Jump to content

Kādus mobilos lietojam?


 Share


Recommended Posts

pirms 1 stundas , Artanis teica:

Vai man būtu jābūt tādam muļķim, lai telefonu izmantotu planšetnieka vai laptopa vietā?

Ir tak laptopi, kuri izmanto tieši tos pašus CPU ko telefoni, ieskaitot Ābolu.

Kas vainas lietot telefonu kautkāda MacBook Air vietā ja UI tam ir pielāgots?

 

Kāda starpība vai tu lieto Google Dokus, Youtubu un citu figņu no telefona vai PC? Ja ekrāns ir pietiekoši liels? 

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Topiks aizlaists bezsakara spamā ne bez moderatora aktīvas līdzdalības topikam neatbilstoša satura ģenerēšanā. 

  • Atbalstu 1
Link to comment
Share on other sites

1 stundu atpakaļ, AndrisBB teica:

Ja ekrāns ir pietiekoši liels? 

APmēram 27 collas 😁, bet labāk 32.

1 stundu atpakaļ, e = d teica:

Topiks aizlaists bezsakara spamā ne bez moderatora aktīvas līdzdalības

Da ko var cepties! Cilvēki brīvi jūtas. Protams, vajadzēja nopietni apspriest katra telefona cpu papagaiļus u.t.t. 😁

 

p.s. nezinu, kā citi, bet es šo tēmu jau no paša sākuma uztvēru kā (izklaidējošu) spamu

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

1 stundu atpakaļ, e = d teica:

Topiks aizlaists bezsakara spamā

Tēmas autors pats arī piedalās.

Pirms 5 minūtēm , Jurkins teica:

Da ko var cepties! Cilvēki brīvi jūtas. Protams, vajadzēja nopietni apspriest katra telefona cpu papagaiļus u.t.t.

+1

2006.11.29. , 12:43, Artanis teica:

Šis pavediens var arī kalpot kā sava veida manuālis kādam jauna telefona izvēlē.

 

Šeit nebija nekā tāda, ko nevarētu klasificēt kā palīgu jauna telefona izvēlē.

Link to comment
Share on other sites

Pirms 17 minūtēm , Jurkins teica:

APmēram 27 collas 😁, bet labāk 32.

1 stundu atpakaļ, e = d teica:

Cik tad collas vajag, lai varētu normali atvērt kautkādu Zoom/Teams/Slack video zvanu, blakus Google dokumentus, lai veiktu piezīmes, vai ko tamlīdzīgu? Pusdienlaikā palasītu ziņas. Tagad jau lielākā daļa softwāres tāpat browsreī un faili mākonī.

 

Labots - AndrisBB
Link to comment
Share on other sites

Pēteris Kažoks

Jautājums vai jums svarīga nfc esamība mobilajā un vai parocīgāk nav implantēt nfc kā zemādas čipu ?

Link to comment
Share on other sites

Pirms 8 minūtēm , AndrisBB teica:

Cik tad collas vajag

Par gaumi nestrīdas - ziņas lasīt telefonā, nu i nah. Ja nu vienīgi izmisumā 😁 pie aizvērtas dzelzceļa pārbrauktuves.

 

Link to comment
Share on other sites

 

Pirms 40 minūtēm , Jurkins teica:

APmēram 27 collas 😁, bet labāk 32.

 

Nē, man ir tikai 24" 😁
Smiekls smieklam, bet dažas reizes pat darbā esu strādājis uz mobilā, kad aizmirsu laptopu mājās. Piemaucos pie lapsim paredzētā doka un "aiziet jūriņā" - outlooks, teams, words, mums visi doķi 1draivā vai šērpointā. Pāris specifiskiem softiem admini iedeva temp virtuālo mašīnu ar rdc. Kā tas apmēram notiek varat palūrēt youtubē...
Vissmieklīgākais tajā visā bija kolēģu, kas to redzēja, izbrīnītās sejas un pārsteigumu noslēpt nespējošais jautājums "Kā??? Tu no telefona strādā?!?!" 😁
Nezinu vai no visiem foņiem tas ir iespējams, bet mans huawei P30 ar lenovo doku to nodrošina lieliski.

Tā ka vēl nevar zināt kas labāk - grausts zem galda "man tikai jūtubei un internetam" vai doks telefonam.

Labots - Pukinens
  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Pirms 10 minūtēm , Pukinens teica:

Kā??? Tu no telefona strādā?!?!

Mūsdienu viedtelefonu veiktspēja jau sen ir datoru līmenī. Ja salīdzina tagadējos flagmaņfonu parametrus ar pavecāku ierindas datoru parametriem, tad vispār nerodas jautājums «kā no telefona var strādāt».

