Jump to content

Platlenkja kameras efekts.


Dundurs
 Share

Recommended Posts

Man ir vajadziiba dabuut platlenjka kameras efektu uz adobe premiere pro. Nu man vajag pielikt video taas tumshos sturos, kas rodas pateicoties platajam lenkim. Parasti skeitborda filmaam ir taads efekts.

Link to comment
Share on other sites

Nu stuurus jau tu kaut kaa pieliksi, bet kaa tu domaa dabuut fish-eye kropljojumu? Atgaadinaashu, ka skeiteri parasti izmanto leecas, kuru skata lenkjis tuvs 180 graadiem. Man domaat, ka nesanaaks nekas tev tur...

Link to comment
Share on other sites

esmu visaadi izmeegjinaajies utt... neko praatiigu nedabuusi.. jo prosta pa maz informaacijas lai dabuutu reaala paskata platlenkji... jo fishka ir tur ka fisheye leeca njem skatu plus miinus liidz 180 graadiem.. to jeststj no labaas puses liidz kreisajai (90 graadu lenkjii nu kameras leecas virziena) un iespiezh to video kadros a bez taas leecas njem tikai tik cik njem...

Link to comment
Share on other sites

Dobelee viens dzheks arii filmee un peec tam lliek virsuu to Fish Eye efektu, cik zinu - ar kaut kaadu progu, jo taa leeca vinjam nav.

Link to comment
Share on other sites

bet tad jau sanaaks tikai x asii platlenkjis, cik es saprotu fish eye njem 360 graados pa apli 180 graadus no objektiiva. cerams, ka kaads saprata, ko teicu.

Link to comment
Share on other sites

ta nopērc fisheye priekšlēcu, būs tev efekts.Fisheye ir īstenībā nekoriģēts platleņkis, kuram nav izlaboti attēla invalīdi

Link to comment
Share on other sites

samekleeju jau pluginu uz adobe premiere pro. Paskatiijos darbojas arii, bilde izkropljojas, paliek viss taads liiks. Maajas nav taisnas, bet izstieptas.

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...