Jump to content

Xp Parole - Kā Tikt Vaļā?


Guest ewillss
 Share

Recommended Posts

šodien sastapos ar muļķīgu situāciju - zvana kolēģe uz žēlojās - man te atnāca viens spečuks un mājās kompim (XP) kurš man nekad neprasīja paroli pēc restarta pieprasa lai es ievadu paroli = 1 karoče viņu tas tracina - grib kā bija pa vecam kad kompītis pēc restarta ielogojās automātiski pats un nav nekāda paroles pieprasīšana - es biju uz pauzes - visādi nomocījos bet gudrs netiku - noņēmu paroli vispār - vienalga ir wellcome skriins un tur kautvai enter bet ir jānospiež lai tiktu iekšā - diseibloju visu akauntus - vienalga kaut ir palicis viens akaunts - administratora - vienalga - pieprasa to paroli kaut viņa nav jāraksta vienkārši jāspiež enter.... he he - situācija stulba - bet zinu ka aagrāk te bija topic par to bet nu arī to vairs nevaru atrast! plzz.. help kāds :)

Link to comment
Share on other sites

Guest ewillss

veselību jums abiem un lai viemēr saule spīd jūsu ceļā o labie cilvēki ! he he YESS PALDIES PALDIES PALDIES :)

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
Krishius

man shitaads sviests uzmetaas, kad biju ieinstaleejis NET Framework 1.1 bez SP1 - kaa ieinstalee NET Framework SP1 (naak liidzi Windows kritiskajiem updeitiem), taa shii liksta atrisinaas.

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...