Jump to content

HDTV filmu fanu klubiņš


Varonis
 Share

Recommended Posts

Ir kāda iespēja skatīties 3D kanālus onlainā pa netu?

 

zinu tikai vienu kanālu, kuru var skatīties - www.hdtv1.cz - tas pats nokarās pēc apmēram 3minūšu skatīšanās

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 170
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Varonis

    8

  • Artanis

    10

  • Uģis Lācis

    39

  • RobinHood

    24

Saraksta atjauninājums:

 

*Man on Fire

*Jarhead

*Forest Gump

*The Pink Panther [1963.gads]

*Four Brothers

*Red Dragon

*Sky Captain & the World of tomorrow

*Gladiator

*Wild Wild West

*The Jacket

*Alexander

*Resident Evil 2

*The Fast & The Furious

*The Longest yard

*Underworld

*The Island

*Bad Boys

*Elektra

*Mission Impossible [ENG+RUS+LAT audio]

*Crash

*Million Dollar Baby

*Hostage

*Loaded Weapon 1

*Bad Santa

*The Ring

*Saw II

*Braveheart

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...
Guest prikols

Kurs media atskanotajs tomer butu labaks prieks hd filmam. (vismagak man iet ar matroska atskanosanu)

Link to comment
Share on other sites

jāatzīst, ka tik drīz kā bija cerēts pie manis nesanāks, vēl top, gan māja gan hdtv projektors :oops:

drīzumā vēl tikai logi liksies iekšā utml, līdz kino vakaram vēl kāds laiciņš.

 

tagad vienīgi var uztaisīt kādu kino-randiņu - paņem katrs savu hdd ar filmām, samainās, sakopē, un pēc kāda laika atdod... tāda naivā cerība :lol: ;-)

Link to comment
Share on other sites

Evill_BettyLV

Sveiki!!

 

Man te brīvdienās briest Hd skatīšanās uz šāda aparāta - http://www.pta.lv/hd_tv/lcd/index.php?id=1...6&offset=48

Protams ka pleijera vietā jāizmanto PC...

Jautājums Kur var iepirkt labus Vadus lai varetu to pasākumu realizēt??

Doma ir tikai par no DVI - uz HDMI....

Un varbūt kāds ir jau mēginājis laist uz TV LCD vai plazmu, da principa vienalga - Vai ir bilde baudāma???

Un Cik liela starpiiga no Vada pa 5ls vai 25 LS

 

 

Paldies

Link to comment
Share on other sites

Uģis Lācis

Phe, vienmeer ir fascineejushi shitie "Full HD" telljuki. Panelja izshkjirtspeeja ir 1920x1080, bet progresiivu 1080p signaalu ieejaas nesupportee.. :D

 

Esmu laidis HDTV uz 42" Philips plasmas cauri DVI, kurai gan ir 1024x1024 ALIAS panelis. Bet skats ir ljoti labs! :wink:

 

Starpiiba starp 5 LVL un 25 LVL ir materiaalos, ekraneejumaa un kvalitaatee. Bet nu es nedomaaju, ka liela, ja nu vieniigi tas vads ir taads riktiigi garsh.. :)

Link to comment
Share on other sites

Mans necilais filmu saraksts, HDTV formātā:

  • Constantine
  • James Bond: Die Another Day
  • Forrest Gump
  • I, Robot
  • Spider-Man 2
  • Star Wars: Episode III - Revenge of the Sith
  • The Fast and The Furious
  • The Fifth Element
  • The Matrix

Nekas daudz jau nav... Bet man patīk HDTV. :-) Tagad parastās DivX filmas pat iekšā negribās slēgt... :lol: Saraksts šobrīd netaisās papildināties, jo mani Samsung 80GB + WD 200GB ir full. :roll:

Link to comment
Share on other sites

Shodien palasiijos ka piraati krakeri hakeri un visi citi ciitiigi pa vikendu strdajushi un ir atkodushi praktiski pilniibaa visu HD-video DVD atsleegas un leenaam filmas tiek ripotas un iepludinaatas torentos patiesajaa - 1080p izsjkirtspeejaa !

Lai atskapnjotu vajadziigas specifiskas PowerDVD un WinDVD versijas ar plaginiem ut.t. bet tas viss ir noticies un desmitiem cilveeku to ir apstiprinaajushi

Faili kas ir torrentos vareetu izskatiities shadi, kaa piemeeraa >>>>>

Serenity_HD_DVD_1080p_VC-1_DDPlus_5.1_EVO.torrent ||| izmers : 19.60 GB (21,049,899,008 bytes)

--------

Citiem arii jaabuut EVO tipa failiem un izmeers var buut pat paari par 20 GB !

