Jump to content

Viss par numura saglabāšanu / number portability


Guest zero
 Share

Recommended Posts

Kaut kādā intervijā šamējie sacīja, ka vispirms pakalpojumus piedāvās privātpersonām un priekšapmaksu. Kad tīkls būs plašāks un kvalitāte augstāka, tad tikai nāks klajā ar piedāvājumu juridiskām personām.

Link to comment
Share on other sites

Guest noname
Secinājums: kad sanāks aizkāpt līdz LMT abonentu apkalpošanas centram, pārmetīšu abus numurus uz Formula 8 + nomainīšu atlaides uz sarunām (man ir 4. līmenis).

kāpēc sarežģīt dzīvi ? es muteres telefona pieslēguma maiņai iesniegumu aizsūtiju pa faksu, nomainīja jau pēc dažām stundām

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Tehniski aiz tā slēpjas vēl viens āķis: abonentiem ir līgums, pēc kura var pārbaudīt, ka pie saņēmēja ir aizgājis tas pats cilvēks, kas abonē pieslēgumu donora tīklā.

 

Priekšapmaksas karti nopērk kioskā, un ir diezgan švaki ar patiesā īpašnieka noskaidrošanu. Kas gan var būt labāks par sava kaimiņa zuvitiņas portēšanu uz Triatel tīklu jāņu priekšvakarā. :D

Link to comment
Share on other sites

Destructo

man apmierina Zelta zhuve un uz taas arii laikam palikshu, patiik paarskaitiit naudu uz karti no konta, kaa rezltaataa ieguut arii papraavus bonusus :wink:

Link to comment
Share on other sites

Es arī jūsminos par ZZ bonusiem. Kuru preci vēl pērkot, vari dabūt 2Ls "na haļāvu"?

 

Tikai 1 minūte maksā ceturtdaļlatu un t.s. "faktiskajos tarifos" šis bonuss jau ir ņemts vērā.

Link to comment
Share on other sites

Destructo

VIL parasti njemu to karti pa 12.xx nu caur hanza.net ta man sanaak kkadi 23.xx lati :) apm kkaa shitaa, patieshaam priecee :)

edited: par to tavu smalko druku, mhm, ja zvani uz LMT ta krediitu eed nost kaa maizi, bet nu ja pareekjina, ka es izmantoju paarsvaraa sms sazinjai 1sms 1sant :shock: diezgan labi, ne? :roll:

Link to comment
Share on other sites

Guest MaxTjuuner

Prognozeeju izmaksu samazinaashanos par 20% - 25%

(baigi daudz draugu ar Tele2) Kad sanjemshu reekinu noteikti ieposteeshu!

Link to comment
Share on other sites

Just curious...

 

Kahds, kursh ir nomigrehjis uz citu operahtoru varehtu padalihties pieredze' - vai nav kahdas problehmas sha' procesa rezultahta'?

 

:twisted:

Link to comment
Share on other sites

Guest Yarex

Uz Tele2 tīlu tagad 0.6 sant., bet ja pēr atjaunošanas karti pa vismaz 7.95Ls, tad 0.6 sant. uz visiem tīkliem.

Link to comment
Share on other sites

wiiihou... reaali... vieniigi uz citiem tiikliem gan taa pasuudiigaak, jo peerku atjaunoshanas karti pa 2,95 caur zelta iiszinju...

Link to comment
Share on other sites

Es nomigrējos no BITE uz LMT.

Problēmas ar pāreju neesmu novērojis. Ir viena nianse - BITE veco numuru 1:00 pārejas nakti jau bija anulējusi. Pēc procedūras man pienācās strādāt līdz 3:00. LMT SIM karte sāka strādāt 4:00.

 

Kaut kad saņemšos un iepostēšu garāku aprakstu, kā man gāja ar pāreju A-Z.

Link to comment
Share on other sites

xmzz.. pat no BITE`s muuk? :) VIL... kaapeec man liekas, ka tev jau sen bij LMT... nevis BITE.. vai arii tas ir cits nr...?

