Jump to content

1 vai 2 HDD video apstrādei


Armīns
 Share

Recommended Posts

ja tu to 160 vēl sadalīsi 2x80 partīcijās, tad būs pilnīgi pofig ;)

ja ir 2x 80, tad vienu var visu laiku pārnēsāt, pimēram ja ir 15 GB fails...

Link to comment
Share on other sites

Kāds variants ir labāks - Viens(piem. 160gb)HDD vai 2x80gb video materiāla apstrādei' date='vai būs kāda jūtama atšķirība?[/quote']

 

skatoties kaa tu vinus sasleedz

 

* ja vienkaashi pie viena IDE, tad neredzu jeegu pirkt 2 gab

* ja RAIN`a kad info tiek rakstiita paraleeli fragmentos uz abiem, tad jaudas palielinaajums liekas bija 30 %, bet ja nobruuk viens HDD tad VISA infa tas kas atrodas uz otra ir metams aaraa

 

e spienjemu ka Win`s tev ir uz pavisma cita HDD

Link to comment
Share on other sites

Nevar būt gļuki vai kautkas tāds video materiālu saspiežot :?:

 

ja tu doam RAID, tad softiksis meedz gljukot biezhaak...

.. bet par to paskaties vecajo topikos!

Link to comment
Share on other sites

Peec idejas max ko var izspiest un lai buutu daudzmaz droshi tad ir jaapeerk atseviskji c: disks sisteemai.. buutu labi atsewishkj disks swapam.. un protams atseviskj disks gala rezultaatam...

te principaa var pamatiigi izvirst.. protams jo vairaak diski un jo vairak tu esi sadalijis kas kur glabaajaas jo vairaak tu ieguusti.. tachu pasaakums ir gana marazmaatisks un atkariigs no programmaam kaadas tu izmanto.

 

P.S Shobriid veicu testu lai noskaidrotu cik ljoti ietekmee aatrdarbiibu tas ka uz viena ide cabelja ir 2vi diski.

Link to comment
Share on other sites

Kāds variants ir labāks - Viens(piem. 160gb)HDD vai 2x80gb video materiāla apstrādei' date='vai būs kāda jūtama atšķirība?[/quote']

Nu ja tu kodeesi filmas un dariisi citus darbus, kas saistiiti ar video editeeshanu, labaak buutu ja tev ir 2 x 80 Gb! Protams ideaali ja vari likt vinjus uz RAID funkciju tad buus pavisam labi, bet vari arii katru disku likt uz sava kanaala un tad arii buus OK! Straadaas labaak, jo ir vairaak HDD galvinju nekaa vienam 160 Gb!

Link to comment
Share on other sites

Kāds variants ir labāks - Viens(piem. 160gb)HDD vai 2x80gb video materiāla apstrādei' date='vai būs kāda jūtama atšķirība?[/quote']

Nu ja tu kodeesi filmas un dariisi citus darbus, kas saistiiti ar video editeeshanu, labaak buutu ja tev ir 2 x 80 Gb! Protams ideaali ja vari likt vinjus uz RAID funkciju tad buus pavisam labi, bet vari arii katru disku likt uz sava kanaala un tad arii buus OK! Straadaas labaak, jo ir vairaak HDD galvinju nekaa vienam 160 Gb!

 

Video kodeeshanaa shauraa vieta ir CPU nevis disks.

Kautgan protams ja ir uuber cpu tad mosh arii hdd var kljuut pa shauro vietu :)

Link to comment
Share on other sites

 

P.S Shobriid veicu testu lai noskaidrotu cik ljoti ietekmee aatrdarbiibu tas ka uz viena ide cabelja ir 2vi diski.

 

un kaadi rezultaati???

Link to comment
Share on other sites

P.S Shobriid veicu testu lai noskaidrotu cik ljoti ietekmee aatrdarbiibu tas ka uz viena ide cabelja ir 2vi diski.

 

Tikai neapdali muus ar rezultaatiem. Siiki un smalki met forumaa ieksaa.

Link to comment
Share on other sites

Kāds variants ir labāks - Viens(piem. 160gb)HDD vai 2x80gb video materiāla apstrādei' date='vai būs kāda jūtama atšķirība?[/quote']

Nu ja tu kodeesi filmas un dariisi citus darbus, kas saistiiti ar video editeeshanu, labaak buutu ja tev ir 2 x 80 Gb! Protams ideaali ja vari likt vinjus uz RAID funkciju tad buus pavisam labi, bet vari arii katru disku likt uz sava kanaala un tad arii buus OK! Straadaas labaak, jo ir vairaak HDD galvinju nekaa vienam 160 Gb!

Video kodeeshanaa shauraa vieta ir CPU nevis disks.

