Jump to content

Vadītāja Apliecība


Jonix
 Share


Recommended Posts

Guest TWWL

apliecība kopš 2003g sept, noliku valstī visu ar pirmo :roll:

 

braukšanas maršruts bija tikai kādas 15min un tad atpakaļ uz CSDD izbrīnīts :eek: un

 

braukšanas examena beigās eksaminators man pateica "nu , tev būs jānāk vēlreiz...... (pēc apmēram 1min pauzes viņš turpināja) ... ja gribēsi citu kategoriju" (nelietis tāds, biedē jauniešus :evil: )

 

satraucošākā minūte manā mūža :lol:

Link to comment
Share on other sites

B, C1, kopsh 12.03.04, valstii visu ar pirmo, tachu ar skolas teoriju mociijos 5 reizes :) valstii abaas kategorijaas braukshanaa bija podi, B - inspektors visu laiku skatiijaas aaraa pa logu, un tikai tad, kad otrs, kas brauca, saaka braukt virsuu gaajeeju paarejai, saaka skatiities, bet par laimi, es jau tad biju beidzis. C1 - inspektora braalis un instruktora deels abi armijaa vienaa daljaa dienaa, nu tad saakaas lielaas parrunas par to, kaa tad iet un kaa savaadaak, timeer es paspeeju krustojumaa pie dzeltenaa iebraukt, ko neviens nepamaniija utt.

Link to comment
Share on other sites

gachoman

03,03,2005 iegutas pec 2 teorijam un divam brauxanas reizem.

avariju nav

sodu nav

1 reiz menti nakti pietureja dokumentu parbaudei.

Interesants atgadijums: nu bija masinai nomirusi turbina un vel kas tur un jauda bija tada ka stumt laikam vieglak, tacu bija janoklust no rigas lidz krustpilij un atpakal ar kravu, turp vel nekas, kka tiku, bet atpakal auto vel smagaks kluva un reizem pat kalna bija grutibas tikt, uzsakt braukt pie kada sarkana pilseta ari gruti, atrak par 90 fiziski nevareja pabraukt, jutos ka trauceklis visiem, tacu majas nokluvu.

Link to comment
Share on other sites

kaut_kaads

Mdaa.

 

Tiesiibas kopsh 03.11.2005

 

Pashlaik neviena soda punkta. Patiik biezhi pagaazt pa pilseetu uz ne-vairaak kaa 120km/h, bet uzraavies veel neesmu.

 

Tiesiibas liekot, teoriju noliku uz haljavu, jo maajaa pildot bija vainu 1,2 kljuudas, vai nu 5-8 kljuudas (liekot eksi laikam gadiijaas pirmais variants :) ) Braukshana gaaja ok, un savaacu tikai 1 punktu. Pie vienas ziimes apjuku, un man bija priekshroka, bet ja neesi paarliecinaats kam ir priekshroka, labaak palaist citu.

 

Ziema naak :p vispaar pagaajusho ziemu bija jau zinaami visi krusti pilseetaa (platie) kur ar staavbremzes paliidziibu var taisiit labas saansliides. Reti kad gadiijaas pa daudz sasliideet vai tml. Vienreiz ieliku graavii uz lauku celja, tachu nezheeliigi sniga un celjsh bija spogulis. Mashiinai nekas.

 

Taakaa praataa ieseedies ka braukt maaku diezgan ok, nesen pa nakti lietus laikaa uz nezinaama celja peec maz guleetas nakts braucu uz riigu. Nu diezko labi, un diezko galiigi slikti nebija. Zinu ka vienaa vietaa iebraucu preteejaa joslaa, jo domaaju ka zilaa ziime ar bultinju kura noraada joslu kur jaabrauc, nebija diezko svariiga, bet mashiina bija viena, un citaa joslaa, taakaa briesmas nedraudeeja. Nu vienaa vietaa kur uzliets jauns asfalts un pa vidu nav sadaloshaas liinijas, kurai var sekot liidzi, tur taakaa nedaudz jau iemigu, tachu saprotot ka esmu pie stuures un vadu auto, bija uzreiz spirgtums sejaa :)

 

visaadi gaajis :p

Link to comment
Share on other sites

B kategorija man ir no šā gada sākuma. Kursus gāju un tiesības liku Čehijā, tā ka man pašlaik (kamēr neesmu samainījis) ir mazliet atšķirīga apliecība :p (LV vietā rakstīts CZ). Nekādi kāzusi un piedzīvojumi, tpu, tpu, tpu, nav vēl gadījušies. Sodīts arī neesmu.

