Jump to content

Lietojam Ebay - dalīšanās pieredzē


Patriot
 Share

Recommended Posts

kapēc es nevaru nosolīt :/

uzliek Bieten> (ebay.de) ievadu summu, tad tālāk, tur aizrāda ka nesūta uz manu vietu kaut gan man profilā ir vācija un viņš arī sūta uz vāciju, nospiežu apstiprināt un tur izlec lapa ar kaut ko tādu:

 

"In order to protect member accounts, we limit the number of the possible requirements and purchases for individual members. This restriction applies only temporarily. They can buy again further articles shortly.

Safetytap: Protect your eBay Mitgliedskonto. eBay never request you in enamels to indicate personal data e.g. it eBay to password." (tulkots no vāciski)

 

vakar tik reģistrējos, vai man kādi ierobežojumi? :neutral:

...12 stundas līdz beigām un es vienkārši nevaru nosolīt ....

Link to comment
Share on other sites

asaris555

Tētis pirka mašiinu, man telefonu, telefonam vacinj, baču, ir suutiits no UK HONKoNG Belgie un germany feedbaks ir 9!

Labots - Krixs
Link to comment
Share on other sites

Gints_lv

Lasīt nemāki

Nach Lettland -- EUR 15,00

Link to comment
Share on other sites

asaris555

Vāciski švaki.

Tas jau kruta! Sūta ar DHL, tas noziimē pieved pie mājas durvīm ar kurjerpastu!

Link to comment
Share on other sites

Guest djlaurix

Var būt gan jauna ,gan lietota... vienkārši pārdevējs piedāvā pirkt uzreiz preci bez visam solīšanām

Link to comment
Share on other sites

Ja uzreiz, tad būtu Buyitnow...laikam tā. Pagaidām tikai to paypal esmu izmantojis(iepirkos citur)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Paypalā reģistrējos. Nosūca no kartes naudiņu (laikam 1.5 ērikus), rakstīja, ka ieskaitīs atpakaļ. Izdarīju, ko lika, atradu tos 4 ciparus rēķinā. Parādīja ka viss veiksmīgi. Naudu atpakaļ neredzu jau 2 nedēļas.

Link to comment
Share on other sites

butcher99

Tāds jautājums - kā ir ar nodokļiem.

Teiksim pilsnonis A pasūta preci no ASV, par summu B...

No kādas summas ir jāmaksā PVN? Muitas nodoklis? Kur jāmaksā - pastā, muitā?

 

Kādam ir ar to nācies saskarties? Rakstam lielākos pirkumus, kas izgājuši, bez nodokļu maksāšanas - man 120$...

Link to comment
Share on other sites

Cipruss

Cik es zinu brālēns pasūtīja vienu reizi Dolce Gabana jostu par kaut kādiem 20ls. Pastā par to jostu paņēma kādu latiņu. Par 5$ Nokias aķi gan neko nepaņēma. Es te pašlaika gaidu Flexible keyboardu par 7ls. Tad redzēs vai vajadzēs maksāt kaut ko pastā.

 

P.S Vai kāds var pateikt kāpēc dator keisu atransportēšana no štatiem līdz LV maksā virs 100$, ja keiss pats maksā labi, ja līdz 50$? Tas ir dēļ izmēriem?

Link to comment
Share on other sites

man par fotokameru, kas ar piegādi maksāja 218.50$ Latvijā noplēsa vēl 23.65 Ls... :(

Link to comment
Share on other sites

butcher99

Ok, bet kā lai aprēķina to cik liela būs summa, kuru noplēsīs... acīmredzot PVN + muita, bet cik liela ir muita?

Link to comment
Share on other sites

marciss

ievedmuita no ASV ir saakot no 50USD. Be tas ir tikai taadaa gadiijumaa ja noraada preces veertiibu. Teixim ja tev nevajag apdroshinaashanu (risks) tad elementaari sarunaa ar paardeveeju lai noraada, ka tiek suutiits kautkaads gifts vai industrial sample ar veertiibu ~30USD. Un Viss. nekaadi nodoklji. Protams atrodaas taadi exeplaari kas ne par kaadu cenu nav gatavi noraadiit neiisto cenu, bet nu taadu maz un ar tiem nevajag ielaisties.

