Jump to content

Tālvadības pults vārtiem


Fixxxer
 Share

Recommended Posts

Varbūt ir kaut kas līdzīgs nopērkams universālai TV pultij? Varbūt ir kāds softs ko var iekačāt mobilajā un caur IrDu atkost? Nu kādi vispār ir priekšlikumi?

Link to comment
Share on other sites

Man vēl nav gadījies redzēt vārtus kuriem būtu IR pults. Visi man zināmiem automātiskie vārti ir radio vadāmi.

Link to comment
Share on other sites

OK, un kādi priekšlikumi????

Link to comment
Share on other sites

Mobilā telefona irda signāla jauda ir par mazu, lai atvērtu vārtus pat no metra attāluma, tā kā ātrāk ar roku atvērsi nekā piedabūsi irdu tos vārtus atvērt. :)

Link to comment
Share on other sites

Pamēģini kādu firmu, kas ierīko automātiskos vārtus - Fittero, piemēra pēc. profesionāļi zinās kā palīdzēt.

Link to comment
Share on other sites

Jā, piesaukt vēl kādu firmu... Tā jau nav māka pa naudu dabūt citu pulti! Šķiet neviens nav uztvēris manis uzdoto jautājuma būtību - ar ko vēl var atvērt vārtus, ja nav pults - alternatīvas pultij?! Varbūt kāds zin kā var pats pagatavot pulti ar ko atvērt vartus?

Link to comment
Share on other sites

Ja Tev ir pieeja vārtiem, tad ir pieeja pultij. un tu zini kādu pults tev bija, zvanām un firmu kas uzstādija un apkalpo vārtus un dabūjam dublikātu vai dodamies un el.preču vairumtirgotāju un pasūtam atbillstoša tipa pulti un programējam to ja to protam, ja ne pirmais variants

Ja vēlies pats sev uzstādīt tādus vārtus dodamies uz tuvako bibloteku un meklējam mājas rokdarbu, automatikas žurnālus, kur visdrīzāk būs vajadzīgais apraksts ar visiem nepieciešamiem materiāliem

Link to comment
Share on other sites

Visiem vārtiem ir vismaz 2 pultis. Nevar būt, ka abas esi pazaudējis. Ja viena pults tomēr ir, tad izjauc to, apskaties kādas tajā ir detaļas un izgatavo tieši tādu pašu.

Problēmas var rasties:

  • ja pultī ir kādā programmējām mikroshēma,
  • ar lodēšanu (lodēt mājas apstākļos SMD elementus nav viegli, bet var pameklēt analoģiskus ar “normāliem” ievadiem),
  • ar piemērota korpusa atrašanu,
  • ar to lai panāktu, ka tā vispār darbojas.

Ir aizdomas, ka auto signalizācijas un garāžas vārtu pults darbības principi nav standartizēti, un katrs ražotājs izdomā savus standartus.

Par to, ka varēs iekodēt to pulti iekš mobilā telefona vari aizmirst - nav tā pults uz IR, tā pilnīgi droši ir radio pults. Radio pulti iekš mobilā nevarēs iekodēt, jo mobilais nedarbojas tajā frekvencē kuru izmanto pults (ja vien Tev nav ekskluzīvi vārti kuri darbojas uz bluetooth).

 

Ja Tev būs pazudušas automašīnas pultis Tu:

  • iesi pie auto tirgotāja
  • atslēgsi signalizāciju
  • meklēsi citus ceļus kā aizstāt pazudušo pulti.

Link to comment
Share on other sites

Neviens tā arī nesaprata manu domu!!! Tie vārti atrodās manā sētā, pate pults nekad nav bijusi man rokās, jo tā pieder mājas saimniekam. Sēta ir diezgan liela, un es nospriedu, ka šad tad var tās dziļumā iebraukt mašīnu! Bet, lai to izdarītu ir saprotama lieta, ka kaut kā ir jāliek Sezamam atvērties!

Link to comment
Share on other sites

Labs ieteikums, bet ne jau par to es sāku diskusiju! 8)

Link to comment
Share on other sites

ziniet,man kaiminjam ir shkjuuniic - aizsleegts - bet vinsh tur neko neglabaa - vai ir universaalaas atsleegas,ar ko es avreetu to shkjuuniiti atsleegt un stuuriitii tur tumshajaa dazhreiz glabaat kandzhas aparaatu.

nee,nu topika autoram cepums par dumiibu:D Kaa tu iedomaajies glabaat seetaa amshiinu,bez saimnieka atljaujas - nebaidies - ja izdosies,naakamajaa riitaa buus riepas nolaistas vai kaut kas taads?:D

Link to comment
Share on other sites

zulus, paldies par cepumu, taisni uz miegu noderēs! :-D

Nē, no tā, ka varētu būt pārdurtas riepas es nebaidos, nav jau bandīti! Un nesalīdzini kaimiņa šķūnīti ar publisku un caurstaigājamu sētu! :mrgreen:

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...