Jump to content

Wireless network antena pret teleskopisko antenu


preimanis
 Share

Recommended Posts

Sveiki, vēlējos uzzināt vai drīkst izmntot bezvadu tīkla antenu (2.4 GHz), parastās teleskopiskās antenas vietā (315 - 433MHz). :-D

Link to comment
Share on other sites

preimanis

Man svarīgi, lai bezvadu tīkla antenas parametri neradītu zudums. Un to es arī gribu uzzināt - būs zudumui vai nebūs.

Link to comment
Share on other sites

Guest Nagla Pakalaaa

katram frekvencu diapazonam ir specaali izstraadaatas anteenas un nevar vinas pielietot citam frekvencu diapazonam , logiski ka buus zudumi

Link to comment
Share on other sites

preimanis

Paldies, to es arī gribēju uzzināt.

Link to comment
Share on other sites

Katra antena tiek taisiita , vadoties no frekvenchu diapazona - paarsvaraa izmanto 1/4 1/2 5/8 vilnja garuma antenas. Augstaakaas frekvencees izmanto arii kolineaaraas antenas, kur tiek saliktas kopaa vairaakas teiksim 1/2 vilnja antenas, sagriezhot faazi, bet tas jau cits staasts... ;)

 

Ieteikums - izmanto katru antenu tam, kam jamaa ir paredzeeta, jo preteejaa gadiijumaa efektivitaate kritiisies. :)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
preimanis

OOO! Nu man tā lieta ir pavisam skaidra, paldies :-D

Link to comment
Share on other sites

Guest drunk_lizard

mhhhh

parasti efektiivaakaas ir 1/4 vilnja antenas

citaam nav jeegas

jeega paraadaas tikai virziendarbiibaa, bet tas ir cits staasts par reflektoriem, direktoriem, vibratoriem (mhhhh), polarizaaciju etc.....

Link to comment
Share on other sites

mhhhh

parasti efektiivaakaas ir 1/4 vilnja antenas

citaam nav jeegas

jeega paraadaas tikai virziendarbiibaa, bet tas ir cits staasts par reflektoriem, direktoriem, vibratoriem (mhhhh), polarizaaciju etc.....

 

Nu Tu samuldeejies taa nepajokam. :p Prichom te virziendarbiiba? Ja taisa Yagi tipa, tad jaa, bet par kolineaartipa antenaam un vairaakiem dipoliem, kuri salikti viens virs otra, izmanto vertikaalo polarizaaciju un tiek sinfaazi barot, esi dzirdeejis? Pats esmu n-taas antenas i taisiijis, i pircis/paardevis, taapeec varu mieriigu praatu apgalvot, ka1/4 vilnis tiek saliidzinoshi biezhi izmantots tikai taapeec, ka ir baig viegli salaagojams (ar pretsvaru paliidziibu ir viegli transformeejama pretestiiba no 38 uz 50 omiem) un ir nelielaaks izmeeros. Tur, kur ir nepiecieshami lielaaki attaalumi un rinkjveida diagramma noteikti izmanto cita tipa antenas. :D

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...