Jump to content

Kādus mobilos lietojam?


 Share


Recommended Posts

pirms 10 stundām , dzincha teica:

Cpu,gpu utt viss tur stīgā,bet kameras rank 98

Pa maz piķi aiznesa... Bet jā, kamera nav diez ko laba. Pro versijai pēc šī čārta ir labāka - 118. 

 

 

Labots - androidz
Link to comment
Share on other sites

  • Neliels foto -iphone-12-mini-blue-select-2020.jpg.4d1389fa5b506d42fb69e2b5af175675.jpg
  • Ražotājs - Apple
  • Modelis - Iphone 12 mini
  • Cik ilgi lietojat - dažas nedēļas
  • Atsauksmes - Teiksim tā. Ilgi es mēģināju noskaņoties pāriet uz ābolu ekosistēmu, un tād nu tas beidzot ir izdarīts un man prieks par to. Kožu pirkstā ka nedarīju to agrāk, jo Iphone UI ir super. Par šo konkrēto modeli - ir sirreāla sajūta ka esmu tikpat kā sastapis savu mūža mīlestību..:biggrin: Jo telefons ir kā radīts priekš manis. Beidzot telefonā atkal varu žonglēt ar vienu roku nepiepūlot pirkstu locītavas. Ideāls izmērs, perfekta ātrdarbība, ērts lietošanā. Neesmu pa šo lietošanas laiku novērojis ne mazāko aizķeri salīdzinoši ar Androidfoniem. Neesmu nekad bijis fotogrāfs, bet ar šo telefonu jūtu, ka šis mainīsies. Bildes sanāk vnk perfektas ar vistrīcošākajām rokām. (Atkarībā no iepriekšējiem Samsungiem, normālas bildes spēju uzņemt tikai ar labu koncentrāciju uz procesu.) Tiem kas saka - gribu ābolu, bet baidos baidos mainīt ekosistēmu - droši. Īpašu pat nejūtu baigo atšķirību. Tiesa ikdienā nav nepieciešami nekādi ofisa štrunti, kas varētu būt apgrūtinājums.
    • Plusi - Lielisks izmērs, perfekta performance uz jebkādām darbībām. Neesoša aizķere uz darbībām ar kameru, un failu rediģēšanu. Pludena darbība. Salīdzinot ar Androidtelefonu ir apmēram tāda sajūta, kad kādu vecāku PC upgreido ar SSD. (Ābolheiteri var neiespringt ar aizspriedumu kā paņem Andri par 1K un būs tas pats - NEBŪS, bet ja jums no šīs domas vieglāk paliek, lai tā būtu).
    • Mīnusi - nez, mīnusu vnk nav... Jā, sākumā ir dīvaini aprast ar kantaino korpusu, bet lietojot sāc aptvert, ka tas tomēr ergonomiski rokas turas labāk. Vēl pie mīnusa varētu minēt cenu - tā sajūta nav tā labākā, ka visu laiku ir jāstaigā kā ar jēlu olu apzinoties, cik defekts var atsisties remonta izmaksās. Bet kvalitāte maksā naudu. Un man kā cilvēkam, kas ir diezgan sīkumains un pedantisks uz kvalitatīvām lietām, šis faktors ir maznozīmīgs.
    • Baterijas darbības laiks pie vidējas noslodzes - Domāju ka baterija priekš šāda izmēra ir ekselenta. Salīdzinot ar iepriekš esošo Samsung un maniem lietošanas paradumiem, izturība ir uz savu 1/3 lielāka.
      Links uz aparāta speceni iekš GSMarena.com - Apple iPhone 12 mini - Full phone specifications (gsmarena.com)

Visbeidzot - 11 balles no 10 iespējamajām. - Perfekts aparāts.

Ir sajūta, ka tas ir 1000 reiž pārdomāts un tad darīts tas vēlreiz, lai īpašniekam tas neliktu vilties.

Kā teica viens foruma biedrs , nezinu kas, bet tajos Ābolos kaut kas ir..

Labots - Stasss
  • Patīk 2
Link to comment
Share on other sites

Pievienojos visā rakstītajā par 100%, tikai lietoju parasto 12. Vēl īpašas pieminēšanas vērts manuprāt ir Magsafe. Ļoti daudz braucu ar mašīnu, un bezvadu magnētiskais lādētājs/turētājs ir baigais bonuss. 

