Jump to content

Lietojam Ebay - dalīšanās pieredzē


Patriot
 Share

Recommended Posts

Var arī ielikt favorītos linku uz https://track.pasts....=xx1234567890xx(xx1234567890xxvietā trekinga numurs) un šad tad pavērt un paskatīties.

Var arī favorītos neko nelikt - 1x apciemot attiecīgo adresi un nākamajās reizēs iztikt ar "track" uzrakstīšanu, lai browseris pats piedāvātu iepriekš uzrakstīto tracking adresi.

Nezinu par citiem browseriem, bet FF tas strādā un ir ērti.

Link to comment
Share on other sites

Veči uzliekat šo softu http://www.trackchecker.net/, nebūs jāmaksā un ar slapju mēli pa slapju jāšļūkā!

Link to comment
Share on other sites

marrtins

Tak uzklikšķini uz "how shipping costs are calculated" :shok:

Link to comment
Share on other sites

Tam būtu jābūt jau pie preces cenas pirmajā lapā, nevis FREE SHIPPING!!!1 Savādāk es aizpildu visus laukus un še tev, beigās vēl tricārs klāt! Skaidrs ir viens, amazone melo tā kā deputāts.

Link to comment
Share on other sites

marrtins

Un kā amazons var zināt uz kurieni taisies sūtīt? Āksts.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Tam būtu jābūt jau pie preces cenas pirmajā lapā

  Tu kādreiz smadzenes (protams, ja ir) arī lieto ?  Ne tikai Amazon, bet neviens interneta veikals tev sūtīšanas cenu nespēj uzrādīt, pirms neesi norādījis atrašanās vietu un piegādes veidu.

 Šajā gadījumā nekas nav melots - pa USA sūta bez maksas, tālāk jau atkarībā no attāluma/transporta.

Labots - raiviic
Link to comment
Share on other sites

@marrtins
@raiviic

 

Paši jūs slimi cilvēki. Default adrese ir norādīta LV, tas arī parādās jau pie preces (sk 1. bildi). Es saprotu, ka amazons iespējams nevar uzreiz aprēķināt shippingu, bet tad, lai vismaz nemaldina pircējus ar free shipping vai vismaz norāda "free shipping in US" vai kaut kā tā.. Ebay, kad veicu pasūtījumu, jau viss bija smuki norādīts un saprotams jau pie preces apraksta.

Anyway netaisos te strīdētes, jo redzu ka nav jēgas.

Link to comment
Share on other sites

 

 

Ebay, kad veicu pasūtījumu, jau viss bija smuki norādīts un saprotams jau pie preces apraksta.
 

 

eBay international shippings strādā mazliet citādāk, vismaz Eiropā, Amazon US viss ir savādāk, turklāt Amazon pats par sevi ir citādāk būvēts- kaut ko precīzu zināt var tikai izvēloties AMAZON kā pārdevēju-pakotāju, ja prece ir vienkārši viņu marketplace, un reāli fiziski ir cits pārdevējs-pakotājs, tad tās summas Amazon īsti nevar izkalkulēt, tieši tas pats būs arī esot uz vietas US, UK vai DE- tur ir kļūdas un ar to jārēķinās, celt brēku un saukt kādu par šmaukli... nu nez nez.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Gadījās šādi: nopirku ebay.co.uk infrared thermometer, norādīts ka ar baterijām, atnāk prece, bateriju nav, kvalitāte nekāda.

 

Uzrakstīju pārdevējam, ka gribu refund. Pārdevējs - "opened a case":

Case type: Cancel transaction

has sent you a request to cancel this transaction.Seller selected the following reason: Buyer purchased item by mistake or changed mind.

Jautājums par -Buyer purchased item by mistake or changed mind.

 

 How would you like to respond?
I accept the seller's request to cancel this transaction.
 
You should only accept the cancellation request if you haven't paid yet or you've already received your refund from the seller. If you haven't received your refund, contact the seller    I decline the seller's request to cancel this transaction.

 

Domāju, jāizvēlas otrais variants, par cik pārdevējs negrib atzīt savu vainu, ka bijusi kļūda preces aprakstā?

