Jump to content

Web Uz Photoshopa...


Guest bl1z
 Share

Recommended Posts

Tad nu taa - uztaisiiju Webu uz Photoshopa, bet gribeeju uzzinaat vai kaads nevar pateikt kaa vinjsh jaaseivo???

 

Es ieeju File > Save for Web > un tad ir divas izveeles vai nu seivot kaa Html only vai kaa Html & Images! Kaa man seivot?? Un peec tam jaaizveelas Preset. Tie preset ir daudz un dazhaadi un kaads kursh labi saprot photoshop nevar paskaidrot??

 

P.s es nepareizi pateicu nosaakuma ir jaaizveelas tas preset un tad tas otrs!

Link to comment
Share on other sites

Kāpēc ne labākais veids ? Es pat teiktu, ka ļoti ērti un smuki izveidot dizainu, pēc tam attiecīgi klāt kodēt php,mysql, pēc vajadzības....

 

Uz Photoshopa CS vispār ir tikai viena poga -> Save, tādējādi saglabā gan html un imagus.

 

Kas pa versiju?

Link to comment
Share on other sites

Kaspars Butlers

Patiesībā Fotošopā ir četras Save pogas - Save... Save As... Save a Version un Save for Web, kuras atrodas zem File izvēlnes.

Internetam ieteiktu izmantot Save for Web un attiecīgi dialogā izvēlēties vai nu bildes GIF vai JPG formātu.

Link to comment
Share on other sites

Guest bl1z

Aha!

 

Un tad vēl kaads nezin kaadu html pamaaciibu tieshi peec photoshopa pabeigshanas?? Jo es nezinu kuraa vietaa jaasaraxta Home sadalja utt... A ja es piemeeram noka4aaju weba templatu tur jau ir paraadiits kur viss jaaaraxta!!!

Link to comment
Share on other sites

Nettwerk

Nu bildes gif formaataa toch nesaglabaaju.Un veel jo mazaak jpg.

png vai tiff formaataa saglabaaju...

Link to comment
Share on other sites

Nettwerk

Web es saglabaaju tikai png formaataa bet pirms nonaakshanas png formaataa saglabaaju TIFF kameer apstraadaaju...

Link to comment
Share on other sites

ieej gfx-dream.lv tur ir pamacibas ka taisit web ar fotoshopu laigan es pats dodu priekshroku macromedia dreamveaver un fireworks

Link to comment
Share on other sites

Guest DaLeader

Ar photoshop tu vari uztaisiit, lapu kaa taadu (tas ir dizainu), bet lai tu vareetu exporteet to uz html, xhtml, swf ir jaalietot otrs produkts imageready, un veel jaasaliek slices

Link to comment
Share on other sites

Guest bl1z

ieej gfx-dream.lv tur ir pamacibas ka taisit web ar fotoshopu laigan es pats dodu priekshroku macromedia dreamveaver un fireworks

 

Es PSaa tikai dizainu taisu!

 

P.S. gfx pashlaik nejiet ja ietu es nemaz netaisiitu topicu!

Link to comment
Share on other sites

Guest Dinamiskais_Davis

Uztaisi visu kad visu esi sataisijis ka gribi, tad virs brush tool ir Slice tool, ar to sadali lapu tadas dalas ka velies - parasti, pogas, logo, content vieta, footer, u.t.t. .

 

Tad File > Save for Web - Njem Html & Images, principa iesaku njemt gif, jo tas ir vienigais kas plashi izmantots webos un kas atbalsta transparent vietas bilde(caurspidigaas vietas..). Spied save, izvelies vietu kur gribi saglabat(web serva folderis butu labi) vai ja saglabaji citur uzmet uz web serva gan to folderi 'images' gan to failu '*.html'.

 

Vajag vairak palidzibu, pm.

Link to comment
Share on other sites

tais kā html ar imagēm. tad būs folderīts ar bildēm un weblapa kurā tā bilde iekšā. būs ok. tikai pašam jāizurbjas cauri tā vai tā, lai skaidrs kas kur ir, utml.

 

lai sokas.

Link to comment
Share on other sites

Mezavecis

Es saglabāju sagataves psd formātā - visi layeri ssaglabājas. Nesaprotu, priekš kam vēl tiff jaukt iekšā.

Link to comment
Share on other sites

Nettwerk

 

tu ko puis - pagiras neesi salaapiijis

kaads veel tev TIFF weblapaam

par PNG pat var lamaaties (kompuuteristi aiztaavees paareejie pat nezinaas kas tas ir kad taadaaiekaaps)

 

tikai JPG un GIF .....

 

hmm , kapēc par PNG vajadzētu lamāties ?

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...