Jump to content

HDTV filmu fanu klubiņš


Varonis
 Share

Recommended Posts

Guest Pee

nu kura trakeraa file.lv tikai hdtvrip uz outlaw vispar nav , bithack neviens nevar man atsutit ielugumu, bet hdtvrip kvalitate ir labaka neka dvd ?

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 170
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Varonis

    8

  • Artanis

    10

  • Uģis Lācis

    39

  • RobinHood

    24

bet hdtvrip kvalitate ir labaka neka dvd ?
DVD rezolūcija ir 720x480, bet HDTV sākot no 1080px pa horizontāli. Un kompresijas kā tādas kvalitāte ir nesalīdzināmi augstāka.

 

Aizbrien līdz ftp://trubaz.com, un iečolē pats samplus iekš HDTV sadaļas. Technoman's tur ir augšupielādējis pāris superīgus samplus.

Link to comment
Share on other sites

Ja gribi izbaudīt un saprast prieks kam ir HDTV ,vajag aiziet uz elcoru un klatienē paskatities un salīdzināt to teļukus,siekalas vien noteces,bet pagaidām negribas izmest 2k latus par tiem smukajiem paneļiem,skatos zu parastajiem yv,bet tie vel nav tik lieli,tagad tik uz 36 " pieejami par normalu naudu.

Link to comment
Share on other sites

man tadas aizdomas ka tuvakaja laika man vajadzes uzlabot datoru del spelem un tagad velari del hdtv! Pieliku

uz trubaz 2 samplus , Technoman- hdtv ir tikai uz mkv, ts vai var but ari uz avi ? jo trackeros dazi ir uz avi un nav rakstits hdtvrip

Link to comment
Share on other sites

man bija 2fast & 2furious uz TS - kvalitāte bij patiešām laba bet uz AMD 3000+, 512Mb RAM un Radeon 9550XT raustījās - tagad noteikti neraustītos

 

Tā filma aizņēma apmēram 11Gb, bet ir arī tādas kas aizņem 20Gb

Link to comment
Share on other sites

Uģis Lācis

Jaa, HDTV var buut arii ieksh *.avi, tie parasti ir DivX/XviD varianti, gadaas arii WMV...

 

Bet galvenais ir izmeers un izshkjirtspeeja... :roll:

Btw, HDTV saakas nevis no 1080 punktiem pa vertikaali, bet gan 720p... Aka mazaakais ir 1280x720, dazhreiz arii 1280x544 (aspect ratio - 2.35:1)

Link to comment
Share on other sites

Btw, HDTV saakas nevis no 1080 punktiem pa vertikaali, bet gan 720p...
DVD rezolūcija ir 720x480, bet HDTV sākot no 1080px pa horizontāli.

 

... dazhreiz arii 1280x544 (aspect ratio - 2.35:1)
Tādu ekrāna malu attiecību sauc par Anamorphic Widescreen, un tā ir salīdzinoši reta, taču ārkārtīgi skaista.

 

bilde ārzemēs.

250px-Anamorphic_lens_illustration_without_stretching.jpg

 

Vairak var palasīties ->

http://en.wikipedia.org/wiki/Anamorphic_widescreen

Link to comment
Share on other sites

Uģis Lācis

Jupis paraavis, paarlasiijos... :oops: Bet tik un taa - pa horizontaali minimaalais ir 1280 nevis 1080 punkti... :roll:

 

2.35:1 ir skaistums, bik retaaks ir, bet man pat ir 3 moviki shajaa OAR (Original Aspect Ratio) - LOTR ROTK, LOTR TTT, kaa arii The Jackal (Shakaalis)... Taakaa nemazam tik traki nava... :)

Link to comment
Share on other sites

Bet tik un taa - pa horizontaali minimaalais ir 1280 nevis 1080 punkti..
While a number of high-definition television standards have been proposed or implemented on a limited basis, the current HDTV standards are defined as 1080 active interlaced or progressive lines, or 720 progressive lines, using a 16 : 9 aspect ratio in ITU-R BT.709.
Link to comment
Share on other sites

Uģis Lācis

Tagad mees te striidesimies, vai? :shock: Karoche es vienmeer esmu lietojis terminus - punkti pa horizontaali = vertikaalaas liinijas, punkti pa vertikaali = horizontaalas liinijas..

