Jump to content

Viss par numura saglabāšanu / number portability


Guest zero
 Share

Recommended Posts

Sorry, nemāku uztaisīt tādu ekstru kā balsojumu, tāpēc piedāvāju tikai pamatjautājumu!

Vai vēlamies mainīt mobilo sakaru operatoru un kāpēc?

 

LMT > Tele2

LMT > Bite

Tele2 > LMT

Tele2 > Bite

Bite > LMT

Bite > Tele2

 

Lattelekom, Triatel u.c. neapskatu, nav īsti atbilstošā kategorija.

Starp citu IZZI (Telia MTC) arī grasās kaut kādus mobilos sakarus piedāvāt... Vai tikai mums nedraud mobilo sakaru operatoru pārpilnība? 8)

Link to comment
Share on other sites

Guest deadmaroz-TLOTL

Starp citu IZZI (Telia MTC) arī grasās kaut kādus mobilos sakarus piedāvāt... Vai tikai mums nedraud mobilo sakaru operatoru pārpilnība?  8)

 

IZZI buus virtuaalais operaators , tpat kaa tagad ir amigo un veel kaadas vinas tur

 

 

Pagaidaam ta isti nav uz ko maniit pret LMT , TELE2 nu nax ar savu attieksmi pret klientiem un BITE veel pagaidaa zala un nelietojama aarpus Riigas

  • Slikti! 1
Link to comment
Share on other sites

es bish neiebraucu - kaatad iisti buus?

ja tagd pienjemsim samaina savu 7xxxxxx lattelekom nr uz mobilo kaukaadu tad jau es nezinu kam es zvanu ... ja zvaniiishu no lattelekom uz 7xxxxxx tad domaajot ka tas ir lattelekom varu piezvaniit uz mobilo operatoru ar visaam no taa izrietoshajaam sekaam - milziigo reekjinu!

nu mosh taa nav ,bet izlasiit visu to guuzmu informaacijas kas ap sho jautaajumu grozaas nav ne laika ne arii veeleeshanaas ...

Link to comment
Share on other sites

Gatervecis

Unima - palasi internetā ir daudz kur rakstīts par šo numuru saglabāšanu un tur teikta, ka mainīt varēs atsevišķi mobilo sakaru operatorus un atsevišķi fiksētos... un ar fiksētajiem ir tā, ja pārvāksies dzīvot uz kādu skaistāku pilsētu nevis Rīgu, tad nevarēsi saglabāt savu 7xxxxxx, bet būs jāņem rajona kods priekšā!

Link to comment
Share on other sites

LMT jau sācis kampaņu, ja pārnāk no cita oiperatora pie viņiem dāvina Ls 30 sarunām un pus gads bez abonēšanas maksas...

 

es jau pats pagaidām palikšu LMT abonents, vēlāk jau redzēs...

Link to comment
Share on other sites

Palikshu un seedeeshu LMT tiiklaa.

Neuzskatu, ka jau ir veerts uz kaadu citu operatoru migreet. 8)

Link to comment
Share on other sites

LMT - http://www.lmt.lv/lv/index.php?pageid=7006

Tele2 - http://www.news.tele2.lv/index.phtml/article/2137293

Bite - https://www.biteonline.lv/lv/

Triatel -http://www.triatel.lv/lat/company/relevant/news/index.php?8273

 

Uh kā nu plēšas! :lol: Sen bija laiks! :wink:

 

Tagad mēs, lietotāji, varēsim patēlot glaunas freilenes un izlutinātus kundziņus... :)

Link to comment
Share on other sites

Palieku pie LMT, jo

Mazcenas mobilais... :(

Ak šīs saistības!

 

Vēlāk? Eh tad jau redzēs :wink:

Link to comment
Share on other sites

Guest zero

Visi operatori stāsta, ka ir saņēmuši pieteikumus, bet neviens neatzīstas, ka kāds būtu no viņiem aizbēdzis... 8)

Nezin, kurš tad izrādīsies lielākais ieguvējs no jaunā pakalpojumu?!

Link to comment
Share on other sites

Guest Yarex

Es pagaid'm palikšu pie Tele2, ja pāriešu tad pāriešu uz Tele2 3g- uzticīgs Tele2 klients.

