Jump to content

printera interfeiss (PCL vai GDI)


Mr..JMT
 Share

Recommended Posts

jau kaadu stundu mekleejos pa tiilu ar jautaajumu vai virkne printeru atbalsta PCL interfeisu...

 

Varbuut kaadam ir kaada infa vai no pieredzes var pateikt vai straadaas ar printerserveri kursh atbalta tikai PCL...

 

Canon i250

Canon i9100

Canon MP190 (kombainis)

Link to comment
Share on other sites

Guest noname

neviens neatbalsta

turklāt es apšaubu pirmā un pēdējā modeļu kā tīkla printeru lietderību

Link to comment
Share on other sites

neviens neatbalsta

turklāt es apšaubu pirmā un pēdējā modeļu kā tīkla printeru lietderību

 

taa ir paarbaudiita lieta, ka neatbalsta ???

 

4 PC pilniigi pietiek ar to kobainu, jo slodze ir saliidzinoshi maza

Link to comment
Share on other sites

Varbuut kaadam ir kaada infa vai no pieredzes var pateikt vai straadaas ar printerserveri kursh atbalta tikai PCL...

Kāds sakars printserverim ar PCL atbalstu? Manuprāt jebkuram printserverim būtu jābūt dziļi vienalga ko tu caur to drukā.

Link to comment
Share on other sites

Varbuut kaadam ir kaada infa vai no pieredzes var pateikt vai straadaas ar printerserveri kursh atbalta tikai PCL...

Kāds sakars printserverim ar PCL atbalstu? Manuprāt jebkuram printserverim būtu jābūt dziļi vienalga ko tu caur to drukā.

 

josi...

tu laikam neesi lasijis iepriekshmineeto diskusiju.

Link to comment
Share on other sites

Kāds sakars printserverim ar PCL atbalstu? Manuprāt jebkuram printserverim būtu jābūt dziļi vienalga ko tu caur to drukā.

josi...

tu laikam neesi lasijis iepriekshmineeto diskusiju.

Iemetu acis, bet vienalga neko nesapratu. No fiziskā viedokļa jebkurš printserveris ir vienkārši printera kabeļa pagarinātājs, kuram nošķaudīties uz to, vai tu drukā PCL, PostScript vai GDI ģenerētus datus.

Link to comment
Share on other sites

Kāds sakars printserverim ar PCL atbalstu? Manuprāt jebkuram printserverim būtu jābūt dziļi vienalga ko tu caur to drukā.

josi...

tu laikam neesi lasijis iepriekshmineeto diskusiju.

Iemetu acis, bet vienalga neko nesapratu. No fiziskā viedokļa jebkurš printserveris ir vienkārši printera kabeļa pagarinātājs, kuram nošķaudīties uz to, vai tu drukā PCL, PostScript vai GDI ģenerētus datus.

 

ja printserveris atbalsta TIKAI PCL un lieliem trekniem burtiem rakstiit ka GDI netiek atbalstiits, tad vismaz man nav vienalga

Link to comment
Share on other sites

Kāds sakars printserverim ar PCL atbalstu? Manuprāt jebkuram printserverim būtu jābūt dziļi vienalga ko tu caur to drukā.

josi...

tu laikam neesi lasijis iepriekshmineeto diskusiju.

Iemetu acis, bet vienalga neko nesapratu. No fiziskā viedokļa jebkurš printserveris ir vienkārši printera kabeļa pagarinātājs, kuram nošķaudīties uz to, vai tu drukā PCL, PostScript vai GDI ģenerētus datus.

 

 

Printserveris nav vienkaarshi pagarinaataajs.

Print serveris ir tip PC.

 

mjaa un kas intresanti Canon maajaslapaa tiktieshaam nava trodam informaacija pa to kaadas printeru valodas atbalsta konkreetie modelji :)

Es domaat ir jaazvana uz kaadu datorsalonu un vinjiem jaajautaa...

:O))

lai jamie meklee :)

Link to comment
Share on other sites

ee kuuminsh klau, a tev nav bijis ka printserveriitis atnjirdzas, ja ar to nedarbojas ilgaaku laiku... bljin man besii, ka piektdien vakaros vai pirmdienu riitos, kad es neesmu darbaa atsaka mazais printserveriits.. izraujt visus vadus novinja iesprauzh atpakalj un atkal 5 dienas rukaa bez probleemaam....

Link to comment
Share on other sites

ee kuuminsh klau, a tev nav bijis ka printserveriitis atnjirdzas, ja ar to nedarbojas ilgaaku laiku... bljin man besii, ka piektdien vakaros vai pirmdienu riitos, kad es neesmu darbaa atsaka mazais printserveriits.. izraujt visus vadus novinja iesprauzh atpakalj un atkal 5 dienas rukaa bez probleemaam....

 

nop :)

 

Man shodien planet meesls gljuchija 100 niekaa tiiklaa.

(pings ik pa briidim uzleca liidz 97 un peecaak atkal ok)

paspeeleejos ar dzamperiem viss ok.

Nu mosh tev kautkas ar elektriibu kautkur noraustaas...

