Jump to content

Lietojam Ebay - dalīšanās pieredzē


Patriot
 Share

Recommended Posts

marrtins

Mož toš beigts. Mazums - avārija vai kas...

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

 

 

Ko iesākt

Preces izpakošanu filmēji? Vai ierakstā var redzēt , ka paka iepriekš bijusi atvērta? Ja ieraksta nav, tad uzmet uz svariem un salīdzinu reālo svaru un to, kas norādīts uz sūtījuma etiķetes ( tā vismaz uzzināsi, ka pārdevējs  nav jau jau pustukšu paku izsūtījis) ! Iemet (var arī PM) izsekošanas numuru. Atkarībā no rezultāta, varēs arī tālāko rīcību plānot.

Link to comment
Share on other sites

Ebajā pircējs ir dievs. Šajā gadījumā pārdevējs noraksta šo zaudējumos.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Nekas krimināls pasta datos nav!

 

post-97578-0-26580600-1479832056_thumb.png

Link to comment
Share on other sites

Šajā gadījumā mēģinātu sakontaktēt ar Latvijas Pastu, varbūt , dabūsi kādu papīru ar pakas svara mērījumiem (pēc likuma svara atšķirība vienkāršai pakai līdz 1kg /apdrošinātai līdz 10g nav par iemeslu, lai sastādītu aktu vai sūtītu atpakaļ, taču iespējams kādi mērījuma dati ir pieejami). Ja neko nedabūsi, tad variantu nav daudz, jo 1) tev bija iespēja palūgt uzmest paku uz svariem pastā, 2) palūgt atvērt paku pastā ar komisiju un aktu (nezinu, cik liels bija kopējais pakas svars, bet nejust 0.7 kg , ja kopējais sūtījuma svars ir kāds 1 kg , hvz.) 3) filmēt, fotografēt pakas atvēršanu.

Pārdevējam neko piesiet nevari, paku esi novērtējis , parakstījies par saņemšanu. Viņš savu līguma daļu - nosūtīt tev preci pilnā komplektācijā - ir izpildījis un viņam patreiz nav nekāda juridiska pamata piedzīt kaut kādu zaudējumu no pārvadātāja. Pierādījuma, ka prece ir bijusi nepilnīgā komplektācijā,tev nav. Vari palūgt, lai viņš no savas puses uzraksta pieprasījumu pārvadātājam par svara mērījumiem pakas ceļā. Vienīgais plus, ka nākotnē būsi zinošāks un arī šajā sūtījumā būsi ietaupījis ~30 EUR PNV.

Link to comment
Share on other sites

Sūdzies ebay, ka tevi apšmauca un prasi atpakaļ naudu un viss! Ja ir trekings, tas nozīme ka ir apdrošināts, lai pārdevējs domā, kas un kā!

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Pārdevējam neko piesiet nevari,

Tu esi kautko notirgojis ebajā? Redzu, ka nē.

Sazinies ar pārdevēju un, ja nepalīdz, ver case vaļā.

Zinu, nav godīgi, pārdevējam ir besīgi, bet tā tas ebrajs strādā.

Link to comment
Share on other sites

Nu šitādas pazušanas ir uz pārdevēja rēķina, tas arī viss. Atverot case, pārdevējam nobloķējas tie līdzekļi.

 

Ir arī vieglas uzvedības sievietes, kas šo "sistēmu" izmanto savā labā.

 

Vēl viņi tur skaita open case un resolved statusus un attiecīgi bīda meklētājā, bet kā viņi tur to visu aprēķina man līdz galam nav skaidrs. Tā kā labāk/korektāk ir vispirms sakontaktēt ar pārdevēju un, ja spītējas, tad vērt vaļā case.

Link to comment
Share on other sites

 

 

Tu esi kautko notirgojis ebajā?

Brilli uzliec, sūdīgi redzi ;) Kā pārdevējam problēmas nav bijušas, kā pircējs līdzīgā situācijā neesmu bijis. Kādu lietu tad lai viņš ver vaļā? Par neatbilstošu preci? Ok , atveram un sūtam preci atpakaļ.. bet pag, nav jau ko sūtīt atpakaļ! Par nesaņemtu preci? Tracking numurs rāda, ka pircējs preci ir saņēmis. Viss kas atliek ir rakstīt pārdevējam un Latvijas Pastam.