Link to comment
Share on other sites

butcher99

Nu, par Gift tā kā būtu skaidrs. Bet, tu domā, ja teiksim pasūtīšu portatīvo un norādīšu kā dāvanu, muita nepiekasīsies - skaidrs taču, ka tur nebūs gluži 30$... :D

Link to comment
Share on other sites

janis66

2005.g Sept. sev pirku no USA jaunu fotoaparātu:

CANON POWERSHOT SD300 4MP +512MB SD

 

LV saņemot - Pastā bija jāmaksā PVN+etc ~36..40Ls (precīzi neatminu)

 

Un vēl lielākas/ vidējas/ smagās pakas muitā var attaisīt - tur parasti

USA pārdevējs ieliek ebay izdruku ar reālo cenu...

 

Tad var iznākt šādi:

Laptopam cena uz pakas būs norādīta 100$ + Gift,

bet iekšā cena 500$, Tev var piestādīt apmaksāt PVN no $500.

 

P.S. uz mana sūtījuma bija norāde - Gift

- cena (reālā)

- shipping cena

------------------

- $293 (total incl. s/h)

Labots - janis66
Link to comment
Share on other sites

Varu piedāvāt šippingu no USA. Varu no pakas izņemt gan rēķinus gan visu pārējo lieko, atstājot tikai vajadzīgo + varētu sanākt, ka piegāde līdz Latvijai ar būs lētāka :D

Link to comment
Share on other sites

Guest Sheesh

ievedmuita no ASV ir saakot no 50USD. Be tas ir tikai taadaa gadiijumaa ja noraada preces veertiibu. Teixim ja tev nevajag apdroshinaashanu (risks) tad elementaari sarunaa ar paardeveeju lai noraada, ka tiek suutiits kautkaads gifts vai industrial sample ar veertiibu ~30USD. Un Viss. nekaadi nodoklji. Protams atrodaas taadi exeplaari kas ne par kaadu cenu nav gatavi noraadiit neiisto cenu, bet nu taadu maz un ar tiem nevajag ielaisties.

Ja nav norādīta cena, un paka ir paliela, muita plēša vaļā paku, meklē preces kodu, sameklē netā pirmo preces cenu un uzliek attiecīgi nodokļus.

Un to cenu pārdevēji negrib norādīt zemāku, jo pašiem var sanākt mēsli.

 

GIFT NEATBRĪVO NO NODOKĻU MAKSĀŠANAS.

Labots - Sheesh
Link to comment
Share on other sites

Es protams, neteikšu cik lielās kastes ar visādu hlamu atvedu no ASV, kas kopā bija nodeklarētas par $50 :mrgreen:

Bet visādā ziņā vairāk par četrām ;)

Svars bija k-kur 115lbs :mrgreen: (uz visām)

Labots - NIAJ
Link to comment
Share on other sites

Guest Sheesh

Esmu vedis 5kg+ kastes ar 50$.

Labots - Sheesh
Link to comment
Share on other sites

marciss

GIFT ar veertiibu 30usd atbriivo. Un nebljauj! bija variants kad suutija portatiivo no shtatiem, noraadija tjipa jauns portatiivais utt. nu visu kaa pienaakaas, LV naacaas maksaat nodoklus. Peec meenesha suutiija veelvienu portatiivo, tikai ielika citaa kastee, iznjeema dokjus un tos suutiija parastaa aploksnee. uz noteboka uzliimeeja veel kautkaadu uzliimi, tjipa lietots gifts. kaste bija pleesta valjaa, bet nekaadi nodoklji nebija jaamaksaa. Man ebayaa ir bijis tikai viens paardeveejs kursh negribeeja neparko noraadiit zemu preces veertiibu (pirku canon EOS400D) peec ilgaam debateem biegaas piekrita. Bet ar paareejiem bez probleemaam. viereiz pat aizmirsu pateikt lai uzraxta mazo veertiibu, paadeveejs pats pieraxtiija: nokia 8800 faceplate worth 30USD. Lai gan bija pats mobilais. taa kaa nav tik traki, visu var sarunaat.