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Pirms 24 minūtēm , Stasss teica:

Kā teica viens foruma biedrs , nezinu kas, bet tajos Ābolos kaut kas ir..

Gandrīz apraudājos...

 

p.s. Lineālu jau izmantoji - nomērīji?! 🤣

  • Patīk 1
  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

Pirms 4 minūtēm , ieleja teica:

 visi kolēģi ar iPhoniem bija tādi ... vienkārši apmierināti

Jā, bija līdzīgi.

Pirms 4 minūtēm , ieleja teica:
Pirms 13 minūtēm , Knaabis teica:

apraudājos...

 

interesanti, ka iPhonistiem šīs dzēlības izraisa tikai labestīgu smaidu

Tā ir. Un es arī kaut kā nemanu, ka ābolisti kaut kā mērītos ar šeit minētājiem ē-krāniem ( spriestu par ātrdarbībām, anTUtu papagaiļiem, utt.) Jo ābols vnk laikam iet, vai tas gadu, vai piecus vecs..

Link to comment
Share on other sites

Pirms 5 minūtēm , ieleja teica:

interesanti, ka iPhonistiem šīs dzēlības izraisa tikai labestīgu smaidu

Vēl labestīgāki par aifonistiem ir podziņfonisti.

:D

  • Patīk 1
  • Atbalstu 1
  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

Pa lielam jau kāda starpība vai tas iPhons vai Samsungs.

Drīzāk jau jēga varētu būt salīdzināt labumus ko iegūst un cik tie labumi izmaksā. Nav jau arī tā ka nopērc tikai telefonu un miers, vajag applikācijas kuras maksā, tad tas telefons ievelk tevi ekosistēmā, kur pēkšņi jāpērk iPodus, utt.

 

  • Patīk 2
  • Kādas šausmas! 1
Link to comment
Share on other sites

Pirms 12 minūtēm , AndrisBB teica:

vajag applikācijas kuras maksā

Tā ir cita lieta, jā. Bet ,man par cik neko tādu nevajag, tad man viss ir super. Audio man dzīvo youtube music.

Ar minēto bilžu problēmu kaut kā neredzu problēmu - pieslēdzi pie PC un izvelc. Kaut kā īsti neizprotu to vajadzību pa mākoņiem stumdīt..

Citas lietas man mazsvarīgas, un priekš tām ir PC.

Bet vārdsakot, šis topiks nav priekš Iphone vs Android, utt..

Ja gribam tur par ko stīvēties, tad varam turpināt manu veco tēmu..

Vai pāriet uz ābolu? - Apple iPhone - boot.ritakafija.lv - forums tehniskiem cilvēkiem

Labots - Stasss
Link to comment
Share on other sites

Es tak tik filazofēju par tēmu, nevis ka katram uzreiz kautkas jāpērk. Doma bij tāda ka ābolu ekosistēma ir diezgan labi pieslīpēta izvilkt naudu no lietotājiem, ir tādi no kuriem tas izdodas labāk un ir tādi no kuriem vienkārši nav ko izvilkt.

Link to comment
Share on other sites

  • Neliels foto s20-plus.jpg
  • Ražotājs - Samsung
  • Modelis - S20 Plus 5G
  • Cik ilgi lietojat ~ 6 mēnešus
  • Atsauksmes - Pārejot no Huawei Mate 9 uz šo, protams, uzreiz jutu uzlabojumu visās jomās - ātrums, ekrāns, kamera. 120Hz ekrāns ir kā datoram pāriet no hdd uz ssd, tīri izjūtu ziņā. Kamera lieliska, ļoti universāla, jo ir viss no super platleņķa līdz telefoto kamerai. Aplikācijas veras ātri, viss darbojas bez aizķerēm. Atjauninājumi ir regulāri, tikai nez kāpēc brīžiem neparādās, kolīdz ir izlaisti. Huawei arī bija regulāri, bet par tiem uzreiz bija informācija redzama, ka ir pieejams.
    • Plusi - lielisks ekrāns, lieliskas kameras, neslikts dizains, bezvadu lādēšana
    • Mīnusi - slidens pēc vella, ja nelieto ar skinu vai maciņu, baterija varēja turēt ilgāk
    • Baterijas darbības laiks pie vidējas noslodzes - vienu pilnu dienu iztur ar normālu rezervi ~ 30%.
      Links uz aparāta speceni iekš GSMarena.com - https://www.gsmarena.com/samsung_galaxy_s20+_5g-10041.php
Link to comment
Share on other sites