Link to comment
Share on other sites

Kādu brilli man jāliek? Case par neatbilstošu/nesaņemtu preci.

Link to comment
Share on other sites

 

 

Tracking numurs rāda, ka pircējs preci ir saņēmis.
Nu un, preces tad nav! 
Link to comment
Share on other sites

 

 

Case par neatbilstošu/nesaņemtu preci.

Preci pircējs ir saņēmis (parakstījies par saņemšanu) un neatbilstošā prece būtu jāsūta atpakaļ, tikai pircējam NAV ko sūtīt atpakaļ un viņš nevar pierādīt e-bay, ka preci saņēmis nepilnā komplektācijā, jo pastā parakstoties apliecina, ka ar sūtījumu (svaru, stāvokli) viss ir ok, un izpakošanas video nav.

GE(DX), kādu sūtījuma vērtību pārdevējs norādījis uz sūtījuma?

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Nu ko tu te filozofē es nevaru saprast. Tu izdomāsi kaut kādus savus noteikumus jebšu tomēr ebajā strādāsi pēc viņu noteikumiem?

  • Patīk 3
Link to comment
Share on other sites

INTRASERVERNET

ebay vispaar ir palicis naglijs uz iekaseeshanu un paypal. Tagad nezinu kaa paareejiem, bet peedeejaas reizes ebay iekasee pamatiigu fee, par nenopaardotaam lietaam, kaut gan esmu zinjojis, lai atcelj transaksiju jo pirceejs nesamaksaa. Naakamais paypal tagad tiek jebkura transakcija ielikta hold un 21 dienu laikaa tikai buus paypal kontaa pieejama. Nu pagajusi jau vairaak kaa nedeelja nu buus driiz divas ka veel nav. paypals vaino ebay un ebay vaino paypal ka vinjiem probleema. es atvados no ebay un paypal uz muuzhiem.

Link to comment
Share on other sites

 

 

Tu esi kautko notirgojis ebajā? Redzu, ka nē.
 

Es esmu, man līdzīgā situācijā Ebay lēma par labu man, kā pārdevējam. Pircējs apgalvoja ka saņēmis tukšu paku, te gan ir lādētājs vismaz. Nosūtīju muitas deklarāciju kur minēts svars, ar to arī pietika. Tur gan šķiet es nebiju vienīgais, jo vēlāk arī man ieliktais negatīvais pazuda.


 

 

kaut gan esmu zinjojis, lai atcelj transaksiju jo pirceejs nesamaksaa.
 

Pašam jāver vaļā keiss pret pircēju, tad nav jāmaksā fees.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

 

 

Preces izpakošanu filmēji?

Jā, protams, ka te visi aiz neko darīt filmē, kā ver vaļā katru paku ko saņem :D 


Vispār es arī šovasar saņēmu tukšu, vaļā atgrieztu paciņu. Pamanīju tikai tad, kad biju izgājis no pasta nodaļas, protams, gāju atpakaļ un rakstīju iesniegumu, bet pasta darbiniecēm bija dzelžains arguments - jūs atgājāt no lodziņa. Viss, pats vainīgs un punkts. Neko, pasts atteicās no jebkādas atbildības. Pārdevējs atgrieza naudu, kaut gan īstenībā viņš nebija pie vainas. Manta bija nozagta pa ceļam. 

Tā, ka šādas lietas gadās.

Link to comment
Share on other sites

hehe - tev reāli noveicies, iespējams, ka tam krabim jau bija reporti par līdzīgām darbībām.

Link to comment
Share on other sites

INTRASERVERNET

 

 

Pašam jāver vaļā keiss pret pircēju, tad nav jāmaksā fees.

Taa jau tika dariit, bet ar visu to tika iekaseets fee. Taapeec zinjoju ebay lai skaita naudu atpakalj, ko ebay noignoree. Rakstiski un telefoniski.

