Jump to content

Pc<>crossower<>mac


Unima
 Share

Recommended Posts

Labdien.

kaa Juus domaajiet, vai es vareeshu ar crossover tiikla kabeli savienojot PC un Mac portatiivos datorus, paarpumpeet datus, no PC uz Mac? protams nokonfigureejot IP un GTW ...

paldies.

Link to comment
Share on other sites

Baigais Janka

Protams, GTW pie kājas, ja IP sakonfigurē :) Nē nu - vispār par par Mac nezinu neko :), bet...

Lai pa taisno pie šāres tiktu klāt, PC izmanto NetBIOS, kurš konkrētajā gadījumā iet caur IP. Ja ir NetBIOS Macam dabonams, ta jau OK. Vai arīkaut kādi Mac tīkla klienti priekš PC....

 

Bet - avārijas gadījumam, es (kā jau teicu - tā kā par Maciem neko nezinu) vienkārši uz PC uzmestu kādu mazu freewaares FTP serveri un pieliktu tur visu C disku redzamu. Nu i velc no PC uz Macu ko gribi.

Link to comment
Share on other sites

Siriuss[FN]

Makam, vismaz tiigjerim os x ir folderis shaareetais kuru redz windoze, tur var samest viskautko.

Link to comment
Share on other sites

Guest Viesis_Ha_*
..
Kamēr netiek lietotas Active directory un uz mac ir macosx 10.3+, tikmēr konfigurēšana lai no pc tiktu pie mac shares faktiski nemaz nav vajadzīga

 

IP jābūt vienā subnetā

uz mac jābūt ieslēgtai win shārēšanai (jāatļauj konkrēts lietotājs)

no win slēdzamies pie mac ip adreses.

 

tāpat otrā virzienā

Link to comment
Share on other sites

Nu protams. Saliec cipariņus, pie sharing nodrošini Windows sharing, vēl pāris vietās saliec ķekšus un viss notiksies. Ja kas ir tāds Mac help ("Help" opcija) tur ieraksti Windows sharing un nekas nesaprotams tev tur nebūs...

Link to comment
Share on other sites

Guest mr.smith

Man liekas ka vis vieglaakais variants ir Firewire kaabelis ( ja protams otrai kastei ir fw ports ) iesprauzham vienu galu mac`aa otru PC restarteejam mac`u tikliidz saak laadeeties ( kad veel tas melnais ekraans kad noskan tas skanjas ieraksts ) tad Commant + T paturam un paraadaas ikona kas liidziiga T burtam.. tad muusu mac`s ir paarsleedzies external hdd rezhiimaa un muusu windows kastee paraadaas ka removable flash ( vai hdd vvz ) :)

Link to comment
Share on other sites

Guest Viesis_Tolix_*

Cik man zinaams, mac nevajag crossover vadus, jo tiikla kartes pietiekanmi gudras, lai pashas visu apmestu otraadaak. Tas noziimee, ka var lietot visprastaako tiikla vadu.

Link to comment
Share on other sites

Guest hardijs

Man liekas ka vis vieglaakais variants ir Firewire kaabelis ( ja protams otrai kastei ir fw ports ) iesprauzham vienu galu mac`aa otru PC restarteejam mac`u tikliidz saak laadeeties ( kad veel tas melnais ekraans kad noskan tas skanjas ieraksts ) tad Commant + T paturam un paraadaas ikona kas liidziiga T burtam.. tad muusu mac`s ir paarsleedzies external hdd rezhiimaa un muusu windows kastee paraadaas ka removable flash ( vai hdd vvz ) :)

ir tieši otrādi.

 

Target mode "pataisa" macu par "lielu cieto disku"

 

Ja win saprot Mac formāta diskus (Macdrive 6) tad no win tiekam klāt macam

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...