Jump to content

Štrums vol.2


Jetijs
 Share

Recommended Posts

  • 2 weeks later...
  • Replies 159
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Jetijs

    47

  • Kaibinjsh

    5

  • Cipruss

    6

  • Valmet

    5

Top Posters In This Topic

Posted Images

  • 1 month later...
Guest X-B-O-X-E-R
:D Uzzināšu kur dzīvo, naktī paciemošos, atstāšu kādu aliņu, nebaidies ! :)
Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Paniekojos ar gravēšanu orgstiklā. Darbiņš tika paveikts 4 minūtēs :shock:

1180196578.jpg

 

 

 

1180214847.jpg

 

1180214849.jpg

 

1180214845.jpg

Link to comment
Share on other sites

q64silver

Bez vārdiem... Jācer, ka šitādas smadzenes no LV prom neaizplūdīs ;)

Link to comment
Share on other sites

nu, jetij, kad saaksi paardot akrila keisus ar smukiem graveejumiem uz pasuutiijuma, vareetu uztaisiit mazinu biznesinu :)

Link to comment
Share on other sites

JuutpaudisMaigcilveeks

Klau.. kāpēc ir jāpasūta? Tas tiešām sanāk lētāk, kā ar kādu paziņu sarunāt lai salodē tās plates, turekļus`n`shit? :?

Link to comment
Share on other sites

Guest djlaurix

Jetij , no tevis varētu pasūtīt gravējumu org stikla ?

Labots - djlaurix
Link to comment
Share on other sites

Klau.. kāpēc ir jāpasūta? Tas tiešām sanāk lētāk, kā ar kādu paziņu sarunāt lai salodē tās plates, turekļus`n`shit? :?

Kamēr atrasdīsi kādu kas fišku rubī un vēl atradīsi īstās detaļas platei, tikmēr vecs paliksi. Lētāk un ātrāk ir pasūtīt jau gatavu plati un miers.

djlaurix, ja ko vajag, tad PM

Link to comment
Share on other sites

JuutpaudisMaigcilveeks

dējējlauris varētu pastudēt interpukcijas vielu.. zin, tomēr solīdāk būtu.

Jetijs, skaidrs. Kā nu kuram :cool:

Labots - JuutpaudisMaigcilveeks
Link to comment
Share on other sites

Guest djlaurix

solīdāk būtu pieturēt mutīti , ok ?

un nevis interpukcija bet interpunkcija ;-)

Labots - djlaurix
Link to comment
Share on other sites

JuutpaudisMaigcilveeks

dējējlauri, Tu ātri progresē! Pavisam nopietni!

Link to comment
Share on other sites

Pirms mēneša palaidu arī savu CNC verķi testa režīmā, tā kā frēzēšana un virpošana nav mana stiprā puse, tad visu nesošo daļu pagaidām uztaisīju no finiera, ar domu pēc konstrukcijas piespicēšanas pārvērst duralumīnjā.Bet arī ar visu to rezultās sanāca pat labāks, kā bija domāts. Tā kā metālu nedomāju apstrādāt, tad kokā un orgstiklā var tīri labi frēzēt arī jau tagad. Te: ir dažas bildes, pats CNC aparāts, driveru kaste, pirmais mēģinājums uz kompaktdiska vāciņa un tāds nopietnāks mēģinājums kokā.

Link to comment
Share on other sites

Valmet, izskatās baigi labi, itīpaši tas kokgriezums. Tas ar Vcarve taisīts? Un orgstiklam nebija problēmas ar kušanu? Pēc bildēm grūti saprast, bet izskatās, ka izmanto to pašu Kressu kā griezēinstrumentu, bet tam jau lieli apgriezieni, tāpēc ar uztraucos par orgstikla kušanu.

Link to comment
Share on other sites

Skatos, Jetij, Tev bildez.lv albūmā ir uzmetumi ar videokartes dzeses galvām. Ir jau arī iekš metālā frēzētas?

