Jump to content

viasat


raivix2006
 Share

Recommended Posts

man ir pasutits viasat satalit uztveerejs...gribeeju uzinaat man ir skivis ar triis galvaam astra sirius un hotbird vai uz vecaa skivja ies viasat tjuneris vai labaak likt to kas iet komplektaa skivi ar galvinu?????

Link to comment
Share on other sites

raivix2006

Atstāj veco ar visām 3 galvam. Viasata bļoda noteikti bus mazāka. Viasata bļodu pieliec kā otru spoguli uz citu pavadoni un samaini diseku uz 4-nieku, sajūdz visu kopā un baudi :)

 

 

a kaadi veel ir labi pavadoni bez astras hotbirda un siriusa?????

Link to comment
Share on other sites

Eutelsat W4 uz 36,1E un Thor uz 0,8W

Link to comment
Share on other sites

raivix2006

aaa un veel kas man tas sataliits skaitaas kaa digitaalaa televiizija tam nav noziimes vai ir vai arii tas ir taspats kas parastaa satalitteleviizija????????

Link to comment
Share on other sites

raivix2006

Nu tauta vēl prasa Amosu, kur kaut kas bezmaksas krievvalodīgs rādās:)

 

Astra gan ir palikusi galīgi garām. Katrā otrajā kanālā tantes groza pēcpuses, runādamas pa telefonu un pietičkāts ar tāda veida sviestu, ka jau riebj kanālus pārslēgt.

 

Edit: Digitālā televīzija = parasta mūsdienu sat televīzija :) Tā kā analogos kanālus vairs neviens neskatās, vai skatās tikai manjaki un mazohisti, tad tas vienkārši uztverams kā skaļš reklāmas sauklis jaunu 1 lata lohotrona klientu piesaistīšanai:)

 

 

jaa labi jau buutu ka tikai 1 ls maksaat vajadzeetu :-D

 

un veel kas pats es varu uzstaadit to viasat skivi ar vienu galvinu uz to passu Eutelsat W4 at 36.0°E pavadoni vai nesanaaks man????

Link to comment
Share on other sites

raivix2006

Pats arī vari. Kaut gan pašam labāk zināms, ko vari un ko nē :) Bet ko līdz, ka uz Eutelsatu 4W uzstādisi? Tur viss kodēts :)

 

 

a kads tad ir kur nav kodeeti kanaali krievu valodaa ???

Link to comment
Share on other sites

raivix2006

Tur jau tas joks, ka maz tādu:( Un arvien paliek bēdīgāk. Kaut kas bija no Boum, ja nemaldos, bet to visur nevar fiziski dabut. Es neredzu, man par zemu, tad arī īpaši intereses nav un varu sameloties. Bez tam, ar mazo bļodu tur nekas prātīgs arī laikam nebūs. Papēti www.lyngsat.com, kas un kā un kur un kādos grādos. Man sagriezts uz siriusu, amosu, hotbirdu, astru un kopā sanāk pie 60 kanāliem, kas kaut kur līdzīgi krievvalodai runājoši. Tai skaitā ukraiņi, poļi, ... Un viens bļoda uz Eutelsat W4 eksperimenta nolūkos.

 

 

kaa tev tik daudz kanaalu man uz siriusa astras un hotbirda pat 30 kanaalu krievu valodaa nav kaads tev uztveerejs???

Link to comment
Share on other sites

raivix2006

Nu uztverejs DM 7020, bet kanaali tak parsvaraa briivie!

Edit: Nu pieskaitu tagad TET klāt, kas iekš BISS kodējas... Un kā jau saku, kas kaut kam līdzīgi krievvalodai runā :)

Euronewsam ari languagi uz rus uzliec ... :)

 

 

man to briivo vairaak kaa vajag bet visi nesaprotamaas valodaas kopaa laikam 1200 kanaalu a krievu brivo maz laikam taapec ka man tjuners ir MAXSIMUM S-1000M FTA

Link to comment
Share on other sites

raivix2006

Kas tas par zvēru :shock:

Ja nav emu, tad ir pabēdīgi :roll:

 

 

nu ir taads zveers kuram nav pat kartes paredzeetas un laikam iekssaa ir iebuuvetas 5 kodu sistemas vai kaa vinas sauc kaa piem. viaccess, nagravision, irdeto, seca ,biss.

Link to comment
Share on other sites

raivix2006

Nu pag, pag. Ja FTA, tad tas ir brīvo kanālu uztverējs. Tur defaultā nekam nevajadzētu būt. Toties, ja tas ir pāršūts ar emulāciju uzturošu iešuvi, tad gan visādi jaukumi var parādīties.

