Jump to content

Konsultaacija par VIASAT


Unima
 Share

Recommended Posts

Labdien.

veershos pie Jums peec paliidziibas.

taatad iegaadaajos Viasat 1na lata komplektu. viss ir super! :)

tikai ar paaris lietaam netieku skaidriibaa:

1) piemeeram explorer kanaalam nomainu valodu uz rus, bet kad paarsleedzu kanaalus un iesleedzu atpakalj uz explorer atkal ir anglju valoda. vai nevar izdariit taa lai vinjsh atceras iestatiito valodu?

 

2) pie viasat uztveereeja ar scart paliidziibu ir piesleegts Panasonic TV. pirms tam tik sleegts XORO dvd atskanjotaajs un ar to bija taa, ka iesleedzot xoro, iesleedzaas arii TV. ar Viasat taa nenotiek. vai tas taa ir defaultaa viasatam ka vinjsh neatbalsta taadu funkciju?

 

 

Uztveereejs Viasat Pace Dv3

TV Panasonic TX29PM11P

 

Pateicos jau ieprieksh!

Link to comment
Share on other sites

man tieshi taa pati probleema ar valodaam.

kaa arii nevaru atrast kaa var izdzeest kanaalus un kaa vinjus sagrupeet pa savam praatam.

aparaats pace230

Link to comment
Share on other sites

Valoda ir jauzstaada atseviski ejot ieksaa uzstaadiijumos.

Kanaalu sarakstu var sakaartot peec savas vajadziibas tikai favoriitu sarakstaa.

Ja Pace nav tadas iespejas tad ir jaapaarlaadee tunera firmware no sateliita.

(Jaaizrauj Tiikla vads+jaaiesprauz atpakal+Jasagaida lai iedegas visas lampinjas+Jaanospiez UZ Uztveereeja Power+bulta augsaa+bulta lejaa+Power un jaagaida kameer beigs laadeeties. Kameer laadeejas NEKAADAA gadiijumaa neatsleegt no tiikla! Tas var ilgt vairaak kaa pusstundu)

Link to comment
Share on other sites

Favorītu kanālus no pults var aktivizēt ar zilo vai zaļo pogu. Nospiežot to pogu atkārtoti, paradīsies nākošais favorītu kanālu saraksts, ja tāds eksistē.

Link to comment
Share on other sites

shodien iepirku universaalo TV/sat/dvd talvadibas pulti. Thomson. riit nesiishu atpakalj jo ja panasonic TV ar vinju straadaa perfekti, tad lai kaa necentos programeet pulti, nekaadi nevareeju piedabuut to paarsleegt kanaalus uz Pace viasat tuunera.

iespeejams ka kaads no Jums lieto kaadu no shiim universaalajaam pultiim. iesakiet kura korekti sastraadaajas ar pace tuuneri.

Paldies.

 

veel taadsjautaajums par viasat.

man no seniem laikiem maajaas aizkjeeries HUMAX tuneris. vai es ar vinju varu aizvietot Viasat piedaavaato PACE tuneri? ja jaa tad ka vinjsh jaiestada lai vareetu skatiities Viasat kanaalus?

jautaaju taapeec ka iespeejams Thomson universaalaa taalvadiibas pults labaak sastraadaatos ar HUMAX nekaa ar PACE ...

Link to comment
Share on other sites

Strjoms, es neesmu paarliecinaats vai manaa gadijumaa ir veerts pirkt citu uztveereeju. :)

viss ko veelos samazinaat pulshu (pultu? :) ) skaitu. :)

Link to comment
Share on other sites

nee man kaukaac muuzhvecss HUMAX VA-FOX

citu nosaukumu uz devaisa neatradu :)

 

P.S. veel rakstiits DV3; MPG 2 digital; viaccess.

Link to comment
Share on other sites

Nu i nafig tās universālās pultis. Man arī katram aparātam sava (4 gab.) un nekāda vaina.

Link to comment
Share on other sites

Universaalajaam pultiim naak liidz resna papiiru kaudze kur ir rakstiits, kaadaam iekaartaam vinja der.

Taas kas naak THOMSON uztveereejiem liidz, taas der tikai tai firnai un ar ne visai tehnikai.

Taa ka veikalaa vajag paarbaudiit vai tavai iekaartai derees. Un veel jau bija pultij jaaiestaasta kas tev par iekaartu ir galaa (vismaz agraak)

Link to comment
Share on other sites

nop! shii pults atbalsta daudzus razhotaajus. kaa arii skaitaas 4 in 1. tas noziimee ka sastraadaajas ar TV , DVD, SAT un veel kaukaadu devaisu ko neatceros. taapat arii tanii biezajaa sarakstaa ar kodiem, mineets arii PACE sat uztveereejs. viss straadaaja iznjemot programmu paarsleegshanu. tas man nepavisam nepatika :(

Link to comment
Share on other sites

  • 3 years later...

Jautajums tiem, kuriem ir pieredze ar Viasat maksājumu kavēšanu, respektīvi, dēļ parada atsledz kanalus! Jautajums ir tads, cik ilgaa laika, pēc parada samaksāšanas, varu gaidīt atpakal TV kanalus? Un vai ir jega viņiem zvanīt, lai pasteidzinatu lietu?

  • Patīk 1
  • Slikti! 1
Link to comment
Share on other sites

Caps idiotisms piemeties vai? Nu super svarīgs jaunums :yahoo:

Labots - itaalo
Link to comment
Share on other sites

Jautajums tiem, kuriem ir pieredze ar Viasat maksājumu kavēšanu, respektīvi, dēļ parada atsledz kanalus! Jautajums ir tads, cik ilgaa laika, pēc parada samaksāšanas, varu gaidīt atpakal TV kanalus? Un vai ir jega viņiem zvanīt, lai pasteidzinatu lietu?

 

Cik man zināms, piezvanot viņiem, paziņojot, ka esi samaksājis, pieslēdz iespēju skatīties, kas: ja maksājums neienāk viņu uzskaites sistēmā uz tavu klienta numuru, automātiski atslēdzas pēc 5 dienām.

Link to comment
Share on other sites

man te pirms kāda laika paziņai atslēdza tv,jo banka nebija laikus pārkaitījusi naudu via.vienu rītu vairs nerāda tv,šamējā fiksi zvana klientu servisam,tā un tā.beigās šķiet bija jānosauc klienta numurs un jārestartē vai tamlīdzīgi dekoders un notika brīnums-parādijās bilde.tā lūk.

tiesa,viņi jau atslēdz tikai viasat maksas kanālus nevis nobloķē tūneri,lai tu neredzi neko.....vai arī es kļūdos,jo paziņa teica,ka vispār neviena programma nerādīja(pieņemu,ka domāts bija tikai viasat kanāli)

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...