Kautgan protams ja ir uuber cpu tad mosh arii hdd var kljuut pa shauro vietu :)

He he, man maajaas SATA HDD ar 8 Mb keshu ir shauraa vieta un kaa vel, kad rakstu no TV kartes klipus ;) Ja raksta bez kompresijas uj, kaa velk, sakumaa itkaa labi, bet veelaak visa filma rakstaas saraustiiti! Taapeec ne velti kaartiigaas video kodeeshanas un editeeshanas kastees liek SCSI cietos diskus! Tie straadaa atraak nekaa SATA un parastaa ATA diski :) Vieniigi maksaa arii smuki :)

Link to comment
Share on other sites

Bee nu tas jau sen ir zinaams un paarbaudiits, ja tev abi HDD staav pie vienas draats un tu kopee filmu no viena uz otra, tas notiek diezgan leeni! Vajag katru disku uz savas draats likt - uz primaaro un sekundaaro :) Ja sakariiki cietnji, tad 700 Mb filmu var paarvilkt kaadaas 20 - 30 sekundees! Taa kaa man ir SATA diks, nav jaauztraucas par atsevishkju draats izveeli, SATA naak tikai viens pats uz vienas draat un aatrums ir stabils :)

Link to comment
Share on other sites

AndzX8-842
Bee nu tas jau sen ir zinaams un paarbaudiits' date=' ja tev abi HDD staav pie vienas draats un tu kopee filmu no viena uz otra, tas notiek diezgan leeni! Vajag katru disku uz savas draats likt - uz primaaro un sekundaaro :) Ja sakariiki cietnji, tad 700 Mb filmu var paarvilkt kaadaas 20 - 30 sekundees! Taa kaa man ir SATA diks, nav jaauztraucas par atsevishkju draats izveeli, SATA naak tikai viens pats uz vienas draat un aatrums ir stabils :)[/quote']

nejauc failu kopeeshanu ar video montaazu ...

video lietaas nav liels apjoms ko vienlaiciigi jaapaarpuush bet gan daudz "izmeetaatu" video fragmentu

 

kaa piemeeram

 

njemam no souces izejas materiaalu no 1diska

CPU kodee to uz gala materiaalu liekot to diskaa nr3

paceljam panjem veel premjera norendereetaas video paarejas no 2raa diska ...

 

sheit sanaak buutiibaa (ja windai uzlikts kaartiigs cietnja kess) gandriiz paraleela darboshanaas ar visiem diskiem

 

tas par tiem atseviskiem ide vadiem nav aktuaali ...

 

Mans draugs mocaas ar visu shito... 1xHDD - velnszinkaads~. bet slikts katraa zinjaa nav, tomeer tikai 1 hdd... Rendereeshana, video montaazha ir tieshi tas ar ko vinsh mocaas. Kad pajautaaju cik ilgi vinsh norendereeja kautkaadu maketu...atbilde skaneeja ~15-20h. Un tas veel bija tiiri primitiivs razhojums...

 

Kompiitis vinam nav slikts:

P4 2.8Ghz

R9800pro 256mb

HDD~kautkaads diezgan labs, neatceros taga uz sitienu tieshi kaads bija...

1GB Ram

Plate ar kautkaada normaala bija.

 

Ja tie 3 HDD vinam staaveetu, cik daudz tas vinam dotu? Cik apmeeram lielu aatruma pieaugumu? Vareetu buut ~200%? Vai es kautko jaucu un neko tas vinam nedos?

Link to comment
Share on other sites

AndzX8-842

Ja tie 3 HDD vinam staaveetu' date=' cik daudz tas vinam dotu? Cik apmeeram lielu aatruma pieaugumu? Vareetu buut ~200%? Vai es kautko jaucu un neko tas vinam nedos?[/quote']

 

nezinu kaada tieshi ir vinja darba specifika bet es kad paargaaju no 2vu hdd sisteemas uz 3jiem aatrums pieauga par 10-15%

 

ja godiigi nekad taadu kropliibu kaa video montaazu uz 1na fiziska diska neesmu dariijis (tas ir konkreetaakais murgs) vienmeer ir bijushi vismaz 2vi ...

Skaidrs. Laikam 1HDD ir stipri leenaaks shiim darbiibaam par diviem, bet 3 tas jau buutu labi taatad. Hmm, buus jaasaka 4omam lai iemeegina pieliekot veelvienu HDD no otra kompja, redzees kas sanaaks.
Link to comment
Share on other sites

Pēc savas piredzes varu teit, ka 2 hdd labāk. Var jau ar partīcijām, bet man nepatīk.

Uz 1 hdd stāv windows un viss pārējais. Uz otra hdd nav nekā. tukšs 120. ja veicu analogo capturi, tad noteikti palīdz (man) neatkarīgs hdd.

Link to comment
Share on other sites

Pēc savas piredzes varu teit' date=' ka 2 hdd labāk. Var jau ar partīcijām, bet man nepatīk.

Uz 1 hdd stāv windows un viss pārējais. Uz otra hdd nav nekā. tukšs 120. ja veicu analogo capturi, tad noteikti palīdz (man) neatkarīgs hdd.[/quote']

Nu nav nekaada labuma, ja tu mainiisi un daliisi partiicijas, lasiishanas aatrumu tas napalielinaas, jo ir tachu tipiski viens HDD un viss! Shajaas lietaas vajag 2 vai 3 HDD taadeelj, ka tad ir vairaak disku galvinjas, kas vienlaiciigi lasa datus, no viena hdd to, no ortra to, un ja veel ir treshais tad arii no taa!

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...