Jump to content

problēma ar e398 pogām


 Share

Recommended Posts

kaut kādā veidā atteicās strādāt motorola e398 taustiņi, it kā nekas lijis virsū nav un kritis arī nav. ko darīt nest uz remontu vai pirkt skrūvgriezīšus un taisīt pašam vaļā? respektīvi vai pats varētu sataisīt?

Link to comment
Share on other sites

Vai tik nebūs vienk uzkāries?Vairākas reizes mans arī ir kāries(E398),vienkārši kādu laiku paturēju bez aku,atkal aizgāja :) Mož kādam ir info,vai Moto telefoniem ir iespējams pāršūt smadzenes,un tādējādi uzlabot ātrdarbību,vai vaina ir dzelžos?

PS,citreiz tā bremzēšana tā nokaitina,ka gribas laist trubu pret sienu :( ,sevišķi,kad raksta message,vienalga,pārlūkā vai sms,palielinoties zīmju skaitam,telefons sāk arvien vairāk bremzēt... :(

Link to comment
Share on other sites

tā nav softiska vaina, jo mans ir pāršūts uz rokr e1 un ātrdarbīgs tagad ir, mēģināju ielikt kaut kādu vecu bekapu bet tik un tā pogas nestrādā

 

vai kāds varētu man sniegt atbildi?

Link to comment
Share on other sites

ja interise varu pardod saplisushu e398, ieslēgt var, bet neladējas iekšā pats telefons, atmiņas karte arī ir 256mb

Link to comment
Share on other sites

Stencil tu esi vienkārši neveiksmīgi pāršuvis to telefonu ar neatbilstošu firmware. BackUp likšana motorolam ir bezjēdzīga lieta, nepieciešama atblistošā firmware ar kuru pāršuj vēlreiz to telefonu. Un šo jautājumu tu ieliki nepareizā forumā, jāiet uz motofan.ru vai nu supertrubka.ru, ja interesē cilvēki kas ir reāli ņemušies ar šo konversiju tava modeļa telefonam.

Link to comment
Share on other sites

es iepstēju motolife.org un tur man teica ka tā drīzāk ir hardware problēma, ši firmware man labi darbojās kādus divus mēnešus

Link to comment
Share on other sites

Zini es pāršuvu savu V360 ar YuetMode 3.0 un pazuda iespēja man piezvanīt, problēmu atrisināja vecāka versija 1.5(iemesls 3.0 ir balstīta uz ķiniešu firmware V360, kura neaizgaja uz mana telefona), pamēģini pāršut ar citu versiju var palīdzēt, vēl paskaties seem vai tev ir ieslēgta klaviatūra, ja esi darbojies ar PKTools nesen.

 

 

P.S. Ja tas nepalīdz, nepostē šeit, nepalīdzēs ej vai nu uz supertrubka.ru(pr. veltīts E398) vai motofan.ru kur šādus jautājumu noteikti atrisinās, ja tas nav iespējams krievu val. zināšanu trukuma dēļ, vienīgais variants meistars

Link to comment
Share on other sites

Izjauc un iztīri pogas.Bieži pats pat nepamani kā tur iekļūst mitrums.Nezinu kāda tur konstrukcija,savs tūlīt būs divi gadi bez tehniskām problēmām,bet citu ražotāju aparātiem regulārs defekts.Katrā ziņā ja pogas ir uz atsevišķas platītes tīrīšana palīdzēs domāju.

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...