Link to comment
Share on other sites

Mēģināju, bet nesanāca, precīzāk sanāca, bet ne tā kā vēlējos. Jo šim darbiņam bij nepieciešams frēzēt ar divu dažādu diametru frēzēm un tieši frēžu maiņas laikā notika maza nobīdīte pa milimetru. Tas vizu izjauca. tā arī neesmu šim vairs pieķēries. Pie tam, materiāls aizier divreiz vairāk nekā CPU galvai.

 

1171591605.jpg

Link to comment
Share on other sites

Nu, katrā ziņā - iespaidīgi. Starp citu, tā riktīgi testus/salīdzināšanu ar citām rūpnieciski ražotām WC galvām esi veicis?

P.S. - Tu to PM saņēmi? Nu to pašu ''Danke, danke''. :mrgreen:

Labots - krelin
Link to comment
Share on other sites

saņēmu saņēmu, ja vien domāju to pašu ko tu :)

Testus veicis neesmu, tur būtu jāprasa atsauksmes no kādiem manu galvu lietotājiem. Bet nu sliktas atsauksmes dzirdējis neesmu :) Norietēja visa šī ūdens dzeses industrija. Tagad to nevienam vairs nevajag un cilvēki ar mokām par grašiem pārdot labas high end galvas. Bet nu to ko vēlējos es sasniedzu. Visu laiku gribējās uztaisīt sava dizaina wc galvu :)

Link to comment
Share on other sites

Speciāli vienu taisīt man ļeņins, ja sakrātos mož kādu 5 vai seši pasūtījumi, tad jau varētu štukot :)

Link to comment
Share on other sites

Dundurs

nu jaameegina sarunaat ar kaadu! Ja kas tu radiatoru arii vari izgatavot?

Link to comment
Share on other sites

Mezavecis

A pie tevis varētu sarunāt kaut ko šāda tipa izgravēt, kādi max gabarīti kā arī laika izteiksmē un cenrādis? Materiāls - koks.

Link to comment
Share on other sites

mežaveci, manuprat šis gravējums taisīts ar programmu Vcarve. Šādas programmas man anv un tā maksā ap 500$, apsveru to iegādāties tuvākajā laikā un tad toč nebūs nekādu problēmu izgriezt ne tikai tādu vien gravējumu. Maksimālie izmēri materiālam varētu būt kautkādi 70x70cm.

Link to comment
Share on other sites

Jetijam - dabūju paspēlēties pie čoma darbā ar Artcam, bet nu dikti sarežģīta un arī dārga programma.Vcarve šāda veida darbam arī būtu pietiekama.Artcam vairāk domāts reljefu veidošanai.Frēze ir Kress un orgstikls kūst, atkarībā no frēzes ar citu mazāk, ar citu nemaz nevar mēģināt- uzreiz aplīp.Nez ja varētu dabūt Kresam apgriezienu regulatora shēmu, varbūt nebūtu grūti pārtaisīt lai var dabūt mazākus.

 

Mežavecim- max zīmējuma lielums- 70x90 cm, materiāla laukums nav ierobežots, ja ir interese- zvani uz mailu ;)

Link to comment
Share on other sites

Jā, ar artcam arī dabīju paspēlēties - nekas spīdošs man tur nesanāca. Pie tam arī vcarve progai tagad būs iespēja apstrādāt 3d moduļus.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
Didulis

Tik nesen sērija, ar Jetija piedalīšanos, parādījās iekš tv.lv un reku interesenti var apskatīties, pašās raidījuma beigās.

Link to comment
Share on other sites

  • 4 months later...
Guest ivarsdesign

Jautājums Jetijam:

 

Tavā konstrukcijā x asij ir divi soļu dzinēji. Cik es saprotu viņiem katram ir savs kontrolieris bet impulss no datora porta vai cnc mātesplates pienāk viens un tas pats. Kā tas strādā praksē - vai nav tā ka piem. darbagaldam strādājot vienā pusē un slodzei tajā brīdī esot lielākai uz viena soļu dzinēja - var zust impulsi un tad itkā vajadzētu sākt ķīlēt darbagaldu? vai ir kāda sistēma kas kautkā sapāro šos soļudzinējus? vai nevajag tos sapārot mehāniski piem? ar kīļsiksnu. :?:

 

es šobrīd arī esmu sācis būvēt savu cnc, mans apstrādes laukums ir 1m x 2m, un divi soļu dzinēji x asij, tāpēc domāju ka pie maniem izmērīm šī problēma (ja tāda ir) varētu izpausties spilgtāk.