 

Labaak beigsim apspries terminologjiju, karoche minimaalais HDTV ir ar 1280x720 (/544/528) izshkjirtspeeju un miers.. :roll:

Link to comment
Share on other sites

gana te runat , taisat atrak saitu par hdtv, kas man patiktu :

1. katram cilvekam butu savs saraksts ar htdv filmam un to filmu varetu lejupladet caur torrentiem , piemeram spied uz filmas atveras apraksts par to filmu ka trakeros un var noladet no arzemju , vai ta saita trakera, ka ari dc++ dchub://hdtv.lv/lietotajs

2.varetu piedavat ari trailerus un samples- lejuplade torenti, dc++

Link to comment
Share on other sites

Tehnoman, draugs - es ne vienu mirkli nestrīdos. :happy:

 

Un, diemžēl, HDTV standarts kopš tā izgudrošanas dienas ir sācies ar 1080 progresīvās izvērses līnijām pa horizontāli. Arī visos torrentos atrodamie faili iekš HDTV sadaļām sākas ar 1080px pa horizontāli. Bet nu kāda gan tam īsti nozīme - lielāks pt skaits par jebkuru DVDrip'u tak ir. :D

 

Pee - tu traks vai? Iekš boot.lv nedrīkst popularizēt pilnu produktu vilkšanu caur P2P! Es šeit drīkstu norādīt uz sampliem, bet dievs nedod ka es te sākšu plātīties ar Torrentu propogandu! :shock:

Link to comment
Share on other sites

Uģis Lācis

Labi, Artanis... Tas jaamet pie malas... :)

 

Par to lapu un LV sabiedriibu - domas jau ir, kaa jau es teicu... Bet tikai jaadara... 8)

 

Es jau NICaa pieteicos pie domeeninja hdlatvia.id.lv (privaatpersonai - viens id.lv domeens par briivu), zem taa varees likt shiis te lietas, kaa arii es domaaju saistiit savu turpmaako darboshanos shajaa jomaa, tikai veel skola bik maisa (!%#% 12.kl jaapabeidz), taa pamazaak tas laiks ir... Bet viss notiek, maajaas vien projektu censhos biidiit (nedaudz saistiits ar HD ir, bet to es neafisheeshu labaak...)... :roll:

 

Un taalaak jau viss atkariigs no gribeetaaju daudzuma un uznjeemiibas... ;-)

Link to comment
Share on other sites

Uz doto brīdi es laikam būtu lielakais filmu avots...

es mazakais man tik 2 filmas hdtv kuras nevaru noskatiities :D
Link to comment
Share on other sites

Uģis Lācis

Nu ar taam HDTV filmaam es varbuut arii vareetu tureet liidzi, bet varbuut arii bik truukst... Nu bet kaa jau katraa normaalaa sabiedriibaa - katram var atrast savu vietu... :wink:

Link to comment
Share on other sites

Nu ar taam HDTV filmaam es varbuut arii vareetu tureet liidzi, bet varbuut arii bik truukst... Nu bet kaa jau katraa normaalaa sabiedriibaa - katram var atrast savu vietu... :wink:

tev noteikt ir tādas filmas, kuras man nav

Link to comment
Share on other sites

Guest Darko

Iespraukšos diskusijā. Ja Varonis taisa pasākumu pie sevis Jelgavā, tad arī labprāt pievienotos.

Link to comment
Share on other sites

Es arī piesakos jau laicīgi.

Link to comment
Share on other sites

Guest Darko

Busiņš uz Jelgavu = 1,10 Ls

Brauc ik pēc 10-15 minūtēm.

 

Vilciens = 0,59 (Līdz cukurfabrikas pieturai, kas tuvāk Varonim, kā noprotu, vēl mazāk).

Brauc reizi stundā apmēram.

 

:p

Link to comment
Share on other sites

Uģis Lācis

Jap, tas ir tiiri eerti - sabiedriskais rulle, bez tam - par alkaholu nav jaauztraucaas... :wink:

Link to comment
Share on other sites

Uģis Lācis

Naaks tuvaak, tad jau redzees.. Varonis jau ieteica shito izveerst pa PM, lai nebeidotos meestules... :wink:

Link to comment
Share on other sites

tagad pamāciet mani latviešu valodas gramatikas lietošanā man -ka man to video skatities ja man bremzee , man ir serenity,crash, shrek 2

Link to comment
Share on other sites

Uģis Lācis

Ja kompim jauda pa shvaku un dzelzhi nevelk, tad diemzheel neko citu kaa vien mainiit dzelzhus ietekt nevaru... :cry: Lai skatiitos HDTV tomeer kaut kaadam pamatam dzelzhu liimenii ir jaabuut, tad var skatiities, kursh kodeks mazaak rij CPU... Man ar P4 2,8 Ghz HT + 512 MB RAM + GF6600GT knapi velk MPEG4 AVC...

