Jump to content

Lietojam Ebay - dalīšanās pieredzē


Patriot
 Share

Recommended Posts

Guest ocx

RTFM pirms rīkojies ar jēbaju. Tas tev nav krānu raustīt. šādi tu pie*irs ne tikai sevi, bet selleri. Paypal ir visdrošākais, visātrākais un visērtākais naudas pārskaitīšanas veids. Par šippingu jānoskaidro iepriekš, nevis pēc bidošanas.

Link to comment
Share on other sites

raiviic
...un tagad man 4 dienas jāgaida ...

Hmmm, kad reģistrējos Paypalā (ar Visa Classic) lai iegūtu Rapidshare Premium akauntu, process no reģistrācijas sākuma Paypalā līdz samaksai un logina/paroles saņemšanai no Rapidshare.com man prasīja 15 min. Varbūt tādēļ, ka uz Paypal gāju caur Rapidshare...

Link to comment
Share on other sites

Hmmm, kad reģistrējos Paypalā (ar Visa Classic) lai iegūtu Rapidshare Premium akauntu, process no reģistrācijas sākuma Paypalā līdz samaksai un logina/paroles saņemšanai no Rapidshare.com man prasīja 15 min. Varbūt tādēļ, ka uz Paypal gāju caur Rapidshare...

 

Paypalā ta es piereģistrējos, bet tas jau neko nedod, vēl vajag saņemt Expanded Use Number un aktivizēt šito pasākumu lai varētu reāli samaksāt :(

 

Patreiz man visi paypal limiti ir pa nullēm un neko nevaru samaksāt :(

Labots - ivo
Link to comment
Share on other sites

Mārtiņš Lūsis

1) Pieņem arī vismaz vienu LV debetkarti (laikam konts atrodas Vācijā), kurā pat $$$ var saņemt (vismaz vienreiz no PP saņēmu kompensāciju par krāpniecību) - tā ir NORD/LB (tagad DnB Nord Visa Electron).

 

2) Kā jau kaut kas teica, atvērt kontu Hansabankā. Visa Classic (Open karte) maksā 2Ls/gadā :)

 

3) Ir vērts arī palasīt atsauksmes par pārdevēju, ne tikai paskatīties reputāciju, jo ir krāpnieki ar da figa kontiem, kuri paši no sevis nopērk un ieliek labu reputāciju, bet parasti ar kreisiem kontu nosaukumiem... ;)

Link to comment
Share on other sites

dropman

Izskaidrojies ko noziimee CONFIRMED ADRESS. Loti daudzi power-selleri prasa lai paypalam buutu shii confirmed adress.

Man ir paypal, esmu aktivizeejis (sakumaa noskaitija ap 2Eur un tad dabuju to numuru un aktivizeju). Bet vel ir iespeja kautkaa confirmeet to manu adresi. Bet hvz kaa :(

Pateicoties shaj neconfirmetajai adresei, pardeveja aiztur sutijumu uz 10 dienam (kautkadu drosibas apsverumu delj) un tapec nopirkto preci dabushu ar 10 dienu aizkaveshanos...

Link to comment
Share on other sites

Guest ocx

Open your eyes kiddos. Tu dzīvo banānu republikā. Vari sarunāt ar paypalu iegūt verified adresi aizsūtot kautkādus dokumentu ieskenētas kopijas, kur ir tavs vārds, uzvārds un adrese, lai manuāli iegūtu verified adresi, jo by default banānrepublikas iedzīvotājiem tāda nepienākas.

Link to comment
Share on other sites

dropman

Bet VISA jau satur sevii info par adresi...

Pietam lieta tada ka adrese uz kuru gribu sanjemt nav ierakstita pasee vai kur citur... bet uz visa gan IR! Varbut pietiktu ar kautkadiem bankas dokumentiem? Baigi gribetos uztaisit to confirmed adress...

Link to comment
Share on other sites

Guest ocx

Tava VISA ir kaķim zem astes, Paypal nav biroja Baltijas valstīs, tāpēc tas nav tik viegli kā šķiet.