Cits jautājums. Cik ilgi viedtelefonus, kas patiesībā ir plaukstdatori ar zvanīšanas funkciju, turpinās par telefoniem saukt.

Link to comment
Share on other sites

Pirms 43 minūtēm , Pukinens teica:

Nezinu vai no visiem foņiem tas ir iespējams, bet mans huawei P30 ar lenovo doku to nodrošina lieliski.

Visiem nē, tikai dārgā gala aparāti, es tieši P30 arī slēdzu klāt pie doka. Neviens cits no saimniecībā iesošiem type-c viedtelefoniem to nemācēja.

Link to comment
Share on other sites

pirms 11 stundām , androidz teica:

P30 arī slēdzu klāt pie doka

kas tas par doku? Sanāk bilde uz lielā monitora? Caur USB-C?

pirms 10 stundām , Jurkins teica:

ZS zajeb...ļi ar visādiem pantiņiem

Tas kaut kādā mērā traucē?

pirms 11 stundām , kreizā Kāja teica:

ziņas lasa datorā?

Es arī lasu. Arī Whatsapp pārsvarā lietoju uz datora, telefonā tikai tad kad neesmu ofisā.

pirms 11 stundām , vvv teica:

veiktspēja jau sen ir datoru līmenī.

Ne jau par veiktspēju stāsts, bet gan par lietošanas ērtumu. Nekas nevar būt labāks par normālu klavieri, peli un lielu monitoru

Link to comment
Share on other sites

Pirms 17 minūtēm , ivo teica:

Tas kaut kādā mērā traucē?

Un kā Tev pašam šķiet? Telefons visu laiku pīkst. Varbūt kāda derīga ziņa. A varbūt atkal spams ar govslopiem. Nu, sorry, bet es neizprotu šo jauno kultūras sastāvdaļu.

 

p.s. skaidrs, ka "nedaudz" pārspīlēju, kā vienmēr 😁. Bet pa lielam tomēr tā ir.

  • Patīk 1
  • Atbalstu 1
  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

Pirms 28 minūtēm , ivo teica:

Ne jau par veiktspēju stāsts, bet gan par lietošanas ērtumu. Nekas nevar būt labāks par normālu klavieri, peli un lielu monitoru

Piekrītu par klavieri, peli un monitoru. Te biedri rakstīja, ka telefonam šos visus var pieslēgt.

Link to comment
Share on other sites

usb-c /hdmi adapteris..vai caur wifi var nodublēt. protams labāk prasās kādu ārējo klaviatūru,

tas ir defaultais desktops

ala xp

Link to comment
Share on other sites

Pirms 45 minūtēm , ivo teica:

kas tas par doku? Sanāk bilde uz lielā monitora? Caur USB-C?

Man ir šāds, izmēģināju ar P30, vairāk interesei. Pārsvarā slēdzu klāt Lenovo thinpadu, kam type-c ar PD, Video etc...  Bet kā jau ķīņiešu sūds, ne bez prikoliem, nesaprot mana mājas monitora izšķirtspēju 1920x1200px, rāda standarta FHD.

Labots - androidz
Link to comment
Share on other sites

Pocophone gan nestrādā. Mēģināju gan caur Dell Thunderbolt doku (tb16), gan vienkārši ar USB-C -> DP vadu.

Varbūt vajag dumjāku monitoru/vadu. Jāpamēģina atrast usb-c -> HDMI adapteri.

Link to comment
Share on other sites

Pirms 59 minūtēm , AndrisBB teica:

Pocophone gan nestrādā. Mēģināju gan caur Dell Thunderbolt doku (tb16), gan vienkārši ar USB-C -> DP vadu.

Varbūt vajag dumjāku monitoru/vadu. Jāpamēģina atrast usb-c -> HDMI adapteri.

 

Kaut kur redzēju, ka caur Displaylink adapteri var.

Link to comment
Share on other sites

Funkcija ir ļoti noderīga, ja ir pieejams monitors un klaviatūra/pele. Jo kāda jēga pirkt piemēram skolniekiem/studentiem utt otru laptopu, ja visa nepieciešamā jauda jau ir pieejama telefonā?

Problēma droši vien ir ka reti kuram tagad mājās ir atsevišķs monitors pie kā to telefonu piespraust.

Link to comment
Share on other sites

Pēteris Kažoks
10 hours ago, AndrisBB said:

Funkcija ir ļoti noderīga, ja ir pieejams monitors un klaviatūra/pele. Jo kāda jēga pirkt piemēram skolniekiem/studentiem utt otru laptopu, ja visa nepieciešamā jauda jau ir pieejama telefonā?

