Jump to content

Kā nofilmēto no 3 mini-DVD diskiem ierakstīt vienā 4.7Gb DVD?


Guest minder
 Share

Recommended Posts

Man ir trīs pilni mini dvd diski kuros ir video. Gribētos uzzināt kā no tiem 3 mini dvd var ierakstīt lielajā dvd tā lai tie safilmētie video būtu nevis vienā failā bet chapteros tieši tā kā mini DVD diskos. Cik zinu ar nero nekas nesanaaks jo VIDEO_TS folderaa nedriikst kopeet failus ar vienaadu nosaukumu. Dzirdeeju ka var kaut kaa ar pinnacle studio 10 bet nezinu kaa. Proga man ir bet sataisiit nevaru :( .

 

Sanaaca ierakstiit no tiem 3 mini dvd vienu lielo dvd tikai tur nav sadaliits chapteros. Ir kaada proga kas dvd filmu var sadaliit chapteros?

Link to comment
Share on other sites

Guest mixeris

Vienkaarshi :)

Tikai tagad jaatceras kaa es to savu laiku dariiju :)

Panjemam sakopeejam no diskliem iekshaa kaadaa folderii visus failus droshiibas labad, var protams tikai VOB failus kopeet. Un tad njemam kaadu VIDEO JOINER programmu. Es izmantoju ALLOK video JOINER.

 

No sakuma megjinaaju ari ar parasto windows movie maker, bet tam paarkodeeshana gaaja nu nezheeliigi ilgu laiku :) Vinjsh tur piedaavaaja kaadas stundas 9.

 

Kad pirmo reizi njeemos ar shito biju atradis laikam veel forshaaku programmu bet neatceros kaadu :)

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...