Jump to content

Atpaziit Pc


Guest Omsis
 Share

Recommended Posts

Kaa ir iespeejams nekljuudiigi atpaziit kaada lietotaaja PC (piem, lai noveerstu kraapshanos balsoshanaa), nenjemot veeraa lietotaaja IP vai MAC, ar kuraam var manipuleet? Atceros sen sen skolas laikaa kaut ko taadu biju dzirdeejis, bet tagad nespeeju atcereeties. Doma taada - tiek nekljuudiigi atpaziits kaada lietotaaja kompis pat tad, ja gan MAC, gan IP ir mainijies.

 

Paldies jau ieprieksh! ;)

Omsis

Link to comment
Share on other sites

Guest drunk_lizard

ja mac un ip mainiijusjies un kuukiji izdzeesti, tad pastaav iespeeja pielietot DRM...

ideja crazy, bet izpildaama ir....

Link to comment
Share on other sites

Guest Omsis

eeem, es varbuut kaut ko ljoti nesaprotu (parasti taa ir vairums gadiijumos :D ) bet vai tad DRM nav saistiibaa ar visaadaam meediju fignjaam un to aizsardziibu?

Link to comment
Share on other sites

Guest drunk_lizard

tiesji taa, bet taa ir saliidzinosji drosja attieciigaa datora identifikaacija....

visu paareejo var feikot

kaut gan sjo arii, bet nu biku gruutaak :D

Link to comment
Share on other sites

Guest Omsis

labi, bet peec kaa tad notiek taa identifikaacija? man ir blaavas atminjas par kaut kaadu win gjenereetu nr vai kodu, kas tiek gjenereets no datora haardveera koniguraacijas un veel kaut kaadaam fingjaam.... tas ir shinii sakaraa vai tai identifikaacijai tiek izmantots kaut kas cits?

Link to comment
Share on other sites

Guest snail

Identificēt vajag caur web pārlūku vai caur tīklu, datoru kurš pieslēdzies?

Link to comment
Share on other sites

Guest snail

Caur web browseri var tikai uzināt IP adresi(html, php) mac adresi tādā veidā grūti dabūt, bet varbūt es kļūdos. Ir programmas, ja zini IP, ar kurām var dabūt ārā arī mac adresi, es negribu stāstīt to nosaukumus, to var izmantot arī ļaunprātīgi. Vaitad nepietiek ar vienu IP adresi, sakritība uz IP + mac ir ļoti maza.

Link to comment
Share on other sites

Guest Omsis

nu es zinu vienu blasoshanu, kur ir realizeets tieshi tas, kas man vajadziigs - tur ir bildes, par kuraam var nobalsot. par katru bildi var balsot tikai vienu reizi no viena datora. es jau paeksperimenteeju, ar vienu un to pashu lapsi nobalsot vairakkaart par vienu bildi, pielseedzoties no dazjaadiem ruutriem, nevar, liidz ar to mans secinaajums - ne dazjaadas IP, ne arii ruuteru dazjaadaas MAC neatstaaj nekaadu iespaidu, arii tad, ja pashai NIC maina MAC. secinaajums - ir veel kaads veids, kaa atpaziit tieshi to lapsi, ar ko jau ir nobalsots. un to es gribu arii realizeet! idejas? :)

Link to comment
Share on other sites

Snail - problēma tajā, ka pasaulē ir tūkstošiem proxy'u, kas dod cilvekiem iespējas balsot no vienas kastes tūkstošiem reižu. Nemaz nerunājot arī par dinamsikajām IP, utt, utjp.

 

Tā kā MAC adreses nomaiņa ir samērā komplicēts (bet iespējams) pasākums, tad tas jau ievērojami sarežģī iespēju ļaunprātīgi balsot daudzkārt. Bet, kā jau kolēģi minēja - pieņemu, ka tik vienkārši to MAC adresi noskaidot nav iespējams, jo, domāju, brovseris šādus datus nesūta. Un ActiveX komponenti arī nē. Kļūdos?

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...