Jump to content

Kur iegādāties filtrus, objektīvus, somas un tādas lietas DSLR kamerām?


psihais
 Share

Recommended Posts

flera

eris

www.ss.lv sadaljaaa foto un aksesuari, ir dazi tirgonji, viens, kuram epasts ir @md.lv, pie taa pirku cirk. polarizacijas filtru.

 

BFS

un ir vel jau tadi tirgonji, kas it ka vedot no Krievijas, bet kaut kada veida nodroshina garantijas apkopi, cik lasits ir forumos..., ka problemu nav bijis. vertu

Link to comment
Share on other sites

Var ielūkoties, teiksim, canon.lv un sameklēt tur tirgotāju sarakstu (cik atceros, šiem galvenais izplatītājs bija Elcor). Par optikas iegādi runas un norādes var atrast arī fotki.lv forumā.

Link to comment
Share on other sites

Elkor nenormaali daargs veikals, un canon latvija ir tieshi tikpat lielas cenas.

 

Latvijaa laikam nav neviens specializeets foto veikals, kur vareetu visu dabuut :(

 

Sanjemaas kaads un uztaisa normaalu foto veikalu, kur var dabuut visu par normaalaam cenaam.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
Guest zhuninjo

nu redz ar taam cenaam ir kaa ir...eiropaa vispaar baigi leeti nesanaaks nekaadu fototehniku dabuut...vismaz cik es esmu mekleejis...US&A protams ir kudi leetaak...esot arii Amsterdamas lidostaa un citur kur tax free...tur varot leetaak dabuut...pats gan nezinu...piemeeram no vaacijas sanaaks ap 20% leetaak (nu es runaaju teiksim par objektiiviem) bet redz pa briivu jau ar neviens nevediis utt..taa jau taas cenas sanaak...teiksim BFS ir padaargs (vismz manaa uztveree) tties vinjiem ir ljoti plashs sortiments...var dabuut gandriiz jebko...par to protams atteiciigi jaapiemaksaa

Link to comment
Share on other sites

zhuninjo: kads veel tax free! sen vairs nav tax free kopsh Latvija iestajas EU! Amsterdamaa, Shipholas listosta ir smuki, gliti tehnikas veikali, bet cenas neteikshu ka bija uuber letakas. tie, kas ielido ne no EU tiem ir tax free.

 

ka piemers EU - 17 euro, ne EU - 12euro par 1 litru Jameson viskija.

Link to comment
Share on other sites

  • 8 years later...

Šodien pats testēšu vienu piegādātāju, ko ieteica viens paziņa, kurš ir no jamā pircis arī sev vienu vai pat vairākus objektīvus. Sīkāk uzrakstīju Tev PM.

Link to comment
Share on other sites

Tikko paņēmu objektīvu. Ir čeks un garantijas lapa. Uz tās uzrakstīts vēlreiz telefons, lai zvanot, ja vēl ko vajag. Katrā gadījumā nebija iespaids, ka ka tik ātrāk ko nogrūst, un prom.

It kā komplektējot ārā komplektus, ko nu kuram vajag. 

Vai strādā, nezinu, nesanāca paņemt līdzi fočiku. Vakarā zināšu. Izskatās tiešām nelietots.


Ja kas, pat nodokļus ar maksā

Nodokļu maksājumi valsts kopbudžetā Gads
2014
Kopējie maksājumi valsts kopbudžetā
24.87 (tūkst. EUR)
Iedzīvotāju ienākuma nodoklis
7.89 (tūkst. EUR)
Valsts sociālās apdrošināšanas obligātās iemaksas
13.7 (tūkst. EUR)
Avots: VID
Link to comment
Share on other sites

Kā izrādās, es arī savējo objektīvu šodien nopirku no tā paša tirgoņa. Par tiem čekiem- man bija tā, ka kad es viņam jautāju vai var uzrakstīt pavadzīmi uz SIA, jams lielu interesi par tādu ideju neizrādīja un atbildēja, ka par minēto summu uzrakstīt uz SIA nesanāks. Saņemot objektīvu šodien bija līdz arī čeks. Tas čeks bija izsists par 4 eur lielāku summu kā es viņam samaksāju. Zīmogs uz čeka nebija uzspiests virsū (es gan to arī neiedomājos palūgt viņam izdarīt)..

Link to comment
Share on other sites

Kaspars12

 

 

Tas čeks bija izsists par 4 eur lielāku summu kā es viņam samaksāju.

 

Kas tā par labdarību no pārdevēja puses :D

Link to comment
Share on other sites

 

 

Kas tā par labdarību no pārdevēja puses
 

Nu nedaudz padomājot, laikam sapratu, no kurienes radusies par 4 eur lielāka summa. Vakar, kad tam tirgonim zvanīja tas mans čomaks, kurš no jamā jau bija ko pircis un prasīja cenu, tirgonis pateica par tiem 4 eur mazāku cenu kā bija ss.lv sludinājumā (laikam izdomāja pa pusei zināmam klientam 4 eur nolaist). Savukārt tas čeks bija izsists par tādu summu, kāda bija cena sludinājumā. ..bet nu jā, tas sīkums nedaudz vedina domāt, ka, iespējams, viņam ir vienalga ar kādiem cipariem apdrukā to papīru..

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...