Labots - romis
Link to comment
Share on other sites

marrtins

Tur vienkārši ir divas opcijas kā kancelēt: i'm out of stock vai tas otrs, kas jau minēts. Ja jau refund iedeva, tad tik akceptē.

Un priekškam tev jāatstāj negatīvs feedback, ja nauda tiek atgriezta bez čakara un pat atpakaļ neprasa sūtīt?

Labots - marrtins
Link to comment
Share on other sites

Domāju, ka pēc kancelēšanas, visai iespējams, tiks palūgts preci sūtīt atpakaļ.. tādēļ arī jautāju, varbūt kādam ir pieredze ar šādu gadījumu.

Link to comment
Share on other sites

marrtins

Var jau lūgt, bet, ja nauda atgriezta, vari uzlikt mīksto, ja vēlies. Bet visticamāk nemaz neprasīs. Izklausās pēc kaut kāda 5USD sūda :)

Link to comment
Share on other sites

Par to vai gluži tā var uzlikt mīksto, neesmu pārliecināts, tādēļ arī radās tāds jautājums :sorry:

Link to comment
Share on other sites

Ja nav noslēpums, kurš ir tas konkrētais termometrs?

Link to comment
Share on other sites

Bruketajs

 

 

Domāju, ka pēc kancelēšanas, visai iespējams, tiks palūgts preci sūtīt atpakaļ..

Tas jau ir kas jauns.... Varbūt cienītais vēlējās gan naudu gan preci? 

Cik sapratu - pa lēto tika iegādāts IR termometrs ar parastajām baterijām, kas Rimi maksā 20c gabalā vai ar "kronu" kas maksā ap eiro. Baterija netika ielikta komplektā vai nu aizmāršības vai pasta nianšu dēļ. Dēļ tā un fakta, ka termometrs bija lēts un ne pārāk labs, tika uzsākts kašķis ar pārdevēju. Vai es kaut ko nepareizi sapratu? 


http://cgi.ebay.co.uk/ws/eBayISAPI.dll?ViewItem&item=261533369481#ht_3330wt_1200

Reku tas termometrs un Tuubijam 100% taisnība - romis ir persona ar ko nevienam nenovēlu dzīvē saskarties!


Un šis - 

14. Power: 2pcs AG 13 cell buttons ( 1.5v/each ) ( not included)

nozīmē ka baterijas NAV iekļautas komplektā!

  • Patīk 2
Link to comment
Share on other sites

Sale date: 19 Jul, 2016

Will usually dispatch within 1 working day of receiving cleared payment.

prece tika izsūtīta 19.08.2016. 

 

original listing ir sākotnējais teksts, kas vēlāk izlabots:

14. Power: 2pcs AG 13 cell buttons ( 1.5v/each )

 

pārdevējs piedāvāja kancelēt order, jo visticamāk gribēja lai sūtu atpakaļ šādi

After receiving the item, cancel the purchase within
Return postage
30 days
Buyer pays return postage

 

nevienam nenovēlu ieberzties ar tādiem pārdevējiem, pats vainīgs ka neiemetu aci feedbackā...

Link to comment
Share on other sites

 

 

Sale date: 19 Jul, 2016 Will usually dispatch within 1 working day of receiving cleared payment. prece tika izsūtīta 19.08.2016.

Linku uz preci studijā! Gribi teikt, ka viņš marinēja mēnesi un tad izsūtīja? Vai tu saņēmi pēc mēneša?

 

 

 

pārdevējs piedāvāja kancelēt order, jo visticamāk gribēja lai sūtu atpakaļ šādi

Tu esi idiots? Es jau trešo reizi saku: naudu saņēmi, sēdi rāms - neviens tev neko neliks sūtīt.


Apraksts ir pēdējo reizi labots 15. aug.

Tas ir tavs feedback? "Bad quality item and wrong description,batteries not included, full refund made. Buyer: _***k ( 69 )"

Link to comment
Share on other sites

Sveiki!

Problēma tāda:

Esmu ebay pārdevēja, notirgoju preci uz ASV, pie preces aprakstā ir pierakstīts - bojāta, paskaidrots kas bojāts un kā, ieķeksēts, ka atpakaļ preci nepieņemu. Pircējs saņem preci un uzreiz taisa ebayā  "izmeklēšanu", viņam tādu preci nevajagot.