Link to comment
Share on other sites

MicuksGLS

B kategorija kopš 13.07.2004 sodu tfu tfu tfu pagaidam neviena un pat nesmu izdalījis nevienu piecīti :wink:

Liku 13 datumā piekdienā!

P.S.

Arī es dzērumā nebraucu, pat ja 50g. alus izdzerts!

Link to comment
Share on other sites

Teisības kopš 1995 gada novembra.

Esmu pabijis 3 avarijās un nevienā neesmu bijis vainīgs :)

Sodu punktu nav un policistu acīs esmu godigs braucējs :)

 

Parasti ar poličiem esmu vienojies nemaksājot un viņi mani ir palaiduši :)

Nav sanācis vienoties tikai ar kādiem 3 poličiem un kopā esmu samaksājis 20Ls par visu šo laiku!

 

Braucu daudz un ātri, bet kautkā veicas :)

Link to comment
Share on other sites

kaadi 5 gadi vad aplieciiba.

Kautkur bija rakstiits par tiem grants celjiem ka vaidzeetu pamaaciities. Mana apmaaciiba bija talsu pusee un gan pa ielaam gan pa grants celjiem gan tumsaa putenii. Baigi norm :)

 

avaarijas pagaidaam nav, bet paaris reizes ir bijis ka esmu vainiigs un deelj taa ka mundrs ir tas kuram gandriiz uzskrienu virasuu, deelj taa nav bijiushas sadursmes.

Visi esam cilveeki un uz celja kljuudaamiem paretam, bet dzeeruma brauceejus gan nevaig!

Link to comment
Share on other sites

B kat. kopš 22.12.95. Sen tas bija... Vēl 10 jautājumi uz papīra biļetēm bija. Sēdēju pie pašas komisijas galda. Kad biju pabeidzis, atdevu lapeli un skatos ko šis darīs. Pieliek klāt savu trafaretu, paskatās, padomā un uzsit štempeli - viss pareizi. Pēc ~ stundas braukšana, bet ārā drūmās kupenas, sniegs krīt tā ka neko redzēt nevar. Pirmais no mums trijiem, kas mašīnā, liek viens čalīts'. Instruktors liek šim griezties pa kreisi (no Bauskas ielas pāri tramvaja sliedēm uz Antenas? ielu'),šis arī griež - instruktors pa mēmajiem... A tur cēli aizripo tramvajs. Nākamā liek viena dāmīte. Sāk braukt, pie nākamā krusta apstājas, sāk griezties pa kreisi bet krusta vidū noslāpst . Un tā kādas 10 X . Pēc tāda sākuma pavisam dūša sašļuka, bet viss sanāca OK. Varbūt tāpēc ka sencis deva braukt aš no 10 gadiem. no sākuma protams pa meža celiņim, pēc tam pa gruntofku. Kā tai ziemā sāku braukt, tā visu šo laiku, ik dienu no vienas Rīgas nomales caur centru uz otru (uz darbu), citreiz darba jautājumos 800+ pa latviju 1 dienā riņķis jāapskrien. Uzrāvies esmu 3X (bet sen, pēdējo /tfu tfu tfu/ pirms kādiem 5 gadiem) un visas godīgi bez kukuļiem samaksājis pa 5LVL. Vietā kur dīvaini uz remonta laiku zīmes saliktas, zem ķieģeļa palidoju, otreiz pie stopzīmes neapstājos (jo nevarēja redzēt vai luksofors strādā - saule tieši pretī), trešo no nepareizas joslas nogriezos no vienvirziena ielas (tikai nesen bija par tādu kļuvusi). Avārijas bijušas 2x bet tādas ko par avārijām gandrīz nosaukt nevar. Mazs stuks priekšējam pa bamperi. 1x vispār nekas šķīrāmies ar mieru ,2x Pegijam mazā lampiņa kas bamperī izbira. Salīgām uz 10LVL un arī šķirāmies. Soda punkti (tfu tfu tfu) nav. Dzērumā nebraucu nekad un neļauju to darīt arī draugiem. Ja kur vēlāk iespējams jābrauc pat alus glāzi nedzeru-principā.

Link to comment
Share on other sites

Gatervecis

Šoferis ar B kategoriju kopš 01.02.01. gan teorija, gan braukšana ar otro reizi.

 

Pirmajā vasarā novākoju 412 moskviču ar kuru pirms tam pa mežiem biju mācijies braukt... šim bija amīši beigušies un bremzes ar īpaši nebija, tā ka grāvī uz jumta - cietušo nav!

