Jump to content

Macbook..


Guest iQuart
 Share

Recommended Posts

Sveicināti, man ap 21.jūliju būs, tapēc tagad gribu redzeet kadi ir jums, un kur tie staav..

( Macs + galds/delis/grida uz ka vish parasti staav, vienvard sakot jusu datora istaba )

 

* Bildes ar jusu MacBook *

 

8-)

Link to comment
Share on other sites

Man ir Powerbook G4 15" ar ko esmu diezgan apmierinaats :) Shkjeit,ka macintoch portatiivie ir galvas tiesu paaraaki par citiem... Var arii iechekot manu rakstu par pirmo nedeelju ar G4 (rakstiits nu jau pirms vairaak kaa meenesha) http://www.kapaok.lv/apple_g4.htm

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Nu esmu pievienojies aabolistiem :)

Burtiski 2 stundas atpakalj iesleedzu savu jauno MacBooku. Pagaidaam veel tikai taustu un spaidu. Agraak nebija pieredzes ar abolveidiigiem.

 

Uzreiz jautaajums - kaa latvieshu burtus dabuut, regionaalos settingus it kaa iestaadiiju bet kaads ir meemais taustinjsh ?

Link to comment
Share on other sites

Despacho

Apsveicu!!! :)

 

tātad, macam uzreiz nāk 2i taustiņi - apostrofs un alt. spied, piemēram " ' " + "burts" un būs OK ;) Ar alt tas pats.

 

P.S. Jautājumiem, iesaku mac.tunt.lv, bootā atbildi vari arī nesagaidīt, bet tur džeki ar daudzu gadu pieredzi tusējas.

 

Pievienots: Skaties, lai LV karodziņš labajā augšējā stūrī būtu...

Link to comment
Share on other sites

Apsveicu!!! :)

 

tātad, macam uzreiz nāk 2i taustiņi - apostrofs un alt. spied, piemēram " ' " + "burts" un būs OK ;) Ar alt tas pats.

 

P.S. Jautājumiem, iesaku mac.tunt.lv, bootā atbildi vari arī nesagaidīt, bet tur džeki ar daudzu gadu pieredzi tusējas.

Paldies par atbikdi, tagad sanāk !!!!

Vispār beigi forša mdntiņa tas Mac's...

 

Vo vēl atradu kā LV burtus ievest - spiežu "'" šī zīme iekrāsojas dzeltenīga un tad spiežam burtu kuru vajag mīkstināt ... nu tieši tā pat kā uz Windowsa vienīgi neko papildus nevajag instalēt.

 

Rīt mēģināšu nopirkt DVI pāreju lai var pie 19'coliga moņa pieslēgties.

 

YEEEEE, kāds es priecīgs esmu.

 

Patīksmi biju pārsteigts kad pieslēdzot tīkla vadu tā mazā kastīte visu pati saprata un pieslēdzās Internetam, atceros iekš Windowsa bija jaiziet vesela procedūra... Tagad 12 updeiti fonā kačājās no Apple....

Link to comment
Share on other sites

Despacho
YEEEEE, kāds es priecīgs esmu.

:D sveicināts klubiņā! Oficiāli vari sevi saukt par switcheri!

daudz nemudies, zini jau kur iet - brīvības 85.

 

Patīksmi biju pārsteigts kad pieslēdzot tīkla vadu tā mazā kastīte visu pati saprata un pieslēdzās Internetam, atceros iekš Windowsa bija jaiziet vesela procedūra... Tagad 12 updeiti fonā kačājās no Apple....

Nav pirmais patīkamais pārsteigums...pieslēdzot, piemēram, fotoaparātu, cieto disku, dajebko - mazā kastīte arī visu saprot, pati visu izdara un parāda tikai iekārtas ikonu uz desktopa.

 

Pats interesantākais, ka tie savādākas nozīmes kā windowsam - nevis kritiskie, kas, ja neuzliec, sāk čakarēt prātu un vīrusi lien, bet tādi, kaut ko uzlabojuši, ko tu pamanīsi arī. vari ložņāt visās pr0n lapās, vērt vaļā nezināmus pielikumus un pa lielai mērai - darīt ko gribi sakarā ar vīrusiem, nekaitēs. Ir tikai pārītis, kuri tev pašam jānovelk, jāpalaiž, jāievada admina parole, un tikai tad tas ieinstalēsies un sāks savas ļaunās darbības, t.i. pārsūtīsies ichat biedriem.

Link to comment
Share on other sites

nu Apple kontā ir vēl viens apmierināts lietotājs. Switcheri ir visinteresantākie - kā šie priecājas par neWindowsisko un PC neērtās vides nomaiņu :)

P.s. neesmu redzējis neapmierinātus...:)

Link to comment
Share on other sites

:D sveicināts klubiņā! Oficiāli vari sevi saukt par switcheri!

daudz nemudies, zini jau kur iet - brīvības 85.

