Jump to content

Kā veidot forumu uz IPB?


TyTe
 Share

Recommended Posts

Nu es visu uzstadiju un izdariju webs ir man un gribu lai uz foruma man butu rankings! Nu piemeram tu esi nnoobs un tev ir viens kubicins ta gribu... Nokacaju vienu Inwasion Power Bord bet nekas nesaglabajas neviens Topiks kuru esu izveidojis caur admincp , kapec ta? J nezinat atbildi varbut kads var iedot likus kadus kur var nokacat Invasion Power bord ar rankingu!

Link to comment
Share on other sites

Pirmkārt - IPB ir tikai PLATFORMA, pats forums atrodas kādā DATUBĀZĒ (MySQL, u.c.).

 

Otrkārt - tu varētu sākt ar kādu manuāli, kā vispār veidot forumu (sāc kautvai ar to pašu IPB readme failu).

 

Treškārt - zagt un kačāt nelegālu IPB nav likumīgi, un mūsu forumā zagtas programmas neapspriež, vai vismaz to neafišē!

 

Ceturtkārt - izlasi foruma noteikmus, un uzzināsi ka ne tikai zagšanas propoganda, bet arī nejēdzīgu topika nosaukumu taisīšana nav atļauta.

 

Piektkārt - kā tava foruma izveide saistīta ar kategoriju "windows"?!

 

Mēģināsi tagad saturīgi apstāstīt ko gribi panākt un kā, jebšu slēgt uzreiz?

Link to comment
Share on other sites

Ta vispar es maku forumu izveidot , un man vins ir , bet es gribeju prasit kapec es nevaru neko saglabat caur admina galveno paneli ? aa un es nesaprotu kapec zagtu es vinu nokacaju no saita visu ieinstaleju izdariju tikai nekas neglabajas , nevienu topiku nevar saglabat kuru es esu izveidojies , sads bija mans jautajums!

Link to comment
Share on other sites

Tātad, cik noprotu, tu lieto triālo versiju IPB. Nu, ok, tas ir skaidrs.

 

Tātad - uz kādas datubāzes tev griežas forums? Vai esi akurāti savietojis šo ar IPB, un salicis visas permisijas?

Link to comment
Share on other sites

Guest Klucis

vienkārši uzliec tos failus uz servera :D ieej install failaa un ieienstalesies tev forums xD

Link to comment
Share on other sites

Guest Darkheart

Labāk ņem phpBB forumu, tas ir pilnīgi par brīvu, un pietiekoši labs ;)

Link to comment
Share on other sites

Guest ADEX

Autoram: Ar tādu attieksmi Tu palīdzību nesagaidīsi.

 

P.S. Visi padomi attiecas uz Invision Power Board. Bet kas ir Inwasion Power Bord?

Link to comment
Share on other sites

Visi padomi attiecas uz Invision Power Board. Bet kas ir Inwasion Power Bord?

Nu kā - okupācijas forums! :-D

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...