Gadaas ka tiikla devaisi kautkaa tizli sakomunicee peec straavas paaraavumiem.

Ja tas buutu vienkaarshi gljuks vinsh vareetu notikt jebkuraa briidii.

Ja ir tikai pa 5dienaam tad tas ir kaads aareejs apstaaklis :)

Man reiz bija kantoris kur netaa visi liidz caur wingate.

Nu mans tur uzlika kautkaadu eusso ruteri.. viss kedaa :O)

Fig

zvana un staasta man ka nefiga internets neiet .. tip kaa sekretaare izrubii savu kasti taa nets neiet.. Luuk kaa vinju iesledz uzreiz viss aiziet :)

 

Es visu aplur, nu nevar taa buut :)

Tad man radas nelaaga aizdoma :)

Noeju pie sekretaares un jautaaju ka vinja sleedz savu kasti aaraa..

un tad izraadijas ka vinja izsleedz pagarinaataaju kuraa ir iesprausts PC.. un switch arii :)))

Mosh tev kas liidziigs.

Tehnika jau nezveelaas dienas kuraas gljuchiit :)

Link to comment
Share on other sites

 

mjaa un kas intresanti Canon maajaslapaa tiktieshaam nava trodam informaacija pa to kaadas printeru valodas atbalsta konkreetie modelji :)

Es domaat ir jaazvana uz kaadu datorsalonu un vinjiem jaajautaa...

:O))

lai jamie meklee :)

 

aha

capital`a kas izplata manis noskatiito linksys kastiit man gribeeja iestaastit kas viss ir shtokos un ies... :))

taa ka shaubos vai veel kaada bodee kaut ko normaalu varees pateikt, jo arii google tante man neko labu nepateica...

 

varbuut vieniigi IB serviss...

Link to comment
Share on other sites

Printserveris nav vienkaarshi pagarinaataajs.

Print serveris ir tip PC.

Da kāds tur PC, nesen paziņām kantorī uzliku printserveri, lai varētu caur to drukāt atskaites no IBM AS/400 servera, kas atrodas Somijā - nekādu problēmu, izmantojot tīru TCP/IP, viss notiekas.

 

Varbūt drīzāk problēma ir tur, ka daži GDI printera draiveri pieprasa divvirziena komunikācijas ar printeri, ko neviens printserveris nespēj nodrošināt?

Link to comment
Share on other sites

Printserveris nav vienkaarshi pagarinaataajs.

Print serveris ir tip PC.

Da kāds tur PC, nesen paziņām kantorī uzliku printserveri, lai varētu caur to drukāt atskaites no IBM AS/400 servera, kas atrodas Somijā - nekādu problēmu, izmantojot tīru TCP/IP, viss notiekas.

 

Varbūt drīzāk problēma ir tur, ka daži GDI printera draiveri pieprasa divvirziena komunikācijas ar printeri, ko neviens printserveris nespēj nodrošināt?

 

Es nezinu pasaakuma virtuvi kaadeelj tieshi GDI printerus neuztur printserveri.

Varbuut taadeelj ka kad tu nospied podzinju print infa tiek aizgruusta uz kasti pie kuras ir tas noshaareetais printeris un reaali vinjas CPU veic visas manipulaacijas kuras ir nepiecieshamas lai veiktu izdruku. Un GDI printeri kaa zinaams pashi neko nemaak. parasts printserveris ar to vienkaarshi netiek galaa. Pat parastai kastei tas prasa zinaamu laiku.. apstraadaat un nosuutiit uz to GDI printeri to infu.

Iespeejams taadeelj arii printserveri neuztur to galjimo GDI.

Fakts kaa taads ka GDI ir gaaavno...

Gribi jeblju njem printeri ar GDI :)

Es neesmu paaraak zinosh shinii teorijaa toties esmu praktiski saskaaries ar shitamajiem meesliem.

Paldiesdievam reti :)

Link to comment
Share on other sites

Varbuut taadeelj ka kad tu nospied podzinju print infa tiek aizgruusta uz kasti pie kuras ir tas noshaareetais printeris un reaali vinjas CPU veic visas manipulaacijas kuras ir nepiecieshamas lai veiktu izdruku. Un GDI printeri kaa zinaams pashi neko nemaak. parasts printserveris ar to vienkaarshi netiek galaa. Pat parastai kastei tas prasa zinaamu laiku.. apstraadaat un nosuutiit uz to GDI printeri to infu.

Iespeejams taadeelj arii printserveri neuztur to galjimo GDI.

Tad varbūt vajag drukāt caur tīro TCP/IP (LPD protokols) - tādā gadījumā visa izdrukas apstrāde notiks uz tā paša kompja, tikai fiziskais printera ports tiks pāradresēts uz tīkla printeri? NT/W2K/XP TCP/IP porta draiveri nāk līdzi, priekš Win98 TCP/IP porta draiverus varēja kautkur HP vai Xerox webā atrast.