 

Interesee vai kaads ja nav dabuujis kaadu no filmaam shiet Latvijaa, un ja ir tad nebuutu slikti ka vareetu ielikt kaaadaa DC hubaa vietaajaa vai kur citur lai parastie mirstiigie arii var paspeeleties un pirmo reizi dziivee ieraudziit normaala izmeera patiesa garuma HD video filmu nevis tiaki kaut kaadus nozhelojamus treilerus ko tiiklaa var dabuut par briivu ...

Protams ka shiem video nav nepiecieshama nekaada specifiska HDCP savietojama videokarte un arii monitoram nav jaabuut HDCP - vienvardsakot skatas visi parastie mirstiigie un nelauza galvu par jaunajaam aizsardziibas sisteemaam !

Link to comment
Share on other sites

Uģis Lācis

Jaa, es jau pamaniiju.. Sveetaa govs, Ridika Hronikas - 25 GB :shock: Man pashlaik nav tik daudz briivas vietas uz HDD! :wink:

Link to comment
Share on other sites

RobinHood

Šodien @ Bithack The.Chronicles.Of.Riddick.HD-DVD.1080p.VC-1.DDPlus.5.1.EVO

 

Interesentiem līdz 23:00 iesaku atbrīvot cietni, ja grib dabūt pirmie šo filmu

Link to comment
Share on other sites

Uģis Lācis

Sveetaa govs! Cietnii vietas atbriivot negribeejaas, bet novilku iisinjo menu vidjiku, kaada ~1 min [170 MB], bilde taada, ka apmiizties var :shock: Nenormaals skaistums... :mrgreen: Vieniigais mans procis nevelk... :cry: Briizham reaali raustaas... pirmais no AMD divkodolniekiem [3800+ X2] par iisu.. Buus laikam jaakloko.. :? Taakaa tie, kas taisaas skatiities, njemat veeraa - ar kaut kaadu P4 2,8 Ghz ne tuvu nepavilks, jo video karte she nepaliidz.. GF6600GT.. Ieksh PowerDVD 6.5 acceleration sleedzas laukaa uz HD-DVD.. :-x

Link to comment
Share on other sites

RobinHood

Pēc pāries dienām iekš BH - Serenity HD DVD 1080p VC-1 DDPlus 5.1 EVO

 

Technoman, tik traki noteikti nav.

AMD 3000+ @ 1.8Ghz

2x512 Mb Kingston Ram

Sparkle GeForce Calibre 7300GT, PCI-E, 256MB DDR3, 128bit, 550/1600

 

Pie filmas The.Chronicles.Of.Riddick.HD-DVD.1080p.VC-1.DDPlus .5.1.EVO izmantoju PowerDVD 6.5 HD-DVD - maksimums ir 80% cpu noslodze. Acīmredzot tev Technoman vaina ir nevis procī, bet videokartē vai ramā.

Link to comment
Share on other sites

Uģis Lācis

Hmm... Interesanti..

AMD Athlon64 3800+ X2 @ 2.0 Ghz (defaultaas frekvences, katram kodolam)

2x 1GB Kingston RAM,

ASUS GeForce 6600GT, PCI-E, 256MB, DDR2, 128bit, 500/1000 (arii defaultaas)

 

CPU ir pie 100% noslodze, tik stulbs, lai noslodzi neapskatiitos, jau ar neesmu.. :? Bet kaut kaa nav laagaa.. Nez, aizklapeesh ciet visas pergas, pameeginaashu veel... :)

 

EDIT: Restarteeju kompi, nelaidu nekaadas pergas, nu bik labaak palika. Bet tik un taa ir vietas, kuras neraada bez aizkjershanaas un tas visticamaak ir procha deelj. Maksimums, kas balstaas uz proci, ir liidz pat 98%!! :shock: Nu saki ko gribi, bet shitais zveers procesoru eed.. :)

Link to comment
Share on other sites

Guest r.5

bilde taada, ka apmiizties var :shock: Nenormaals skaistums... :mrgreen:

nekas, tūlīt atnāks latvijas tv profesionālis didzis un pateiks, ka tas HD tāds sūds jau vien ir.

btw es arī esmu redzējis uz lielas un labas plazmas true 1080p viģiku un pilnīgi saprotu tavu eksaltēto stāvokli - tiešām var bikses piemīzt! ;)

Link to comment
Share on other sites

RobinHood

Dažas bildes no Ridika Hronikām

 

Main Movie Screenshots taken with MPC and SonicHDDemuxer/SonicVideoDecoder 4.1 in VMR9

# http://www.imageload.eu/out.php/i245_screen1.PNG

# http://www.imageload.eu/out.php/i247_screen3.png

# http://www.imageload.eu/out.php/i246_screen2.png

# http://www.imageload.eu/out.php/i248_screen4.png

# http://www.imageload.eu/out.php/i249_screen6.png

# http://www.imageload.eu/out.php/i250_screen8.png

 

Manis uzņemtie skrīni - izmantoju PowerDVD 6.5 HD-DVD

# http://files.project357.com/uploads/HD-DVD01.PNG

# http://files.project357.com/uploads/HD-DVD02.PNG

 

Kā var redzēt pēdējā bildē, tad cpu noslogojums uz manas kastes nav nemaz tik drausmīgi liels.

