Jump to content

Xbox 360


Nexus_
 Share

Recommended Posts

Jautājums XBOX 360 ipašniekiem - vai Rīgā var tiešām kvalitatīvi atkodēt jeb atčipot šo konsoli?

Vai ir garantija, ka strādās turpmākās oriģinālās/neorg. spēles? Veikala garantijai būs ardievas, tāpēc uztrauc vai šis strādās ilgi un dikti. Varētu ieteikt konrēti kādu vietu Rīgā, kur to varētu izdarīt un cenu? Vai Bērnu pasaulē un citur bez org. spēlēm jau tirgo neorģinālās spēles, cena?

Jau iepriekš - paldies! :-)

(Skaidrs, ka nav vēl īpaši izplatīta konsole, tirgot neorg. spēles īpaši neatmaksājas, bet nu es jau tikai jautāju ;-) )

Link to comment
Share on other sites

Kā pret xboxu izturēsies, tā viņš pret tevi, ja labi - kalpos ilgi, ja nē - nu tad nekā. Vismaz pirmo xboxu kad atkodēja strādā vēljoprojām (gandrīz 2 gadi). Atceries ka spēles nevareesi caur netu spēlēt(jo pirātiskās). garantija arī pazūd. Bet nu ja vajag tikai kapāt spēles(bez online), tad uzpriekšu, varēsi pats vilkt un rakstīt spēles, nebūs jāpērk.

Link to comment
Share on other sites

var jau meegjinaat pasham flashot... atrodi savu draivu un manuaali un aiziet

kgan draugs ar pirmo reizi shitaa nop*sa konsoli

Link to comment
Share on other sites

Despacho

ir tāds spēļu kantoris pērses ielā. pamēģini tur, džeki +/- saprot kaut ko no konsolēm.

Link to comment
Share on other sites

Chingiss

Ja ir garantija ka uzhackos un neko nesabijaas tad ir labi ,bet ja kautko salaizh griistee tad saki ardievas savam 200+ Ls veertajam x360 :(

Link to comment
Share on other sites

Tāpēc es gribu uzzināt vietu, kur ir pilnīgi droši, ka man uzflashos pareizi, nevis tipa pašmāju 'profi', kas vēlas nedaudz nopelnīt. Ja kas zināms, PM man ;-)

By the way, cik tad tās neorg. spēles, ko tirgo veikalos, maksā? Pašam spēles vilkt nesanāks, nav DVD writter....

Link to comment
Share on other sites

Nopērc! Tagd jau pa mazak kā 30ls var dabūt un ja esi baigais geimeris tā būs izdevīgāk! :)

Link to comment
Share on other sites

Kas par *****?! Kur tad Rīgā var vēl atrast kaut vienu premium paku?! Izmēģināju tādus internata veikalus kā 220;neostrore;xnet . Noliktavās nav.

Vai ir vēl zināmi kādi varianti, bez banālas staigāšanas karstā laikā pa veikaliem? :lol:

Link to comment
Share on other sites

Guest c-and-a

Kas par *****?! Kur tad Rīgā var vēl atrast kaut vienu premium paku?! Izmēģināju tādus internata veikalus kā 220;neostrore;xnet . Noliktavās nav.

Vai ir vēl zināmi kādi varianti, bez banālas staigāšanas karstā laikā pa veikaliem? :lol:

Rigaa,Peerses ielaa veikals VIDEO GAME

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...