment
Share on other sites

  • Neliels foto - DSC00495.jpg
  • Ražotājs - Motorola
  • Modelis - Moto G (2nd. Gen.) 8GB Dual SIM
  • Cik ilgi lietojat - Divas vai trīs nedēļas. Paņēmu pirms z-svētkiem.
  • Atsauksmes - Pēc pāris nedēļu lietošanas nevaru sūdzēties. Priekš 200 euro vērta telefona - viss, kas vajadzīgs. Gļukojis nav, spēles iet, internetā viss notiek raiti un solīdi. Nav nekādas aizkavēšanās. Ekrāna kvalitāte ir OK. Kamera ir pieņemama. Super kvalitātes bildes negaidīt, bet lai noķertu momentu - droši. Video arī nav nekādas vainas. Iemūžināt smieklīgus kadrus var. Skaļruņu kvalitāte ir laba. Abi skaļruni priekšā - super. Ieliku 32GB atmiņas karti, telefons nav kāries. Atmiņas kartes modelis - SDCA10/32GBSP. Gaidu Lollipopu, pagaidām ielāps nav bijis. 
  • Plusi - Ir pietiekami pasmags, lai justu kabatā. Citiem tas ir nozīmīgi, citiem nē. Divas SIM + microsd iespēja. +Noteikti tas, ka ir maināmi aizmugurējie vāciņi. Komplektācijā gan nenāca līdzi, bet ēbrejā vai pašas motorolas lapā var nopirkt par pieņemamām cenām. Vasarā forši uzlikt sarkanu, dzeltenu vai zilu toni, pieskaņojot pie kedām u.t.t. (ir vairāk krāsu) Patīk aizmugurējā vāciņa materiāls. Tāds "soft". :D Nezinu, nekas vairāk no telefona arī neprasās. Viss ir superīgi. Ar andrīšiem esmu uz čau, tāpēc iespējams esmu tādā starā, bet telefons ir foršs un nenožēloju, ka iegādājos tieši šo. :) Kā arī - ļoti patīk aizmugurējā vāciņa motorolas logo, kas ir nedaudz uz iekšu. Ir vieglāk turēt telefonu vienā rokā, jo pirksts ieguļas tieši tur. Ērti un patīkami.
  • Mīnusi - Varēja būt labāka baterija un vairāk RAM. (it kā pietiek, bet brīvi ir tikai 300-400MB, nākotnē noteikti būs čābīgāk) Komplektācijā nenāca līdzi lādētājs. Nāca līdzi tikai usb vads + grāmatiņas, (protams kastītē) bet ko gan varam gribēt no budžeta telefona.  :)
  • Baterijas darbības laiks pie vidējas noslodzes - Cik skaitās vidējā noslodze? Dienā spaidu ik pa laikam. Ap ~3h+ ir. Bateriju lādēju katru vakaru. Vakarā parasti paliek ap ~20/30%.

    Links uz aparāta speceni iekš GSMarena.com - http://www.gsmarena.com/motorola_moto_g_dual_sim_(2014)-6648.php

Link to comment
Share on other sites

 

 

Tad šitā wifi dročīšana skaitās smaga noslodze???

Nē, balss zvani telefonam skaitās noslodze, jo cik atceros, tad tā ir pamat funkcija telefonam no laika gala. 

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Smārtiem jau sen ir arī citas pamatfunkcijas, ne tikai zvanīšana! Tà kā tie tavi baterijas testi ir neobjektīvi!

Un smārts bez neta, nav smārts!

Labots - Verneris no Rīgas
Link to comment
Share on other sites

Tā kā trešais galaksis manas "saudzīgās" apiešanās rezultātā vienu nakti aizgāja pa skuju taku, iesvēru S5 ;) Biku izspaidīšu, izmocīšu un tad iemetīšu savu apskatu :)

Link to comment
Share on other sites

@, smārts ar netu, bet vai obligāti tam jābūt visu laiku ieslēgtam? visur/vienmēr? nafig? Mana Nokia Lumia 520.. mierīgi darbojas ~5 dienām.. gps/wifi u.c. draņķi atslēgti, kad vajag, tad ieslēdzu.

Link to comment
Share on other sites

pa pa! Te nav runa par nokia lumia! Bomzhi no madlienas (ar bomzhu tarifu plaaniem) netu nelieto, bet vinjus es saprotu! Karoche! ja nets nav ieslēgts! taa NAV NAH*J SMAGA NOSLODZE!!!!

