Jump to content

I-neta ātrums. Tikai tīri testa rezultāti.


Artanis
 Share

Recommended Posts

No PTAC skaidrojuma : Garantētam pieslēguma ātrumam jābūt 20% no reklamētā pieslēguma ātruma. Tā ka ....

 Ja būtu GARANTETAIS 500, tad , baidos, cenā būtu vismaz divas vai trīs nulles vairāk.

Labots - oxygen
  • Atbalstu 1
Link to comment
Share on other sites

Stepselis

Nē, bija 100, tad paši palielināja uz 300.

Bet tas ir drusku nekorekts mērījums - viņu pašu tīklā.

Uz citu serveri ir virs 300.😃

9976703598.png

Labots - Stepselis
Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Nezinu, kā lūgšanas ir uzklausītas, bet BITE mājas internets no gada sākuma manā galā ir vairāk kā apmierinošs :D :D

Izmantoju viņu BITE doto Huawei B535-232 (?), bez nekādām antennām. Rūterī visur settingos salikts: AUTO.

Pat vakaros (19-20), kad darbojas 2-3 TV, katrā HD kanāls no iptv vai Youtube, nekrīt zemāk par 100 down.

Bite 2.jpg

Bite.jpg

1614241595156.jpg

Link to comment
Share on other sites

Pirms 16 minūtēm , dzincha teica:

Latnet ir BITEs “ backbone”?

Nav ne jausmas. Speedtestā randomā uzrādas 3 dažādi "provaideri": 1) Bite Latvija; 2) Latnet; 3) Stream networks.
 

Link to comment
Share on other sites

2021.01.11. , 17:15, Bien Venidos teica:

Piesledza man TET no 200 uz 500, pēc speedtest labakais rezultāts 498, vads CAT6 un tas ragainais Alcatel Lucent. Skatos te dažiem ap 515 ir. Uzlikt mīksto vai paspardīt support iekš twitter? Vismaz caur to manliekās pats adekvatakais supports neka epasta vai caur mans.tet.

498 ir good. Man no sākuma bija nez kapēc ap 300 +-, tagad, kā kurā serverī, parsvarā 500+ un po vai 1m kabelis vai 20m. Kas interesanti, ātrums no tet servera ir zem 500, bet man pa lielam pie d 200, 500, jo viss tiek lietots pa wifi un caur rūteri ar 100 mbit wan.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Sveiki visiem

Balticom internets, pieslēgums 1gagabits ar garantēto minimaļo 400mbitiem

Bet reāli up/down nav bijis vairāk par 350mbitiem apmēram, ierīces atbalsta 5Ghz, AC vai kā tur skaitās.., mērīt dažādos laikos

Rūterim, Archer C6, pamainīti kanāli, bet tas nelīdzēja, tikai sliktak palika..

Tā tas ir un jābūt vai pakalpojuma sniedzējam ir jēga prasīt? Itka jau pietiek atliektiem galiem, bet, ja jābūt tad jābūt

Link to comment
Share on other sites

Ātrumus mēri iekārtas savienojot ar kabeli, tikai tā!

WiFi ienes vēl vienu starpposmu kurš pats pa sevi mēdz uzvesties visādi, attiecīgi lai testu vērtētu ir jāņem vērā vēl viens papildus mainīgais, tāds, kurš regulāri "peld".

Link to comment
Share on other sites

Balticoms vismaz man turās pie maksimālā, ne garantētā visu laiku. 600 bija maksimālais, tad tā ap 550-600 arī turās visu laiku.

Tas protams, ja mēra uz ienākošās trubas gala.

 

Link to comment
Share on other sites

Pie tādas TRUBAS jau ir jāsāk skatīties vai otrs gals it tik spēcīgs!

Link to comment
Share on other sites

Pirms 47 minūtēm , Stasss teica:

Tu Wifajā gribi gigabitu?🤨

Kapēc gan? Nu nē protams :D 

Tas skaidrs, ka nebūs ne vienā ne otrā veidā gigabits

Šajā gadījumā gribējās kaut vismaz virs garantētā minimuma

Wifajā pēc specenes jālaiž cauri ap 850mbps, ok, mainīgie apstākļi utt, bet sienas starp ierīci un rūteri nav.

Ar vadu man savienotas 2 ierīces kas daudz nepatērē, datorā nav kur iebāst vadu, otrajā ir, bet tas ņem pretī tikai 2.4ghz

Ok, laikam pajāt.., nav jau tā, ka justu to, ka būtu ātrums dikti pa īsu

Link to comment
Share on other sites

Pirms 1 minūtes , kicker teica:

Šajā gadījumā gribējās kaut vismaz virs garantētā minimuma

Ir jābut virs garantētā. Man Balticom truba skaitās 600. Realitātē visu laiku ir ap 650. Tavs mērijums pa ''vadu'' ir ne vairāk kā 350Mbit?