 

 

nu to es zinu ka tas ir briivo kanalu uztveerejs a kaa uzinaat to emulaaciju vai ir vai nav????kur to var paskatiities???un ko vajag lai paarssutu emulaciju???

Link to comment
Share on other sites

Teikšu kā ir - sux tas Viasats. Kad slēgsi ar viņiem līgumu, iesaku kārtīgi izlasīt - tas ir veidots pēc labākajiem klientu čakarēšanas paraugiem.

Mans ieteikums - atmet domu par viasat, paņem normālu tuneri, kaut vai to pašu DreamBox 500 un sameklē kādu kas par nelielu bet taisnīgu samaksu nodrošinās kodēto kanālu skatīšanu. Cardsharingā - ir spēks. Būs Tev i viasat i NTV i varbūt vēl kas.

Link to comment
Share on other sites

raivix2006

jau pa veelu atmest domu par viasat kaa nekaa pasuutits un riit no riita atvediis taakaa jaadoma buus ko dariit bus divi tjuneri divi skivji 4 galvas kas izdosies beigaas nezinu....

Link to comment
Share on other sites

tas kas te teica,ka uz astras paliek neintresanti daļēji var piekrist(pa tām meiteņu pēcpusēm :-D )bet ja nebūtu pieprasījuma,nebūtu piedāvājuma,ne?laikam vāciešiem cieņā tādi tv.bet ja salīdzina astru ar sirius,tad astra izskatās cerīgāk.ja tev nav viasat,uz siriusa only pāris kanāli vaļā.

starp citu slavenos mtv nespīd redzēt(baltijas)jo tie nemaz nav viasat paketē

Link to comment
Share on other sites

Nu ja jau ir pasūtīta Viasat karte,tad neko jaunu neizdomāsi.Es personīgi atstātu veco bļodu ar trīs galvām vecajā vietā.Jauno,kas nāk Viasat komplektā,pagrieztu uz Amos.Amosam laikam bija pavājāks signāls.Bet ar vienu galvu vajadzētu visam būt OK.

Link to comment
Share on other sites

raivix2006

Teikšu kā ir - sux tas Viasats. Kad slēgsi ar viņiem līgumu, iesaku kārtīgi izlasīt - tas ir veidots pēc labākajiem klientu čakarēšanas paraugiem.

Mans ieteikums - atmet domu par viasat, paņem normālu tuneri, kaut vai to pašu DreamBox 500 un sameklē kādu kas par nelielu bet taisnīgu samaksu nodrošinās kodēto kanālu skatīšanu. Cardsharingā - ir spēks. Būs Tev i viasat i NTV i varbūt vēl kas.

 

kam tanii liigumaa japieveerss iipassa uzmaniba????

Link to comment
Share on other sites

vari ligumu neparakstit,un suti vnus pupas,tadas ir tavas tiesibas.ja sak kunkstet tad saki ka bralis dzeruma tevi izjokot gribeja,un pasutija to suda viasat.ja majas ir internets tad mekle dreamboxu vai sliktaka gadijuma mutantu,un bus tad tev laime bez ligumsaistibam uz 2 gadiem.atceries to ja tu pec gada gribesi tities no ta viasata tad bus janoskaita 150 lasi. :D

Link to comment
Share on other sites

bodriks nesaspringsti, nav jau nemaz tik traki.... līguma darbības laikā abonēšānas cena paliek tie paši 11,90.. pēc diviem gadiem ja cena mainās tu vari izvēlēties vai skatīties tālāk vai nē. kanālu piedāvājums nemaz tik mazs nav... pats protams skatos ar dream šāri, bet nejau visiem ir tie ap 180-200Ls ko izmest par dream. pats arī stādu sat iekārtas, lielāko daļu viasatu, un arī apkalpoju, un neapmierinātu ar viasatu ir stipri maz.. par uztvērējiem teikšu ka pace tiešām ir neizdevies, bet thomson ir normāls aparāts kas arī kā fta ir gana labs..

Link to comment
Share on other sites

Boldrik, līgumu var izlasīt Viasat mājas lapā, kreisajā pusē ir izvēlne, gan jau atradīsi, ja gribēsi

 

Normāls līgums, summas atrunātas, nav liela atšķirība no banku kredītu vai līzingu līgumiem, kuros daudz pienākumu utt, bet maz tiesību :)

Link to comment
Share on other sites

Iisteniibaa nevaru saprast par ko iisti Viasat pelj? Teevs nesen laukos uzstaadiija... un nekaadu probleemu... a cik jaamaksaa, tik jaamaksaa.. pirms pirki taksh zinaaji cik un kaa... neviens jau ar varu nevienu nespiezh... un arii kvalitaate ir ok... pats tagad arii domaaju panjemt Viasat`u...