Link to comment
Share on other sites

Nokia 515, sievai balts, man melns. Man baterija tur, kā minimums, 3 nedēļas /jo runāju maz/, sievai mazāk, jo daudz jāpļerkst pa darba darīšanām. Brīnišķīgi aparāti cilvēkiem, kas internetu lieto tikai no datora.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Леший

Domāju, ka var iemest šeit (jo tas gandrīz vai liels telefons):

  • Neliels foto - 

Lenovo_Yoga_Tablet-700-x-410px.png

  • Ražotājs - Lenovo
  • Modelis - Yoga 2 10.1
  • Cik ilgi lietojat - Nedēļa
  • Atsauksmes - Redzēju šo ierīci citam cilvēkam, tāpēc izdomāju paņemt. Patika tas balsts, likas baigi parocīga fīča - ir 4 pamatrežīmi, kā šo planšeti izmantot:

    lenovo_yoga2_tablet_all_modes.jpg

    Iekšā Andris 4.4.2, 4core Intel Atom, 2GB RAM, 16GB atmiņas, var spraust sd karti, microSIM. Bite ļoti ātri un operatīvi noformēja to Kosmoss tarīfu, kas tieši domāts telefonam+planšetei.
    Ekrāns 1920x1200 ~224ppi IPS, ko laikam nevajag komentēt. Korpuss kvalitatīvs, skaņa ir diezgan laba priekš planšetes. Pro versijai ir built-in prožektors, bet negribējas iztērēt papildus 200 einārus dēļ prožektora. Par kameru pateikt pagaidām neko nevaru, vajag rīt pastaigāties pabildēt. Bateriju lādēju tikai vienu reizi. Tas cilvēks, kam es tādu planšeti redzēju, teica, ka baterija dzīvo 2 dienas, nepārtraukti lūrot seriālus.
    Pašlaik izmantoju mūzikas klausīšanai (saslēdzu ar BT austiņām), lasīšanai, filmu lurēšanai utt. Var uzlikt uz darba galda un palaist kaut kādu filmu, vai IRC vai dajebko. Iekšā iebūvēta Contacts aplikācija ar SMS iespēju. Zvanīt caur parasto GSM neprovēju, bet pa viber zvanīt nav nekādu problēmu, pat bez sim.
  • Plusi - Balsts, korpusa kvalitāte, skaņa, ekrāns, baterija. Aparāts ir ļoti labs priekš tā cenas.
  • Mīnusi - Nepierasti smags. Defaultais ROM ir bremzīgs, launčeris gļukains. Veikalos grūti sameklēt aksesuārus, piemēram māciņu vai klaviatūru. Un divaini, bet arī ekrāns dod nelielu mīnusu - ne visas aplikācijas atbalsta šādu izmēru un izšķirtspēju.
  • Baterijas darbības laiks pie vidējas noslodzes - Domāju, ka būs 5-6 dienas.
  • Links uz speceni GSMarenā - Lenovo Yoga Tablet 2 10.1
Labots - Леший
Link to comment
Share on other sites

  • Ražotājs - Sony
  • Modelis - Xperia SP
  • Cik ilgi lietojat - kopš nov 2013
  • Atsauksmes -Lielisks telefons, specene kā 2014 gada aifonam. 
  • Mīnusi - kādi mīnusi var būt androīdam?!
  • Baterijas darbības laiks pie vidējas noslodzes - nezinu, ilgi tur, vismaz 3 - 4 dienas.

    Links uz aparāta speceni iekš GSMarena.com - http://www.gsmarena.com/sony_xperia_sp-5364.php

Labots - kappa
Link to comment
Share on other sites

  • 4 months later...
Smachine
  • blackberry-z10-16.jpg
  • Ražotājs - BlackBerry
  • Modelis - z10
  • Cik ilgi lietojat - Vairāk par gadu
  • Atsauksmes - visumā ļoti labs telefons, sevišķi priekš cenas, kad pirku bija zem 300 euro.
  • Plusi - operētājsistēma ir ļoti laba, nekad nekas nebremzē, visu var ērti izdarīt, vizuāli pievilcīgs dizains.
  • Mīnusi - nav latviešu valodas.
  • Baterijas darbības laiks pie vidējas noslodzes - parasti dienas beigās izlādējas.
  • Links uz aparāta speceni iekš GSMarena.com - http://www.gsmarena.com/blackberry_z10-5251.php

Kameras bildes:

4ozCTc6.jpg

Labots - Smachine
Link to comment
Share on other sites

INTRASERVERNET

Man jautaajums, kaa ir ar dazhaam programmaam prieksh BB? Here Maps straadaa, Microsoft Office, Microsoft Exchange un Lync?