1 stundu atpakaļ, Stasss teica:

Neesmu pa šo lietošanas laiku novērojis ne mazāko aizķeri salīdzinoši ar Androidfoniem.

 

1 stundu atpakaļ, Stasss teica:

Bildes sanāk vienkārši perfektas ar vistrīcošākajām rokām. (Atkarībā no iepriekšējiem Samsungiem, normālas bildes spēju uzņemt tikai ar labu koncentrāciju uz procesu.)

 

Ja salīdzina top aifounu ar entry level android, tad tā varētu būt. 

Paņem kādu android flagmani un tad salīdzini. 

Pašam sanāk dažreiz ar Ipad pro darboties, ir lietas kas vienkārši kaitina. 

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Pirms 9 minūtēm , dzincha teica:

Paņem kādu android flagmani un tad salīdzini. 

Jaunākie Andru flagmaņi vēl nav spaidīti, bet nu kaut kādi S10 likās joprojām mid-levels performancē.

Bet ne par to stāsts.. Manā gadījumā stāsts ir par izmēru un uz Android bāzes līdzvērtīga vnk nav. Āmen

Labots - Stasss
Link to comment
Share on other sites

Pirms 20 minūtēm , Stasss teica:

Man viņš jau sen kā ir.


306206.jpg

 

:) Joks. 

  • Haha 2
Link to comment
Share on other sites

pirms 1 stundas , AndrisBB teica:

iPhons vai Samsungs

starpība ir milzīga - iphonam nav virsū sūda android. Aplikācijas esmu 4 gadu laikā, kopš man ir ābols, kādas 3 varbūt nopircis, pie tam tādas, kas arī uz andra ir pa maksu. ipodus man nevajag jo mūziku klausos tikai auto.

Pirms 7 minūtēm , Pēteris Kažoks teica:

torentu kačāšana

stulbs vai izliecies? Kurš kačā torentus telefonā 🤭

  • Haha 2
Link to comment
Share on other sites

pirms 1 stundas , Rubenis teica:

120Hz ekrāns ir kā datoram pāriet no hdd uz ssd, tīri izjūtu ziņā.

Salīdzinājums ir galīgi garām.

  • Patīk 2
  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

Nu ja viss jau sapirkts un nav vairs naudu kur likt, tad jau vienalga, pērk labāko un pofig par cenu :D

 

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Aizstiepu atpakaļ to 10t, RD bolīja acis par pašu mājas lapā atrodamo pieteikuma formu :) 

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

1 stundu atpakaļ, Pēteris Kažoks teica:

torentu kačāšana bez problēmām iet?

No telefona....?

Pirms 21 minūtēm , vvv teica:

Eu, tas pat nav prikols - to reāli var pasūtīt. Klausies, es gribu...

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

es tā darīju vienu laiku kad braucu komandējumos...ļotakā ērti :D  novelc ātri pa taisno telefonā kādu ripu un noskaties un izdzēs..

Link to comment
Share on other sites

Pirms 3 minūtēm , Artanis teica:

Eu, tas pat nav prikols - to reāli var pasūtīt. Klausies, es gribu...

Uzreiz var redzēt, ka biedrs Artanis telefonos saprotošs.

  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

Izskatās kā pirmais mobilai telefons:biggrin:

Link to comment
Share on other sites

Pirms 15 minūtēm , Artanis teica:

No telefona....?

Pirms 34 minūtēm , vvv teica:

Kāpēc gan ne? Telefonam var arī pieslēgt monitoru, peli, klaviatūru. Ak jā, tev taču ābols, ko es te runāju...