Link to comment
Share on other sites

xmzz.. pat no BITE`s muuk? :) VIL... kaapeec man liekas, ka tev jau sen bij LMT... nevis BITE.. vai arii tas ir cits nr...?

 

Es domāju, ka VIL nevis kaut kur mūk, bet vēlas izzināt kas un kā, attiecībā uz migrāciju starp operatoriem.

 

Tā teikt: Migrācija izglītošanās vārdā. :)

Link to comment
Share on other sites

Kāds BITEs pieslēguma veids Tev bija?

 

BITE Private. [Pēcapmaksa ar līgumu]

 

xmzz.. pat no BITE`s muuk? :) VIL... kaapeec man liekas, ka tev jau sen bij LMT... nevis BITE.. vai arii tas ir cits nr...?

 

Hmm, manā rīcībā ir 6 numuri. Kuru no tiem Tu domāji? :D

 

Ar šo pāreju es pārbaudīju vairākas lietas:

a) līguma slēgšanu ar BITE

B) BITE tīkla izmēģināšanu

c) Jaungada nakti BITE tīklā

d) pārejas procesu

Ehh, BITEs tarifi man nepatika...

Link to comment
Share on other sites

...

 

c) Jaungada nakti BITE tīklā

 

Nu pēc īsziņas, ko saņēmu, izskatijās, ka viss bija OK :)

 

Ehh, BITEs tarifi man nepatika...

 

Kas tieši nepatika? Varbūt likās drusku par zemiem? :wink:

Link to comment
Share on other sites

Jā, kaut arī dzīvoju Teikas ne-centrā, zona dzīvoklī ir 50%, t.i., pieņemama. Jaungada naktī nekādu problēmu nebija ne zvanīt, ne sūtīt īsziņas, kam arī ir loģisks izskaidrojums. Vecais un vēl daži varēja izbaudīt, kā ir saņemt SMS no nepazīstama numura, kas sākas ar piecinieku. :D

 

Ko tur daudz patikt. Mans pašreizējais tarifs atšķiras būtiski no bites piedāvātā. :)

Pat, ja abstrahējamies no tā, tad es senča numuru pārliku uz Formula 8, kas reducējās laikam uz 4.8 sant/min darba laikā. Ja par atskaites punktu ņem Piezvani man abonēšanas maksu un CLIP abonēšanu, tad par tiem 7Ls var norunāt pusstundu. Ja ņem formulu ar 4. līmeni, tad 2.7 stundas, rēķinam palielinoties par latu. Tā nu es optimizēju izmaksas, precīzāk, to dinamiku.

 

Jā 4.8 vai 10 ir neliela ašķirība.

Link to comment
Share on other sites

Kas attiecas uz tarifiem, zini, BITE laikam orientējas uz tādiem, kas zvana vienlīdz intensīvi arī uz LMT, tele2 un fiksētajiem tīkliem - tad patiesi zināma ekonomija tomēr ir.

Man miegs ir kļuvis caurs, jo apzinos, ka tikai BITE piedāvā "pakalpojumu ģimenei".

 

Tas, ka Jaungada naktī viegli var zvanīt un sūtīt īsziņas, acīmredzot skaidrojams ar mazo BITEs lietotāju blīvumu... Interesanti būtu tādu pašu testu veikt pēc gada... :)

Link to comment
Share on other sites

Destructo

Shon apmaksaaju ZZ caur hanza net,panjeemu pa 12.95 un biju patiikami paarsteigts - 25.67 ls, nee, es tomeer palieku pie ZZ un neko nemainiishu! :shock:

Link to comment
Share on other sites

Nu ko, NC, tad ar rītdienu gaidām Tavu pieteikumu atpakaļceļam. 8)

/tas no sērijas - ne asakas./

Link to comment
Share on other sites

Pārcēlu savu jau 5 gadus lietojamo ZZ uz pastāvīgo pieslēgumu, tūdaļ pieteicu pārnest pie LMT - tagad maksāšu tikai par numura noteicēju, varēšu vēl 30 minutes (Piezvani man) runāt bez maksas uz jebkuru tīklu uz LMT rēķina :)