Link to comment
Share on other sites

Paskaidrojiet vēl vienu lietu: atmetu paypal, domāju samaksāšu ar karti (ir American Express Gold kredītkarte no komisāra parekša), bet pie čekauta tiek paprasīta kartes adrese :shock: Mēģināju vadīt savu adresi gan angliski, gan latviski, bet vienalga neatbilst? Kā lai uzzin, KĀ precīzi šī adrese jāievada - kas kuros laukos jāraksta?

Link to comment
Share on other sites

dropman

Paskaidrojiet vēl vienu lietu: atmetu paypal, domāju samaksāšu ar karti (ir American Express Gold kredītkarte no komisāra parekša), bet pie čekauta tiek paprasīta kartes adrese :shock: Mēģināju vadīt savu adresi gan angliski, gan latviski, bet vienalga neatbilst? Kā lai uzzin, KĀ precīzi šī adrese jāievada - kas kuros laukos jāraksta?

Zvani uz banku. Tur itka viss bez garumzimem jaraksta. Bet iistas skaidriibas man arii nav :)

Paypals man atbildeja ka Latvijaa dabut Confirmed Adress nav iespejams...

Link to comment
Share on other sites

Man ar Paypal nekad nekaadu probleemu nav bijushas... pasham ir Parex AmEx Blue karte... nekaadas adreses arii nav prasiitas.. noreekjinaashanaas notiek bez probleemaam...

 

P.S. Paypal no saakuma uzliek limitu $100.00, bet ievadot to expanded limits nonjemas un nekaadaa gadiijumaa jamais nav $0.00

Labots - CAP
Link to comment
Share on other sites

Guest ocx

Paypals man atbildeja ka Latvijaa dabut Confirmed Adress nav iespejams...

Ir. Bet tad jādra tas, ko iepriekš esmu teicis.

Link to comment
Share on other sites

Vai no eBay.co.uk ir kāds ko sūtījis?

Interesē šī lieta bet ir neskaidrības ar piegādi.

 

Tur tak skaidri gaishi redzams ka nesuuta uz LV 8-)

Link to comment
Share on other sites

Baigais Janka

Tur tak skaidri gaishi redzams ka nesuuta uz LV 8-)

Mhm, tad man ar, kā iesācējam, varēji paskaidrot - kur? :) Es kaut kā redzu "Post to: Worldwide"...

Link to comment
Share on other sites

Ja kaut kas nav skaidrs,es vienmēr uzprasu pārdevējam.Vislabāk man patīk pirkt Ķīnā vai Honkongā,tur ir visatsaucīgākie pārdevēji,uz jautājumiem atbild uzreiz,pat svētdienās.Vēl štatos ir o.k.Pirkt Vācijā izvairos,viņiem parasti nav paypal un viņi ir izlepuši un baigi bremzē.Esmu maksājis visādos veidos,bet uzskatu ka paypal ir visideālākais,iesaku.Lietoju EGO no Hansabankas.Bez tam tikai no ķīniešiem man ir izdevies nokaulēt vienlaicīgi gan preces gan sutīšanas cenu,viņi izleks no biksēm lai tev kaut ko pārdotu.

Labots - aibo
Link to comment
Share on other sites

versatile

tak kur probleema?

 

par to gjitaras ampu - japrasa selleram, cik maksaa ;piegaade, ja nav uzraadits. vinjiem pienakums atbildet :)

 

par to kodu - nekadas 4 deians nav jagaida, paskati hanzanetaa pie rezerveetas summas, iekopee ciparinjus un dziivo.

 

pieredze raada, ka problemas ar ebay pastaav tik ilgi, kamer pasham nav istas vajadzibas pec tam lietam.

 

no ebaya esmu sutijis visadus mp4 pleijerus tirgoshanai, objektivus prieksh veca fotoaparata hobijam :), paris datordalju. atnak viss, bez shaizes :)

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
Guest X-B-O-X-E-R

Versatile- ja cilvēks reģistrējas bez Visa Classic, tad jāgaida kods uz pastu.

 

Ja pasūta no USA, tad var izmantot BAY.LV pakalpojumus. Tikai šie baigi uzvārās. Zato šie no ASV piegādā ātri un atmuito, visu nokārto.