Link to comment
Share on other sites

Smachine

Man nav sanācis lietot tās aplikācijas, daudzas android aplikācijas pieejamas caur amazon app store un strādā perfekti, liela daļa populārāko - facebook, waze utt ir pieejamas arī natīvi.

Link to comment
Share on other sites

ezis666

  • Ražotājs - Sony
  • Modelis - Xperia Active
  • Cik ilgi lietojat - kopš dec 2014
  • Atsauksmes -Lielisks telefons, ļoti ērts rokā, kā arī nav jābaidās apsēsties, ja viņš ir kabatā :D, mehāniski arī izturīgs, laba zona un labs GPS
  • Mīnusi - kameras stikls aizdir... ātri, varētu viņu izsist, bet tad nebūs ūdensizturības, kā arī aķis tur ne pārāk.WLAN vājš.
  • Baterijas darbības laiks pie vidējas noslodzes - kā kuru reizi, vismaz dienu tur

    Links uz aparāta speceni iekš GSMarena.com - http://www.gsmarena.com/sony_ericsson_xperia_active-3998.php

 

ir izravēti visi liekie mēsli, facebook, google servisi, sony sporta draza, no google palicis tikai mail, un arī ar manuālu sync.

Link to comment
Share on other sites

Destructo

  • Neliels foto - $_86.JPG

  • Ražotājs - Apple

Modelis - iphone 6 gold, 64 gb

Cik ilgi lietojat - 2 mēneši

Atsauksmes - Pārgāju no iPhone 4S uz šo. Pagaidām ir lietas, kas iepriecina, bet ir arī daudz ergonomikas trūkumu

Plusi - Lielisks ekrāns un kamera. Elementārais ios interfeiss.

Mīnusi - Liels. ļoti neparocīgs rokās, nevar aizsniegt augšējās ikonas. var izlīdzēties ar dubultklikšķi, lai novilktu tās lejā, bet diez ko parocīgi tas nav. Nelien nevienā standarta turētājā (mašīnā, darbā utt) Apsveru domu par downgrade uz 5S

Baterijas darbības laiks pie vidējas noslodzes - Vidēji 24 stundas.

Links uz aparāta speceni iekš GSMarena.com - http://www.gsmarena.com/apple_iphone_6-6378.php

Link to comment
Share on other sites

INTRASERVERNET

nexus2cee_front-1.jpg

  • Ražotājs - Motorola Google Nexus 6
  • Cik ilgi lietojat - 3 nedēļas
  • Atsauksmes - Diezgan patīkamas. Lai gan sistēma darbojas stabili, interfeis jau daudz maz zolīdi izskatās. MS Exchange pievienot nav sekss, tātad viss kas man primaarais nepiecieshams, strādā nevainojami. Tikai labu varu teikt. Milzīgs un man tiešām patīk. No rokām neslīd ārā, kā tas bija ar iPhone 6 Plus. Motorola labi ir piedomājusi par to lai būtu ērti turēt rokā un lietot.
  • Plusi - Lielisks, liels ekrāns, bet ne labākais. Ērti lietot, lasīt ziņas, skatīties kādu video. Plašas Android iespējas, bet man pietiek ar stock. Skaļruņi, visu cieņu. Nav HTC Boomsound, bet prieks ka Motorola ievietoja stereo skaļruņus savā Nexus sērijā.
  • Mīnusi - Saules gaismā samērā grūti ir saskatīt, kad jau ieslēdzas uz spožāko, tad jau daudz maz ir ok. Kamera telpā un sliktā apgaismojumā nebūs tā labākā.
  • Baterijas darbības laiks pie vidējas noslodzes - Pie manas lietošanas nākamā dienā jālādē ap pusdienlaiku.
  • Links uz aparāta speceni iekš GSMarena.com - http://www.gsmarena.com/motorola_nexus_6-6604.php
Labots - Rizla
Link to comment
Share on other sites

