Jump to content

Ioncube+kodētais Fails= Ok!


Guest dd2
 Share

Recommended Posts

Sveiki! IR radusies viena problēma, kas visulaiku man ķērās un šodien esmu nolēmis to atrisīnāt protams ar jūsu palīdzību :wink: .

 

Tātad vācu hostam nepieciešamos materiālu, gribēju uzmest vienu gatavu atvērto sourci, bet šeit rodas problēma , jo tā kodēta.

 

Pieņemsim man vajag uzinstalēt forumu, es viņu uzinstalēju veiksmiīgi tur mysql pass, login un tā saliku parezizi, viss bija labi step by step kompis visam piekrita un deva man ziņu turpināt instalācīju -spiežot "ok", bet beigās man uzmeta ziņu ka cik sapratu vinda nevar nolasīt failu un vajadzīgs dekoderis uzmetot šo linku

http://www.ioncube.com/loaders.php

No kuru es arī biju lasījis un mēģinājis apzināt arī citu reizi, šoreiz darīju ar kā vienmēr noviku šo sarkano

Windows (x86) tar.gz (700 KB) tar.bz2 (458 KB) zip (698 KB) Installer (1.37 MB) 3.1.22

 

un uzinstalēju uz deskop, tur parādījās direktorīja ioncube

kuru pēc readme.txt ieteikuma tur iekšā iemetu "www" direktorījā blakus manam nujau noinstelētajam forumam tākā tur teikts iemets blakus instalējamajam failam , nu es tā arī izdarīju.

 

 

Nutā man tagad ir "www" direktorījā "ioncube" mape un foruma mape vien otrai blakus,

Foruma uzliku jaunu svaigu paku (atinstalēto izmetu) , un tagad varbūt kāds var pastāstīt , kā pareizi rīkoties lai instalējot forumu tas saprastu ka tam jāskatās tajā ioncube mapē, lai atkodētos un forums darbotos labi?

IR jāmaina kautkas apacim? , vai kas cits jādara, lai veiksmīgi darbotos?

Tāda piņķerīga liet , bet nu baig gribās saprast kā tas darbojās.

 

Ceru sagaidīt palīdzību :wink:

tnx

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...