 

Soda punkti = 0

maksātie sodi = 0

kukuļi = 0

tiesības atņemtas = 3 mēneši... par to pašu moskviču

 

dzērumā nekad!

Pārkāpumi - šad tad ātrums, bet principa pēc ātrāk par 115 nebraucu, zīmes cenšos ievērot, pagriezienus rādu savlaicīgi... šad tad pie dzeltenā aizbraucu.. Mēnesī sanāk ~ 2,5k nobraukt, bet ari aktīvi izmantoju velosipēdu (gadā ~2k km) kājas gan tagad mazāk, nu bet jaunībā atstaigājos pietiekami (min 10km ikdienas)

Link to comment
Share on other sites

Apsveicu, kāds pēdējais cipars?? kuriozi??

Paldies! :) Par kaadu ciparu tu runaa? tjipa nopelniitajiem punktiem?

Ja par tiem, tad sanaaca 6us savaakt. Tjipa viena baaba nevareeja izdomaat vai iet paari ielai vai neiet. Es kaa jau nogriezdamies devu celju tai baabai, bet shii tur tik uzkaapj, nokaapj (utt. un taa oprojaam) no brauktuves. Liidz ar to man naacaas kaadu laicinju atrasties neerta poziicijaa.BONUSS - 4 punkti|| 1p. par pagrieziena neparaadiishanu (vienkārši sleedzis atleeca atpakalj man nemanot) un veel 1p. pavisam muljkjiigs: pie kases automaata braucot aizkjeeru nedaudz ar spoguli to iedomaato kases automaatu :oops: , bet tam ir neliels attaisnojums: eksha corolla bija treshais auto, kuru biju braucis peedeejo 3 stundu laikaa. :mrgreen:

Vismaz pasham ap sirdi vieglaak taa attaisnojoties :mrgreen: Inspektors teica, ka es braucot labi, tikai taas kljuudas muljkjiigas pieljaavu :lol:

Link to comment
Share on other sites

Oi čāderus A B C dabūju vēl skolas laikā 1979. gada martā. Reāli rullēju kopš 1992. gada. Avārijas 2+1. divas lielas viena maza. mazajā es uz apledojuša ceļa ieslīdēju ar 20-30 km/h priekšējam (stāvošam) pakaļā, nekas vis oki 10 Ls un čau Rasma! Pēc abām lielajām esmu pavārtījies pa slimnīcām. Abas - ziemas laikā, pirmajā ōpīts ar moskābeli un riepām, tjipa Ļeņingalva, pretīm braucot saslīdēja un man nācās savu dampīti saīsināt par 25 -35 cm, lai moskābelis pārvērstos banānā! Šamējais protams nolaida visu ko var nolaist, Mani izglāba jostas, ja tās nebūtu, tad ar krūtīm pa stūri, ribas sīkos gabaliņos plaušās, utt. A tā tik lauzts kaklis (1 skriemelis feloren) to traumās pēc mēneša sačinīja. Ko ta laucinieki zin par kakliem? Ar tādu traumētu kaklu 3 nedēļas pa miestu vazājos, līdz jutu sū.. būs. Arī otrajā lielajā pie pirmā sniega pretīmbraucošais mēģinājis tēlot kaskadieri, sanesa un man virsū. Neko neatceros- smadzenes notrīcēja- atčoknījos slimnīcā.

Sodi ir bijuši. Tagad 1,5 gadi neesmu grēkojis.(braucu kā ōpīts) ir 1 soda punkts par ātrumu Rīgā. Maitas bija noņēmušas 70 zīmi.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

B ir jau mazliet vairāk kā 2 gadus. Gribēju C1 arī likt, teoriju un B CSDD noliku ar pirmo, bet C1 izgāzos kādas pāris reizes. Tad ar autoskolu tur sanāca ziepes, smagajam sveces izšāva :D. Kamēr autoskola sagādāja jaunu braucamo, pusgads bija pagājis. Izņēmu tiesības un braucu.

Atceros, ka pirmo reizi, kad ar vieglo braucu, aizvedu instruktoru kādus 5km ārpus pilsētas uz mājām pēc otras mašīnas. Atpakaļ braucām katrs savā mašīnā! :D Man, protams, bija jābrauc aiz muguras :)

Vēl bija tāds prikols ar C1. Jāmācās un jāliek bija uz kaut kāda krievu busa KAUZ vai kaut kā tml. Nu tad vienreiz braucam uz Talsiem kādi 6..7 purni. Iebraucam benzīntankā, instruktors (droši vien pēc kodiena :D ) izkāpa liet benzīnu. Pēc brīža jams iekāpj, tāds nosvīdis, ar trīcošu balsi jautā- kam ir nauda? :D Izrādās jams bija kko sajaucis vai pārskatījies un iegāzis bendžu par lielo piķi..