Jeb arī par pārbēdzēju :)

Brīvības 85 es zinu, vienīgi MacBooku nopirku ne pie viņiem jo nebij tur tāda kuru gribēju, teica 2 nedēļas jāgaida....

 

p.s. tiko pieslēdzu lielo Apple klaviatūru un kaut kādu lēto Logitech peli, uzreiz ērtāk palika, pierastāk kaut kādi uz lielās klaviatūras.

 

Vēl viens jautājums no čaiņika sērija - vai es pieslēdzot lielo monitoru varēšu MacBooku vienkārši aizvērt lai stāv maliņā a'ka ļoti plakans Desktops ? Viņš tak uzreiz aizmieg kā to taisi ciet.... man tak nevajag mazo ekrāniņu kad lielais ir ?

Link to comment
Share on other sites

Nettwerk

Jeb arī par pārbēdzēju :)

Brīvības 85 es zinu, vienīgi MacBooku nopirku ne pie viņiem jo nebij tur tāda kuru gribēju, teica 2 nedēļas jāgaida....

 

p.s. tiko pieslēdzu lielo Apple klaviatūru un kaut kādu lēto Logitech peli, uzreiz ērtāk palika, pierastāk kaut kādi uz lielās klaviatūras.

 

Vēl viens jautājums no čaiņika sērija - vai es pieslēdzot lielo monitoru varēšu MacBooku vienkārši aizvērt lai stāv maliņā a'ka ļoti plakans Desktops ? Viņš tak uzreiz aizmieg kā to taisi ciet.... man tak nevajag mazo ekrāniņu kad lielais ir ?

Ieksh Preferences -> Energy Saver var uzstaadiit kaa vajag.

Starp citu sveiciens no manis arii Mac biedriibaa...:) Veel viens atshkjiriigais starp visiem...:)

Hmzzz divpogu pele varbuut ka vieglaak ir bet man vieglaak tomeer ir ar vienpogu peli.

Varu nopaardot Mighty Mouse ar bumbinju pa vidu.Mac pele jaunaa...

Link to comment
Share on other sites

Ieksh Preferences -> Energy Saver var uzstaadiit kaa vajag.

Hmmm, kut kādi neatrodu. Tur ir tikai "Automatically reduce the brightness of the display before display sleep" .... iedomājos ka varbūt kāda opcija parādīsies kad tiks pieslēgts tas lielais monitors.... rīt izmēģināšu.

Starp citu sveiciens no manis arii Mac biedriibaa...:) Veel viens atshkjiriigais starp visiem...:)

PALDIES PALDIES VISIEM, esmu patiešām ļoti gandarīts par pirkumu. Jau tikai saņemot gaidīto kasti varēja saprast ka tas ir pavisam no citas pasaules - salīdzinot ar pelēkā kartona PC korpusu kastēm MacBook's bija iepakots glīti, skaisti un no visas sirds...

Hmzzz divpogu pele varbuut ka vieglaak ir bet man vieglaak tomeer ir ar vienpogu peli.

Varu nopaardot Mighty Mouse ar bumbinju pa vidu.Mac pele jaunaa...

Nu skatoties pa cik pārdod, patiesībā pagaidām nebiju taisījies Mac peli pirkt jo daargs tas prieks ir. Vispirms gribu RAMu vairāk pielikt.

 

Un vēl jautājumi:

vai uz Mac ir kāds Ctr+C Ctr+V teksta kopēšanas analogs ?

 

Jā un Sorry par tādiem dumjiem jautājumiem, es šajā pasaulē esmu pavisam zīdainis.....

Link to comment
Share on other sites

Despacho
Un vēl jautājumi:

vai uz Mac ir kāds Ctr+C Ctr+V teksta kopēšanas analogs ?

command+c, command+v. ir tāds nepazīstams taustiņš blakus space ;)

Link to comment
Share on other sites

Guest iQuart

es savu balto mac dabuju kadu iisinju laiku atpakalj, esmu looooti apmierinaats.. looti..

MacBook 1.83 Ghz un 2 gig Ram un 60 gb HDD (gribas externalo)

 

Sveicu visus lietotajus jaunos, tai sakaita sevi un saku ka esmu nenormali apmierinaats..

Link to comment
Share on other sites

es savu balto mac dabuju kadu iisinju laiku atpakalj, esmu looooti apmierinaats.. looti..

MacBook 1.83 Ghz un 2 gig Ram un 60 gb HDD (gribas externalo)

 

Sveicu visus lietotajus jaunos, tai sakaita sevi un saku ka esmu nenormali apmierinaats..

Sveicināts pulciņā !!!!

Es pie sava MacBooka tiku 4 dienas atpakaļ :) un arī esmu ļoti apmierināts. Pamazām braucu iekšā kas kur ir un kā to lietot.

