Jump to content

No aftereffects uz betacam - kā?


Skeem
 Share

Recommended Posts

Virsraksts izsaka diezgan lielu daļu no visas ši topika jēgas...

 

Īsumā - ir viens maziņš projektiņs aftereffectos - to vajag pārdzīt uz betu (ar to es pieņemu dzirdēto standartu - betacam). Jautājums būtībā ir - kā tās darās?

Man ieteica (tam kuram vajag...) visu projektu eksportēt uz uz targa formātu, ieteicams UP-field, PAL 720x576... vairāk info nav :-|

Cik papētīju - caur to targa sanāk bezjēdzīgs čakars, jo nedz aftereffects, nedz premiere nepiedāvāja targa formātām kaut kādus field options un kas pats galvenais - skaņa sanāk atsevišķi - jo targa ir bildes (kā izrādījās). Lai dabūtu to visu targa standartā tik un tā nākās to visu sākumā norenderot uz avi uncompressed - ar tiem vajadzīgajiem laukiem - un tad to visu dzīt uz 50fps targa (50bildes/sekundē) - būtībā sacērtot pa laukiem + atsevišķi renderot skaņu uz PCM 48Khz... - kopumā izskatās pilnīgi bezjēdzīgi (jebšu es kaut ko neesmu sapratis pareizi - palabojiet...).

 

Vēlos uzzināt - kā vispār notiek "ierakstīšana" beta standartā (kurš no tiem betas standartiem Latvijā ir galvenais - nezinu - pieņemu, ka zināt Jūs) - kāds ir vēlamais izejmateriāla formāts - no kura tiek ierakstīts - lai saglabātos maksimālā kvalitāte/krāsu skaits un kāds ir vēlamais audio formāts?

 

Ceru uz Jūsu atsaucību - jo man tiešām nav ne mazākas nojausmas, kā arī tante google neko lādzīgu neizskaidroja, Latvijas lapās arī tamlīdzīga informācija nav atrodama (nu vismaz man nesanāca atrast :( )

 

PS: Kā jau Jūs notiekti pamanījāt - ar pašu pārdzīšanu man nav jānodarbojās...

Link to comment
Share on other sites

Nu visvieglaakais jau ir taas targas. Panjem export-> image sequence noraadi targa formaatu un aidaa. Field optionus nepiedaavaa, jo vinjsh neataisa puskadrus, katra bilde ir viens kadrs, respektiivi progressive. Skanja gan jaaeksportee atsevishkji. Šādi tiek maksimaali saglabaata bildes kvalitaate.

Ja tev tajaa projektaa ir kkaads pamata video (nu ja nav viss tikai ar aafterefektiem taisiits) tad attieciigi var eksporteet uz taadu pashu formaatu kaads bija tam video.

Link to comment
Share on other sites

Guest naides

Lai uzdzītu uz Betas, nepieciešama karte ar SDI|componentu|svideo|composite izeju.

Parasti uz kompjiem, kuros ir šāda karte, ir arī kāda montāžas proga (Avid, Edius, Premiere, etc).

Ja montāžas proga ir Adobe Production Studio (Premiere2.0 + AE7.0 + etc), tad izdzīšana notiek ar

ctrl-c uz AE timeline, ctrl-v uz Premiere timeline, Export Movie no premieres.

Ja uz kompja ir kas cits, tad tajā citā noteikti var ieimportēt image sekvenci (kā jau teica),

pielikt skaņu izdzīt uz analogo izeju.

Betu standarti ir SP, SX, Digibeta. Iekš LV, visticamāk, ka SP.

Uz kuru teļuku jānes?

Link to comment
Share on other sites

PALDIES PAR ATBILDĒM! Tagad tā doma ir skaidrāka 8-)

 

To naides - pats īsti nezinu - primais tāds nopietnāks klipiņš (kurš nav for home & friends only) :)

Aftereffectos viss ir uztaisīts no nulles - būtībā illustrator vektorgrafikas animācija (par projekta standartu izvēlēts D1/DV PAL (1,07) 720x576, 25fps - ceru, ka neesmu "nošāvis" nepareizi)

Un jā - izmantota tiek "idejiski" Adobe Production Studio (laikam ērtākais, kas vispār eksistē...), bet dzīšana notiks uz kāda cita kompja - par kura programmatūras nodoršinājumu - nav ne jausmas...

 

Vēl tāds neliels jautājumiņš:

Skaņai vēlams būt ir PCM @ 48KHz? Jebšu tas ir atkarīgs - no izejmateriāla skaņas kvalitātes (piemēram ja tas ir mp3 :lol: - tad arī rezultāta kodekam nav lielas nozīmes? - ka tik labāks un universālāks par mp3?)

Link to comment
Share on other sites

Vari tak vienkarshi izeksporteet uncompressed avi un lieta darita. jebkura montazhas programma njems to pretim.

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...