Link to comment
Share on other sites

kā hong kongas vai ķīnas adresēs var iepirkties? tur tādi ķeburi vien ir... varbūt kaut kā neprotu pārmainīt valodas tekstu???

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
cedgars

Ja pasūta no USA, tad var izmantot BAY.LV pakalpojumus. Tikai šie baigi uzvārās. Zato šie no ASV piegādā ātri un atmuito, visu nokārto.

 

Šie nenormāli uzvārās! :shock:

Link to comment
Share on other sites

Es jau kādu gadu dzīvojos pa ebay - esmu sūtījis daudz ko sākot ar laptopu, beidzot ar auto detaļām, tupelēm un drēbēm - feedbacks ir 31 ar 100% +

 

Ieberzties sanācis vēl nav (tfu tfu tfu). Protams - ir bijuši pārpratumi - Diesel džinsi izrādījās visnotaļ fake un krietni par mazu (tiesa - arī samaksāju k-kādus pārdesmit $) - bet nu sievai der kā uzlieti :D pateicu, ka dāvana :p

 

 

Huiņa sanāca ar canon objektīvu - lai gan bija ierakstīts ka gift, vienalga pastā nošņāca PVN no insurance vērtības :( ko pārdevējs labu gribēdams bija norādījis mazliet augstāku.

 

Bet tā - ebays tiešām valda ;-) ;-) ;-) var nopirkt labas lietas par labām cenām.

 

Kā izvairīties no pārlieku augstām atsūtīšanas izmaksām? Ja šipings šķiet par sālītu, pieprasot rēķinu pielikumā ierakstu, ka nepamatoti dārgu piegādes izmaksu gadījumā būs negatīvs feedbacks. Kādas pāris reizes nostrādāja - sūtīšanas izmaksas samazinājās vienreiz 2x un vienreiz 10x :p

 

P.s. lietoju paypal, lietas sūtu caur pastu. Viereiz gan maksāju ar pārskaitījumu, bet nav pārāk izdevīgi - hanzene noplēsa 10% no summas. :(

 

 

p

Labots - Smii
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Nepieciešams info par naudas pārskaitīšanu car PayPal, pārskaitot personai, ne tādai, kas pārdod preci ebay. Interesē ntieši tas, kā notiek naudas atgūšana, ja preci nesaņem? Kautko lasīju, ka abas puses var vienoties, ja nesaņem preci, atgriež naudu atpakaļ. Kā tas īsti notiek, un vai tā ir?

Ja sūta naudu caur paypal, nav jamaksā kādi % par naudas pārskaitīšanu?

Link to comment
Share on other sites

Guest snakez

man ir debetkarte un es jau 5 reizes esmu pasuutiijis ieskh ebay preces..prieks ka leeti viss tur :) un pagaidaam (tfu tfu tfu) neviens nav piekaasis

Link to comment
Share on other sites

Snoop Cauna

Hmm sanak ta ar to Paypal ka sis man tagad norava naudu un man jagaida kad ieskaitis atpakal un tad ari

dabusu to kodinju ko man vaig PayPal lapa lai apstiprinatu visu padarishanu? ka es vareus zinat

kur man tas kods jaievada?

lietotajs''versatile'' rakstija ka ''par to kodu - nekadas 4 deians nav jagaida, paskati hanzanetaa pie

rezerveetas summas, iekopee ciparinjus un dziivo.'' -tada gadijuma vai var kads apmerma apteikti ibankai

kur atrodas rezerveta suma?

 

sutot vestuli pardevejam sis teksts '' The form is not available at this time.

You have exceeded the maximum number of messages you can send.'' - nozime to ka man par daudz jau Send

mape vestules? man tikai 5 isutitas stav.

Link to comment
Share on other sites

Piereģistrējos ebay pirms ~3 mēnešiem, pa šo laiku kādi 20 priekšmeti nopirkti, kompim un fotoaparātam.

Pagaidām nekādu problēmu nav bijis, bet tieši otrādi:

Pasūtīju 4Gb CF karti ar ātrumu 150x, atnāca, ietestēju un šī izrādās ir lēnāka par manu 100X. Nu neko - atstāju negatīvu šiem atsauksmi un man atdeva full refund - un karti es patuŗeju.