Jā, un tas pats instruktors tiesības nodzēra..

Avāriju pagaidām nav bijis (labi, ka tā). Sodu nav, trubiņas nav. Apturēts esmu kādas 3 reizes. Vienreiz apturēja, kad braucu pie stūres ar krusttēvu, bet viņš nebija paņēmis līdzi mašīnai tehnisko. Bet tad tikai mutisks brīdinājums.. :D

Link to comment
Share on other sites

98. gadā noliku B, tad vēl teorija uz papīra lapiņām darijās, a praktiskajā bija divi kreisie pagriezieni jāvēic. Kaut kad pēc tam noliku C, D1, tad jau uz kompiem bija. Līdz 2005. gadam braukāju uz tālsatiksmes tūristu busiņa pa Eiropas valstīm.

Pēc tam tiesības noņēma, ķipa par šmigu, kaut gan pie stūres sēdēja draugs, es biju izlīdis atliet, a šis pa bagāzi rakājās, menti piebrauca no aizmugures un bez vārdiem draugam pa muti iešķīla, ka tas grāvī aizlidoja. Tad man lika uzrādīt doķus, ietupināja mentuvāģī un uz mežu prom, ķip "labrātīgi" parakstīt protokolu.

Tagad tiesa velkās, liecinieku dafiga, tie no mežmalas to atrakciju vēroja, bet ments redz zvērestu esot devis, tātad nekad nemelo, un vienmēr viņam taisnība.

Link to comment
Share on other sites

Gurķi -

pirmāmkārtām - pārkāpjam publiskās foruma telpas noteikumus,

otrāmkārtām - ja nēesi pamanījis, mūsdienās tiesību pirkšana ir nu varen sālīta, un pat pēdējais atsaldētais kālis (te vari meklēt zemtekstu) desmit reizes pārliekot eksāmenu, būtu izdevis mazāku summu kā maksā tiesības.

Link to comment
Share on other sites

Guest Kofler

Kāds var nedaudz apskaidrot cik gados tad īsti var iegūt autovadītāja apliecību? Vienā lapā rakstīts, tā otrā šitā... Netieku īsti gudrs.

Link to comment
Share on other sites

Sākot no 18.

Link to comment
Share on other sites

B kat. no 2000. gadaa janvaraa.

Sodi:

par luksofora papild sekcijas neieverossanu, brivpratiigi atdevu tiesiibas uz 3.men. periodu ;)

atrumparkapssana: brivpratiigi atdevu tiesiibas uz 2.men. periodu, 2x20Ls oficiaali un vel ssad tad gadas ;)

1x10Ls par stavessanu neatllauta vietaa.

Link to comment
Share on other sites

B kat. kopš 1996. gada. Šogad jau nomainīju pret jaunajām ādiņām.

Sodus maksāju reti, pēdējais bija maksas kreisais pagrieziens Rīgas centrā. Punktu nav.

Link to comment
Share on other sites

liekot eksāmenu bija lietus nolijis, un man bij tupeles ar gumijas zoli, bet vāģim - pedāļiem protams, arī gumijas uzlikas, un pirmās 5 braukšanas minūtes pavadīja griezīga čīkstoņa, ikreiz kad tika spiests sajūgs vai bremze. jo lēnāk sajūgu atlaiž, jo čīkstošāka skaņa :)

 

bet galā jau viss štkos. tiesība rokā, tikai pašam bij brīnums, ka prieks par tiesību bija tik īsss - to momentā nomainīja milzīga problēma - kur dabūt vāģi :|

 

sodi nav, vienreiz karstā laikā kautkā nemanot pārbraucu pie sarkanā, un nobrīnijos, ko tie cilvēki tur ielas vidū meklē, un tad tik pieleca, ka sarkanais:)

 

un vēl izrādās, ka visu šo laiku esmu braucis ar nepareizu spidometru, šis rāda par 15-20km lēnāk nekā jābūt, pie lielāka ātruma, lielāka kļūda. tāpēc laikam bij tā sajūta, ka ar 120 pa latvijas grambām diez kas nav, ja patiesībā tie bija gandīz 140 :)

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...