Jump to content

Kur Var Nopirkt Apple?


Grisha
 Share

Recommended Posts

Esmu saacis intereseeties par Apple portatiivajiem datoriem. Gribeetos ieguut savaa iipashumaa nedaargu aabolu, tachu izmekleejos pa sev zinaamiem i-veikaliem, tachu nesekmiigi. Protams nedaargs ir domaats saliidzinot Apple datoru cenas... . Dzirdeeju, ka esot maniits Riigaa pat jau pa latiem 700 mazais Apple.

Taa ka, varbuut ja kaadam ir arii sameeraa pajauns kompis paardoshanai, var droshi atsuutiit PM.

Link to comment
Share on other sites

A Capital ii skatiijies ja nemaldos tad shameejie aabolus izplata... uz briiviibenes 85...

Link to comment
Share on other sites

Nettwerk

Esmu saacis intereseeties par Apple portatiivajiem datoriem. Gribeetos ieguut savaa iipashumaa nedaargu aabolu, tachu izmekleejos pa sev zinaamiem i-veikaliem, tachu nesekmiigi. Protams nedaargs ir domaats saliidzinot Apple datoru cenas... . Dzirdeeju, ka esot maniits Riigaa pat jau pa latiem 700 mazais Apple.

Taa ka, varbuut ja kaadam ir arii sameeraa pajauns kompis paardoshanai, var droshi atsuutiit PM.

Skaties shajaa adresee: http://www.adventisti.lv/blog/?page_id=22

Peerc viss labaak ieksh Starlett... Es no vinjiem peerku un pazinjas arii...Vinji sen jau tirgo Apple datorus un es shamiem vienmeer zvanu ja kaada problemas un laipni telefoniski visu izstaasta ko kaa dariit...

Man bija probleemas ar Power Macintosh G3 un izstaastiija ko kaa darit un sataisiiju...

Link to comment
Share on other sites

Nu ar Capital es vairaak nekad muuzhaa nesaistiishos, jo tik riebiigu kantori nebiju savaa muuzhaa redzeejis.

Vienreiz bija man nobrukusi integreetaa skanjas karte, bet bija veel garantija. Devu mainiit, bet tas kolhoznieku kantoris noformatizeeja cieto disku, pat nepavaicaajot vai man dati ir vajadziigi, un beigaas secinaaja: "Jaa, tieshaam skanjas karte beigta".

Kopsh taa laika es tajaa kantorii vairs neeju un dzirdeeju ka neesmu taads vieniigais.

 

 

Nettwerk paldies par adresi, izpeetiishu to variantu!

Link to comment
Share on other sites

Es savu nopirku pirms nedēļas vienā no vietējiem Interneta veikaliem. Pirms tam biju griezies gan BCSS, gan Capital un vēl kaut kādā firmā kas tirgojās ar Apple (nosaukumu jau piemirsu). Nevienam nebija uz vietas baltā MacBooka, un visi kā viens solījās ka pēc 2 nedēļām būs.

 

Es jau noskumu jo man kā reiz tad bija jābrauc prom un dators bija vajadzīgs ceļojumā, respektīvi sanāktu ka gandrīs tajā pašā dienā kad izbraucu no Latvijas arī MacBooku man būtu piegādājuši un sanāks ņemties ar nezināmu sistēmu jau ceļā :( nu negribējās baigi.

 

Tad ņēmu palīgā Googli un sameklēju citas norādes uz MacBook. Izrādās ka mūsu Interneta veikali arī nodarbojas ar Apple portatīvo tirdzniecību. Negribās konkrēti te reklamēt bet nu no diezgan pazīstamas Interneta bodes nopirku. Sākumā protams piezvanīju tiem jo neticēju ka ir uz vietas, parasti jau ja pie oficiālajiem izplatītājiem (Capital laikam) nēsot tad arī visur citur nav, tās web bodas jau visu paši iepērk no vairumtirgotājiem te pat Lartvijā.