Link to comment
Share on other sites

Pirms 39 minūtēm , Net teica:

Ir jābut virs garantētā. Man Balticom truba skaitās 600. Realitātē visu laiku ir ap 650. Tavs mērijums pa ''vadu'' ir ne vairāk kā 350Mbit?

Mērīts pa gaisu

 

Pirms 7 minūtēm , Jainit teica:

Ej lasīt teoriju! :rtfm:

Var jau būt, sajēga man šitajos jautājumos nav

Link to comment
Share on other sites

Just now, kicker teica:

Mērīts pa gaisu

Gan jau ka ''pa vadu'' būs tuvu gigam. Katrā ziņā no ''Arčija'' pa gaisu vairāk arī nedabūsi

Link to comment
Share on other sites

Pirms 51 minūtēm , kicker teica:

datorā nav kur iebāszt vadu, otrajā ir, bet tas ņem pretī tikai 2.4ghz

??? Pa vadu? 2.4GHz?

  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...
INTRASERVERNET

Ok, Okla izlaida izlaidusi Speedtest Android jaunu versiju. Ir vizualas izmainjas gan ari jauns video tests kadas izshchirtspejas video spej straumet. Nu tad padalisos ar rezultatu.27e68d7e8cdc89059829ba48f4c60ea3.jpg

Sent from my SM-N986U1 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Luckystrike

Nu ņifiga jums ātrumi, man Rīgā, Zolitūdē Balticomam Download ātrumu rāda 94.58 un Uploada 94.86 . a jums te ātrumi ap 1k :D 

Link to comment
Share on other sites

Cirka Lācis
38 minutes ago, Luckystrike said:

Nu ņifiga jums ātrumi, man Rīgā, Zolitūdē Balticomam Download ātrumu rāda 94.58 un Uploada 94.86 . a jums te ātrumi ap 1k :D 

 

Tā ir optika? Tad varbūt tu esi pieslēdzis datoru ar CAT 5 klases vadu? Tiem maksimums ir 100Mbps.

Par to liek domāt tas, ka tev tie abi ātrumi ir ļoti tuvu 100 Mbpps.

Ja tas tā ir, tad investē 10 eur CAT 6 klases vadā un dabūsi 5-8x lielāku ātrumu.

  • Kādas šausmas! 1
  • Slikti! 1
Link to comment
Share on other sites

AlCohol
Pirms 50 minūtēm , Cirka Lācis teica:

 

Tā ir optika? Tad varbūt tu esi pieslēdzis datoru ar CAT 5 klases vadu? Tiem maksimums ir 100Mbps.

Par to liek domāt tas, ka tev tie abi ātrumi ir ļoti tuvu 100 Mbpps.

Ja tas tā ir, tad investē 10 eur CAT 6 klases vadā un dabūsi 5-8x lielāku ātrumu.

nu, ir jau vel rūteri, kuriem tik 4 drātis ir no astoņām.

Link to comment
Share on other sites

Anonīms Alkoholiķis

Отморозок, izlasi vismaz wikipēdiju. Ar cat5 1gbit nav problēmu un parasti 2.5gbit un 5gbit arī iet. Nav jau 5gbe vai 10gbe, lai iespringtu uz vadu kvalitāti.

 

Speciāli tādiem ekspertiem kā tev, audiorasti taisa zelta ethernet kabeļus ar kosmosa tehnoloģijām, lai spotify 128bitu mp3 ierakstos nerastos kropļojumi.

Labots - Anonīms Alkoholiķis
Link to comment
Share on other sites

Cirka Lācis
1 hour ago, Anonīms Alkoholiķis said:

Отморозок, izlasi vismaz wikipēdiju. Ar cat5 1gbit nav problēmu un parasti 2.5gbit un 5gbit arī iet. Nav jau 5gbe vai 10gbe, lai iespringtu uz vadu kvalitāti.

 

Nu paga, nelec laukā no biksēm! Vai tad šī tabula ir pilnīgas muļķības? 

Avots- https://www.router-switch.com/faq/comparison-of-cat5-cat5e-and-cat6-cables.html

image.png.b337416062b11705ff74d6cc0db0396f.png

Man kā reizi dzīvoklī ir optika, bet viena no ierīcēm pieslēgta ar veco CAT5 (nevis CAT5e) un konstanti uzrāda ātrumu ap 98Mb/s, kas precīzi sakrīt ar to, ko teicu.

 

Savukārt pieslēdzoties ar 5Ghz wifi vai CAT6 vadu - ātrums ir attiecīgi 400MB/s un 700MB/s.

