Jump to content

Ūdens sūknis


Cipruss
 Share

Recommended Posts

Tātad tikko atgriezos apbraukājis kādus 5 lielus Zoo veikalus domājot sameklēt sev akvārija sūkni priekš topošā w/c, bet nekā! Pārdevēji arī kaut kādi dalbajobi ( sorry ) viena man pat deva kaut kādu švammi kad es viņai prasīju ūdens sūkni priekš akvārija. Uz visiem sūkņiem rakstīts Aquarium Air Pump vai kaut kas tml. viss sūkņi kurus es redzēju bija kaut kādi gaisa pumpji. Varbūt tas gaisa pumpis ir tas sūknis, kas man ir vajadzīgs ( ja, jā tad es esmu galīgi stulbs ) ? Un derētu, lai kāds pasaka kur viņš ir pircis savu akvārija sūkni, lūdzu.

 

P.S Uz neviena pumpja kuru es aplūkoju nebija rakstīts kāda viņam celtspēja un t.t.

Link to comment
Share on other sites

Ta jau nav ista vieta kur meklet.

Tie sukni ir paredzeti lai zivim gaisu akvarija dotu (lai karoti nenoliktu)

 

Tev vajag iet uz celtniecibas precu veikalu un tur prasit tos suknus.

Link to comment
Share on other sites

Ir ir arī sūkņi zooveikalos, tikai jamie ir apvienoti ar filtru, tāpēc uz kastēm ir rakstīts water filter. Tie arī jāskatās. Taču no pieredzes varu teikt, ka tie sūkņi, kas apvienoti ar filtru neav nekādi spēcīgie, ūdens dzesei nederēs. Es savējos "resun" sūkņus pirku zooveikalā Jelgavā, jo Rīgā nevarēju atrast.

Link to comment
Share on other sites

Ir ir arī sūkņi zooveikalos, tikai jamie ir apvienoti ar filtru, tāpēc uz kastēm ir rakstīts water filter. Tie arī jāskatās. Taču no pieredzes varu teikt, ka tie sūkņi, kas apvienoti ar filtru neav nekādi spēcīgie, ūdens dzesei nederēs. Es savējos "resun" sūkņus pirku zooveikalā Jelgavā, jo Rīgā nevarēju atrast.

 

 

AMX paldies. Noteikti to veikalu ie4ekošu. Jetij pasaki tā veikala nosaukumu vai adresi. Es Jelgavā neesmu rets viesis.

Link to comment
Share on other sites

Nepateikšu ne nosaukumu ne adresi, jo nezinu. Man viņus piegādāja cits cilvēks. Cik zinu, tad Jelgavā tik divi vien tie zoo veikali ir.

Link to comment
Share on other sites

Visticamāk ka Jetija sūkņi tika iegādāti lielajā ZOO veikalā tieši iepretim pasta ēkai (Pasta iela xx, tieši pirms lielās Maxima's, braucot no centra puses). Ja interesē, varu painteresēties par tiem sūkņiem.

Link to comment
Share on other sites

Iesaku labak ņemt kādu mazu dārza dīķa strūklaciņu, pa teiksim 21 ls, es paņēmu un uzliku virsū 10mm caurules viss iet kā smērēst, tik biku jāpajaucs āra tas verķi un iekšā tīri simpātisks sūknītis... http://www.1a.lv/darzam/darza_struklakas/

Link to comment
Share on other sites

Iesaku labak ņemt kādu mazu dārza dīķa strūklaciņu, pa teiksim 21 ls, es paņēmu un uzliku virsū 10mm caurules viss iet kā smērēst, tik biku jāpajaucs āra tas verķi un iekšā tīri simpātisks sūknītis... http://www.1a.lv/darzam/darza_struklakas/

 

 

No ka tev tas suknis barojas?

 

No PC barosanas bloka vai no rozetes.

Link to comment
Share on other sites

Ir arī mazjaudīgāki ap 10-12Ls gabalā, šie dārza sūkņi barojas no ~220V.

Link to comment
Share on other sites

No ka tev tas suknis barojas?

 

No PC barosanas bloka vai no rozetes.

Vai tad gadījumā tas pats akvārija sūknis ar nedarbojas no rozetes? Nu tad kāda starpība. Dārza sūkņiem tikai jābūt lielākai celtspējai.

Link to comment
Share on other sites

Visticamāk ka Jetija sūkņi tika iegādāti lielajā ZOO veikalā tieši iepretim pasta ēkai (Pasta iela xx, tieši pirms lielās Maxima's, braucot no centra puses). Ja interesē, varu painteresēties par tiem sūkņiem.

 

Nē, paldies. Nevajag es paņemšu no Arnchika ūdens sūkni.

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...