 

Par ārējo HDD arī domāju - skatos uz kādu bezvadu risinājumu, lai varētu to iesviest kaut kur stūrī un nestaipīt vadus pa visu istabu. Drīz nopirkšu AirPort Express un tad varēšu klausīties mūziku arī uz lielām tumbām.

Gribās arī iekšējo HDD lielāku, pagaidām lielākais ko esmu redzējis pie mums veikalos ir 100 Gb, bet ir dzirdēts par 200 Gb laptopu HDD, to būtu labi dabūt...... vārdu sakot daudz ko gribās :)

Link to comment
Share on other sites

Guest iQuart

Par ārējo HDD arī domāju - skatos uz kādu bezvadu risinājumu, lai varētu to iesviest kaut kur stūrī un nestaipīt vadus pa visu istabu. Drīz nopirkšu AirPort Express un tad varēšu klausīties mūziku arī uz lielām tumbām.

Gribās arī iekšējo HDD lielāku, pagaidām lielākais ko esmu redzējis pie mums veikalos ir 100 Gb, bet ir dzirdēts par 200 Gb laptopu HDD, to būtu labi dabūt...... vārdu sakot daudz ko gribās :)

nja, WiFi nez.. neesmu dzirdejis par tadu existenci, bet varu dereet ka vinsh bus lens kaa elle.. vienu filmu no HDD uz savu WiFi HDD parmest prasis 10min.. apm..(vairaak)

Ieteiktu Tev FireWire, pats tagad esmu noskatijis FireWire 2.5 enclosure un 2.5 inch 120Gb Hdd.. tas ir mans sapnnis sakaraa ar HDD ietilpiibu, parejais ir izcili :)

Link to comment
Share on other sites

nja, WiFi nez.. neesmu dzirdejis par tadu existenci, bet varu dereet ka vinsh bus lens kaa elle.. vienu filmu no HDD uz savu WiFi HDD parmest prasis 10min.. apm..(vairaak)

Ieteiktu Tev FireWire, pats tagad esmu noskatijis FireWire 2.5 enclosure un 2.5 inch 120Gb Hdd.. tas ir mans sapnnis sakaraa ar HDD ietilpiibu, parejais ir izcili :)

Par Wirless HDD palasi te - http://mxz.lv/2006/08/11/asus-kicks-ass-wtf/ man tā ierīce iepatikās....

Runājot par ātrumu - nu es tak netaisos filmu kopēt uz datoru, bet gan to tikai skatīties, a tur jau tie ātrumi nav vajadzīgi. Piemēram nopirkt kādu WiFi 400Gb cietni (ja varētu) un tur turēt mūziku, filmas, bildes un pārējo stufu. A programmas lai stāv uz MacBooka HDD.

 

FireWire protams laba manta, bet tur atkal būs kabelis jāstiepj, a tā kā man ir MacBooks tad nu negribās lai tas pārvēršās galda darbstacijā, respektīvi maksimāli ko varu "atļauties" ir barošanas vads.

 

Jā, un to tevis noskatīto 120Gb 2.5 HDD es labprāt ieliktu sava MacBook 60Gb HDD vietā :)

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Es pirms ~nedēļas arī esmu ticis pie MacBook :)

Jāsāk pierast pie visiem primambasiem... pie trackpad pieradu un pele kautkā vairs rokā neguļ tā, kā agrāk... Front Row ārkārtīgi patīk, visu kotrolēt no pults utt... vienkārši ūberkūli.

Interesanti - Inteliskais OS X 10.4.6 nedaudz atšķirās no PPC OS X 10.4.6. Piem. dashboard widget'iem ir reāli kūls efekts uz Intel... :)

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Sveiki visapkārt......

 

Nu jau pagāja mēnesis kā esmu laimīgs MacBook īpašnieks :).

Pa šo laiku ir cītīgi lietots jaunais laptops, skatīts no visām pusēm, staipīts pa kalniem un ceļiem un kopā ar mani tas ir nobraucis 6000km, tāpēc uzņēmos drosmi un uzrakstīju kas tas tāds MacBook's ir un ar ko to ēd :)

 

Visi interesenti var lasīt manus memuārus, izteikt domas un labojumus, bet esiet saprotoši - 1 mēnesis tas tomēr nav daudz.....

 

Varbūt ar varat saviem paziņām aizsūtīt, nu kas vēl domā pirkt PC vai Mac.

Link to comment
Share on other sites

  • 8 months later...

pag pag.. papriecajies :) :) es gribetu rezdeet ko tu teiksi kad vajadzes

speliites, vai vinsh noluuzis... taisi maku tik valla :)

un starp citu discovery kanalla skatijos salidzinajumu PC un MAC

parametri apmeeram bija vienaadi... darbs bija grafiskaa videe...

un ko tu doma MAC's staveeja malinaa un nervoozi piipeeja :) :) :)

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...