 

Ja gribi skatiities MPEG2 TS (parasti viena filma ~8-15GB), tad jaaiesleedz Hardware acceleration ieksh PowerDVD6 un uz priekshu... :roll:

Link to comment
Share on other sites

Ja kompim jauda pa shvaku un dzelzhi nevelk, tad diemzheel neko citu kaa vien mainiit dzelzhus ietekt nevaru... :cry: Lai skatiitos HDTV tomeer kaut kaadam pamatam dzelzhu liimenii ir jaabuut, tad var skatiities, kursh kodeks mazaak rij CPU... Man ar P4 2,8 Ghz HT + 512 MB RAM + GF6600GT knapi velk MPEG4 AVC...

 

Ja gribi skatiities MPEG2 TS (parasti viena filma ~8-15GB), tad jaaiesleedz Hardware acceleration ieksh PowerDVD6 un uz priekshu... :roll:

varesu rit lielities skola ka man ir tadas filmas kuras dators nevelk :D aa un filmas uz blueray ari ir hdtv ?
Link to comment
Share on other sites

Uģis Lācis

Jap, filmas uz blu-ray arii ir HD, tikai daudz reiz labaakaa kvalitaatee, jo izmeers ir lielaaks... :wink:

Link to comment
Share on other sites

Jap, filmas uz blu-ray arii ir HD, tikai daudz reiz labaakaa kvalitaatee, jo izmeers ir lielaaks... :wink:

 

eh tikai cik tādi diski maksā un vēl sazin kad Latvijā tie vispār parādīsies....

Link to comment
Share on other sites

Uģis Lācis

Bik par veelu ar savu ideju naac, taads jau ir un esmu ieksh taa - hdbits.org... :roll:

Link to comment
Share on other sites

eh tikai cik tādi diski maksā un vēl sazin kad Latvijā tie vispār parādīsies....

amazon.com tur paskaties cik maksaa ,es domaju ka tas nav daargi, un ielieciet vel filmas trubaz.com lai man butu ko novilkt :p
Link to comment
Share on other sites

Bik par veelu ar savu ideju naac, taads jau ir un esmu ieksh taa - hdbits.org... :roll:

 

Cik man zināms, tad bija 3 tādi trakeri tikai priekš HD - viens no tiem pašlaik ir under construction, 2. hdbits un trešais bithdtv - nevienā no tiem nevar tikt bez ielūguma

 

PS. man nav ielūgumu

Link to comment
Share on other sites

Uģis Lācis

Jaa, ir vairaaki, bet hdbits ir pirmais (agraakais losthdtv), lielaakais, aatraakais un labaakais... Tagad tur ir dziivi apmeeram 1500 HD torrenti, saakot no seriaaliem, beidzot ar filmaam... :roll:

 

Man ir 10 ieluugumi, bet tos taa pa labi, pa kreisi nedaliishu - tur bano arii par "sliktiem" chomiem... :)

 

Blu-ray diski ar filmaam nav TIK daargi, bet PC lasiitaaji/rakstiitaaji gan ir cenaas, par kuraam tagad negribaas domaat... :?

Link to comment
Share on other sites

Varbūt pareizā vieta kur izstāstīt savu bēdu :-( Lieta tāda, ka tagad ierakstiju HDTV filmu, bet negribu to skatīties uz datora monitora, bet gan datoru pieslēgt pie TV. Visu izdaru, pieslēdzu pie TV, bet tad rodas jautājums, kā var pieslēgt skaņu, lai nav jāskatās ar parastajām datora tumbām.

 

P.S Skaņas karte ir SB X-Fi Fatality

Link to comment
Share on other sites

Uģis Lācis

Atrodi gan speeleetaajaa opciju "SPDIF passtrought", gan arii skanjas kartes optionos "SPDIF passtrought", ja tu gribi izmantot digitaalo audio izeju prieksh Dolby Digital vai arii DTS... :wink:

 

Protama lieta - vajadzeetu info, kaads speeleetaajs, kaads skanjas formaats utt... :)

Link to comment
Share on other sites

 

Man ir 10 ieluugumi, bet tos taa pa labi, pa kreisi nedaliishu - tur bano arii par "sliktiem" chomiem... :)

 

iedali vienu man :p

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share


×
×
  • Izveidot jaunu...