Jump to content

Buj: Kā Saslēgt Divus Pc Lanā Ar Krustisko Kabeli?


mxs
 Share

Recommended Posts

Guest Velis

bled.

Man zb runāt ar pilsoņiem kuriem nav nekādas poņas pa šīm lietām un viss ko viņi var tas ir nejēgā p**t prātu un tēlo idiotus.

Es tev visu pateicu.. tālāk domā pats. Pārlasi un domā kamēr pieleks.

Link to comment
Share on other sites

Grossmeister

Vispār es jau netaisījos idiotu tēlot , bet gribēju tik norādīt , ka pie ieslēgta simple file sharing visa šārēšana var notikties .

Link to comment
Share on other sites

Guest Velis

ble.. var notikties un var nenotikties.

No tā ka to sūdu atruba sliktā nepaliek.. tikai papildus nodrošināmies pret to ka lāmes vēlāk pisīs prātu ar saviem glupajiem jautājumiem.

 

"Kas limited - tam parole , kas zem Administrator - bez paroles un jūzeris no PC ar Win98 ( arī bez paroles ) arī mierīgi tiek klāt ."

Tam nav nekāda sakara ar simple šāringu.

Pa parolēm jau teicu

"Uz abiem datoriem vienādi userneimi un paroles..vispār neparādās autorizācijas logs.

Vai.. pie pirmās autorizācijas ieliekam ķeksi atcerēties paroli."

 

Lasīt mācies.

Link to comment
Share on other sites

Grossmeister

Skaidrs , ka labāk atslēgt un iedot tiesības tam kam vajag . Tā kā man tā šārēšana nav sakārtota tad to simple file sharing neatslēdzu . Tur tas joks , ka jūzeri dažādi , paroles arī , bet tas autorizācijas logs tā arī nekad nav izlēcis .

Link to comment
Share on other sites

Guest Velis

Saprot.. to visu var sakonfugurēt kā grib. Man lauž uzskaitīt visus iespējamos konfigurācijas variantus.

Da arī kāda jēga.. te tas ir darīts n reizes un enivei neviens to nelasa un tik jautā pa jaunam :)

Neviens tev nevar aizliegt eneiblot guestu un grupu polisēs pielikt ka guests var piekļūt pie šārēm.. tad vispār nav jādomā pa userneimiem.

 

Ja grib civilizētu workgrupu, tad uz visām kastēm ir visi userneimi, visām šārēm ir saliktas atbilstošas permisijas atbilstošām lietotāju grupām un visiem useriem ir paroles bez kaut kādiem autologiniem (ibo kāds tolks no paroles, ja viņa naf jāievada? Tad jau uz kastes kur ir šāre eneiblo guestu, atļauj viņam pieeju pie šārēm un miers :> Un lai būtu vēl ērtāk uzliec vēl tai tīklā wi-fi bez paroles.. )

 

Android

Meibi šķībs kabelis. Pamēģini ar citu. Pārbaudi vai viņš tik tiešām ir krusteniskais :)

Labots - Velis
Link to comment
Share on other sites

Guest Android

kabelim vajadzētu būt ok - nupatās iepirkts iekš m79 un krusteniskais arī ir.

Incanti ka vista->XP pingojās, a otrā virzienā tikai tajā brīdī, kad pamaina tos keksīšus pie network properties :roll:

Link to comment
Share on other sites

Grossmeister

Nav kādi nevajadzīgi protokoli atstāti ? Piemēram IPv6 ?

Link to comment
Share on other sites

Guest Android

hmm, par tiem liekajiem protokoliem pastīšos. Bet vakar itkā izprovēju arī izņemt ķeksi no tā IPv6 - mainījās tikai uz to brīdi kāmēr uzspiedu ok - tad 2 reizes nopingojās un atkal nekā.

 

Nupatās vēl vienu štelli iečekoju:

Kad pingo XP->vista tad rāda ka request timed out.

Kad pingo XP->XP (nu tip pats sevi) tad rāda ka viss ok

Kad pingo vista->XP tad arī viss ok

A kad pingo vista->vista tad atkal request timed out :huh:

kas varētu būt par vainu?

Link to comment
Share on other sites

Guest Android

Nu par līkām rokām nestrīdēšos- šajos jautājumos sevi vērtēju kā vidēju tējkannu.

A ugunsmūri rāda ka ir atslēgts pilnībā. Hz, vēlreiz nočekošu.

Tā, nekovairs nesaprotu - pie firewall rāda ka ir off, a pie security centra rāda ka ir on :evil:

Labots - Android
Link to comment
Share on other sites

Guest Android

Ok, pilnīga zem-tējkanna.

Nortons bija pie vainas. Vienk nesen tiku pie laptopa komplektā ar vistu un nortonu - uz mājas kompja antivīrusnieki nebija vispār /tas tā, tip attaisnojums/

Tagad viss pingojās.

kārtējais lāmes jautājums - kā lai tagad sadabū lai var normāli darboties ar tīklu - tb pingoties pingojās, a pārējais tāpat kā bija - viens otru neatrod ne rakstot \\192.168xxx\ ne arī caur my network places :oops:

Link to comment
Share on other sites

Guest Velis

Nepareizi.

Nevis neatrod, bet ziņo pa kļūdu.

Ja tu būtu izlasījis visu to ko es te iepriekš sarakstīju tad tev tādu problēmu nebūtu.

10 000 reizi es to visu neatkārtošu.. un kurnu vēl viena pavediena robežās..

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Bļā, kādi murgi.. Sākam ar pareizām adresēm, kur abiem GW = otra datora IP, tad resursdatora koplietojamajai mapei ieslēdzam šāringu, ne "simple sharing" gadījumā sakārtojam users un permissions, tad no otra datora iekš Start --> Run rakstam \\(sava datora gateway adrese) un pēc brīža vajadzētu parādīties nošārētajai mapei

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...
  • 3 weeks later...

A tipaš man ir tā, ka ir modems, aiz viņa swichiņš no kura ir savilkti vadi pa visām istabām, tad ar šo pamācību ar varu saslēgt abus pc kopā un tā, lai paralēli paliek arī abiem internets?

 

p.s. lūdzu neblaut uz mani, jo arī man ir jūtas, taču neko no tīkliem lāgā nesaprotu, būtu pateicīgs, ja kāds sakarīgi varētu pastāstīt.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...
bra4kaa

Ja tev ir krustiskais vads un uz abiem pc uzlikt cits ip tad problemu nevajadzetu buut visam vajadzetu stradaat

Link to comment
Share on other sites

bra4kaa, izdari kā tavs avatars! Un pirms postē vecās tēmās, 3x padomā kā tavs posts var palīdzet tēmas autoram! Izskatās ka tev tikai patīk spamot!

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...