 

IMHO izdeviigaak bij njemt Formula 8 piesleegumu... :) par to pashu naudu runaatu daudz daudz ilgaak... :) nekaa tikai 30min, turklaat ne aboneeshanas, ne par nr.noteiceeju maxas nav... :) tas taa.. ieteikums :)

 

Pats saveejaas ZZ ar paarsleegshu uz piesleegumu un tad paarbiidiishu nr uz LMT... jo pasham ir LMT 3.liimenis :)

Link to comment
Share on other sites

Formulām ir minimālā mēnešmaksa.  :!:

 

Piezvani Man arii :)

 

Saliidzinaajumam Piezvani Man! Aboneeshanas maxa 5.78+1.475(par nr.noteiceeju) = 30min + 15sms bezmaxas

Formula 8 = 8ls kurus vari teereet sarunaam + sms + gprs utt... :) un arii peec tiem 8ls tarifs ir taads pats...

 

Tev vajadzeetu siikaak pashai papeetiit :) pats decembrii paargaaju uz Formula 8 un juutu uzreiz ko noziiimee -7ls par aboneeshanu+nr.noteiceeju :D + leetaakas sarunas LMT tiiklaa...

Link to comment
Share on other sites

Piezvani man dabū vēl šādu tādu bonuseli par ienākošajām sarunām brīvo minūšu veidā, kas papildina nākamā mēneša dienišķās 30 min.

Link to comment
Share on other sites

Nu shos 6us meeneshus varbuut arii sanaak izdeviigaak Piezvani Man!, bet nu peec tiem 6iem... gan nekas izdeviigs nesanaak... tad jau vinnee Formula 8 :) kas turklaat ir liidzveertiigs Vieteejam+ piesleegumam.. t.i. viesaboneeshana eiropas valstiis... :) utt... a tas bonuss par ienaakoshajiem iisteniibaa ir siikums, jo Formula pat bez visa taa vinnee... :) jo pa tiem 8ls sanaak ~130-150min, 30min Piezvani man vietaa... bet tas protams gaumes jautaajums, kaadu kursh piesleegumu lieto :)

Link to comment
Share on other sites

Tele2 ir uzk****t uz lietotaajiem... ieksh Tele2 kas seezh??? mafiozi, bandito, mazgadiigie, maksaatnespeejiigie studenti.. un kaads 1% varbuut ir normaalie cilveeki... :) Turklaat ieksh Tele2 ar cita pasi ir tik elementaari nosleegt liigumu... labaak i nerunaasim... :) Un tu veel ceri, ka jamiem interesees kaapeec tu ej prom? :D

 

p.s. pats nevaru sanjemties vienu ZZ paartransporteet uz LMT... to pasi nepanjemu liidz... to laika iisti nav... :) bet nu gan jau...

Link to comment
Share on other sites

iCentrā laiž iekšā' date=' bet bļauj, ka nav informācijas par pieslēgumu.[/quote']

 

iCentrs un 076 IVR informāciju par jaunajiem pieslēgumiem iegūst 24h laikā no pieslēgšanas brīža.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
... īpaši, ka esmu korporatīvā kliente ar veseliem 3 numuriem.

nesapratu - Cilvēki kam ir 3 nr skaitās korporatīvie klienti?

Link to comment
Share on other sites

nesapratu - Cilvēki kam ir 3 nr skaitās korporatīvie klienti?

 

Vk vinjai ir firma un uz firmas vaarda ir shie numuri... a privaatie, ja tev ir 3iis nr. tu skaities VIP klients.... :)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Guest MaxTjuuner

Kaa jau soliju padaliishos iespaidos peec pirmaa Tele2 reekjina sanjemshanas! Un taatad:

 

Summa apmaksai: 23Ls

Veikto sarunu ilgums kopā: 3.5h

Izsuutiitaas sms 94 gab.

Jaaatziist ka 90% veiktie zvani ir tieshi Tele2 lietotaajiem!

