Jump to content

Kādus mobilos lietojam?


 Share


Recommended Posts

Pirms 8 minūtēm , ivo teica:

Paga paga, būs tev vairāk to gadiņu un redze paliks sūdīgāka, pašam nāksies pāriet uz lāpstu, lai nebūtu brilles katru reizi jāliek, lai telefonā ieskatītos

Kad vēl vairāk gadiņu būs un redze pavisam sūdīga kļūs, nāksies pāriet uz podziņfonu, podziņas sataustīt varēs, a lāpstā, ņem cik lielu gribi, neko neredzēsi.

:D

  • Haha 2
  • Bēdīgs 1
Link to comment
Share on other sites

Šobrīd 2g.kā lietoju huawei,nopirku no operatora, pirkuma čeks, garantija, u,t,t, garantijas laikā bija uzpūties aķīts, tad mūkusalas ielā telefonam pa garantiju nomainīja +visu korpusu. Cepuri nost servisam! Šobrīd garantija beidzas un tādēļ skatos jaunu tel. Primārā izvēle, par cik  huawei pierasts tiek veltīta šim ķīnietim,bet cik saprotu "olas viņam ir piežmiegtas" un tādēļ nav pārliecība,ka nopērkot jaunu huawei modeli būs pilnvērtīgs serviss 2g.garumā. Tādēļ jaut. ,kas šobrīd būtu aktuāls pērkot no operatora [tele2] ok ķīnieti cenā200_300eur?

  • Kādas šausmas! 1
Link to comment
Share on other sites

Paredzu, ka tūlīt sāksies fleimošana un katrs aizstāvēs savu izvēli.

Tādus jautājumus jāuzdod citās tēmās. Šeit biedri dalās ar konkrētu pieredzei, bez izplūšanas uz diskusiju. Tā IR JĀBŪT!

@Edis7, uzdod jautājumu citur. 

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Pirms 56 minūtēm , Edis7 teica:

Tādēļ jaut. ,kas šobrīd būtu aktuāls pērkot no operatora [tele2] ok ķīnieti cenā200_300eur?

Lai nebūtu fleimošana: man riebjas visi telefoni un favorītu nav.

Manā kompānija šobrīd ir Redmi ēra, kas atbilst +/- tavai cenu kategorijai un statistika ir apmēram tāda:

Redmi Note 8 Pro no 20 mobļiem sūdzības ir bijušas par vienu, jo "lēni" bildē.

Redmi Note 9 no 5  visi ir absolūtas miskastes un iegrābiens, katram savas problēmas.

Redmi Note 9 Pro no 10 pagaidām sūdzību nav

Redmi Note 10S parāk maz, parāk īsu laiku lietoti.

Garantijas nosacījumi Xiaomi ir vienkārši tirsā - ieplēs kameras aizsarg stikliņu un tev atteiks garantiju pilnīgi visam.

 

Pa tēmu. Pašam ir Sifons 12 mini. Sūds. Ja reiz izdomāja izvākt Home pogu varēja uztaisīt kā Samsungs - pirksta skeneris uz ekrāna vai otrā pusē... da pofig kur, bet nēēē, tev būs tikai viepļa atpazinis. Esmu "bezgalīgā sajūsmā", jo ĪPAŠI tagad, kad visur jāvazājas ar masku uz purna.

Labots - ruukjis
  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Samsung Galaxy A52 5G

https://www.gsmarena.com/samsung_galaxy_a52_5g-10631.php

 

Lietoju jau pusgadu, principā nopirku pirmajā dienā, kad varēja nopirkt.. 

 

Priekš manis ideāls izmērs, specifikācija.. ar maniem ieradumiem velk 2 dienas easy... ja vairāk tiktok paspaidu, tad 1x dienā piemetu pie lādētāja, bet līdz 0 nekad vēl neesmu dabūjis. Arī Bites 5G ātrumu mājās varu izbaudīt. Nekā slikta par šo mobilo man nav sakāms, ja nu vienīgi tas, ka man nepātik, ka pirkstu nospiedumi ir ekrānā, biju huawei ērā pieradis aizmugurē.. bija ļoti ērti. Bet tāpat labāk, kā dažiem, kur iebūvēti sānā :D

 

 

1 stundu atpakaļ, Edis7 teica:

ķīnieti cenā200_300eur?

sievas tēvam tika nopirkts  Redmi Note 10 5G, 200 eur.. ļoti apmierināts.

https://www.gsmarena.com/xiaomi_redmi_note_10_5g-10768.php

https://www.lmt.lv/lv/telefons/Redmi_Note_10_5G

Labots - CAP
  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Pirms 19 minūtēm , ruukjis teica:

Pa tēmu. Pašam ir Sifons 12 mini. Sūds.

liekas tu esi pirmais ābola lietotājs, no kura es dzirdu ka tas draņķis ir mēsls.  Jo visi ābola zombiji to nekad neatzīst. :)

  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

1 stundu atpakaļ, Edis7 teica:

garantija beidzas un tādēļ skatos jaunu tel.

interesants kritērijs, lai mainītu tel. Es parasti mainu tad kad vecajai trubai vairs netur aķītis kā nākas, pilnīgi poh vai garantija ir vai nav.

