Jump to content

Ka Ielikt Kodu Webaa?


Sturkis
 Share

Recommended Posts

Lieta tada ka lieku uz times.lv savu mazo lapinu bet nemaku ielikt tos vinu banerisus sava lapa! nezinu kur jaliek! Varbut kads man var palidaet...

 

Tikai nenodir**** mani!

 

Tas kods ir sitads

 

<script language="JavaScript" src="http://www.times.lv/mega/static/mini.js"></script>

<script language="JavaScript"> mini_news(15);</script>

 

Ar cienu, Sturkis.

Link to comment
Share on other sites

Nu ja tu ar FronP taisi savu lapu tad Ctrl+C Ctrl+V to kdu tabulā un bija tāda ocija treat in html, vaikā tā saucās...

Link to comment
Share on other sites

Nu ja tu ar FronP taisi savu lapu tad Ctrl+C Ctrl+V to kdu tabulā un bija tāda ocija treat in html, vaikā tā saucās...

 

Kur tadu opciju var dabut " treat in"

Link to comment
Share on other sites

Esi savaldīgāks, es par šo lietu arī neko daudz nezinu, bet esmu pārliecināts, ka zinu lietas, ko tu pat neesi dzirdējis...

 

katrs kādreiz mācās un tam ir jāizpalīdz un jāpaauklējās...

Link to comment
Share on other sites

Guest ADEX

Atver savu html failu ar Notepad un ieraksti tās 2 rindiņas. Tiesa gan - šajā gadījumā ir kaut kas jāsaprot ho HTML

Link to comment
Share on other sites

Man jau liekas, ka pašam tur nekas īpaši nav jāliek, viņi paši automātiski pieliks tavai lapai to savu baneru kodu. Pats var likt, ja ir īpašas vēlmes kur izvietot to baneri.

Bet nu to kodu var vienkārši ielikt pirms <html> tega, tad tie baneri būs pašā augšā vai vienalga kur tu vēlies to banerus redzēt.

Link to comment
Share on other sites

Nettwerk

Lieta tada ka lieku uz times.lv savu mazo lapinu bet nemaku ielikt tos vinu banerisus sava lapa! nezinu kur jaliek! Varbut kads man var palidaet...

 

Tikai nenodir**** mani!

 

Tas kods ir sitads

 

<script language="JavaScript" src="http://www.times.lv/mega/static/mini.js"></script>

<script language="JavaScript"> mini_news(15);</script>

 

Ar cienu, Sturkis.

Sho kodu iekopee izmantojot Ctrl+C un iekopee augshaa uzreiz zem <body> vai virs <body>

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...