Jump to content

Airport


nbinc
 Share

Recommended Posts

Vai kāds ir lietojis AirPort Express devaisu lai ar to "barot" PC tipa datoru ar tīklu.

 

Respektīvi AirPort Express iekārtas specifikācijā teks ka tā var nodrošināt ar tīklu gan Mac (kas saprotami), gan arī PC tipa datorus. Ideja jau interesanta - iespraud šo verķi sienas rozetē blakus normālam tīkla vadam (kā piemēram tur pat kur ir mDSL termināls) un tad caur WiFi nodrošina Interneta pieslēgumu pa visu dzīvokli bez vadu staipīšanas. Te es domāju stacionāro PC ("Wintel" aprīkotu ar teiksimLINKSYS WIRELESS PCI CARD 802.11G) un arī MacBook Laptopu (jo tiem AirPort ir iedzimts).

 

Ir kādam pieredze šajā jautājumā ?

Link to comment
Share on other sites

Siriuss[FN]

Click on the Finder window, then select Mac Help from the Finder's Help menu. Enter "sharing internet" as the search term without quotes. Look for the entry "Sharing your Internet Connection."

 

You will also find instructions in the manual that came with your Airport card or Base Station hardware.

Link to comment
Share on other sites

Guest macman

Vai kāds ir lietojis AirPort Express devaisu lai ar to "barot" PC tipa datoru ar tīklu.

 

Respektīvi AirPort Express iekārtas specifikācijā teks ka tā var nodrošināt ar tīklu gan Mac (kas saprotami), gan arī PC tipa datorus. Ideja jau interesanta - iespraud šo verķi sienas rozetē blakus normālam tīkla vadam (kā piemēram tur pat kur ir mDSL termināls) un tad caur WiFi nodrošina Interneta pieslēgumu pa visu dzīvokli bez vadu staipīšanas. Te es domāju stacionāro PC ("Wintel" aprīkotu ar teiksimLINKSYS WIRELESS PCI CARD 802.11G) un arī MacBook Laptopu (jo tiem AirPort ir iedzimts).

 

Ir kādam pieredze šajā jautājumā ?

 

Nekādu problēmu.Spraud pie tīklavada, nokonfigurē APE lai tiktu izdalītas privātās adreses piem. 192.X.X.X. , mDSL iedos APE ārējo adresi un kompiem bus iekšējās un viss strādās.Neslēdz APE ārā un būs tev nemainigā ārējā IP.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

mabn te taads glupsh jautaajums.

win sharings ir iespeejots.

manu mac no win redz tiiklaa, bet kaa lai es redzu win datoru shaares win tiiklaa?

paldies.

:oops:

Link to comment
Share on other sites

Guest Viesis_macman_*

mabn te taads glupsh jautaajums.

win sharings ir iespeejots.

manu mac no win redz tiiklaa, bet kaa lai es redzu win datoru shaares win tiiklaa?

paldies.

:oops:

 

 

Pārbaudi vai tev windows uzstādijumi un šāres ir pareizi saliktas, no mac pie pc nav nekādu problēmu tikt. Ja viss uz windows ir pareizi salikt - nošārotajām vietām jāparādas fainderī iekš network.

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...