Labots - ivarsdesign
Link to comment
Share on other sites

Sveiks Ivars :)

Jā, manā gadījumā katram motoram ir savs kontrolieris, bet signāls no pirntera porta pienāk uz abiem X ass motoru kontrolieriem vienāds. Praksē man līdz šim nav bijušas problēmas ar asu savērpšanos. Manā gadījumā sapārošana nav vajadzīga, bet tava ideja par sapārošanu ar ķīļsiksnu ir ļoti laba, ja taisītu galdu tagad, noteikti ko tādu iekļautu sistēmā, nu tā, drošībai :) Reāli es varu vienu vītņu stieni pagriezt par vismaz 5 apgriezieniem (otru atstājot mierā) līdz sākas ķīlēšanās efekts, bet 5 apgriezieni ir 1000 soļi :)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 4 months later...
plaaaksteris

jetijam!!!

 

gribeeju pajautaat vai pie tevis var sho to izfreezeet? un kaadaas cenaas?

aizsuutiitu Autocad failus apskatei

vienu vakaru forumus izmantoju kaa lasaamvielu, un nonaacu pie secinaajuma ka man ar vajag 3D freezi, tavas foto ar freezi esmu izpeetiijis, to raseejumu gan man Solidworks never valjaa (vieniigi eDrawing), gribeeju pavaicaat vai tev nav Autocad fails arii?

es gan pats visu freezi neuzblieziishu, jo elektronikaa neko daudz nepaarzinu, pats taisiishu visu konstrukciju un elektroniku uzticeeshu vienam zinoshaakam cilveekam!

tiesa gan freezes konstrueeshanu vairaak atstaashu uz vasaru, jo tagad pirmajaa vietaa diplomdarbs!

jaa... nu cerams tu man izpaliidzeesi ar virtuaalu padomu, ja kautkad kautko jautaashu par freezeem?

Link to comment
Share on other sites

šito jau tu varēji jetijam uz PZ, nevis celt augšā antīku topiku, kuram pēdējais posts ir 4. lapā...

Link to comment
Share on other sites

Jjaa pirms kaada laika nodomaaju arii taadu uzmeisterot, bet abas rokas man kreisaas. :( nu labi, tad dabuuju paris printerus hp pa alinjiem un, tad jauku dienu aptveeru, kad jau ir daudz par daudz un jaasaakaas taisiishanas proces nu, ko paaris blekjiishus pielociiju, pieurbu caurums, pieskruuveeju sanaaca tiiri labas. :) nu, ko tagad rodas paaris jautaajumi, kapeec izmantoji lineaaros gultnjus ne bukses? kapeec izmantoji viitnes ne siksnas? kapeec izmantoji 2 motorus lai paarvietotu apaksheejo dalju un vai viens kautkaa nenostraadaa, razultaataa sajauc otram darbiibu, vai saveerpjaas? Vai var izmantot prieksh z ass cita veida izmeera motoru? vai bija obligaati jaaizmanto x asij 2 motori, ja vianu motoru vareeja aizvietot ar cauriejoshu asi? kaa tu vinjam pasaki kad taalaak iet nevar ? cik aatri vinsh paarvietojas, un vai ar siksnaam nebuus paaraak aatrs? vai programa ir piereguleejama kautkaadai neprecizitaatei? Labi pagaidaam pietiks jaut, ceru uz aatru atbildi :)

post-58568-1208374563_thumb.jpg

post-58568-1208374572_thumb.jpg

post-58568-1208374581_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

DjČabulis

cik zinu tad jetijs to x asi uz 2 motoriem taisija tapec lai apaksa paliktu valja un visu to stumu varetu vajadzibas gadiena uzlikt uz piemeram lielas finiera plasksnes tb lai liela plaksne nav jagriez mazakas lai ieliktu aparata :)

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share


×
×
  • Izveidot jaunu...