Problēma droši vien ir ka reti kuram tagad mājās ir atsevišķs monitors pie kā to telefonu piespraust.

Nu var jau izlīdzēties ja skolēnam ir savs tv mūsdienās jau tādas izšķērdības ir populāras.

Link to comment
Share on other sites

Pirms 2 minūtēm , AndrisBB teica:

Problēma droši vien ir ka reti kuram tagad mājās ir atsevišķs monitors pie kā to telefonu piespraust.

Es kā IT uzņēmuma sisadmins varu apliecināt, ka ļoti daudziem no tehnikas mājās nav nekā. Tiek lietots darba laptops un nemaz savs privātais nav. Kaut kas ir vien tiem, kas jau iepriekš darbojās no mājām. 

Kur nu vēl monitors monitors ar USB-C/doks.  

Kad izmetām pārdošanā par simbolisku cenu (tīri lai nosegtu grāmatvedības izmaksas) kādus 20 gabalus 19-21'' monitorus, tie aizgāja kā karsti pīrādziņi pusstundas laikā. Kā arī atļāvām stiept uz šo ieilgušo periodu monitorus un krēslus uz mājām. Arī tie ir aizgājuši gandrīz lielākā daļa. 

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Plus liela daļa nemaz nezin ka pat laptopus var piespraust pie monitora, kur nu vēl telefonus.

 

  • Patīk 2
Link to comment
Share on other sites

Updeitoju savu telefonu no MIUI 10.x.x versija uz 12.0.x versiju. Izrādās es ar pāris gadus vecu versiju dzīvoju. Aizņēma kādu laiku, jo iet cauri visiem updeitiem tāpat kā Windows :D.

Desktop Modes tāpat vēl nav. Tā būšot 12.5.x (februārī), nezinu vai hārdwāre atbalstīs.

11to versiju nesanāca izpētīt, bet 12tā kautkā pēc ābola izskatās :D 

 

Link to comment
Share on other sites

Pirms 15 minūtēm , AndrisBB teica:

Plus liela daļa nemaz nezin ka pat laptopus var piespraust pie monitora

Šo mūsējie par laimi zina, jo defaultais setups ir Monitors(1 vai 2)+laptops+klaviatūra+pele.   

Link to comment
Share on other sites

Pēteris Kažoks
10 hours ago, AndrisBB said:

TV bilde pilnīgi nederīga strādāt kautkādos dokumentos utt.

Mājās ir 32 " tv ar full hd excel ļoti pārskatāmi ar viņu.

Link to comment
Share on other sites

nu jā aizrāvām offt - varbūt kāds var izveidot topiku "mūsdienu telefona lietošanas paradumi, iespējas u.t.t" un visu pēdējo pārcelt !

Bet tā jā uz FHD 27 collu moņa  man labāk strādājas nekā uz 15-17 lapša FHD. lapša ekrānā meils paliek + ērtāk kopēt kaut ko no viena moņa otrā nevirinot dokumentus.  Bet nu man darba datoru galīgi negribas izmantot priv.vajadzībām - tik cik forumā iespamot :D 

jā uz lielā tv nekādu problēmu ar dokumentiem..es mājās biežāk no htpc strādāju nekā no stacionārā vai laptopa. 

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Pirms 7 minūtēm , kaads teica:

Pie tādas dokstacijas varētu trubu piemest?

Dell Business Dock WD15 + 130W

Kolēģis lika. Tipo strādā, tik neatceros kas tieši pa trubu bija.

Link to comment
Share on other sites

Portatīvais jau caur to USB Type-C arī barojas, truba nenosvils ? :)

Samsung  jaunākas trubas vienkāršāk laikam jau DEX slēgt

Labots - kaads
Link to comment
Share on other sites

No turienes arī truba barosies. Viņi jau uztaisa hand-shaku pirms vispār tur kautkāda barošana nāk ārā.

Bet nu es arī ik pa laikam lādēju savu telefonu no TB16.

Link to comment
Share on other sites

Ko biedri saka par Nokia 5.3? Nevajag man flagmani, vienkārši jāsāk meklēt cits, jo patreizējā Nokia 5 ir novecojusi gan fiziski, gan morāli, android 10 arī nespēd.

Lūdzu citus ražotājus nepiedāvāt, kopš mobilā telefona pirmsākumiem cits zīmols nav bijis un arī negribu :)

  • Kādas šausmas! 1
Link to comment
Share on other sites

  • rubb locked this tēmaa
Guest
Slēgta tēma, pievienot komentāru nav iespējams.
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...