Jump to content

Kā Uztaisīt Galeriju Ieksh Web (html)


Guest punkmax
 Share

Recommended Posts

Sveiki,

man intresee taada lieta....

man ir jaataisa web lapa cilveekam un vinam ir vajdziigs lai buutu bildes galerija !

taisu uz HTML valodas ..... sanaak loti smuki jo es izmantoju photoshopu ..... gliita lapa bet ir nepiecieshama gelerija ....

 

ja man iatmina nevill ... tad internetaa bija kaut kur kaads taads kods .... vai arii kaads nevareetu man pateikt sho galerijas kodu !

 

Jau ieprieksh, PALDIES !

Link to comment
Share on other sites

Sveiki,

man intresee taada lieta....

man ir jaataisa web lapa cilveekam un vinam ir vajdziigs lai buutu bildes galerija !

taisu uz HTML valodas ..... sanaak loti smuki jo es izmantoju photoshopu ..... gliita lapa bet ir nepiecieshama gelerija ....

 

ja man iatmina nevill ... tad internetaa bija kaut kur kaads taads kods .... vai arii kaads nevareetu man pateikt sho galerijas kodu !

 

Jau ieprieksh, PALDIES !

 

nez, es panjemtu kautko gatavu un pielaagotu, piem es lietoju coppermine:

Link to comment
Share on other sites

Guest punkmax

vai ir kaadas veel citas idejas .. jo vairak jo labak dereetu ...... kaut ko vieglaaku ......

 

Ak pareizi tur jau bija iekshaa templeitos ? es izmantoju notepad2 jo to ir gruutaak :) un tazzkaart ari dreamweawer....

Link to comment
Share on other sites

Nu tad saac izmantot ko vairaak.

Un kur nu veel vieglaak kaa MS frontpage templeiti...

nu tajaa pashaa dreamweaver kautkur augshaa pie commands bija create web gallery vai kas taads...

Link to comment
Share on other sites

Guest punkmax

labi, un taga luudzu pasakiet kaa lai es ieksh HTML dabonu PHP valodas skriptu ????

 

 

jo man vis ir ieksh HTML .. bet php tik labi nezinu .. gandriiz nemaz .... bet taa galerija kura ir pa briivu ... kaa lai es vinu dabonu iekshaa ?

Link to comment
Share on other sites

labi, un taga luudzu pasakiet kaa lai es ieksh HTML dabonu PHP valodas skriptu ????

jo man vis ir ieksh HTML .. bet php tik labi nezinu .. gandriiz nemaz .... bet taa galerija kura ir pa briivu ... kaa lai es vinu dabonu iekshaa ?

 

 

Apskaties sheit

Link to comment
Share on other sites

hmm ja jau tu izmanto pshp ... tad kapeec nepameegjini to pashu vinja integreeto galeriju

file -> animate -> web photo gallery...

Link to comment
Share on other sites

Moshka tomer programeshanu atstaj zinoshaka cilveka ggadibaa? pietiks ar to, ka esi to skici uzzimejis un labakaja gadijuma sagrizis layoutu :)

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...