Link to comment
Share on other sites

es ar vakar padevos masu psihozei un novilku treileri paskatities. it ka redzejis nebutu! bet vismaz nacu pie daziem labiem secinajumiem : mans xp64 nedraudzejas ar powerdvd ultra; ar maniem 3*160GB tomer bus par isu.

bus vien pagaidam japaliek pie ierasta h264. tomer bisku mazak vietas aiznem . par kvalitati ar butu greks sudzeties (vienmer jau var gribet vairak). vismaz BBC robinu h pa tv negribejas skatities.

p.s. bet bildite jau jauka. tik tiesam bauda skatities. ipasi ja vina ir ~ 210*115 cm.

Link to comment
Share on other sites

Uģis Lācis

...

Kā var redzēt pēdējā bildē, tad cpu noslogojums uz manas kastes nav nemaz tik drausmīgi liels.

 

Tak nu labi. Epizodes ir dazhaadas, es vienkaarshi neticu, ka tu vari 100% filmu noskatiities pluudeni! :shock: Esi meegjinaajis "The.Chronicles.Of.Riddick.HD-DVD.Menu.Loop.EVO.1080p.VC-1"?? Shitajaa gabalaa ir vairaak sakoncentreets intensiivas kustiibas un augstas detalizeetiibas apkopojums kadros, kas ir arii vissmagaakais. Video data rate sasniedz pat 30 Mbps!!! :shock: Tu tikai nestaasti, ka 100% tev ir pluudeni, taa vienkārši nevar buut! :wink: Un arii tas kadrs, kuram klaat tu noraadiiji CPU statistiku, nebija paaraak "smags"! :)

 

Nu filmu caurmeeraa skatoties jau laikam ir OK, vieniigais tie kadri, kuri raustaas, ir tie skaistaakie. Tur jau sleepjas HD-DVD burviiba, ka tajos (aatra kustiiba, daudz detaljas) nav NEVIENA artefakta!! :)

Link to comment
Share on other sites

RobinHood

Taisnība jau tev ir, nu filmas bitreits ir 21mbps un bez problēmām to var skatīties pat ja paralēli filmai es velku jau nakamo filmu ar 1mb/s.

Nu tajas "smagākajās" vietās pa retam parādās tādi kā kubiciņi. Menu Loop neesmu skatījies.

Link to comment
Share on other sites

Uģis Lācis

Gjeniaali, tikko atklaaju, ka PowerDVD 6.5 censhaas izveidot de-interleace uz HD-DVD video! :shock: Tas tad arii panjeema to CPU jaudu. Izsleedzu to de-interleace, viss iet smukinji un pluudeni, un nevienu kubicinju neesmu redzeejis. CPU slodze 60 - 65 %!!! :mrgreen:

 

Dievinj teetiit, jaamet laukaa vecie no TV captureetie HDTV krapi un jaapieveershaas HD-DVD!! :cool:

Link to comment
Share on other sites

eurotriper

saliku ķekšus kā vajag iekš pdvd 6.5 un toč tagat tas MAININTRO.EVO rij kādus max 70% uz 3500+

tikai bilde pašās beigās ieraustās???

žēl ka monis 1280x1024 muah

Link to comment
Share on other sites

RobinHood

Dievinj teetiit, jaamet laukaa vecie no TV captureetie HDTV krapi un jaapieveershaas HD-DVD!! :cool:

 

..bet jāpērk jauni cietie, piemēram pirmais 1TB cietnis un fullhd teļuki + jadabū jaudīgāks nets lai to visu varētu pietiekoši ātri dabūt uz PC

Link to comment
Share on other sites

Uģis Lācis

Man nav kur steigties, varu iztikt arii ar aatrumu ~200-400 KB/s! :wink: Un par cietajiem - gan jau kaut kaa.. :)

Link to comment
Share on other sites

RobinHood

Nu man ir diezgan pagrūti izdzīvot ar 160Gb cieto, nu lab 1mb/s no ārzemēm arī pagaidām apmierina. Tomēr HD-DVD ir īsts ratio killers