Link to comment
Share on other sites

Hmm, dīvaini izklausās. Ir bijis, ka pēc ilga laika (~mēnesi) kancelējot dealu, fees neatgriež kamēr viņiem neaizraksta (good luck). Ir bijis, ka refundo caur paypal un ebay "neredz" refund, tad arī jāčakarējas. Vispār besī šī ņemte ar fees, tā vien liekas, ka tie gļuki ir speciāli iestrādāti. Tā, ka pats novaktē un pēc pieprasījuma neatgriež tā gan nav bijis.

Link to comment
Share on other sites

Tik ar to case vēršanu ar tā draņķīgi, jo reizēm prece nāk ilgāk kā mēnesi, bet ebay tik 30 dienas ļauj atvērt case. Tad tik no Paypal var. Tagad ar atvēru case, tad redzēs kas un kā.

Hm… Kad ebayā kaut ko pērk, tur ir norādīts, piemēram, "Delivery: Estimated between Tue. Dec. 13 and Mon. Jan. 2". Tas beigu datums var būt arī pusotru mēnesi pēc pirkšanas brīža. Kad pēdējo reizi nesaņēmu preci, tad +/- tā arī bija. Ebay nevis ļāva atvērt case 30 dienas kopš pirkšanas brīža, bet nemaz *neļāva* atvērt case, pirms nebija pagājis estimated delivery beigu termiņš. Tiesa, tas bija par "item not received". Vai tiešām neatbilstošai precei tas ir citādāk?
Link to comment
Share on other sites

 

 

man vienkaarshi gribas uzmest ebay pamatiigi. par sho visu.

Nevajadzēja maksāt tās komisijas un atsaistīt PayPal no Ebay. 

Link to comment
Share on other sites

marrtins, change automatic payment method.

Nu tas tāds īstermiņa pasākums man izklausās, kā, piemēram, nesamaksāt pēdējo mobīlā rēķinu pā 1.25EUR :D
  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Nu tas jā, bet aizvērt kontu dēļ viena problemātiska sūda? :D Respektīvi, atsaitēt Paypal tikai tāpēc, lai nesamaksātu fees par transakciju, neizklausās pēc risinājuma.

Link to comment
Share on other sites

Kāds Tev reitings ebayā? Cik pirkts, cik pārdots? Jābūt galīgi nenopietnam čalim, lai tā cūkotos un smērētu savu identitāti.

Link to comment
Share on other sites

Bruketajs

Mjā, vēl kāds piedāvās nodosot to pasākumu atriebības vārdā... 

Nav jau tur viss ideāli, bet ieāli jau ir tikai personīgi savācot un iedodot naudu rokās un arī tad ir iespēja tikt uzmestam jebkurā no virzieniem.

Link to comment
Share on other sites

INTRASERVERNET

Shii nav vieniigaa reize. Ir pietiekoshi sakraajies no ebay puses. Feadback man 323 - 100%. Nav nekads lielais, bet arii nav nekads mazinjais.

Link to comment
Share on other sites

Vienīgais variants kā ietekmēt - publiska sadedzināšanās pie viņu kantora.

Labots - e = d
Link to comment
Share on other sites

Vienīgais ko tu varēsi tādā veidā ietekmēt ir varbūt kāds aiz stikliem izvilks iphone un notēmēs uz liesmām.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Man tāds jautājums - visu laiku briestu pārdot ebayā savu giču, kura tā vien stāv un krāj putekļus. Latvijā nav pircēju, jo mūzika nevienam vairs nav vajadzīga.

 

To ka viss baigi čotka jāsabildē un jāapraksta tas skaidrs. Bet kā ar sūtīšanas izdevumiem? Kā es varu zināt cik uz kuru valsti maksās un kur es vispār varu sūtīt? Loģiski, ka uz Vāciju būs krietni lētāka sūtīšana kā uz Papua Jaungvineju.

Link to comment
Share on other sites

A tu mēģini šo jautājumu pastā vai kurjerpastam uzdot, ja no pēkšņi cenas uzzini!  :)

Link to comment
Share on other sites

Īsti nesapratu tālākās rīcības plānu. Es taču nevaru apjautāties par gandrīz 200 pasaules valstīm.

Link to comment
Share on other sites

Tev nav jānodrošina iespēja sūtīt uz visām valstīm. Ieraksti, uz kurām valstīm nodrošini piegādi, par tām arī izmaksas noskaidro.

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...