Otrs gadījums bija ar zibspuldzi. Pasūtīju no Hong Kongas - gaidīju gandrīz 3 nedēļas un rakstu šiem, ka neesmu saņēmis. Atbildē saņēmu, ka, ja pēc 2 dienām nedabūšot, viņi man atkal atgriezīs visu naudu. Pagaidīju 2 dienas - neatnāca. Aizrakstīju šiem - dabūju refund un nākamā dienā atnāca zibene :)

Link to comment
Share on other sites

Snoop Cauna

tatad neviens nevar palidzet uz manu ieprieksh uzdoto jaut.???? :cool:

Link to comment
Share on other sites

Kad Paypal noņēma naudiņu, apskaties maksājuma detaļas - tur tas kodiņš ir redzams.

Link to comment
Share on other sites

Snoop Cauna

atradu beidzot gan, bet kur man paypal jaievada tas kods? sekot linka kas uz meilu bija atsutits?

vel jautajums par to kape man norauts 1,50 Eiro un tad ari 1,00 dolari vel? :)

no kura isti janjem tie 4 cipari?

 

sekoju meila noradeij un viss izdeva siegaju taja adrese.. ievadij kodu, bet tad sis vareja gadities ka prasa pievienoti velvienu karti? jo man saspiedas ta ka atkal kartes nr. prasija utt. :(

 

ka varesu pateikti ka ir paypal nokartots pilniba?

 

labi ar iepriekshejiem jautajumiem tiku galaa! ;) bet ka tiek veikta norekjinashanas? par sutishanu atseviski jamaksa kka vai tas tiek automatiski novilkts perkot preci t.i. buy it now. ?

Labots - Snoop Cauna
Link to comment
Share on other sites

Parasti preces aprakstā uzraksta, cik maksās sūtīšana uz katru pasaules daļu.

Neskaidrību gadījumā pirms spiest "baj it nav", parasti aizsūta pārdevējam jautājumu par cik un vai vispār uz LV sūtīs.

 

Paypal ir tikai norēķinu līdzeklis. Ir ļaudis, kas paypal vietā akceptē tikai maksājumu ar bankas pārskaitījumu.

Link to comment
Share on other sites

Manam ebay pirkumi ir padsmit.Lielākā daļa no Vācijas vai UK.No vācijas lētāka piegāde,un cena.Ja UK prece maksā zināmas mārciņas,tad Vācijā tikpat eirītēs.Ja pārdevējam ir bijuši vairāki tūkstoši darījumu,tad var pirkt diezgan droši arī ar bankas pārskaitījumu.Taču veicot darījumu caur PayPal un no manas AMEX Blue,tad nav bankas procentu par valūtas konvertāciju.

E-bay rullē.Tur var atrast mantas ,kas nav Lavijā un par krietni lētāku cenu(ar visu sūtīšanu).

 

Jā un pat kolēga bumeram amortizatorus no fričiem pasūtīju.Atnāca pēc 3 nedēļām.Un 2 gb maksāja tik cik LV viens,un made in Germany(nevis Poland,vai Lithuania garazh pie vasjas).

Link to comment
Share on other sites

sekoju meila noradeij un viss izdeva siegaju taja adrese.. ievadij kodu, bet tad sis vareja gadities ka prasa pievienoti velvienu karti? jo man saspiedas ta ka atkal kartes nr. prasija utt.

Nu bļāviens, kā šitā var rakstīt? Tiešām tik tupa ir mūsu jaunatne, ka neko nejēdz par pareizrakstību, mīkstinājuma zīmēm utt.?? :evil: Grūti saprast to tekstu, kur nu vēl palīdzēt tādam ar padomu!

Sorry par oftopiku, bet izbesija...