Ebay nu ir pircēja pusē, lai gan aprakstā bija detalizēti teikts, kādu viņš preci saņems, un ieķesēts, ka atpakaļ nepieņemu.

Paypal naudu pircējam atskaitīja jau atpakaļ, pat vairs nav "iesaldēta".

Pircējam vēl pārskaitīju papildus naudu par shipu, lai viņš vispār atsūtītu preci man atpakaļ. Neesmu saņēmusi preci atpakaļ(2-4nedēļas pagājušas). Ebay/paypal/pircējs uz vēstulēm neatbild.

Sanāk, ka pircējs ir saņēmis atpakaļ preces naudu, pašu preci dabūjis, un extra ship naudu. 

Jautājums, ja mani ebay/paypal ignorē, vai man ir vēl varianti kur vērsties? Kādam ir līdzīga pieredze bijusi? Un kāda jēga ir no tās ieķesēšanas, ka preci atpakaļ nepieņemu?

Preces vērtība ir +/-350gbp, tapēc kaut kā nepatīkami palikt gan bez pašas preces, gan bez naudas.

Neliekas loģiski, ka tāda prakse ebayā pastāv..

Link to comment
Share on other sites

 

 

Un kāda jēga ir no tās ieķesēšanas, ka preci atpakaļ nepieņemu?

Nē. Jāatzīmē, ka preces stāvoklis ir for part or not working un aprakstā jāieraksta - no returns.

 

 

 

Neliekas loģiski, ka tāda prakse ebayā pastāv..

Ebajā pircējs ir dievs, bet pārējie ir mēsls.

 

Es tik domāju, kā tad tā - paypal naudu aizskaitīja (jebšu tas ir tikai hold?), bet pircējs tracking pat nav atsūtījis. Man parasti ir tā - pircējs atver ebay case, es apstiprinu, tad viņš pievieno tracking. Tiesa gan viņš var arī nepievienot neko un tikai pateikt, ka aizsūtījis - ar to ebay arī pietiek :D

Link to comment
Share on other sites

Bruketajs

 

 

Tu esi idiots?
 

Domāju ka viennozīmīgi - jā! 

Un sliktāk par idiotu ir tikai skops idiots. 


No tirgotāja viedokļa Ebay tiešām ir pat sātana kantoris, jo katrs prātā slimais tur var izvērsties pēc sirds patikas... 

Link to comment
Share on other sites

 

 

Ebajā pircējs ir dievs, bet pārējie ir mēsls

Nu tā vienmēr nav. Man ir bijis gadījums, kad pārdevējs preci vispār neizsūtīja un neatbildēja, lai gan naudu bija saņēmis. Atvēru case un beigās ebajs to noslēdza par labu pārdevējam, jo šis lūk esot preci izsūtījis. Jā, neizmantoju paypal bet gan pārskaitījumu, jo vācijā paypalu īpaši neciena. Vismaz 3 gadus atpakaļ necienīja, kad gadījās man tāda šaize. Par laimi summa bija neliela un nācās norīt to krupi.

Link to comment
Share on other sites

Wow, tas ir kaut kas nedzirdēts... vari padalīties ar case detaļām?


 

 

Jā, neizmantoju paypal bet gan pārskaitījumu

Nebija vienkārši tā, ka pārdevējs izgāja uz to, ka nevarēja pierādīt, ka maksājums ir noticis?

Link to comment
Share on other sites

Bija ierakstīts - no returns. 

Naudu pircējs saņēma atpakaļ nedodot ebayam nekādu tracking number, par to ka preci sūta atpakaļ.

Likšos mierā..

Link to comment
Share on other sites

 

 

Bija ierakstīts - no returns. 
 

 

Šis ieraksts nevienu neitneresē- ja pircējs uzskata, ka prece nav atbilstoši aprkastīta, pat ja pats to sabojā, pārdevējs par to ir atbildīgs- tāds nu ir tas eBay. Es personīgi, tikai business accauntam ļauju pirkt/pārdot uz ārpasauli, tā UK Only, jo visi čakari kas man ir bijuši- credit card chargeback, non deliveries, not as described- tikai un vienīgi ar international pircējiem. 

 

 

 

Naudu pircējs saņēma atpakaļ nedodot ebayam nekādu tracking number, par to ka preci sūta atpakaļ.