Tātad tas vecais CAT5 iesprūst pie saviem teorētiski maksimālajiem 100

Labots - Cirka Lācis
  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Stepselis
pirms 8 stundām , Luckystrike teica:

Nu ņifiga jums ātrumi, man Rīgā, Zolitūdē Balticomam Download ātrumu rāda 94.58 un Uploada 94.86 . a jums te ātrumi ap 1k :D 

1. Vai Tev ir rūteris, kas atbalsta 1Gbps?

2.Man bija līdzīgi, kad Balticom paaugstināja pieslēgumu no 100 uz 300. Izrādījās, ka kāpņutelpā sadales kastē bija Cat5 savienojums, bet savienotas bija tikai 4 dzīslas! Savienoju pērējās 4, un viss sāka strādāt normāli: 

 

Labots - Stepselis
Link to comment
Share on other sites

AlCohol
pirms 1 stundas , Stepselis teica:

kāpņutelpā sadales kastē bija Cat5 savienojums,

vot jautājums, kas ir cat5 savienojums?

4 dzīslas ar oranžajiem uzkniebtas?

Link to comment
Share on other sites

AlCohol

neatceros kodu. UY-1?? nāk prātā kaut kas tāds. paver vaļā skapi, gan jau būs priekšā.

Link to comment
Share on other sites

pirms 9 stundām , Cirka Lācis teica:

bet viena no ierīcēm pieslēgta ar veco CAT5 (nevis CAT5e)

Minēšu - izmantoti tikai divi pāri no četriem. Lūk arī atbilde kāpēc tikai 100.

Standartā apraksta GARANTĒTO  ātrumu, nevis Max iespējamo labvēlīgos apstākļos.

Link to comment
Share on other sites

Prodigy

Ja Balticom fiziskais pieslēgums ir "sens", tad gandrīz droši tajā pašā kabelī būs arī kaimiņš pieslēgts. Kādreiz ļoti ekonomēja uz kabeļiem.

Kad pārgāju uz 300/100, dabūju viņiem norādīt uz šo faktu, vīriņš nāca un vilka jaunu kabeli. Tagad ar ātrumiem ir kā apsolīts, līdz Balticoma speedtest serverim vispār ir 1k

Link to comment
Share on other sites

shadow118
pirms 1 stundas , Prodigy teica:

Ja Balticom fiziskais pieslēgums ir "sens", tad gandrīz droši tajā pašā kabelī būs arī kaimiņš pieslēgts. Kādreiz ļoti ekonomēja uz kabeļiem.

Kad pārgāju uz 300/100, dabūju viņiem norādīt uz šo faktu, vīriņš nāca un vilka jaunu kabeli. Tagad ar ātrumiem ir kā apsolīts, līdz Balticoma speedtest serverim vispār ir 1k

Mums kādreiz bija Balticom 100mbit, bet reāli pienāca ap 50mbit. Kad pārgājām uz 250mbit (tas vēl pirms Balticoms pacēla ātrumus), tad arī teicām, ka ātrumi lēnāki bijuši. Atsūtīja meistaru apskatīties, izrādījās kāds cits kaut ko liekot esot vadu pabojājis. Precīzi nezinu, kas tur, bet sataisīja un tad bija pilnais ātrums un pat bik vairāk, kā solīts. Bija tāds normāls lēciens no 50mbit uz ~300. Un pēc tam, man liekas nepilnu gadu vēlāk, viņi pacēla ātrumus no 250 uz 600 (un arī šim parasti dzīvē bija ātrāk)

 

Link to comment
Share on other sites

Kazarms
Pirms 13 minūtēm , shadow118 teica:

Bija tāds normāls lēciens no 50mbit uz ~300. Un pēc tam, man liekas nepilnu gadu vēlāk, viņi pacēla ātrumus no 250 uz 600 (un arī šim parasti dzīvē bija ātrāk)

Jap. Man arī sākotnēja bija 250 mbit plāns ar reāliem 250-300 un pēc pacelšanas uz 600 ir reāli 600-650. 

Link to comment
Share on other sites

shadow118
Pirms 2 minūtēm , Kazarms teica:

Jap. Man arī sākotnēja bija 250 mbit plāns ar reāliem 250-300 un pēc pacelšanas uz 600 ir reāli 600-650. 

un ja testē Balticom serverī, tad ap 900

Link to comment
Share on other sites

Cirka Lācis
12 hours ago, mafijs said:

Minēšu - izmantoti tikai divi pāri no četriem. Lūk arī atbilde kāpēc tikai 100.

Standartā apraksta GARANTĒTO  ātrumu, nevis Max iespējamo labvēlīgos apstākļos.

 

Man tas konkrētais cat5 vads atnāca jau rūpnieciski uzražots vienā gabalā, nevis griezts un meistars štekeri galā uzkniebis.

Tādam takš būtu jābūt ar visiem pāriem savienotiem.

Optiku noteikti varam uzskatīt par "labvēlīgiem apstākļiem", bet tas nabaga vads vairāk par 100 kā nedod, tā nedod. Kaut izstiepies. 

Labots - Cirka Lācis
Link to comment
Share on other sites

Ne par tēmu, bet var nopirkt kabeļus tikai ar 4 dzīslām, kas ir izkrosēti uz rj45 rozeti (tipiskais ķīnas videonovērošanas kabelis).

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...