Jump to content

Kā Ierakstīt Vairākas Dvdrip Filmas Dvd Diskā?


Guest laus
 Share

Recommended Posts

Guest Darko

Vai patiešām video sadaļā nav attiecīgais paziņojums? :o

 

Araabs: Lietotājam ir DVD, ne DivX atskaņotājs

Link to comment
Share on other sites

drakonz

Jautājums tikai - vai tavs DVD pleijeris atbalsta visus tos videoformātus.

Link to comment
Share on other sites

Novelc WinAvi video Converter, partaisi filmas uz VCD vai SVCD un raksti data disk forma.

Link to comment
Share on other sites

drakonz

Ja atbalsta divx utt, tad saraksti tās filmas kā parastā data dvd. Vajadzētu iet.

Link to comment
Share on other sites

atbalsta DivX utt

bet kā to izdarīt?

Es tak jau tev teicu, nokačā kādu rākstāmo progu, un raksti dvd diskos filmas, kamēr disks pilns. Pēc tam štūķē to disku savā dvd peijerī un blenz kaut nelabums nāk. :evil:

Link to comment
Share on other sites

Guest laus

Jā, bet es gribēju draugam uztaisīt ar menju?

data disk to tak nevar...

Link to comment
Share on other sites

Jā, bet es gribēju draugam uztaisīt ar menju?

Kādu vēl meņū??? Tu taču iestumsi to disku ar filmām pleijerī un tev parādīsies filmu katalogs, uz pulta ar bultiņām uzbrauksi uz attiecīgās filmas, un aidā.

Link to comment
Share on other sites

Guest laus

araabs. man skiet tā var darīt uz jaunajiem atskanotājiem.es taa kā tu teici vienreiz jau izdarīju, bet neņēma. toties nopērkot tirgū kur 8 filmas diskā ņem...

Link to comment
Share on other sites

Guest laus

Jā araab ja tev ko vajag zināt aizej uz google un pačakarējies :!: :!: :!:

Link to comment
Share on other sites

laus.. ja jau nenjeema.. tas noziimee to, ka neatbalsta taada formaata filmas, vai arii rokas tik liikas, ka nejeedz pat data dvd ierakstiit... nesaprotu.. kam gan dvdrip veel menu vajag.. :D kaa jau ieprieksh mineeja.. njem kaut vai NERO... atveram dvd... dvddata... sametam filmas, ierakstaam disku.. ieliekam playerii un skatamies..

Link to comment
Share on other sites

Guest snail

Bieži gadās ka jaunie pleijeri nespēj dažas DivX un Xvid versijas atskaņot. Var mēģināt šīs filams vairākas iekodēt(DVD formātā) vienā DVD diskā(cik salien), kvalitāte no tā neuzlabosies bet strādās arī uz vecākiem atskaņotājiem, to var izdarīt ar programmu DVD-lab PRO, un šajā programmā var arī izveidot menu uz šo filmu sadaļām.

Link to comment
Share on other sites

Guest laus

caps. es zinu kas ir data dvd kaadus 200 jau savaa muuzaa esmu rakstiijis.pareejais ko tu raksti ir bullshit :D

Link to comment
Share on other sites

kaadus 200 jau savaa muuzaa esmu rakstiijis

izklausas pec kraninja staipishanas.

 

Ka jau teic, ja pirms tam nenjema, tad nu nelasa tavs plejeris DivX.

Partaisi uz VCD un varesi viena diska kadas 3-4 filmas ierakstit.

Link to comment
Share on other sites

Guest laus

sasar lasa, jo tirgus diskos ir 8 filmas un divx formaataa un tos lasa.bet manu ierakstiito disku 4 flimas (rakstiju kaa data disk) nelasiija.Ieliku datoraa lasija, bet paldies par ieteikumu.

Link to comment
Share on other sites

disku finalizeji? Tobish rakstiji ar vai bez multissesion?

Link to comment
Share on other sites

lasa tos piraatiskos disku taapeec, ka tie ir nevis dvdrip.. bet paarkodeeti jau kaa dvd formaats...

 

p.s. tu gadiijumaa nejauc... 200 dvd-video diskus ar dvd-data diskiem?? :D a es a es... esmu sarakstiijis.. uj.. daudz vairaak kaa tu... pats tu te bullshitu mal vienu un to pashu visulaiku...

 

p.p.s. labaak iepostee taa drauga dvd playera modelja nosaukumu.. lai var iechekot vai vispaar jamais njem pretii divx/xvid/mpeg4...

Link to comment
Share on other sites

Guest Scorpio

Man tā job*a ar DivX rakstīšanu DVD-RW jau ir piegriezusies... ļoti bieži gadijās ka pēkšņi pusfilmā sāk pārlekt kadri un citādi gļučīt, lai gan uz PC iet bez probām .... labāk nedaudz vēl nogaidīšu un nopirkšu lielāku LCD monitoru, šur tur 20.1'' jau var par ~ 260 Ls dabūt... dzirdēju ka drīz LCD produktiem būšot baigais cenu kritums - nakot jaunas tehnoloģijas :D

Link to comment
Share on other sites

".... lasa, jo tirgus diskos ir 8 filmas un divx formaataa un tos lasa."

 

Kāpēc TU domā, ka tirgus diskos ir divx formātā? Man ir daži tirgus varianti, bet tie ir DVD formātā un aizņem maz vietas, jo saspiesti mazā izmērā un mazi būdami ir sliktā kvalitātē.

Uzraksti sava atskaņotāja modeli. Tā vien sķiet, ka Tu esi iedomājies, ka tam ir divx, bet patiesībā nav vis. P.s. Ne visam var ticēt, ko tirgū pārdevējs saka. Parsti pārdevējs atbild pozitīv uz jebkuru jautājumu, vai arī stāsta pasakas, ko saklausījies no cita, tik pat "informēta" cilvja.

Link to comment
Share on other sites

Guest Sandors

1. Noskaidro riktigi vai tavs modelis atbalsta divx, xvid, mpeg4

2. Ja tas tavs tirgus disks iet:

-vai nu VCD

-ja ar menu tad DVD VIDEO

3. Viena diska 8 filmas:

- Mega sudiga kvalitate

-DL disks

- Divpusejais disks

4. divx filmam nevajag nekadu menu, ieraksti ka data cd un VISS

5. Ja tev vajag menu, nem dvd ripus kode uz dvd video, taisi menu un VISS (vairak par 3 filmam neiesaku kodet viena 4.7 DVD diska) :twisted:

Link to comment
Share on other sites

Guest laus

tad vinjam sanaak nelasa divx.tad man izmantot DVD-lab PRO lai no dvdrip kodet uz dvd? Un rakstiit kaa dvd video?

Link to comment
Share on other sites

Scorpio... tava probleemu ir iespeejams taapeec, ka tiem dvdrip ir VBR skanja... kur ljoti daudzi playeri nez kaapeec iisti nenjem pretii.. un riistaas....

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...