Iesaku vismaz brīdināt, ja ne dzēst komentus tādiem analfabētiem. :!:

Labots - saf
Link to comment
Share on other sites

Snoop Cauna

man ar rakstibu ir viss kartiba un atieciba uz PayPal ka jau teicu tiku gala jau pasen.... :cool:

 

ja pardevejs nav noradijis ka suta uz LV ,bet caur saraksti vienojamies ka atsutis tad kadell ieejot ''Buy it now'' sis saka ka nevar izrekinat shippingu sutijumam??

tur to tikai labot sell'r var? :)

 

preciz teksts ''' Shipping costs cannot be calculated for this item because the shipping calculator is currently unavailable or the seller has not specified shipping costs to your currently selected address. Please select another shipping address from your address book and try again. '' :shock:

Labots - Snoop Cauna
Link to comment
Share on other sites

Instigater

Jaa, snuupij, ar tavu rakstiibu viss ir kaartiibaa, tas jau nekas, ka gandriiz 10 komatus savaa tekstaa aizmirsi!

Link to comment
Share on other sites

Snoop Cauna

labi! nesaksim jau Latviesu val. stundu, ne? :)

gribeju tik dazas atbildes, bet iskatas ,ka bezcerigi gaiditi,jo visiem satrauc mana rakstiba -patiesma atvainojos.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Nepieciešams info par naudas pārskaitīšanu car PayPal, pārskaitot personai, ne tādai, kas pārdod preci ebay. Interesē ntieši tas, kā notiek naudas atgūšana, ja preci nesaņem? Kautko lasīju, ka abas puses var vienoties, ja nesaņem preci, atgriež naudu atpakaļ. Kā tas īsti notiek, un vai tā ir?

Ja sūta naudu caur paypal, nav jamaksā kādi % par naudas pārskaitīšanu?

Neviens nezin?

Link to comment
Share on other sites

Neviens nezin?

Iekš Paypal konta ir Resolution Center un tur ir Dispute console. tur var pieprasīt naudu atpakaļ.

 

Ja kādam vajag varu palīdzēt ar piegādi no ASV :)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
PostDeko

Sveiki!

 

Man jautājums par piegādes laiku - nosolīju preci no ebay UK un tajā pašā dienā (16.05.2007) tā tika izsūtīta ar Airmail, bet vēl joprojām neesmu saņēmi. Dabūju no pārdevēja tracking number, bet arī no tās informācijas īsti nesapratu, kur tas sūtījums atrodas:

Your item, posted on 16/05/07 with reference 'te bija tracking nr.' has been passed to the overseas postal service for delivery in LATVIA.

Vai tas domāts, ka paka ir Latvijā vai tikai nodota kaut kādam departamentam no sūtīšanai tālāk uz Latviju.

Cik ilgi jums ir gadījies gaidīt preci? Un vai ir varianti kā paku var sameklēt, ja tā noklīdusi?

 

Paldies!

Link to comment
Share on other sites

Guest Xtreme_Addict

Tev no UK ar Royal mail sūtija? Ar kādu tieči servisa veidu? Man ar Royal Airmail Priority A paka atnāca 3(4) dienās.

Labots - Xtreme_Addict
Link to comment
Share on other sites

Nu divas nedēļas stabīli gaidi! AirMail nenozīmē express mail! :D

Man parasti no UK nāk 2 - 3 nedēļas, tā kā nav ko saspringt! :cool:

Link to comment
Share on other sites

Guest Xtreme_Addict

Piereģistrējos ebay pirms ~3 mēnešiem, pa šo laiku kādi 20 priekšmeti nopirkti, kompim un fotoaparātam.

Pagaidām nekādu problēmu nav bijis, bet tieši otrādi:

Pasūtīju 4Gb CF karti ar ātrumu 150x, atnāca, ietestēju un šī izrādās ir lēnāka par manu 100X. Nu neko - atstāju negatīvu šiem atsauksmi un man atdeva full refund - un karti es patuŗeju.

Otrs gadījums bija ar zibspuldzi. Pasūtīju no Hong Kongas - gaidīju gandrīz 3 nedēļas un rakstu šiem, ka neesmu saņēmis. Atbildē saņēmu, ka, ja pēc 2 dienām nedabūšot, viņi man atkal atgriezīs visu naudu. Pagaidīju 2 dienas - neatnāca. Aizrakstīju šiem - dabūju refund un nākamā dienā atnāca zibene :)

Un tādu lo** dēļ selleris raksta "Sorry, i do not ship to Latvia anymore"

No HK gaidi tikai gandrīz 3 nedēļas? Tur HK airmails uz eiropu by default ir 14 darba dienas.

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...