 

Nu vārdu sakot piezvanīju, teica ka esot un nākošā dienā it kā var piegādāt, biju laimīgs ka tomēr pirms tā ceļojuma Appli dabūšu, pēc stundas no tās bodes atzvanīja un par laimi man pateica ka šīs pašas dienas vakarā man to atvedīs.... re kā, un atveda ar :)

Link to comment
Share on other sites

Neuzticos interneta veikaliem...:/

Jo esmu dzirdeejis daudz negatiivas atsauksmes...

Hmmm, nu man pagaidām tikai labas atsauksmes, filmas 90% gadījumā ieksh Amazon pērku, no tehnikas -TV, foto, MacBook, ledusskapis, resivers u.t.t. vietējos Web veikalos (protams tikai pazīstamos). Kad pērc vienmēr skaties lai ir pirkuma čeks.

 

Garantija arī ir visam, un pat teļuku pēc grantijas tīrīt veda, pie tam paši atbrauca savāca un pēc nedēļas atpakaļ atveda.... viss štokos :)

Link to comment
Share on other sites

meklē vainu iekš starlett, vainu iekš capital!

ir atvēries capital veikals uz brīvības 85!

Link to comment
Share on other sites

Despacho

adventistos nav viena vieta minēta - galerijā azur leišu veikalā(bmi vai bmg) stāv balts/melns macbook 13 collas, viens pat, manuprāt, bija pat lētāks par 700Ls.

Link to comment
Share on other sites

Guest Eddy_

Planoju nakamnedelj tikt pie Macbok Pro, par Capital cik saprotu viedoklji dalaas, varbuut kads var pateikt kaa ir gaajis/negaajis ar BCCS?

Link to comment
Share on other sites

Guest kuzmitch

adventistos nav viena vieta minēta - galerijā azur leišu veikalā(bmi vai bmg) stāv balts/melns macbook 13 collas, viens pat, manuprāt, bija pat lētāks par 700Ls.

 

veikals ir BMS un mums uz vietas vel vakar bija 2 balti un viens melns :wink: katrs ar savaadaaku konfiguraaciju kuru no galvas neatceros :twisted:

Link to comment
Share on other sites

Guest kuzmitch

monitors laikam ap 13" visiem, dvd-rw visiem, atshkiiraas procesori - visiem laikam bija Intel Core Duo, 1,8-2,0, atshkiiraas hdd - 60-80gb...

 

leetaakais bija kaukas ap 729, daargaakais ap 1100 cik aceros ;)

 

ja ljoti ljoti interesee tad ieej www.bmsmegapolis.lv, atrod kontaktus un zvani - noskaidro, pashlaik neesmu darbaa nevaru pateikt

vai ari naac uz vietas un skaties ;)

Link to comment
Share on other sites

Neuzticos interneta veikaliem...:/

Jo esmu dzirdeejis daudz negatiivas atsauksmes...

tev vispār ir +/- nojēga kā strādā elektronikas firmas un internetveikali?

 

veikals ir BMS un mums uz vietas vel vakar bija 2 balti un viens melns :wink: katrs ar savaadaaku konfiguraaciju kuru no galvas neatceros :twisted:

atvainojos. ik pa pāris dienām sanāk tur ieskriet, parasti eju garām, gāju konkurentus pētīt pamanīju nejauši :)

 

P.s. es jau taka kaimiņš no fotex, tik ne-no-pārdevēju gala ;)

Link to comment
Share on other sites

Guest Nagla Pakalaaa

varu piedavaat shitaadus modelus , ja ir intrese PM un pateikshu cenas

 

Apple MacBook Pro MA092ZH/A, 17 WXGA (1680x1050), DC T2600 2.16GHz/2MB/667FSB

Apple MacBook Pro MA600ZH/A, 15.4 WXGA (1440x900), DC T2500 2.0GHz/2MB/667FSB

Apple MacBook Pro MA601ZH/A, 15.4 WXGA (1440x900), DC T2600 2.16GHz/2MB/667FSB

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...