Link to comment
Share on other sites

Guest scyp

ja tagd pienjemsim samaina savu 7xxxxxx lattelekom nr uz mobilo kaukaadu tad jau es nezinu kam es zvanu ...

 

ja gribi uzzināt kuram operatoram pieder numurs ieskaties te te.

Ja es nekļūdos ( nēsu pārliecināts ) tad fiksēto sakaru operatoru numuri var pāriet uz fiksēto bet uz mobilajiem nevar. ja piemēram tu rīgas numuru gribi sigūldai tad tev nāksies mainīt numuru.

P. S. ja es kautkur kļūdijos labojiet mani.

EDIT:

Gatervecis

sorry neizlasiju tavu postu.

Link to comment
Share on other sites

Gatervecis

scyp - palasi augstāk... par to jau rakstiju... kas tā par modi, ka izlasa kaut kādu rindiņu no vidus un nepaskata, ka uz jautājumu jau sen ir atbildēts un jautātāju atbilde ari apmierina!

Link to comment
Share on other sites

PēterisI

Drīz būs gads LMt tīklā, mainīt ar negribas. īsti neredzu tam jēgu, TELE 2 tīkla pārklājums tāds sūdains, BITE ar nav labāks. Tā kā LMT 4EVER 8) :D

Link to comment
Share on other sites

PolarLacis

jānogaida, jāpaskatās kas i kas

bite izskatās ļoti pievilcīga, vienīgais mīnus - pārklājums

Link to comment
Share on other sites

Turpmāko gadu laikā neesmu plānojis pāriet pie cita operatora. Ja kaads no pārējiem varēs piedāvāt zemākus tarifus un LMT ekvivalentu kvalitāti, tad varbūt arī mainīšu.

Link to comment
Share on other sites

Vai kāds nezin kā īsti ar to Biti ir? :)

man vajag pieslēgumu ar viesabonēšanas iespējām. Bites mājas lapā stāv rakstīts, ka drošības maksu nevajag maksāt, bet pazvanot uz viņu izziņām, beibe skaidro, ka vajag 60 LVL jāiemaksā...

 

Kā tur īsti ir? ir kāds saskāries?

Link to comment
Share on other sites

Guest zero

Ko tad NC klusē?

Plātījās, ka iešot prom no LMT pirmajā dienā...... Slinkums meklēt, bet kaut kur bija pat LMT par n gadiem samaksātā summa nosaukta.... 8)

 

P.S. Paldies TAM labajam cilvēkam, kas uztaisīja balsojumu! :wink:

Link to comment
Share on other sites

Guest Healer

Interesanti ka:

Vairums paliek pie izvēlētā operatora -lojalitāte

Daži migrē LMT-Bite = jūtas pliki (reklāmas upuri)

 

Palieku pie LMT - tīkls, kvalitāte un serviss.

Link to comment
Share on other sites

Healer, esošais balsojumu skaits vēl ne par ko neliecina.

Lai iegūtu kaut kādu priekšstatu par BOOT publiku, balsu skaitam vajadzētu būt vismaz tādā līmenī, cik BOOT ir lietotāju ar postu skaitu virs 40.

Link to comment
Share on other sites

Guest Healer

VIL, to aptauju manuprāt neviens te neņem nopietni - ar domu, tās rezultātu iespaidā darīt to vai citu.

Link to comment
Share on other sites

Bite uzņēmumus tikai janvārī sāks pieslēgt.  :oops:

 

Preses relīzē viņa apgalvoja, ka esot gatavi jau 1. decembrī.

Savukārt 6230i par 1Ls dalīšot ar 5. decembri (šodienu).

Tagad nāk ziņas, ka tikai ar janvāri...

 

Kamdēļ tāda nenoteiktība? Kas tad nabagus atkal apbižojis?

:roll:

Link to comment
Share on other sites

Iespējams, gaida, kad beigs ālēties abi pārējie operātori. Ir muļķīgi vienlaicīgi veikt 2 mārketinga akcijas, kur nu vēl 3! Tā ir zemē nomesta nauda, jo atdeve būs 1/2 vai 1/3...