Link to comment
Share on other sites

butcher99

Bet vot interesanti - kur ir kaut viens šo lietu reglamentējošs normatīvais akts... Kad šos jautājumus uzdevu Latvijas Pasta - uz mani skatījās, tā kā no marsa būtu nokritis... :D

Link to comment
Share on other sites

butcher99, likumi.lv -> muitas nodoklis (vai kautkā tā). Izstudē - zināsi visu ko :)

Link to comment
Share on other sites

Guest Sheesh

GIFT ar veertiibu 30usd atbriivo.

Nodokļi tiek piemēroti no ~50USD vērtības ja prece tiek sūtīta no neEU valstīm.

30USD paku vari noformēt kā gribi, nodokļi netiks piešķirti.

Link to comment
Share on other sites

Sheesh, ne gluži...

Ja sūtījuma vērtība nepārsniedz 50Ls tad muita nav jāmaksā (ja sūta vienu preci). Ja sūta trīs vai vairāk preces (48 stundu laikā) un to kopējā vērtība nepārsniedz 15Ls tad sūtījums netiek aplikts ar nodokli.

Ja sūtījums ir apdrošināts tad par to jāmaksā muitas nodoklis neatkarīgi no sūtījuma vērtības.

Ja sūtījums ir noformēts kā komercsūtījums - par to arī ir jāmaksā nodokļi.

Link to comment
Share on other sites

Guest Sheesh

Es nerunāju par komercsūtijumiem, bet gan par privātpersonu privātajiem sūtijumiem.

Man ir nākuši apdrošināti sūtijumi bez muitas nodokļa.

Link to comment
Share on other sites

Es arī runāju par privātpersonu sūtījumiem ;) Atreferēju likumu :)

Man kā privātpersonai reiz nācās saskarties ar komercsūtījumu.. Drusku sāpīgi bija :D

Labots - NIAJ
Link to comment
Share on other sites

Esmu pasūtījis preces ar NIAJ starpniecību - esmu ļoti apmierināts! ;)

Ātri un tiktiešām lēti (salīdzinot, cik maksā pa taisno šipingot no USA + nekādi nodokļi nav jāpiķo pastā, jo virsū uz pakas bija uzrakstīts T-Shirts 15 $, lai gan cena bija daudz lielāka :D) ;)

Labots - Dexs
Link to comment
Share on other sites

PLZ lūdzams uzmanibu:

 

es piem. gribu ko sadu iegadaties :

 

http://cgi.ebay.com/ebaymotors/E656-IN-DAS...1QQcmdZViewItem

 

 

cik man tas izmaksatu apmeram un kas man nepieciesams pasutisanai kadi tadu kur registreties ,iznemot naudu?

varbut kads man varetu izpalidzet? ,par attiecigu alinu skaitu, un es pats ierastos pie TEVIS!

Link to comment
Share on other sites

cik man tas izmaksatu apmeram?

 

Viss atkarīgs no galējās cenas. Par cik šī ir solīšanas izsole, jāskatās cik esi gatavs atdot.

Link to comment
Share on other sites

okey vai kadu magneotlu tu man vair piedavat [naudas izteiksme 30-50ls] un ko ebau varu iegadaties ? [NIAJ ]

Labots - Aspire
Link to comment
Share on other sites

Tur jāskatās pašam kāda patīk, jo tikai pats zināsi, kas tev viss labāk patiktu.

Neesmu specs magnetolās.

Vairāk specializējos PC detaļās.

Link to comment
Share on other sites

Guest Sheesh

Pīpē tik tālāk. Magnetolai BIN cena ir GBP 75.00, un vēl GBP 23.00 piegādes izdevumi. Pa 30-40Ls vari aiziet uz saulītu un nopirkt first magnetolu :D

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...