  • Atbalstu 1
  • Kādas šausmas! 1
Link to comment
Share on other sites

Pirms 1 minūtes , kaads teica:

iekas tu esi pirmais ābola lietotājs, no kura es dzirdu ka tas draņķis ir mēsls.

Zin kā ir. Man bija 4S. Labākais telefons kāds man ir bijis. Lietotu vēl tagad, ja Apple viņu mākslīgi nenogremdētu ar savu bloatwāri. Tad, ar tik pat augstām cerībām, nopirku 6S un vīlos, jo pogas vairs nelikās ērti izvietotas, vairs nebija tas foršais izmērs, kas perfekti iegūla manā, salīdzinoši mazajā, plaukstā. Sev apsolīju: Sifons nē. Vairs nekad! Un tad, sukas Apple, izlaida 12. sēriju, lai spēlētu uz tādiem nostaļģijas mocītiem pamuļķiem kā es. Un es iekritu. Kā mazs bērns. Patiesībā šis ir vēl neērtāks kā 6S, home pogas vairs nav - viss notiek ar kaut kādiem "pareizā virziena" glāstiem.

Un tad vēl ne mazo lomu spēlē Apple adata, brīdi, kad tu aizdomājies par datu pārnešanu no Apple uz Andrīti... pazūd erekcija... uz jebko. 

  • Slikti! 1
Link to comment
Share on other sites

Pirms 11 minūtēm , kaads teica:

pirmais ābola lietotājs, no kura es dzirdu ka tas draņķis ir mēsls.

tāpēc, ka mini, būtu Pro Max, būtu cita aršana

Link to comment
Share on other sites

Vai tad ābolam ir kaut kas velti? Cik noprotu, nopērc telefonu un turpini maksāt, maksāt....

  • Patīk 1
  • Haha 2
  • Kādas šausmas! 1
  • Slikti! 1
Link to comment
Share on other sites

Pirms 6 minūtēm , aoma teica:

turpini maksāt, maksāt....

lietoju ābolu 5 gadus, bet kaut kā neesmu novērojis, ka būtu jāmaksā. Jā, ir maksas aplikācijas, līdzīgi kā Android, bet neviens nespiež pirkt tādas

Link to comment
Share on other sites

Pirms 1 minūtes , ivo teica:

lietoju ābolu 5 gadus, bet kaut kā neesmu novērojis, ka būtu jāmaksā

Tad, kad nopērc jaunāko Sifonu, viņi tur 6 mēneši dod Apple TV... viņi pēc tiem 6 mēnešiem atceras viņu atslēgt jeb atceras tavu kredītkartes numuru? Un tad vēl kaitinošais paziņojums: "Hey, tavam telefonam ir XXGB atmiņa, bet nu backupam ir tikai 5GB, neesi bomzis samksā tak tos 3€/mēnesī un paņem kārtīgu mākoni!"

  • Kādas šausmas! 1
Link to comment
Share on other sites

Pirms 4 minūtēm , ivo teica:

Jā, ir maksas aplikācijas, līdzīgi kā Android, bet neviens nespiež pirkt tādas

Jā, bet tās aplikācijas, atšķirībā no Android zvērudārza, bieži vien nagi niez nopirkt!

Link to comment
Share on other sites

INTRASERVERNET

@ruukjis vari paskaidrot, kāpēc, ja kretinēja iepriekš iPhone, tad iegādājies atkal? Un kad iznāc 12 modelis, tad jau bija pandēmija un bija sejas maskas jānēsā. Un FaceID ir jau no X sērijas (2017.g.) Nākamā lieta, ja nepatīk kāda ražotāja ierīce, kamdēļ sevis stulbums jāizrāda nosaucot ierīci ar kautkādi pievienotiem burtiem, papildvārdiem? Vēlos vērst tev, ka iPhone nenosaka tavu statusu un to ka tev iepriekš bijuši ir iPhone, tas visiem pie kājas. Vispār nopērkot jaunu, vai piereģistrējot Apple ierīci, AppleTV+ dod uz gadu, tas tā tavai zināšanai. Otrkārt no iCloud 50Gb izmasā mēnesī EUR 0.99. Neviens nespiež ņemt 200Gb par EUR 2.99.