 

 

Par šo Tev nav nekādas info- Tev naudu iesaldē līdz case tiek izskatīts, tas var viltkties 40+ dienas, atkarīgs no abu pušu response ātruma. Uz pircēju vajag spiest, ka nav response, tas palīdz- pircējs faktiski izvairās no atbildības. Man gan personīgi 100% gadījumos, kur lieta ir nonākusi līdz eBay izskatīšanai, vienmēr izlemts par labu pircējam. Var diskutēt ar PayPal, tur nedaudz cerīgāk.

 

 

 

jo vācijā paypalu īpaši neciena

 

bull shit- visi kā labiņie sadarbojas ar PayPal, ja ne- tad jau ož pēc krāpniekiem!!!

 

 

 

Nebija vienkārši tā, ka pārdevējs izgāja uz to, ka nevarēja pierādīt, ka maksājums ir noticis?

 

Noteikti ka tā.Tāpat arī nedrīkst iekrist uz preces savākšanu, ja maksājums noticis tajā pat PayPal- ja nav tracking number, tad nekā nevari pierādīt, ka preci esi nodevis un viss- lieta slēgta par labu pircējam.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Neko, te palīdzēt ir pārdevēja brīva griba!

 

Ko marinēji 1,5 mēnesi? No eiropas vajadzēja maksimums 3 nedēļu laikā atnākt!

Link to comment
Share on other sites

Pag, tad prece ir atnākusi (zīmogs rīga) vai tomēr nav, kā minēts postā #1168

Ielogojies paypal un tad resolution center atrodi.

Link to comment
Share on other sites

Vai tad pakai nav trakinga?

Vienkārši iekš PayPal uz tā maksājuma uzklikšķini, maksājuma apakšā viss labi saprotams.

Link to comment
Share on other sites

Cik es esmu sūtījis no Spānijas.. atnāk ātrāk kā no UK vai Vācijas.. problēma te kaut kur citur.

Link to comment
Share on other sites

 

 

jo ir bijis, ka no Vācijas nāk divus mēnešus, lai gan uz zīmoga ir redzams, ka tā paka Rīgā vairāk kā mēnesi mētājusies.
 

Tādā situācijā jau pēc nedēļas ir jāzvana atbildīgajam pastam un necilvēciskā balsī jādraud visus apslaktēt, jo tas nav normāli. Sūtīšana no tuvējās Eiropas vienmēr iekļaujas nedēļā.

Link to comment
Share on other sites

Tam pārdevējam visas negatīvās atsauksmes ir tieši par baterijām (vismaz pēdējā pusgada laikā). Diez par ko tas liecina? :D

Link to comment
Share on other sites

Tas liecina par pasta pakalpojumu sniedzēju kaprīzēm un minētā pārdevēja nespēju piemānīt pastniekus. 

Pirms 10 gadiem litija baterijas daudz naskāk eksplodēja (Samsung un Apple baterijas eksplodē arī šodien), bet tas nav iemesls visus mocīt nākamos 100 gadus.

Man arī, sūtot VKworld V3 bateriju bija epopeja 2 mēnešu garumā. Mācība - ņefig bija pirkt telefonu no tik eksotiska ražotāja, kam nekā nav.

Link to comment
Share on other sites

 

 

Tam pārdevējam visas negatīvās atsauksmes ir tieši par baterijām (vismaz pēdējā pusgada laikā). Diez par ko tas liecina?
 

To ka viņš tirgo tikai baterijas.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Izcils veids, kā sabojāt reputāciju - "mazliet pasvinēt".

http://bildites.lv/images/7p5qu8ce/15738/original

 

Sellera tagadējā reputācija - 97.9%. Kad pirku no viņa augusta vidū, bilde bija pavisam citādāka. Rupji rēķinot, vien pirms mēneša bija 9078 positive, 29 neutral, 50 negative, summā dodot 99.1% reputāciju, bet te mēneša laikā šitā noslīd…

Link to comment
Share on other sites

 

 

bet te mēneša laikā šitā noslīd…
 

Viņš taču kedas atmetis vai lielo uzmetienu ar šo kontu ir uztaisījis, slīdēs vēl un vēl.

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...