 

Esmu ljoti apmierinaats :wink:

Link to comment
Share on other sites

un saliidzinaajumam kaa bij ieprieksh? :)

Link to comment
Share on other sites

a_masiks
Noteikti mainiishu no LMT uz Tele2 Piebesija augstie tarifi, jau ~ 5 gadus kaa LMT klients a man tikai 2 atlaizhu liimenis respektiivi - 10% no SMSiem un -10% no abonēšanas i tovo - ietaupiijiens 45 sant. no aboneeshanas un 5 sant. no sms Da pashlji vinji ka na***

Pagaajushomeenes reekins ~ 20Ls - norunaats 2.5h

Braalis panjeema to kas tagad Tele2 9 sant. par savienojumu un lerkshkji cik gribi reekins ~ 18Ls norunaaras vairaak kaa 5h - vot tas ir pi**ec!

 

Šajā pat topikā, mazliet augstāk. Tikai nedaudz labāk, gaidītais pi**ec vēl nav iestājies. Var būt vajadzēja iet uz Biti pēc tā pi**ec?

Link to comment
Share on other sites

Shodien eju saveejaas Zelta Zivi paarsleegt uz Tele2 piesleegumu un tad uzreiz bridiishu uz LMT :)

Link to comment
Share on other sites

sodien papētiju Tele2 lapā atrodamo apraides karti.. no pirmaa acu uzmetiena liekas ka toch gandriz visa latvija paarklaata, bet kad paskaties paskaidrosjumus, tad sanaak , ka liela dalja ir tikai plaanota paarklaat 2006 gadaa... laikam jau tele2 veelamo uzdod par esosho ... :roll:

Link to comment
Share on other sites

Protams, ka jaaskataas peec situaacijas, ja tev radu/draugu un citu cilveeku pulkaa un visiem kam zvani vairaak ir LMT, tad noteiku LMT buus izdeviigaaks..., bet ja Tele2 tad Tele2... Piemeeram man visiem gjimenee ir LMT.. taapeec man izdeviigaak to vienu zivi paarvilkt uz LMT arii... :) Turklaat man ir ariii 3. liimenja atlaides...

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

nu vot.. es arii TO izdariiju :D

 

Sestdien aizgaaju uz Tele2.. paarsleedzu ZZ-->Tele2, nopratinaaja.. kaa mazu ezi.. pa cik peedeejoreiz papildinaajis, cik krediits, cik parasti utt... + veel Tele2 KAC man gan lika vilties.. darbinieki dzhinsaas un dzhemperiishos... nu jaa ir arii dazhi uzvalkos... LMT KAC gan neko taadu nemaniisi... attieksme taada nu it kaa neitraala... bet tas nu buutu mazaakais... rindaa noseedeeju mazliet vairaak kaa stundu...

 

bija doma tajaa pashaa dienaa aiziet uz LMT, bet nu izdomaaju, ka ieshu shodien peec darba... aizgaaju... uzrakstiiju iesniegumu, liigumu parakstiiju... tagad jaagaida liidz 10.04... migraacija ZZ--->Tele2--->LMT buus pabeigta...

 

Tagad visiem buus LMT :) a to viens atkriteejs man te bij ar ZZ :)

Link to comment
Share on other sites

BenderLV

arī taisos migrēt no ZZ uz LMT.

iemesls - 95% cilvēku, kas ar mani komunicē ar mobilo sakaru līdzekļiem ir LMT.

sev finansiālo ieguvumu negaidu, toties pārējie jutīs.

 

P.S. 3 tel.nr un korporatīvais klients? muahahaha!

mums darbā ir LMT. ~50 nr. mēs esam korporatīvie klienti, mums ir savs menedžers pie kura griezties neskaidrību gadījumā un pie kura risināt problēmas. atlaides ar ir ievērojamas - savā starpā zvani ir nedzaudz virs 1s/min.

P.P.S. sev darba tel. neņemu tikai viena iemesla dēļ - vēlos,lai mana darba diena beidzas 17:00 un sākas 8:30.

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...