Labots - INTRASERVERNET
  • Slikti! 1
Link to comment
Share on other sites

1 stundu atpakaļ, ruukjis teica:

Pašam ir Sifons 12 mini. Sūds. Ja reiz izdomāja izvākt Home pogu

Šis ir labākais, kas ar telefoniem var notikt. Sākumā kad iepirku, arī izjutu home pogas trūkumu, bet pēc pāris dienām sapratu, ka labi ka tā. Šobrīd ir grūti lietot kādu telefonu ar home pogu.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Pirms 27 minūtēm , INTRASERVERNET teica:

vari paskaidrot

Vari paskaidrot kāpēc jūties personiski aizvainots dēļ tā kā es lamāju čipu čupiņu ar ekrānu? Vari paskaidrot kā tas nākas, ka esi izlasījis, pat izteicis viedokli par manu komentāru, bet uzdevi jautājumu, kurš burtiski ir atbildēts tajā pašā komentārā?

 

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

INTRASERVERNET

Es domaju ka vecums, tev ir pietiekosh, lai ta nekomentetu un nesauktu. Es nejutos aizvainots, bet tava uzvediba, liek pajautat. 

Link to comment
Share on other sites

Pirms 11 minūtēm , INTRASERVERNET teica:

Es nejutos aizvainots,

OK. Uz brīdi pieņemsim, ka apakšā nav emociju. Tad atbilde uz tavu jautājumu ir gauži vienkārša: man apkārt ir pietiekoši daudz krievu kolēģu, daži tā arī viņu sauc - sifon. Pielipa. Neviens nekad nav aizrādījis, neviens nekad nav pārpratis, par ko ir runa. 

Link to comment
Share on other sites

pirms 3 stundām , ruukjis teica:

home pogas vairs nav - viss notiek ar kaut kādiem "pareizā virziena" glāstiem.

Jārēķinās, ka tā poga aizņem vietu un attiecīgi ekrāns vairs nevar būt pa visu virsmu, tāpēc arī izvāca.

Nupat kā nomainīju veco 7-to sifonu pret 12-to. Jāsaka, ka bezpogas interfeiss ir uztaisīts izcili ērts un lietotājam draudzīgs, pieradu pāris stundu laikā un pogu vairs negribu. Un sejas atpazīšana strādā vienkārši izcili, salīdzinot ar pirkstu nospieduma atpazīšanu, kas bija 7-tajam. Jā, pats telefons diemžēl ir lielāks un biezāks, bet dēļ lielāka ekrāna to var pieciest.

pirms 3 stundām , RudeWolf teica:

bieži vien nagi niez nopirkt!

esmu nopircis pāris, kuras man patiešām vajag, nemaksā nekādu kosmosu. Ja pērk visu pēc kārtas, tad protams cits stāsts

Link to comment
Share on other sites

KinDzaDza
pirms 4 stundām , ivo teica:

Jā, ir maksas aplikācijas, līdzīgi kā Android, bet neviens nespiež pirkt tādas

Vai tad ir arī bezmaksas ābolam? 🤣

Link to comment
Share on other sites

Pirms 21 minūtēm , KinDzaDza teica:

Vai tad ir arī bezmaksas ābolam?

Protams ka ir. Kaut vai DJI Ronin, DJI Mimo, banku aplikācijas, Mobilly u.t.t. 

Link to comment
Share on other sites

shadow118
pirms 5 stundām , ruukjis teica:

viss notiek ar kaut kādiem "pareizā virziena" glāstiem.

Tad kad pie tiem "pareizā virziena glāstiem" pierod, tad patiesībā ir baigi ērti. Nu, par ābolu nezinu, bet uz android vairs negribās skatīties uz tām on-screen pogām

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

pirms 2 stundām , INTRASERVERNET teica:

Nu krievi vispar ir ar kuku galva izrunajot anglju vardus.

Hehe, tici man tam ar izrunu nav nekāda sakara. Es tev došu mājienu - es strādāju kompānijā, kas nodarbojas ar inženier komunikācijām - vājstrāvas, ventilācija, kanalizācija... 😁

Link to comment
Share on other sites

Tā. Tēmu slēdzu līdz būs laiks iztīrīt lieko. Vai tiešām jāpiesārņo tēma un jāsagādā darbs citiem? 

  • Patīk 2
Link to comment
Share on other sites

  • rubb locked this tēmaa
Guest
Slēgta tēma, pievienot komentāru nav iespējams.
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...