 

http://www.viasat.lv/index.phtml?page_type...972&nav=396 - liiguma teksts :)

Link to comment
Share on other sites

vel pieminēšu, ja vēlies pirkt viasatu, bet pats neuzstādīsi( jāmeklē montieris) ,tad labāk pasūtīt pa telefonu vai netā... tad uzstādīšana par velti... meistars atbrauks un uzstādīs un nebūs par darbu jamaksā..

Link to comment
Share on other sites

Tur jau tas prikols - čomam sanāca ka pēc tiem 2 gadiem šie pēkšņi paceļ cenu, un tad jau vairs bez sankcijām nevari atteikties. Līgumā esot noteikta īpaša atteikšanās kārtība - tas jādara savlaicīgi, ja neesi izlasījis un ievērojis tad pats vainīgs.

Detaļas gan neprasiet - nezinu, esmu laimīgais Dream īpašnieks.

Link to comment
Share on other sites

raivix2006

nu to liigumu es vakar tanii viasat izlasiju jau :) ,un par taam izmaksam ka pacels par paris latiem kautkad tad taa jau nav probleema ja paceltu pa kaadiem latiem 10 ta jaa bet ja tur 2 ,3 tad jau nekas un par to dreamebox es nevaru taadu sumu atlauties par vinu maksaat...un veel kas ir neemussi to viasat es te lasiju komentos vienam teevs neema kaadas firmas uztvereejs gaaja komplektaa????

Link to comment
Share on other sites

Man arī sencītis paņēma Viasatu un ir laimīgs. Iepriekš bija kautkāds humax analogais uztvērējs, kas ņēma tikai nekodētos kanālus, kuri palika ar vien mazāk un mazāk + normālā valodā nebja neviena + saturs galīgi garām. Tagad vismaz Latvijas kanāli arī iet pa to Viasatu labā kvālitātē (iepriekš ar parasto antenu katru gadu cīnījāmies pa jumtu grozot šurpu turpu). 11 lati mēnesī arī nav nekas traks un gan jau kanālu skaits arī pieaugs.

P.S. Secinājums ir tāds, ka ja apmierina kanāli, kas iet pa Viasatu + negribas uzreiz iegūldīt vairāk $ Dreamboxam tad viss ir ok.

Link to comment
Share on other sites

raivix2006

a kaads tagad uztverejs vienkarssi vajag netaa par vinu palasiit taapec gribu uzinaat firmu?

Link to comment
Share on other sites

Taisnība.Ir Latvijā tādas vietas kur pat visus sabiedriskos kanālus nevar redzēt.Un ja pēkšņi tiek pie Viasat,tad protams vari būt apmierināts.Protams ka ar laiku gribēsies vairāk kanālu.Atliek vien cerēt,ka Viasat sapratīs-patreizējai paketei cena ir par augstu.

Personīgi man jau ar Dream Box paliek garlaicīgi.Laikam esmu galīgi izlepis.

Link to comment
Share on other sites

Izteikšu arī savu viedokli par viasat. Normāla cena piedāvātai paketei. Ja kanālu būs vairāk – cena arī būs lielāka. Daudzi droši vien salīdzina ar NTV+ paketi – bet paskatieties kāda tur ir cena par pilno paketi, mati gaisā sacelsies.

Un vēl, ja cilvēks grib normāli skatīties Viasatu, diez vai dreambox viņam patiks – vakaros viasat populārākie kanāli, pēdējā laikā, normali neiet, bieži vien pazūd.

Zinu to no cilvēkiem, kuri ir nopirkuši dreamu TV skatīšanai, nevis pogu spaidīšanai.

Link to comment
Share on other sites

raivix2006

Man arī sencītis paņēma Viasatu un ir laimīgs. Iepriekš bija kautkāds humax analogais uztvērējs, kas ņēma tikai nekodētos kanālus, kuri palika ar vien mazāk un mazāk + normālā valodā nebja neviena + saturs galīgi garām. Tagad vismaz Latvijas kanāli arī iet pa to Viasatu labā kvālitātē (iepriekš ar parasto antenu katru gadu cīnījāmies pa jumtu grozot šurpu turpu). 11 lati mēnesī arī nav nekas traks un gan jau kanālu skaits arī pieaugs.

P.S. Secinājums ir tāds, ka ja apmierina kanāli, kas iet pa Viasatu + negribas uzreiz iegūldīt vairāk $ Dreamboxam tad viss ir ok.

 

 

tu vari pateikt taa uztvereja marku kas bija komplektaa tani viasat?????

Link to comment
Share on other sites

tu vari pateikt taa uztvereja marku kas bija komplektaa tani viasat?????

 

 

Kaut kāds THOMSON bet modeli precīzi nepateikšu, jo uzvērējs atrodas laukos.

Iespējams, ka šis

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...