  • Neliels foto - nokia-e5-black.jpg
  • Ražotājs - Nokia
  • Modelis - Nokia E5.
  • Cik ilgi lietojat - Desmit dienas tagad, aptuveni divus gadus senāk. Lieta tāda, ka pēc E5 lietošanas biju nopircis Nokia 515, ļoti labs telefons zvaniem un vēl šim tam, lietoju no 2013. gada beigām, savu veco E5 toreiz noliku atvilknē, krietni novalkāts jau bija, kaut kad vēlāk pasūtīju orģinālās detaļas korpusa nomaiņai, īstā krāsā vairs nevarēja dabūt, priekšējais panelītis ir no modeļa dark grey, nevis carbon black, kā manējais, tātad, nomainīju korpusa detaļas, skatā telefons kā jauns, noliku atvilknē, lai ir rezerves telefons, šeit forumā vienā diskusijā dažas dienas atpakaļ biedri sāka par vecajiem labajiem symbiaņiem atcerēties, es nenocietos un izvilku savu veco E5, tagad tas mans galvenais telefons.
  • Atsauksmes - Viens no labākajiem symbian smartfoniem bez touch. Papētot gsmarena.com, tas bija pēdējais ne touch simbiānis, bija gan vēl viens modelis pēc šī, bet tas mūsu reģinonam nebija paredzēts, ar qwerty taustiņiem symbian telefons vēl bija E6, bet tas jau bija touch.
  • Plusi - Smartfons. Ar qwerty podziņām. Nav touch. Ļoti ērts zvanīšanai. Ļoti ērts rakstīšanai. Pieklājīgi izskatās. Darbojas navigācija.
  • Mīnusi - Nedarbojas visi kādreizējie Nokia servisi, nav vairs. Iestatīt e-pastu var, bet nedarbojas pop3 inbox.lv pastkastīte, imap inbox.lv pastkastīte e-pastus sinhronizē automātiski, bet nosūtīt no telefona e-pastu nevar, darbojas bez nekādas aizķeršanās imap hotmail.lv pastkastīte. To pašu hotmail.lv pastkastīti var caur Mail for Exchange uzlikt, tur viss kārtībā. Nav vairs vecais OVI veikals, MS to aizstājis ar Opera mobile store, kur nav nekā jēdzīga priekš E5. Vecās programmas jāmeklē internetā. Nu ko var gribēt no 5 gadus veca modeļa, kura ražotājs vairs neražo telefonus.
  • Baterijas darbības laiks pie vidējas noslodzes - Viena divas dienas, tas ar veco nokalpojušo akumulatoru. Esmu pasūtījis jaunu orģinālo akumulatoru, ar to vajadzētu darboties trīs četras dienas stabili. Manā gadījumā runāšanas daudz, plus e-pasts automātiski sinhronizējas.
  • Links uz aparāta speceni iekš GSMarena.com - http://www.gsmarena.com/nokia_e5-3198.php

 Priecājos, ka šis telefons man vēl saglabājies, jo smartfonu ar podziņām bez touch mūsdienās vairs nopirkt nevar, diemžēl.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Modelis -Spirit 4G LTE H440N

Cik ilgi lietojat - ~ 2 nedēļas

Atsauksmes - Patīkams rokā, viegls, izskatā elegants un nepārspīlēts, nav bling bling. Ar funkcijām bagāts budžeta cenas telefons. Drīzumā, cik zinu būs arī iekš kursors.lv plašāks apskats. Papildus rekomendēju šādu ietvaru - http://www.ebay.co.uk/itm/-/151658934172

Plusi - 4G, NFC, Android 5.x, HD ekrāns un izmērs 4.7"

Mīnusi -  laikam vienīgais, kas pietrūkst ir automātiskā ekrāna spilgtuma regulācija, bet tas ir nosacīts mīnuss.  