Link to comment
Share on other sites

Varbuut taadeelj ka kad tu nospied podzinju print infa tiek aizgruusta uz kasti pie kuras ir tas noshaareetais printeris un reaali vinjas CPU veic visas manipulaacijas kuras ir nepiecieshamas lai veiktu izdruku. Un GDI printeri kaa zinaams pashi neko nemaak. parasts printserveris ar to vienkaarshi netiek galaa. Pat parastai kastei tas prasa zinaamu laiku.. apstraadaat un nosuutiit uz to GDI printeri to infu.

Iespeejams taadeelj arii printserveri neuztur to galjimo GDI.

Tad varbūt vajag drukāt caur tīro TCP/IP (LPD protokols) - tādā gadījumā visa izdrukas apstrāde notiks uz tā paša kompja, tikai fiziskais printera ports tiks pāradresēts uz tīkla printeri? NT/W2K/XP TCP/IP porta draiveri nāk līdzi, priekš Win98 TCP/IP porta draiverus varēja kautkur HP vai Xerox webā atrast.

 

nooop

 

TCP/IP driveri ir tad ja tas printera tiikla ports ir specifisks.. tip nevis standarta bet kautkaads saveejais. taads piemeram ir Minoltai.

 

Printserveris nav vienkaarshi pagarinaataajs.

Manpraat printserveris ir kaste kura speej apstraadaat kautkaadas prineru draiveru komandas. GDI driveri paaraak daudz prasa no printservera.

jo kaajau teicu , nedomaaju ka kad tu nospied PRINT uz printeri jau aizlido caur tiiklu gatavs PCL.

Principa ato vareetu paarbaudiit.

BET.

Viss tas ko mees tagad teoretizeejam ir HUINJA.

Prakse ir taada ka NAV printserveru kuri straadaatu ar GDI printeriem.

Un nav pat svariigi kaadeelj.

NAV un viss.

Man piemeram ir daudzas citas lietas intresantas kuras palasiit nevis kaadeelj pashi galjimaakie printeri nav piebakstaami pie printservera. Nu tak jaareikjinaas ar to un viss.. Gribi normaali drukaat caur tiiklu njem normaalu printeri.

Naher jaapanjem suuds un tad jaapisaas...

Kaadelj..

poh kaadeelj.

Kaadeelj laiku teeret uz to pa ko neviens nemaksaa :)

Link to comment
Share on other sites

nooop

TCP/IP driveri ir tad ja tas printera tiikla ports ir specifisks.. tip nevis standarta bet kautkaads saveejais. taads piemeram ir Minoltai.

Nekā tamlīdzīga, jebkurš TCP/IP porta draiveris izmanto standarta UNIX LPD protokolu, vienalga vai tā ir Minolta vai Robotron :)

 

Printserveris nav vienkaarshi pagarinaataajs.

Manpraat printserveris ir kaste kura speej apstraadaat kautkaadas prineru draiveru komandas.  GDI driveri paaraak daudz prasa no printservera.

jo kaajau teicu , nedomaaju ka kad tu nospied PRINT uz printeri jau aizlido caur tiiklu gatavs PCL.

Fiziskā līmenī nav nekādas starpības, vai tas lido caur tīklu vai pa tiešo. Drīzāk nianses varētu parādīties, ja printserveris lieto Microsoft Networka emulāciju, tādā gadījumā gan GDI draiveris var gribēt, lai tas printserveris veic galīgo izdrukas apstrādi.

Principa ato vareetu paarbaudiit.

BET.

Viss tas ko mees tagad teoretizeejam ir HUINJA.

Prakse ir taada ka NAV printserveru kuri straadaatu ar GDI printeriem.

Un nav pat svariigi kaadeelj.  

Protams, vieglāk ir raut ārā spalvas no attiecīgās vietas, meklējot normālu PCL/PS printeri... :)

Link to comment
Share on other sites

Nevis vienkaarshaak, bet gudraak.

:)

 

Es tiktieshaam nezinu tos dziljaakos iemeslus kaadeej tiiri fiziski tas printerveris nedrukaa uz GDI printera.. un man ir poh :)

Man un klientam galvenais ir lai drukaa. :)

Un nevari tu tam printserverim neko izmaniit.. vienkaarshi nevari.

Likt atseviskju PC... nu tas protams ir risinaajums :)

Tikai hardware + software cenas saliekot kopaa diezvai tas ir leetaak kaa norm printeris + parasts printserveris.

 

Un cik es esmu redzeejis/dzirdeejis GDI NEDRUKAA caur printserveri.

varbuut pats razhotajs piedavaa kautkaadus risinaajumus.. tachu tici man.. tas izdrukas raapsies tik leeni aaraa ka tev atraak to visu buutu uzrakstiit ar roku nekaa meiginaat izdrukaat :O)

Probleemu buus vairaak nekaa sajeegas...

bll es nesaprot.. kaada xxx peec cilveeki grib no suuda uztaisiit konfekti..?!??!!?

bled...

Nu moskvich IR mashiina. Tachu ja tu gribi normaalu mashiinu tu nepirksi moskvichu???

Nu tad Piekāst ja tu gribi printeri tu perc GDI printeri?!?!?

 


Certain printers may not work with print servers because they do not have command interpreters built in to the printer. Such printers are designed to operate only when connected directly to a computer and will not be able to function on a network. 

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...