Link to comment
Share on other sites

Uģis Lācis

Nu jaa, cietie kopaa man ir ~ 0,9 TB, bet nu nekas daudz briivs jau ar nav.. :mrgreen:

Link to comment
Share on other sites

Uģis Lācis

Protams, ka glabaaju. Ko varu, to sarakstu ieksh DVD, bet nu paareejais staav uz HDD. :)

 

Ak ta Blu-Ray arii ir kaput aizsardziiba.. Diezgan logjiski, jo abaam jau bija liidziigas jamaas.. Ehh, vieniigais interesanti, kas notiks tagad ar visiem shiem jaunajiem standartiem - peec uzlaushanas jau nu peljnja no HD-DVD un Blu-Ray nebuus tik liela, cik cereets. Dalja jamos pumpees pa netu. Interesanti buus paveerot, kaa lietas attiistiisies tuvaakajos gados piecos. :roll:

Link to comment
Share on other sites

Uģis Lācis

Gjeniaali, tikko atklaaju, ka PowerDVD 6.5 censhaas izpildiit de-interleace uz HD-DVD video! :shock: Tas tad arii panjeema to CPU jaudu. Izsleedzu to de-interleace, viss iet smukinji un pluudeni, un nevienu kubicinju neesmu redzeejis. CPU slodze 60 - 65 %!!! :mrgreen:

 

Es jau teicu, ka atklaaju kur probleema! Ar kompi ir viss chikiniekaa un nu jau labu laiku filmas gremo smiedamies.. 8)

 

Ak jaa, veel kas - ja kaadam rodas izteikta veeleeshanaas pievienoties hdbits.org, tad varat nepuuleeties un nevienu ar PZ neaplaimot, jo hdbits.org jau labu laiku ir aizsleegta jauniem lietotaajiem un neviens no tur esoshajiem ieluugumus izsuutiit nevar. Sorry, bet shitais vilciens ir aizbraucis.. :?

Link to comment
Share on other sites

Man savukart interese vai pa vadu DVI M-HDMI M (no PC uz HD READY LCD 1366x768) uz tv tiks nosutits pilnigs 720p HD signals? Esmu dzirdejis, ka pa parastajiem monitoru vadiem nemaz pilns HD signals vai izskirtspeja nonenak!

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
Guest sss

kaads nezin kur pie Tokyo Drift HDTV formaataa var tikt??

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

man tāds viens jaut?

ar kāda tipa kabeli var savienot skaņas karti CREATIVE X-FI Xtreme Audio ar DVD playeri, lai būtu 5.1 skaņa, ne STEREO.

Link to comment
Share on other sites

man tāds viens jaut?

ar kāda tipa kabeli var savienot skaņas karti CREATIVE X-FI Xtreme Audio ar DVD playeri, lai būtu 5.1 skaņa, ne STEREO.

5.1 skaņai no kompja ar DVD pleijeri nav nekāda sakara. Vajag 6 skaļruņus, jo karte visu jau smuki saskaldījusi pa kanāliem.

Ja gribi civilāk - slēdz skaņas kartes digitālo izeju pie 5.1 resīvera un tad uz tumbām.

Link to comment
Share on other sites

Uģis Lācis

No galvas nezinu, kaada izskataas aizmugure un cik ir konektori tai kartei, bet idejiski ir divi varianti - vai nu analogi, ar 6iem parastajiem vadinjiem (kaa sasleegt, jaaskataas manuaalii), vai arii digitaali (coaksiaalais/optiskais kabelis). Otrs - tiiri DVD playerim piesleegt nevareesi, vajag pastiprinaataaju. Maajas kinozaales ir sajuugts kopaa pastuuzis ar DVD speeleetaaju. :)

Link to comment
Share on other sites

No galvas nezinu, kaada izskataas aizmugure un cik ir konektori tai kartei, bet idejiski ir divi varianti - vai nu analogi, ar 6iem parastajiem vadinjiem (kaa sasleegt, jaaskataas manuaalii), vai arii digitaali (coaksiaalais/optiskais kabelis). Otrs - tiiri DVD playerim piesleegt nevareesi, vajag pastiprinaataaju. Maajas kinozaales ir sajuugts kopaa pastuuzis ar DVD speeleetaaju. :)

 

 

nu es ar to koaksiālo mēģināju, no iebūvētās skaņu kartes savienot, bet nekādu skaņu nedeva. kad mēģināju ar kkādu stereo kabeli, tad pa divām tumbām skan, bet skatoties HDTV nav tas.

vai tad pastiprinātājs tiešām vajadzīgs? tam DVD pleijeris- kopā ar 800W tumbām.

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share


×
×
  • Izveidot jaunu...