Baterijas darbības laiks pie vidējas noslodzes - 3 dienas.. max ~5 dienas

Links uz aparāta speceni iekš GSMarena.com - http://www.gsmarena.com/lg_spirit-7052.php

Labots - CAP
Link to comment
Share on other sites

TrakaisKodiens

  • Ražotājs - Sony
  • Modelis -Xperia Z3
  • Cik ilgi lietojat - kopš 2014.gada decembra
  • Atsauksmes - kad pirku bija salīdzinoši dārgs, bet bija tā vērts
  • Plusi - 4G, baterijas darbības laiks, puteļu un ūdens izturīgs
  • Mīnusi -  ātri "nospeķojas"
  • Baterijas darbības laiks pie vidējas noslodzes - 2-3 dienas
  • Links uz aparāta speceni iekš GSMarena.com - http://www.gsmarena.com/sony_xperia_z3-6539.php
Link to comment
Share on other sites

  • Ražotājs -Gsmart
  • Modelis -Saga S3
  • Cik ilgi lietojat - ~8 mēn.
  • Atsauksmes - Diezgan liels un lēts telefons, par tādu cenu neatrast citu tik lielu telefonu.
  • Plusi - 6'' IPS ekarāns, 2 sim sloti, Zolīds, 8mp auto-fokusa kamera, baterijas ilgdarbība.
  • Mīnusi - Dažreiz nolago, nav Android upgreida, status bar dažviet nepazūd, nav fizikālās pogas.
  • Baterijas darbības laiks pie vidējas noslodzes - ~2 dienas
  • Links uz aparāta speceni iekš GSMarena.com - http://www.gsmarena.com/gigabyte_gsmart_saga_s3-6334.php

     

Link to comment
Share on other sites

Priecājos, ka šis telefons man vēl saglabājies, jo smartfonu ar podziņām bez touch mūsdienās vairs nopirkt nevar, diemžēl.

Joprojām lietošānā Nokia E63, patīk fiziskā QWERTY tastatūra. Es vienīgais, kas iesūnojies uz ne tača. Ja tagad mainītu, es pat nezinu uz ko. Pazvanīt var, sms nosūtīt var, netu palasīt var, arī bootā iekakāt ērti. Šad tad esmu paņēmis no kāda taču, nu nemāku rakstīt. Aķis tur 3-4 dienas kas arī pluss un pietur nemainīt. Kad telefonu neizmantoju, biju ārzemēs un sagadījās, ka man neviens nezvana, zināja, pilna bača, visas septiņas strīpiņas, stāvēja nedēļu.

http://www.gsmarena.com/nokia_e63-2599.php

nokia-e63-2.jpg

Labots - Zuxters
  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Nobeidzu savu GX-2, paņēmu lēto Samsung E1200 pagaidu variantā. Un jāsaka, ka funkcijas ir ideālas, vēl varēja tik lukturīts būt.

 

Bet nu par 14 eur.... :mrgreen: :mrgreen:

 

Baterija ikdienā runājot velk pusotru nedēļu.

 

252875_xl.jpg

Labots - Red
Link to comment
Share on other sites

INTRASERVERNET

Var piezvaniit un aatri uzrakstiit iisszinjas ar jebkuru telefonu. Bet lietot E5, E63 vai sazin veel kaadu netouch telefonu tas ir tas pats kas lietot Nokia 3310 un teikt ka labaka telefona nav. Vai te nav kads ar Blackberry Passport telefonu? Man dikti interesee lietoshanas pieredze un dazhas programmas vai stradaa?

Labots - Rizla
Link to comment
Share on other sites

 

 

Bet lietot E5, E63 vai sazin veel kaadu netouch telefonu tas ir tas pats kas lietot Nokia 3310 un teikt ka labaka telefona nav.

Nu gan salīdzināji. E5, E63 bija sava laika smartfoni, ļoti labi priekš tiem laikiem. Tik bēda, ka pēc viņiem vairs nekā nav, ir tikai touch. Un nestāstiet, piezvanīt, saņemt zvanus ērtātk ir ar podziņtelefonu. Viens pogas nospiediens, neskatoties. Ļoti daudzi no pazīstamiem, kas pārgājuši uz touch, atzīstas, ka zvanīšanai touch nav tik ērti. Touch ir citas priekšrocības, bet tas attiecas uz citām lietām, nevis uz zvanīšanu. Tač lietojiet savus touch, visa industrija strādā priekš jums. A priekš mums, podziņtelefonu piekritējiem, atliek vien turēties pie vecajiem, tādiem kā E5 vai E63, jo jaunu vairs nav.

  • Patīk 3
Link to comment
Share on other sites

Simsons2

Uz touch smartfona uzliec ikoninju kas ir auto-zvans uz kādu nr un būs tikpat clicki kā uz podziņtelefona...

Link to comment
Share on other sites

  • rubb locked this tēmaa
Guest
Slēgta tēma, pievienot komentāru nav iespējams.
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...