  • Haha 2
Link to comment
Share on other sites

 

Pirms 19 minūtēm , vvv teica:

Uzreiz var redzēt, ka biedrs Artanis telefonos saprotošs.

Nu beidz - mani tā tongue-in-a-cheek reklāma vairāk paķēra, nekā tas ķīniešu rebrendotais telefons. Stilīga ideja!
 

Pirms 7 minūtēm , androidz teica:

Telefonam var arī pieslēgt monitoru, peli, klaviatūru.

Vai man būtu jābūt tādam muļķim, lai telefonu izmantotu planšetnieka vai laptopa vietā? :D Ej tu nost - katrā tēmā jāparādās pa kādam Droīda fanbojam, kuram ir jānāk klajā ar pašiem bezjēdzīgākajiem un smieklīgākajiem argumentiem savas iekārtas "fīču" aizstāvībai. Ikdienā lietoju gan Ābolu gan Samsungu ar 10-to Droīdu un One UI, btw.

 

Starp citu - zinu, ka ar šo iedi*sīšu tev dvēselē, bet Ābolatelefoniem var pieslēgt gan klavieri un pat peli. Tikai nevienam tādas dīvainības īsti neienāk prātā regulāri darīt - tas tāds atsevišķu droīdu fetišs...

Labots - Artanis
  • Patīk 1
  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

Pirms 14 minūtēm , Artanis teica:

Vai man būtu jābūt tādam muļķim, lai telefonu izmantotu planšetnieka vai laptopa vietā?

Lūk, lūk...

Patiesībā ir vēl trakāk. Iedomājies, viņi telefonus lieto arī fotoaparāta, videokameras vietā...

:sarkasms:

Tas bija joks.

  • Haha 2
Link to comment
Share on other sites

Pirms 28 minūtēm , Artanis teica:

 

 

Vai man būtu jābūt tādam muļķim, lai telefonu izmantotu planšetnieka vai laptopa vietā? 

nezinu normāls risinājums  - nevis sēdināt laptopu, traucēt pārijiem ar lielo  (man 17 nieks darba)+ torrentus neviens nekačā uz darba laptopa. telefeoni jau tikpat lieli kā planšetes mūsdienās...man tā bija ērtāk

Link to comment
Share on other sites

Pirms 30 minūtēm , Artanis teica:

Vai man būtu jābūt tādam muļķim,

Nē, tu esi pavisam gudrs. Un tev ir daudz telefonu. Un tu nelien stulbā telefonu tēmā ar gudriem padomiem. 

Link to comment
Share on other sites

Pirms 38 minūtēm , Artanis teica:

Tikai nevienam tādas dīvainības īsti neienāk prātā regulāri darīt - tas tāds atsevišķu droīdu fetišs...

Interesanti, kas tev liek domāt, ka tavi telefona lietošanas scenāriji ir vispareizākie un visiem pie tiem jāpieturas. Ak jā, tā gudrība...

Link to comment
Share on other sites

Tikai nabagi pērk telefonu, ar kuru mēģina aizvietot un uz tā pildīt arī datora funkcijas. Normāli domājošie cilvēki saprot, ka tas kas der visam, neder nekam.  :D 

 

 

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Pirms 2 minūtēm , rubb teica:

Tikai nabagi pērk telefonu, ar kuru mēģina aizvietot un uz tā pildīt arī datora funkcijas.

Jā, vai stulbeņi. 

Link to comment
Share on other sites

2019.gadā 53% interneta trafiks gāja caur mobilajām ierīcēm. Daudzu weblapu dizains tiek sākts ar mobilo skatu un desktopu pēc tam pielāgo. Lai čekotu soc tīklus, lasītu delfus, sarakstītos ar draugiem, iepirktos un maksātu rēķinus desktopu jau sen nevajag, protams ir gana daudz specifisku lietu, ko var izdarīt tikai (un/vai daudz ērtāk) uz desktopa, bet tiešām ne visiem ir šīs specifiskās lietas jādara, tā ka vajag reizēm tomēr apdomāt savus izteikumus par citu cilvēku materiālajiem un prāta stāvokļiem.  

  • Patīk 2
  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

  • rubb locked this tēmaa
Guest
Slēgta tēma, pievienot komentāru nav iespējams.
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...