Iespējams ir daudz vienkāršāki un prozaiskāki iemesli, es tikai vadījos no elementārās loģikas...

Link to comment
Share on other sites

Tele2 dod 100 latus sarunām tiem kas pieslēgsie viņu tīklam(pagaidām gan info esot pieejama servisa centros un pie dīleriem uz A4 lapām)

Link to comment
Share on other sites

Ja Bite piesolīs 150Ls - var sanākt labs biznesa plāns: lietot 3 kartes ar pastāvīgajiem pieslēgumiem visos 3 operātoros un katru mēnesi pamainīt pa riņķi... var būt, ka srtādāt nemaz nejajadzēs: nauda pati nāks... :)

Link to comment
Share on other sites

Guest MaxTjuuner

Noteikti mainiishu no LMT uz Tele2 Piebesija augstie tarifi, jau ~ 5 gadus kaa LMT klients a man tikai 2 atlaizhu liimenis respektiivi - 10% no SMSiem un -10% no abonēšanas i tovo - ietaupiijiens 45 sant. no aboneeshanas un 5 sant. no sms Da pashlji vinji ka na*** :evil:

Pagaajushomeenes reekins ~ 20Ls - norunaats 2.5h

Braalis panjeema to kas tagad Tele2 9 sant. par savienojumu un lerkshkji cik gribi reekins ~ 18Ls norunaaras vairaak kaa 5h - vot tas ir pi**ec!

Link to comment
Share on other sites

nu ja tu zvanies uz T2 tad nebriinies, ka tev taads reekjins.... :D un 2.liimenis jo droshi vien njeemi jaunu piesleegumu nevis paarsleedzi okarti vai tml... jo tad tev buutu laikam 4 liimenis vai 5ais...

Link to comment
Share on other sites

Skatos, ka LMT atbalstošie žults šļācēji pārmetušies no TELE2 knābāšanas uz Bite. Kāpēc jūs tādi agresīvi? Patiesībā jau būtu jāpriecājas, ka konkurenti spiež uz leju pakalpojumu cenas. Lai atceramies, cik maksāja abonēšana un sarunas minūte LMT tīklā pirms TELE2 (BaltcomGSM) parādīšanās. Nu jau LMT pat dažās pozīcijās cenu ziņā var sākt salīdzināt ar konkurentiem.

Link to comment
Share on other sites

Guest Healer

TBone: Pārlasīju visus komentārus ko rakstījuši LMT "atbalstītāji" un nevienu "žults šļācēju nepamanīju. Tu būsi sajaucis forumus kur ir cieņā termins "žults" - aizej uz Delfi, Apollo...

Drīzāk jau citu operatoru lietotāji taurē ka baigi kruta pie viņiem. Nu lai veselība.

Link to comment
Share on other sites

Guest MaxTjuuner

A vot nekaa! Paarsleedzu Okarti uz Patstaaviigo (vieteejo) piesleegumu! Karte un tel Nr palika ieprieksheejais. Vieniigais izskaidrojums vareetu buut tas, ka reekins nav samaksaats noraadiitajaa datumaa, bet gan teiksim 3/4 dienas veelaak!

Link to comment
Share on other sites

Pagaajushomeenes reekins ~ 20Ls - norunaats 2.5h

Pārlapoju savu rēķinu. Abus senčus turu uz "Piezvani man".

Sencis: 43 min --> 1.24Ls

Mutere: 1h --> 2.60 Ls

 

Secinājums: kad sanāks aizkāpt līdz LMT abonentu apkalpošanas centram, pārmetīšu abus numurus uz Formula 8 + nomainīšu atlaides uz sarunām (man ir 4. līmenis).

 

Ja Tev patīk 20Ls rēķins un ļoti daudz sarunu, tad Tev piemērota ir Formula 18. Ja vēlies maksāt un runāt mazāk, tad Formula 8.

 

Runājot līdzībās: pirms amputēt kāju, varbūt ir vērts padzert vitamīnus? 8)

Link to comment
Share on other sites

Ir kāds izdarījis pirmo zvanu jaunajā tīklā?

 

Šeit bija interesanta pārraide, kurā teikts, ka dažos tīklos jau esot jaunie atnācēji.

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...